4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • janika15
    #3695
    ne csináljátok már hogy nem lehet menet közben megnézni a térképet...
  • janika15
    #3694
    ps3am van
  • pxxl
    #3693
    rakd fel a camera hack-et.
  • janika15
    #3692
    sziasztok! free rideba hogy tudom előhívni a térképet? köszi
  • samsung123
    #3691
    Én nagyon sokszor csak nézelődök és haladok gyök-kettővel jobbra-balrafogatva kamerát, nagyon szép!
  • M@TriX
    #3690
    most találtam ezeket a képet, azért nem semmi a környezet kidolgozás....
    sok képért katt a képekre....















  • M@TriX
    #3689
    A "Blast from the past"-ra gondolsz amikor egy Koenigsegg zsaru akaszkodik először a nyakadba aztán meg egy Bugatti? az tényleg izgalmas kis misszió.

    Én úgy csináltam meg, hogy amint meglátom az első zsarut becélzom az orrát és egyből neki gangolok, ha az orrának még akkor felkened de kb 200-al repeszthetsz is tovább. nyomd amíg utól nem ér aztán ne törődj, hogy nem mész gyorsan paszírozd ki ami maradt benne, kend fel amíg ott nem marad, kb. a vízesésig végezned kéne vele...

    Aztán nyomás nitrózva természetesen a szembe sávba a négysávos részen lehet nyomni közel végsebességgel, kocsikkal természetesen nem ajánlott ütközni... olyan 2:10 környékén érdemes érkezni a híd utáni levágóhoz ami valami épület mellett húzhatsz el, elég jó szűken lehet venni, aztán döngetés tovább a Bugattiig.

    Azt ne is várd be, nyomjad bő 300 felett ahogy csak tudod ha mázlid van csak sokára ér utól de ne is törődj vele, elég széles az út, ha előre húzz helyezkedj mert természetesen "szegőléceket" dobál kifele, elég vastagbőrű, kifektethető, hogy időben végig is érj, de ha jól kapod el a sebességet akkor nem érdemes leállni vele, és simán meglesz az 5 perc körüli idő, még egy nagyobb ütközés és vagy Szögesdróthalmaz is belefér...

    vissza léptem és újra most megcsináltam, hangulatos egy futam ez is...

  • IMYke2.0.0.0
    #3688
    Versenyzés, másképp:

  • gduck
    #3687
    OFF: remélem a héten már tudok játszani is egy kicsit

    "Temetném a munkát... "
  • M@TriX
    #3686
    én spec párhuzamosan vittem/viszem a rendőrös küldikkel és az esetleges feszkót a másik oldalon vezetem le, az autós versenyek már elfogytak sajna, abból megvannak az aranyak, a rendőrös küldikből még van, de eddig az is pipa, aztán majd meglátjuk...

    A McLaren-es küldit majd megnézem, de nekem az tetszett eddig a legjobban az időrefutások közül amikor egy McLaren rendőrautóval kellett 400-al repeszteni autópályán forgalomban...

    jó volt...

    eddig a stat szerint kb 17 órát gémeltem vele de nekem nagyon bejött, nekem eltalálták mi kell :)
  • angel308
    #3685
    Hali nemtudjátok miért nincs hó meg eső már feltettem a patchet 9600GT-m van.
  • AntiHero
    #3684
    EA ez is:) NFS HP nyerhetsz.
  • leipsig
    #3683
    EA karácsonyi nyereményjáték
  • Bullitt
    #3682
  • modelcar
    #3681
    MP4 12 C
  • BoneDragon
    #3680
    Az a bugatti veyron ss.....
  • The Protector
    #3679
    McLaren MP4-es.Ennek mi a pontos neve?Fejből nem ugrik be.

    Mellesleg én jobban szeretem a kicsit hétköznapibb fasza autókat.
  • Bullitt
    #3678
    Lesz Steamen is HP hamarosan
  • Muttley
    #3677
    ha nálad a gyp-s pöcs egyenlő a szupermotivált, maxi megmutatom, hogy azért is megy, akkóóóóó nem :)
    avass be, hogy a McLaren MP4-es hegymenetes időfutamot, neked milyen taktikával sikerült aranyra
    nálam 90% arany, 9% ezüst és az az 1 bronz :)
    azt egyszerűen képtelen vagyok akár ezüstre is
    megyek gyónni ;)
    az EVO meg nem gagyi, csak lassabb, mint mondjuk egy Zonda
    asszem odaadnád valamelyik ujjperced, hogy egy 0 km-es EVO X-zel küldhesd állandóra Bp-i viszonylatban, nemde? :D
  • modelcar
    #3676



    flémet befejezheted idióta -.-
  • bgreg
    #3675
    A Criterion állítólag már tervezi a következő Need For Speedjét, ami állítólag a Hot Pursuit 2 nevet fogja viselni.Megjelenési dátum elvileg 2011 júniusa.
  • The Protector
    #3674
    Csak én vagyok ilyen gyp-s pöcs h mindent csakis aranyra csinálok meg?
    Mellesleg a versenyzős részt már kipipáéltam(minden arany),a rendőrösdinek meg a 40%-ánál vagyok kb....

