4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • misiizsai
    #3655
    Mivel lehet legjobban szintet lépni?
    Rendőr 13-as Versenyző meg 15-ös nekem és mind aranyra teljesitve
    Kéne mind 2-ből a 20-as szint az Achivmenthez
  • Muttley
    #3654

  • wollnerd #3653
    Mi a gond a szerverekkel??????
    10 perce csak a kapcsolódás az Autolog szerverekhez.... üzeneti van!!!
  • Stockbauer33 #3652
    Újabb szösszenet
  • SeanJRRussel
    #3651
  • The Best
    #3650
    Az összes nfs idáig végignyomtam és egyiknél sem tapasztaltam ilyesmi irányitást ennél még a TDU is jobb.
  • HUN BECSEHELY
    #3649
  • cs31
    #3648
    Gép újraindítás után megoldódott.
  • cs31
    #3647
    Sziasztok! Van egy kis gondom. Mikor feltelepítettem a játékot át tudtam állítani a gombokat a jobb kezelhetőség érdekében. Véletlenül nyomtam egy visszaállítást és most nem engedi a gombokat variálni. Mi lehet a baj? Van rá gyógyszer?
  • SeanJRRussel
    #3646
    Én is billel nyomom és semmi baj nincs az irányításal.Béna vagy hozzá vagy nem fekszik de aki ezzel se tud játszani az bújjon el.
  • Richardix
    #3645
    te miről beszélsz? Teljesen jól kezelhető billen, sőt túl jól. Nálam nem szimpi az olyan autós játék, ahol még a legdurvább kanyarokban se kell fékezni. kisebb kanyaroknál enyhe gázelvétel és már csúszol is, durvábbnál egy pillanatnyi kézifék és már keresztbe is állt a kicsi... hát azért nemár!
  • The Best
    #3644
    Hali hát nekem nem tetszik irányitani alig lehet billen. mindenfele megy csak arra nem amerre kellene az ellenfelektől meg se lehet lépni nem tudom de ez már nem a régi nfs. gyors pálya hirtelen kanyarok és ne sodrodj ki az útról. Nem sokat játszom vele az biztos.
  • goso
    #3643
    miért van az hogy a camera hck nél nekem a nfs exe hibát észlelt és leállt? xp-t használok és az első patch van rajta a játékon
  • Stockbauer33 #3642
    1 kis segítség
  • Bullitt
    #3641
    Nincs benne.
  • Shiwo
    #3640
    Hali !

    Lehet láma kérdés, de most ebben a legújabb HP-ban van osztott képernyős játékra lehetőség ?
  • bowari
    #3639
    Köszi szépen!

    Amúgy nálam beszaggat elég jól néha kanyarokban,meg ha több autó van-1hónapja telepített windows-szal,remélem majd patch-el orvosolják,nem indokolja semmi ezt a gépigényt,Dirt 2 is full HD-be minden fullon megy 50fps-el átlag, és ott nem szaggat be...
  • samsung123
    #3638
    camera hack 1.3-ban be van épitve
  • bowari
    #3637
    Üdv!
    Ezt a térkép mod-ot hol lehet fellelni?
    Nem találom...
  • M@TriX
    #3636
    az új patchben ezt javítják, mint olvasható...
  • High end PC #3635
    Könyörgöm, megint felhasználó fail, nem a játék szar.
    Töltsd le a G25-höz való drivert, és ott akkora kormányszöget társítasz a játékhoz, amilyet akarsz.
    Logitech G25 driver
  • Jana32
    #3634
    Nem azt mondom, hogy nem működik, hanem egy felet kell rajta tekerni, hogy megmozduljon az autó egyáltalán... és én nem találtam a játékon belül semmit, ahol be lehetne lőni..
  • Stockbauer33 #3633
    Nálam dohányzik a G25 tökéletesen.Max minden játék inditásnál bekell állitani
  • Jana32
    #3632
    Sziasztok! Valaki próbálta már kormánnyal a játékot? G25-el szeretném nyomni, de ritka szar.... -.- tudom hogy arcade játék, de ha már lehet, akkor mér ne? Valaki tud valami megoldást vagy maradjon a billentyű?
  • High end PC #3631
    Mekkora fail vagy, nem a fejlesztők ökrök, hanem épp a felhasználó...legalább észrevennéd, ha a gázt ugyanarra a billentyűre állítod, mint a fényszórót, gázadásra azt is kapcsolgatod...
  • High end PC #3630
    Jah de zavaró hogy a képernyő közepére rakja, semmit se látni tőle, max csak elő lehet hozni megnézni épp hol vagyok, persze jobb mint a semmi.
  • samsung123
    #3629
    okés:)
    a térkép mod nagyon jól működik, meglepően igényes..mintha csak gyári lenne!
  • IMYke2.0.0.0
    #3628
    A kéziváltó MOD működik billentyűzeten is.
  • SeanJRRussel
    #3627
    Tudom hogy van mind kettő csak nem hivatalos hanem maszek.És tudtommal a manual váltó is csak a kormányosoknak van.
  • IMYke2.0.0.0
    #3626
    Állítsd át egy másik gombra a fényszórót!
  • tmisi
    #3625
    Végre egy értelmes ember, aki dobta a francba az egészet. :D

