138
Transformers Revenge of the Fallen The Game topic
  • Szpecnyaz
    #58
    nekem repack verzió van és abban se menti el az állást :(
  • raulreal
    #57
    Egy valami hiányzik ebből a játékból. Egyelőre. Egy személy. Hol van Megan Fox?!
  • vukocska
    #56
    Hali! Tudna valaki segíteni, hogy miért nem tudok menteni? Azaz a profilom megvan csak semmi mentés nincs:S
    A mappába sincs semmi!
    Aki tud légyszi segítsen!!! (Am CloneDvD-s formátumba szedtem le)
  • Shep
    #55
    SPOILER


    Hoppá, ha az álcákkal visszük végig a játékot akkor a végén Megatron öli meg a Bukottat és ezután van egy bejátszás, hogy Megatron feléleszt valami új brutál robotot (ez már utalás lenne a 3. részre?)
  • kill3r21
    #54
    Nekem nincs hang a játékban, valaki valami 5let?
  • Shep
    #53
    Igen.
  • balint1111
    #52
    Legyőzted ezt a nagy robotot?
  • Shep
    #51


  • yenka
    #50
    Nálam menti a játékot gond nélkül, de az a gamma, az nagyon sz.r
    Kár érte, talán lesz valami javítás, ami rendbe hozza a képet.
  • vukocska
    #49
    Hali! én ma töltöttem le a gamet! Játszottam is vele 45%-ig de nem menti el :S Belépek a profil megvan de mikor a resume game-ra megyek nem azt írja hogy nincs mentésem. És a mentés mappámba sincs semmi! Elvileg pedig el kellene menteni! Nem tudjátok mi lehet a probléma? Aki tud lécci segítsen!!!!
  • kuci06
    #48
    Uninstall?

    SHIFT-DELETE A JÁTÉK MAPPÁJÁN
    Nem volt türelmem végigmenni az uninstallon :D


    Bűnrossz egy játék, elrontja a film által nyújtott élményt :P
    Maradjanak csak meg az emlékezetemben a film képkockái... és ne ez
  • Prince23
    #47
    Uninstall
    /-fav
  • Shep
    #46
    Nem is olyan rossz ez a játék ha csak egy egyszerű kikapcsolódásra vágyunk. Fel lehet oldani teljes részeket is a meséből, tök poén mikor Bumblebee átváltozik sárga bogárhátúvá :)
  • neptum
    #45
    ez a játék nyert ez az első játék ami úgy törlök le hogy nem is játszottam vele az miatt a hülye garfikai sz*rság miatt
  • oregon1987
    #44
    Nekem is akad rendesen pedig ajánlott gépigény megvan!
    Ez van elkell fogadni!
  • Prince23
    #43
    Mindig szánalom, de tény, jobb az elsőtől, csak édes kevés még mindig. Első benyomás nálam megbukott. Nemhiába Fallen angela címe XD
  • balint1111
    #42
    Ez játék sokat nem kell tőle várni. Jobb mint az első remélem mert még töltöm(gyenge a netem). Kipróbálom remélem jobb lesz.
  • Shep
    #41
    Hát az első résztől jobb lett a játék, de nagyon kis pályákon zajlik a történés (később lehet változik) az irányítás nem vészes, de a kamerakezelés borzalmas, folyamatosan libeg, tök követhetetlen az egész, járművé változni gyakorlatilag értelmetlen a kis terek miatt. A grafika tűrhető, a robbanások és hasonló effektek elég szépek a játékmenet, meg ilyen megyünk jön pár ellenséges robot, lelőjük őket, megint megyünk megint jönnek megint lelőjük és így tovább. Mindenesetre 3 küldetést már megcsináltam, igaz ebből 1 a tréning volt :) tehát ez már jobb, mint az első mert ott még egyet sem fejeztem be :) Azt sajnálom ,hogy nem lehet pl. az embereket is irányítani vagy, hogy a robotoknak nincsenek jó kis puszta kezes kombóik mint a filmben.
  • Sgtfathi
    #40
    Akár mien felbontásra rakom szaggat mint az állat,ebből patch lesz:(
  • neptum
    #39
    jah mellékes megjegyzés mielött azt mondanátok sz*r a videókártyám HD4650-es megy a gépembe és egy az egytlen játék ami így néz ki
  • neptum
    #38
    de dizájnosan nézki csak kicsit zavaró játékba :D most raktak fel drivert így remmélem megoldódik a gond
  • Csokis
    #37
    Hiba a mátrixban.
  • neptum
    #36
    http://efrud.com/?v=tf2.jpg

    nálam ilyen a játék és nem tudom mitől videókártya nem nagyon lehet mivel nem rég lett cserélve hacsak nem szereti az Ati kártyákat
  • zso23
    #35
    Transformers_Revenge_Of_The_Fallen-Razor1911
  • Shep
    #34
    Hát érdekesen fest, a videokban jobban mutatott, de az 1-től azért jobb.
  • grebber
    #33
    Videok pedig jól néztek ki vagy a pc-s verzio megint kb mobiltelefonos port? Vagy az xbox360-as is ilyen ronda ahogy mondják?
  • balee4
    #32
    jólvan akkor asszem be se szerzem... legalábbis egyelőre nem vágyom rá
  • Csokis
    #31
    Uhh, wazz. A textúrák a béka hátsó ülepe alatt találhatóak. Ez tényleg ronda.
  • balint1111
    #30
    Már én is töltöm a Transformers.2.Revenge.Of.The.Fallen.CloneDVD-AVENGED és nekem az 1-ső rész is tetszett jó vannak benne hibák pl nem lehetett akárkivel menni. Remélem ez jobb lesz. Jó töltögetést nektek is.
  • Hellsing47
    #29
    hát nekem ez a rész sem jön be annyira
    igaz csak a tutorialt meg az első missziót csináltam meg decepticon-ként
    ráadásul szerintem ronda (nekem nem tetszik), meg a gamma valahogy nagyon el van baszva a játékban, legalábbis én nem tudtam normálisan belőni :/
    élsimitás is csak akkor van ha "low"-on akarsz játszani, ez elég érdekes

    pár kép azért:















  • oregon1987
    #28
    Google!
  • balee4
    #27
    na vki záporozzon gyorsan képekkel, infókkal, hogy érdemes-e beszerezni:D
  • oregon1987
    #26
    Biztos hogy jobb az egynél! Már töltjük ezerrel lefele!
  • RETROB0Y
    #25
    Remélem holnapra lesz crack is mert nincs DT Prom csak Virtual CloneDRive XD
  • Hellsing47
    #24
    akinek lent van irhatna valami véleményt mennyire jobb az 1-nél (már ha jobb)
  • ricsa008
    #23
    na végre valami!!!
    thx
  • zso23
    #22
    Transformers.2.Revenge.Of.The.Fallen.CloneDVD-AVENGED
  • ricsa008
    #21
    ma kipróbálom ps2 -ön :D
  • Optimus Prime
    #20
    A csata megkezdődött. A bosszú közeleg és színre lép A Bukott!
  • Optimus Prime
    #19
    Halott ez a topic is, ha meg megjelenik meg átcsap warezbe. :/
    Egy rakat új videó van itt.