311802
  • wantonly
    #200690
    Szerintem is tuti siker lenne PC-n, de valamivel el kell adni a konzolt is. Ha csoda történik és elkészül a port én is megveszem teljes áron akár. Imádom a vadnyugatot, mind filmekben, mind játékokban. Jelenleg a CoJ: Gunslinger enyhíti a hiányomat, de ez mégiscsak egy cső játék és nem egy sandox. Ennek ellenére nagyon élvezem, lassan végére érek, de még van benne tartalom.
  • MerlinW
    #200689
    Itt a probléma, hogy $64.99-ért adja az 50 dolcsis giftet:)
  • zorrobomber
    #200688
    Bully konzolos es pc-s port kozott is volt 2 ev. A lepenyhal meg utoljara.
  • ratgab
    #200687
    Nem a kód a lényeg. Hanem, hogy ugyanolyan árban van, mintha felmész steamre és kártyáról rárakod közvetlen walletra az összeget. Ennek így mi értelme?
  • ratgab
    #200686
    Egyre rakás szarabb szépen magyar szóval kifejezve. Basszanak már be pár plussz szervert vagy javítsák már meg a szarukat (azért azt látni kell, hogy pl. tavaly előtti karácsonykor voltak napközbeni 5 millió az online lévő felhasználók száma... Épp imént néztem rá a grafikonra: Nyugalmi állapotban, amikor legkevesebb user van onlány, akkor is 3,5-4 millió beloggolt játékosuk van, csúcsidőben ez meg felkúszik simán 7 millió fölé!)

    Ergó kezd kevés lenni szerintem a szerverek száma. Névrokonomnak Gabe-nek a puszedlipénzből nemártana beállítani pár tartalék vasat terhelés esetére.
  • zorrobomber
    #200685
    Karacsonyra akarmire jo ajandek lehet, kezzelfoghato. Bemesz a boltba es tele van ilyenekkel(itt usaban). Preorder cuccokat meg minden mast is arulnak igy hogy nem kapsz semmit csak egy kartyat a koddal.
  • ratgab
    #200684
    Képzeld el a szar analógos célzással (avagy célzásrásegítővel, amely segítségével az ellenfélre ugrik automatikus a célkereszt).

    Most képzeld el ezt szebb grafikával (ps3-on olyan mosottszar az a játék a box-oshoz képest, hogy az eszméletlen) normális egerészős célzással és ne bánd egy percig sem.

    Ordít egy pc-s portért az a játék. Nem fogom tudni értelmezni, hogy miért nem készítették el eddig (remény egyre kisebb bennem). Tudom persze a konzolexluzivítás miatt sokakat bevonzott, de még most sem lenne később kidobni pc-re. Szerintem sok pc-s zabálná, tuti siker lenne. Én vettem ps3-ra, de azonnal 10k-ért venném pc-re is ha kijönne.
  • Shep
    #200683
    Van Helsingben pont a világ tetszett és vszinű ezért játszottam végig, bár a végére már azt is eluntam. Időről időre pl előveszem a Marvel Heroes-t és haladgatok benne kicsit, de 3-4 óra (nem folytonos) játék után beleunok és újra törlöm :)
  • Shep
    #200682
    Ja, Bordert sem szeretem, 3-4 óra után nekem már unalmas. Mondjuk a DS is ilyesmi de ott valami mégis hajtotta előre az embert. Érdekes dolgok ezek.
  • Shep
    #200681
    Dio2 még nekem is tetszett meg a Dungeon siege 2 is és a kiegje de utána valahogy elfogyott nálam az érdeklődés a téma iránt, bár tavaly a VH-t végigjátszottam, mert nem éledtek újra a dögök, na pl. ezt sem értem mi a fene jó abban, hogy ugyanazt a jószágot levágod tizedjére is.
  • wantonly
    #200680
    A Titan Quest is unalmas lett egy idő után, pedig nem rossz játék. Ott van elcseszve ez az egész, hogy itt is háromszor kell végigjátszani ugyanazt a játékot, csak itt kicsit máshogy hívják szinteket... Normal, Epic és Legendary. Ez is copy-paste Diablo, de a nagy öreg levetkőzhette volna már a 3. részre ezt a hülyeséget, vagy maximum két nehézségi fok lett volna benne. Nekem ez a legnagyobb bajom a Diablo-val is. Végigizzadom a játékot kétszer és akkor megint ott állok a játék elején.
  • IMYke2.0.0.0
    #200679
    Ha csak játék-mechanikailag nézed, akkor az ÖSSZES játékstílus [ideértve az öszvéreket is!] uncsi, mert mindegyikben ugyanazt kell csinálni [legyőzni a programot, vagy a pattanásos képűek hordáját multiban].
    Ha viszont megvizsgálod alaposabban rájössz, hogy TE vagy a lényeg az egészben - ha NEKED bejön egy adott szereplő / világ/ játék(stílus), akkor kábé tojd le az egész világot, és szórakozz jól!
  • MerlinW
    #200678
    Könnyű módban valóban nincs sok értelmük. Ezeket a játékokat kizárólag a legnehezebb fokozaton célszerű játszani, mikor a harc nem csak kattintgatás hanem taktikus mozgáskoordinációt igényel a megfelelő képességek jó időben való használata mellett. Emellett a szokásos felfedezés, loot, karakterfejlesztés öröme.