    Amúgy a legidegesítőbb baromságra mondja meg már nekem valaki a választ lécci, hogy mi rákért kapcsolódik ki meg be a fényszóró esti pályákon? Lámpa nélkül menni balesetveszélyes, és az orromig sem látok. És még hogy nem menjek neki semminek, mert bünti. Persze... Nem hiszem el hogy ilyen csúcskocsikba ilyen szar elektronikát szerelnének. :\
    Ez is csak a fejlesztők újabb idegesítő ökörsége lehet, nem elég nehéz ez a vacak még így is.
    Aki ezt a büntetőpontos rendszert kitaláltta (ugye eleve az ütközéssel is vesztesz majdnem annyi időt, mint amennyivel büntet), be kéne ültetni egy fék nélküli autóba és elindítani csúcsidőben az autópályán 300-zal. aztán könyörögne az életéért a kis g***
  • IMYke2.0.0.0
    #3624
    Jobban jársz, ha az uninstall előtt a Registry-ből kiveszed a rá vonatkozó bejegyzéseket.
    Ezután már csak Shift + Delete a könyvtárán, valamint ezen:

    "C:\Documents and Settings\_\Dokumentumok\Criterion Games"
  • samsung123
    #3623
    Mindkettő van már
  • Diezel
    #3622
    Valaki uninstallálta már a játékot? Aki igen, meddig sz@rakodott a windows installer??? nálam már negyed órája "szükséges információ gyűjtése" van, de nincs fagyva semmi. Le lehet ezt a talicska f0st szedni valahogy?
  • SeanJRRussel
    #3621
    Aztán már csak manuális váltó kéne meg egy térkép amire kilehet lépni útközben megsassantani hogy merre jársz.
  • Stockbauer33 #3620

    #3618 Szintén hüvelykujj felfelééé :D
  • [HUN]FaTaL
    #3619
    Még mindig csak az 5xxx és 6xxx tulajok.
  • gduck
    #3618
    "Néhány gépen az irányítás megváltoztatását (kormány, gamepad, billentyűzet esetében) nem mentette el a játék"

    Végre javítják
  • pxxl
    #3617
    csak ezt nem feltétlenül a vga gyártónak kellene megoldani...
  • High end PC #3616
    Igen, tudom, ennek örülök, mert a 10.10e-ben bár ment az AA nálam 16-szorosan is, de nem volt kompatibilis az én Sapphire tuning 5970-esemmel, így néha kékhalált jött a gépemre, Ati driverre hivatkozva...

    De örülök, hogy a 10.12 maximálisan támogatni fogja, legalább a fagyás sem lesz meg, javul a játék, na. :)