Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem kell minjárt minden hülyeséget irni
atól hogy te nem tudsz olvasni nem kell sirnod és másra is ráfogni azt
és azt hiszed te vagy itt a jani
de azt elkurtad
XD enyit erõl a honlapról
meg még sok mindentamit te nem XD
Dariussssh vasárnap beregisztráltál csak azért, hogy feltegyél egy ilyen kérdést? Szerintem olvasni már az általános iskola 1.-2. osztályában megtanítottak és azt sem tartom kizártnak, hogy nálad még friss ez az élmény, de mi lenne, ha legalább 10 hozzászólást visszaolvasnál és rájönnél, hogy a játék még meg sem jelent, te nem tudsz kóreaiul illetve nincs kóreai ismerõsöd, akinek fizetnél 10-12 dollárt.
További szép estét!
FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^
Ruszkik feltörték a klienst és csináltak szervert is és azon lehet jáccani már!Itt van hogy kell megcsinálni.
Most már lelehet tölteni a terát?és hol lehet?
látam a honlapon hogy mondtátok lelehet tölteni meg jácani is lehet a terával(pénzért)meg látam 2 a link között hogy már jácik vele több magyar is
azt szeretném megkérdezni hol lehet letölteni meg hol lehet beregizni
★ 汤姆 李
Ettõl még az emberi karakterek hozzák a Kék Osztriga hangulatot.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
U.I.: 2011 Szeptember körülbelül az EU/NA megjelenés. (még lesz egy EU/NA zárt béta teszt meg majd egy open beta is és majd utána jön a live...)
FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^
De ez is mikor jelenik meg mert már tele vagyok a sok majom igéretekkel azt még mindig sehol semmi..
★ 汤姆 李
★ 汤姆 李
Vagy nyálas kanhomár, vagy dögös kiscsaj. 😊
Aion utánérzés rulz.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
★ 汤姆 李
2011-et írunk és még mindig vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy a minõségi dolgokért nem kell fizetni. Igen, fizetõs lesz és a kérdésedbõl ítélve nem, nem engedheted meg magadnak a havi 3-3500 HUF-ot egy folyamatosan fejlõdõ, bõvülõ játékra...
Nézegettem a magyar live streames felvételeket és sajna a túl kevés pixeltõl megfájdul a fejem, (egyéni szoc-pro)de találtam egy kicsit jobb minõségût.
Enjoy!
<#wave>#wave>MeoH Papa!<#wave>#wave>
FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^
"vessetek a mókusok közé" :)
Lehet hogy hülye kérdés, meg lehet hogy írtátok már de nics sajna idõm megkeresni, de ezt a gamet szabadon lehet letölteni valahonnan és nem fizetõs lesz??
やられたらやり返す。倍返しだ!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
80 StS/77PR/58 Bish Sayha 74BH,74Dest,62WL,58kamael,559S.42 AQ killerpowerpvpdestroyer
fuck mmo's..i.,
やられたらやり返す。倍返しだ!
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
やられたらやり返す。倍返しだ!
やられたらやり返す。倍返しだ!
Most éppen még fõleg a gamescom mámorában él a blog. A következõ hét meg már a PAX-ról fog szólni (USA kiállítás), amire nagyon sok érdekességgel készül az En Masse, ahogy tudjuk mi is leközöljük.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
www..KALOZOK.com
http://www.taxierden.hu
Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.