    Borderlands is ilyen játék csak FP nézetben.
  • Botond #200677
    Dió2ben a fejlődés, az item fejlesztés/csere és az átvezető videók voltak a motiváció. TQból ezek mind erősen hiányoznak, illetve egy idő után ezek már valóban kevesek. Anno rajongtunk az olyan kalandjátékért is, ahol egy fix képernyő alatt sok szöveg és begépelhettek, hogy pick up bucket, ma már ez kevés kalandjátéknak. H&S fölött is így járt el az idő szerintem sokunknál, leszámítva az új szülötteket, akiknek minden vicc új.
  • Tinman #200676
    (Fight, loot, upgrade, fight, loot, upgrade) * 500.

    Játssz Planescape-et, ha arról is ez lesz a véleményed, akkor kolostorba vonulok. :-)
  • wesker24
    #200675
    Torchlight I baromi unalmas volt a felénél abba is hagytam de a Torch light II teljesen més baromi élvezetes és nagyon jó föleg haverokkal játszani !

    Tessék itt van az eredmény hogy miylen jó játék is a Torchlight II :D

    Van egy lvl 55-ös Necromancerem már New Game+-ban vagyok Veteran szinten !

    Egy lvl 28-as Berserkerem és még egy Lvl 26-os Engineerem is ! :D
  • Shep
    #200674
    Na ha már így szóba kerültek ezek a fajta játékok, akkor nekem inkább azt mesélje el valaki, hogy mi a jó ezekben, mert én csak azt látom ,hogy jön az x-edik tök ugyanolyan játék amiben csak bal meg jobb egér gombot nyomkod órákon keresztül az emberfia, meg időről időre elnyom egy löttyöt, hogy ne haljon meg. Tehát mi az amiben mégis más mindegyik ,hogy ennyire érdemes hosszú heteket beleölni mindegyikbe? Visszakérdezni nem ér, hogy és az fps-ekben mi az eltérés. :) Ja másik ilyen, ótós játékok, tök ugyanaz, mind, legalábbis nekem nagyon úgy fest, max a pályák, meg a grafika változik. Na szóval tehát ez egy komoly kérdés volt, nem kell elkomolytalankodni!
  • MerlinW
    #200673
    Ámen! :)
  • Botond #200672
    Hát ha a TQ:IT a király, akkor nekem nagyon nem való ez a stílus. ACT3ban szenvedek vele, de tényleg szenvedek. Leginkább amiatt szenvedek, hogy nem történik semmi. Sosincs jobb item, mint ami van, két percenként tele a zsák szeméttel, és nagyon ritkán lépek szintet. Ezek miatt erősen monoton vacaknak tűnik számomra. Igazándiból az a baj, hogy vannak +x% str és hp itemek, azokat nem tudja semmi überelni, mert azok fejlődnek veled, ahogy fejlődsz.

    Torchlightból az első részt, dióból az első két részt toltam, azok sokkal jobban tetszettek. Főleg torchlight a pettel, hogy amikor tele vagy szeméttel elküldöt eladni a kutyát és kész, nem kell visszamászni.

