94802
  • The Protector
    #4263
    Ennyien megvettétek a strater packot hogy mindenki level 10 felett van?
  • Ryder62
    #4262
    Na jó, most törlöm le ezt a szart. Vagy trafficot kapok vagy kilöknek úgy hogy keresztbe fordulok.
  • HUN BECSEHELY
    #4261
    jó sokáig tartott az is neki:-)
  • RYO21
    #4260
    Az csak az ellenőrzés! Nem a patch, hanem megnézi, hogy minden file meg van-e.
  • HUN BECSEHELY
    #4259
    Nekem elindult a letöltés.1,61 giga :-)
  • illesgergely
    #4258
    Jó kérdés, elvileg tegnap jelent meg a patch, most elindítottam és nem töltött semmit, játszani lehet most is. Hozzászólások közt írják hogy vmi baj lehetett vele és visszavonták. De ez csak tipp.
  • gduck
    #4257
    Én is nehezen jutok 25-ről 26-ra
  • HUN BECSEHELY
    #4256
    Mikortól lesze elérhetö?
  • illesgergely
    #4255
    Patch 4.13

    RELEASE NOTES:
    - Players will now receive an appropriate message when inviting a player, who is in the Driver Select screen, to a Private Match
    - Fixed an issue with the Audi S5 that would cause it to snag on walls at high speeds
    - Fixed an issue that occasionally prevented the Race Results tutorial popup from being dismissed.
    - Clarified text on the Reward Card screen
    - Removed a leftover Oktoberfest Banner
    - Minor localization fixes

    Egyik kívánságom teljesült, remélem ezután nem akadok el a sima falon Audival.
  • ocskoszilard
    #4254
    na igen, ez így ebben a formában játszhatatlan, mintha egy félkész vmit raktak volna elénk... =\
  • Ryder62
    #4253
    Nem tom hol van már az a nagy őszi patch de mindjárt tél lesz.
  • modelcar
    #4252
  • USAMEN POWER
    #4251
    Nekem több mint 2 hete még tetszett a game, csak aztán egyre jobban belemélyedtem a játékba, annál jobban felbasztam magam a bugokon. EA szarik bele, a patchek nem a lényeget javítják, kijön a HP szerintem az NFSW delete lesz. Adhatnak még 100x nagyobb területet is akár, új játékmódokat, nappal - éjjszaka váltakozást, mikor a játékélmény egy nagy 0 ! 90 % -ban multiplayer játék, nem hiszem el hogy ekkora lagban kéne játszani.
  • HUN BECSEHELY
    #4250
    Én meg nyomom tovább egy kicsit.
  • Ztech
    #4249
    áh én annyitse tdu2 beta ra pályázok de nemküldenek kulcsot:D
  • Ryder62
    #4248
    Én már csak heti 4-5 órát játszok vele

    És jöhetnének már végre az új játékmódok, területek...
  • Ztech
    #4247
    jólteszed mivel tényleg unalmas:D
  • bency
    #4246
    En mar kezdem unni a jatekot...:S
  • Edimax
    #4245
    megvettem a lexust nem rossz de tuning nélkül(35-s szintől lehet csak 1 szintes tuning) még nem sokat ér.. subaru még mindig jó sajnos 400k dollár elment gyűjthetem megint :D evot vmelyik nap eladom + subarut és a lexust átfestem vmikor :D
  • illesgergely
    #4244
    Amióta megszüntették ezt a falonfordulást, azóta gyakran előfordul, hogy tükörsima falon is fennakad a kocsim. Akkor a legjobb, amikor a rendőrök üldöznek autópályán, picit hozzányomnak a falnak, egyből megáll kocsim és körbevesznek. Nem mindig, de elég gyakran előfordul. Elég idegesítő.

    Azt meg nem értem miért nem tudom az Emergency Evade-et használni egérrel, csak billentyűzettel. A többi powerup működik egérrel, csak ez az egy nem. Ha átvariálom a sorrendet, akkor is csak az nem jó.
  • ChaosTeam
    #4243
    Igen nekem is ez van szinte minden más játékos, ha hozzámér már pörgök és vissza is esek, meg legújabb mennek a civil autók egyenesen én megyek 3.- 4. hely körül és hirtelen bevágódnak elém, mintha mágnes lenne rajtam... holott nincs..
  • Ryder62
    #4242
    Egyre jobban felidegel ez a játék. Most olyanba futottam bele hogy mentem egy 10 perces űldözést, nyertem is 2000 pénzt meg rep-et de nem adta hozzá. Ergo mintha nem nyertem volna semmit. A másik meg a lökdösődök. Úgy belém jönnek hogy kipördülök vagy 6szor és mire újra egyenesbe jövök már 1. helyről lecsúszok a 7.-re. Persze az EA meg baxik kijavítani az ilyesmiket. Havonta kijön egy pecs de az se ér semmit.
  • Ztech
    #4241
    En is 7korul erek haza aztan kaja fel8-8? Ekezeteker bocsi telorol vagyok
  • Szabi1991
    #4240
    akár ma is lehet, 7körül érek haza, 9ig ráérek kb :D
    már úgyis egy hete nem voltam fent :(
  • Ryder62
    #4239
    Mikor lesz megint egy kis gurulás?
  • foxxi
    #4238
  • modelcar
    #4237
    Én ezeket lagereknek vagy rammereknek hívom:)

  • Ryder62
    #4236
    Lehet hogy kezdenek elterjedni a csalók.
  • USAMEN POWER
    #4235
    Nem játszok már vagy 2 hete, de úgy látom nem vesztettem semmit.
  • ChaosTeam
    #4234
    Érdekes, mostmár minden versenyen legalább 3-4 ember ilyen, hogy amint nekimegy más autónak hatalmas szikrázás közepette odébbrepül a másik játékot, ha nekem jön én is mintha megakadnék egy falban vagy félrerepülök a pálya szélére. A verseny végén nincs a powerupjai közt csak nitró, mégis egész verseny alatt ha bárkihez hozzáérnek az szikrázik és "odébbrepül"... érdekelne mitől lehet nekem is ilyen tankom, mert Nitro poweren kívül mást nem használnak... vagy nem írja ki a verseny végén..
  • Szabi1991
    #4233
  • modelcar
    #4232
    Vettem új verdát:D
  • ChaosTeam
    #4231
    Köszi
  • Ryder62
    #4230
    Juggernaut.
  • ChaosTeam
    #4229
    Ez melyik képességtől van, hogy az ellenfél éppen csak nekem jön de én kirepülök a fenébe, mintha buldózerrel jönnének nekem?
  • Doomista
    #4228
    Érdekes...de az fix hogy nem vírusos avagy nem is vírus az az *.exe fájl, amit az oldalon lelehet tölteni.
  • Edimax
    #4227
    nfsworldhack.info oldal fake nem töltesz le onnan semmit szval....
  • illesgergely
    #4226
    Az tényleg gyanús.
    Bár nekem nemrég olyan történt az egyik pályán, hogy rögtön rajt után irreálisan begyorsult a játék. Úgy mentem, mintha gyorsított felvételben nézném a versenyt. És emiatt vezetem is azon a pályán a körrekordot Nissan Silviával. A második srác meg az ellenfelem volt azon a versenyen.
    Pedig NEM csaltam.
  • Ryder62
    #4225
    Nah, kurva jó ez is tele lesz csalókkal mint a COD.

    Szerintem érdemes jelenteni, ha ennyire nyomorék hogy chatbe beírja hogy csal.
  • HUN BECSEHELY
    #4224
    8-km 54-másodperc alatt,kicsit húzós