3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • NikeCortez
    #936
    Na Sziasztok!

    A Polcomat és a Digitális Táramat már elég sok MMO koptatja...

    Most akkor SW-ToR...Áhh...EPIC FAIL...még 30 napom van hátra ,de már fent sincs...Színes világ jó Fantázia és gyermeteg élmény...Mindegy ez is felmegy a polcra (ott is marad asszem...)

    TERA:
    Végre egy játék ami ügyességet kíván és szép Grafika Uneral 3 enginel!
    A béta már most hangulatos.
    Igazábol a Harcrendszer nagyon új és be is jön :)
    Úgyérzem ez egy jó MMO lesz...az NcSoft-ban nemigazán bízom, de nem ítélem el őket. (értsd Gw2)

    Ezt vártam egy LineAge III-tól :P


  • Jockey
    #935
    Hát, kinézet furcsa, de saját magamon is meglepődök de nekem nem annyira gáz! Mondjuk az tény, hogy csak female kari jöhet szóba, a pasik ratyik, de nem zavar annyira mint gondoltam..
    Harcrendszer nekem ok eddig, az agyatlan quest vagy mobfarmolást szinesíti, ez ok részemröl..
  • Chris
    #934
    Na így egy fáradt szombat délelőtt én is kipróbáltam.
    Bár nem releváns, mert ízlésről nem lehet vitatkozni, de nekem alapvetően leverik a biztosítékot a keleti játékoknál a színorgiában pompázó területek, a mindenféle kivehetetlen alakú bizbasz szörnyecskék, az ilyen 10 éves-szerű tündér-lányka karakterek, meg a bikinivonalig dekoltált páncélba öltöztetett nagymellű tinédzser-csábító macák.

    Szóval a lényeg, amire néhány tapasztaltabb leírhatná a véleményét:
    - Casterek harcrendszerében az elején 15-ször(!) kellett az alap egy darab spellel meglőni egy mobot, hogy elfeküdjön. Nem túl jó első benyomás, fog ez változni később, vagy ez az unalmas koncepció marad csak épp több spellel?
    - Több videót láttam nagy hegyomlásnyi mobok szólózásáról, de mindegyikben az volt, ami alacsony szinten is: mikor a mob ütni vagy chargeolni akar, annak félreérthetetlen jelét adja, majd komótosan 3 mp múlva nekilódul. Namost ebből csak az nem sétál ki, aki nem akar. Hogy van ez, az elejétől a végéig vagy az instanceokig ilyen gyakorlóbábu minden mob?
    - Battlegroundok, pvp hanyas szinttől játszható? Igazából ez az érdekes a számomra, láttam, hogy remek menü interface van ranked battlegroundokhoz, statisztikákhoz, guild deathmatch-hez, stb. ami nagyon pozitív. Kíváncsi lennék a körülményeire, mennyire pörgős, kombinatív, stb.
    - Vanarchs rendszer, ahol minden egyes zónához lehet a játékosok közül vezetőt választani, aki edictumokat hozhat, adót állíthat, stb. vmi zseniális dolog, ennek az interface-e is szépen ki van dolgozva, de ez működik már a gyakorlatban? Megspékelve a guild rendszerrel ez rettentő ígéretes dolog.