    De ez persze teljesen szubjektív.
  • wesker24
    #200671
    Jaja ráadásul a Torchlight II lett a tavalyi év vagy az azelötti év legjobb hack and slash játéka simán lealázta a Dio 3-at a Dio 3 még csak az első 3-ban se volt benne !
  • wantonly
    #200670
    Nem olyan unalmas, mint az első rész? Én azt halálra untam. Nekem mondjuk grafikára sem jön be, ahogy elnéztem a videókat.
  • Fpocok
    #200669
    A kínos pillanat, amikor a T2 sokkal jobban diablo, mint a diablo3.
  • wesker24
    #200668
    Már készül a Titan Quest II (alias grim Dawn) ami ha egyszer kész lesz asszem újabb trónfosztás lesz ! :D

    Mert a Grim Dawn még a Titan Quest IT-nél is zseniálisabb lesz :D

  • Micsu
    #200667
    torchlight 2 egy copypaste d2 lopás with pets, kb ennyi, ami ettől független nem rossz játék szerintem se de hogy ez lenne az etalon? csodálkoztam hogy a blizz nem jelentette fel a készítőket, főleg úgy hogy sokan abból a teamből a d2őn dolgoztak amit igen csak látni
    modok szép meg jó dolgok de én inkább 2 alapjátékot hasonlítanék össze ha már objektivitásról beszélünk
  • wantonly
    #200666
    A battle.net-en a digitális 19.99$ jelenleg, ami ~4500Ft.
  • MerlinW
    #200665
    Véleményem szerint D3 meg sem közelíti a T2-t semmilyen téren (talán grafikailag, bár nekem jobban bejön a T2 stílusa). A sztori meg mindkettőben gáz, de nem is azért játszunk h&s-el.

    Szintén szubjektív: a stílus királya még mindig a Titan Quest: IT.
  • Totti5
    #200664
    Pets, fishing. Ezek aztán a nagy érvek. Nyilván a d3 ba semmi olyan nincs ami a torcsban.
  • Tinman #200663
    Volt a Dio 3-nak sztorija? Akkor a Dark Souls-nak is!
  • ZsZso
    #200662
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Számomra a Torchlight 2 pont az volt, aminek a D3 -nak kellett volna lennie. D3 komolytalan volt az AHval, az akármikor cserélhető skillekel - mintha egy Casual cucc lenne. Külcsínyre nagyon finom volt, de valahogy nekem nem egy új "Diablo" rész volt. A Torchlight viszont annál inkább.
  • wesker24
    #200661
    Torchlight II

    Játékélmény
    CO-OP alapból 4 player Mod-al 8 player
    Steam Workshop rengeteg kitünö Moddal
    Hatalmas XXXL_es mapok
    Random Map Generator
    Endless Dungeon ha 1x teljesen végigviszed a játékot
    Kellöen jó kihivás
    Nagyon jó Unique settek
    Max lvl 100-as szint
    Nagyon hosszú játékidö
    Rengeteg Uj class alapból csak 4 Moddal még 2x ennyi
    Torchlight II GUTS MOD szerkesztő

    A Diablo 3 egyedül csak Story-ban veri a Torch 2-öt minden másban a Torch II sokkal jobb !


  • Fpocok
    #200660
    Esetleg olvasd el ezt.
    De elég ha a képek alatti címszavakat olvasod csak.
  • Micsu
    #200659
    csak tudnám mi volt a torchlight2ben olyan jó amiben a d3 olyan szar volt mert max az ára, semmi más
  • Sir Quno Jedi
    #200658
    Konkrétan akcióban bagóé volt. ÉS jó.
  • ZsZso
    #200657
    Pontosan! Annál jobb viszont a Torchlight 2. Olcsóért vettük és kegyetlen jót játszottunk vele a feleségemmel. D3 -ra kiadott tizenX ezer forintom azóta is siratom.
  • Shep
    #200656
    6 gigás GTX 780 az EVGA-tól. http://ipon.hu/hir/evga_geforce_gtx_780_as_videokartyak_6_gb_nyi_vram_mal/29088
  • Shep
    #200655
    Előbb vennék VH-et, mint Dio-t :)
  • Sir Quno Jedi
    #200654
    dio3 kackackac, életem egyik legrosszabb vétele volt. Soha többet nem dőlök be a blizának.
  • TBTPumpa
    #200653
    Yep.
    És lehet aggódni, holnap ez a topik tele lesz Diablo 3 RoS alapverzió + CE képekkel! Betárcsázós netesek halála következik!
  • Maak
    #200652
    Eddig talan a legolcsobb dio3 (Feltettem ujra, van akinek megvan?)
  • Botond #200651
    Szívemből szóltál!