    Remélem lesz még ilyen nfs mint ez mert a most wanted óta ez tud a legjobban lekötni.Nálam etalon lett a game.

    Amit viszont sajnálok h túl sokat kell szuper,überfasza autókkal menni.Szívesebben megyek egy lancer evo-val,igaz h az ebben a játékban a gagyi kategóriát képviseli.
  • pxxl
    #3673
    mert ezek * karakterek, az előzőt pöttyöket meg a script rajzolta meg. :D
  • pxxl
    #3672
    0 melóvan + autók...olyan minthacsinálnának is valamit :D
  • Csokis
    #3671
  • gduck
    #3670
    Patch1-et felraktad már?
  • apika05
    #3669
    nekem betölt karrier katt és utána kilép 64 bites windows 7 em van 5850 ati 4 giga ram ... mi a tök baja van :?( [email protected] PLÍÍÍZ valaki aki isten segítsen:(
  • Waczkor
    #3668
    Ezt ne kérdezd.Én is szívesen látnék más márkát:(
  • SeanJRRussel
    #3667
    De mért kell egy kocsiból 69 fajtát kiadni????Egyserűen nem értem hogy mért nem raknak bele másik márkát vagy egy márkán belül más autót me porschéből is van egy szakajtóval.
  • Waczkor
    #3666
    EA has announced a new premium DLC pack for Need For Speed: Hot Pursuit, containing brand new cars, new events, and new achievements/trophies.

    The ‘Super Sports Pack’, which is the fourth piece of premium DLC to be released so far for Criterion’s racer chaser, contains six new cars, including the Bugatti Veyron and Porsche 911 GT2, plus at least twelve new events across both the cop and racer careers.

    Here’s the full list of cars included:

    Bugatti Veyron SS
    Bugatti Veyron SS Interceptor
    Porsche 911 GT2
    Porsche 911 GT2 Interceptor
    Gumpert Apollo
    Gumpert Apollo Interceptor

    A price and release date for the pack is still to be announced, though we’ve been told to keep an eye out on NeedForSpeed.com for details.

    Forrás
  • modelcar
    #3665
    Ezek a pontok már hasonlítanak a hópelyhekre :-)
  • Bullitt
    #3664
    Valamikor a héten kb.
  • samsung123
    #3663
    2. patch mikor jön? tudja valaki?
  • IMYke2.0.0.0
    #3662
    Ráadásul nem láma google fordítóval :)
  • pxxl
    #3661
    nem mintha a bannerbe nem lenne beírva :D
  • Doomista
    #3660
    Ilyen D-box kell...1 milla forintot csak nem éri el ?
  • Stockbauer33 #3659
    Csak egy kis pici info volt :D Nekem új volt ez a D-Box támogatás Na meg ez a lista
  • fery02
    #3658
    Szóval D-Box támogatást előbb tesznek a játékba, mint játákból állítható élsimítást. Aha...

    Mindettől függetlenül meg fogom venni, már csak a helyes irány mutatásáért is. Meg amúgy is rég vettem NFS-t már...ami nem annyira nagy baj. :)
    (legutolsó eredeti NFS-em az Underground)
  • Stockbauer33 #3657
    1 kis + info az első patch-ről

    Változások:
    - Quad-core CPU-crash
    - Dreamshots sérültek nem-16: 9 képarányú: Ha úgy konfigurálja a játék egy másik állásfoglalást hozamok a képarány, hogy nem 16:9, dreamshots és pillanatfelvételek volt sérült. Ez javításra került.
    - Hiányzik az eső, hó és corona hatások
    - CL Eye vezető lefagy a játék

    Új funkciók:

    - D-Box mozgás szék támogatás (sztem nemsokan használnak D-Box széket)

    D-Box

  • Line
    #3656
    Hali! Nem tudja valaki mikor jönnek helyre a szerverek?