138
Transformers Revenge of the Fallen The Game topic
  • Prince23
    #18
    Már ki jött

    360-ra
  • balint1111
    #17
    Én várom a megjelenést. Remélem azért kicsit jobb lesz mint az első.Úgy lesz benne hogy akivel akarsz azzal mész benne?
  • Optimus Prime
    #16
    Június 23. Amerikában, de külhon kb. 26-30 között. Változó.
    Tömör infók itt.
  • balint1111
    #15
    És mikorra várható?
  • balint1111
    #14
    Fel kell éleszteni a fórumot.
  • balint1111
    #13
    Lesz.
  • EnZsolt
    #12
    Szerinted???
  • balint1111
    #11
    Lesz Transformers 2 The game?
  • Optimus Prime
    #10
    Itt az első gameplay előzetes:

    Revenge of the Fallen The game Reveal trailer
  • Optimus Prime
    #9
    Ide el is felejtettem megírni. Egy ScrewAttack interjú a játék producerével, pár újabb részlet kiderült.

    ScrewAttack Transformers 2 Game interjú
  • Optimus Prime
    #8
    Frissítették a játék oldalát. Új concept artok, háttérképek és fórum.

    TransformersGame.com
  • kovacsgellert
    #7
    Én nem játszodtam ki, nbem is telepítettem. Isten őrizzen tőle mindnekit. A film még egyszer megnézhető kategóriában van, de a játék már nincs a jtszhatók között. Ez se lesz olyan nagy bumm... LOL
  • Beast Machine
    #6
    én végigtoltam, de csak bosszúból, h "mocsadék, elqrtam veled az arányomat, azért is kijátszalak..."

    OFF: Hálózsákon mikor várható a következő TF képregény, hm, mester? :)
  • gfreak
    #5
    Az elsőt volt aki végigjátszotta egyáltalán??? Nagy rajongóként is három óra múlva ment az uninstall :) Az a ahárom óra sem a felhőtlen örömökről szólt xD
  • Beast Machine
    #4
    csak nem a Bay-féle univerzumból, ahhoz túl szegényes, és kidolgozatlan - istenem, hol van a G1...
  • Hydroceph
    #3
    Mondjuk itt talán a grafika meg az effectek csinálnak belőle valamit.
    De az, hogy hova érkezik, azt sejteti, hogy maga a cucc egy fos lesz.
    Főleg, hogy filmből. a Multi esetleg érdekes elsz. de egy MMOra elöbb kapnám fel a fejem. Lenne miből csinálni.
  • Hydroceph
    #2
    rakás szar lesz ez is
  • Optimus Prime
    #1
    Igaz már egy hónapa, hogy megerősítve a hír, hogy készült a Revenge of the Fallen The Game, de jobb későn, mint soha. A játék ismét minden platformra kijön PS3, PS2, PSP, Xbox360, PC, Wii, Nintendo DS, mobil. A fejlesztő a Luxoflux, valamint a portokat a Beenox, Krome Studios, Vicarious Visions, Savage készíti.
    A játékban most először lesz multiplayer is! Valamint minden eddiginél több Transfrmer közül választhatunk és ha igaz akkor bárkivel végig játszhatjuk a játékot, mert szabadon válogathatunk.

    Transformers Revenge of the Fallen The Game oldal
    Teaser Trailer SD
    Teaser Trailer HD
    Az első képek