    Tetszik az is, hogy nincs talentrendszer, hanem a skilleket kell külön glyphelni. Külön kiemelendő, hogy az egész menürendszer, interface, minimap, map nagyon szépen polírozott, szépen megcsinálták. Ha nem lenne ennyire emészthetetlen a külcsíny az európai gyomornak, egész ígéretes lenne.
  • KaBuTo666
    #933
    2 hete várok, és többet nem is tudok küldeni mert 3 lehetőség volt. Szóval marad a telefon, hála istennek rokon intézi a pénzügyeimet, szóval biztos tud valamit mondani.
  • Nuclearity
    #932
    ott vársz pár napot (én is vártam ha jol emlékszem)
  • KaBuTo666
    #931
    Nálam paypallal van valami...ez még nekem új, regisztráltam aztán írja hogy Confirm your credit card. Ez abból áll hogy a bankszámlámról húzz le egy kis lóvét majd elküldi a paypal számlámra egy kóddal, az a helyzet hogy ezt megcsináltam de nem jön vissza semmi úgy hogy szerintem a bankomnál letilthatják vagy alapból úgy van hogy nem engedélyezik hogy a paypal hozzáférjen és engedélyeztetnem kell, no mind1 hétfőn felhívom őket mert a hétvégén cseszhetem. :-)
  • Marfy
    #930
    Na mindegy, megjött a kód és már töltöm.
    Mivel kapásból az elején kéri az acc/pass így el sem tudtam volna kezdeni a töltést.
  • Marfy
    #929
    Előrendeltem a játékot, letölteni csak akkor tudom ha aktiváltam a kódot?
    Mert a kódra azt írtak hogy pár órán belül küldik...
    Addig meg jó lenne letölteni valahonnan.
  • Running
    #928
    Elsőnek furcsa, de ha csaj karit indítasz, akkor pont jól pucsít, ha meg picid unod, akkor előre tekered a kamerát és máris nézheted a kannákat. 5/5 a játék.
  • Marfy
    #927
    Te jó ég ez a futás..., csoda hogy orra nem bukik.
  • Nuclearity
    #926
    ez igazából személyes dolog ugymond, ki mit kedvel, számomra a ranger unalmas, mások élvezik, ahogyan én láttam (és hallottam) kb 1 skillt spammol (a töltöset) és hébe hoba 1-2 másikat, pvp ben, de ez is használat kerdése, hozzáteszem, sosem játszottam a karakterrel, viszont low lvl en (11 körül) már van egy close ranged stunja (körbepörgő rugás) és egy lassító trapje, hogy később milye lesz fogalmam sincs sajnos.
    hogy hogy mennyire gond egy közelharcival a közelharci pvp? igazából rajtad áll, ha jól tudod használni a karaktert akkor halálos (szintén nincs személyes tapasztalatom, bár meno és szergely ezzel a karakterrel játszanak de mintha pvp re ezt a karaktert preferálnák nagyon sokan, és ahogy látni videókból elég szépen teljesít, ami nem feltétlen mérvadó mert mindenki azt vesz fel és ugy modosítja ahogy akarja.)
    amugy van skillje, hogy közel kerüljön a ranged karakterekhez, és ahogy szergiéktől hallottam, elég ütös kari endgameben (és lvl 20 tól felfele)
    mystic szerintem 100 hogy képes egyedül is fejlödni, a dps e megvan hozzá, a buffjairól nem sokat tudok, a heal gömbjei hasznosak :P
    priest a combat rendszer miatt iszonyatosan jó kari (utálok support lenni, de itt még ez is vonzó.) van dps tehát a fejlödés nem gond vele, de pvp ben én inkább csak healelnék vele, elég lesz az neki meg a kivédések helyezkedéssel... (soloban pedig csak pötyögteted az enemyt- van elég szép sebző skillje a priestnek.)
    Ennyit tudtam mondani, kb mindenkinek van preferált karaktere, amivel akár játszott is már (esetlegesen nagyobb szinten is) adott kasztokkal kapcsolatban biztosan írni fognak neked csak várj kicsit.
  • Jockey
    #925
    kerdeseimre senki nem tudja a valaszt? vagy csak senki nem eleg tapasztalt?:)
  • Nuclearity
    #924
    aki nem tudná, egész hétvégén teszt van!
  • NikeCortez
    #923
    Hát ja, szegény bf3 kicsit fail :)
  • Running
    #922
    Elárasztják a béefesek az mmo-kat, jól sikerült ez a béefhárom. Ha aggya a gém, lehet mi is gyüvünk páran picikét.
  • NikeCortez
    #921
    avagy a Variancébe megyunk az ugy 20 fix player :)
  • NikeCortez
    #920
    A 7Th-s igen, legalábbis egy része, mivel az SW-ToR egy EpicFail...
  • NikeCortez
    #919
    Sziasztok.
    Egy 3. Klán is lesz a magyarok közt, jelenem vezetésével...

    A neve Last Stand lesz...igen, Aionos Last Stand.

    Am szia Menorel :)
  • Jockey
    #918
    szasztok
    megvettem 1 havi elofizetessel, de nemtm mennyi idom lesz cb/zni, per kerdesem lenne a tapasztaltabbakhoz:
    4 classon filozom:
    archer, slayer, mystic, cleric
    Fokepp pvp szemszogbol erdekelne, hogy
    1. archer megallja a helyet van eleg ldps kello cc-je es megfeleloen mobilis?
    2. salyer: mennyire gond a kozelharci stilus pvpben? eddig tobbnyire az elmult 5-6 mmoban meleee dps vagy tank voltam, de rangedek miatt mindig szivtam, ennel mennyire lehet gondom?
    3. mystic: mennyire support? xpnesnel onalloan is kepes hatekonyan haladni? (nemtom mennyit foglok tudni csapatolni), buffjai mennyire szuksegekesek es dps eleg-e vagy csak mutatoban van es buffbot?
    4: cleric: ritkan jatszom, de mert altalaba megunom, itt a harcrendszer miatt van-e bennek kello adrenalin, tud e soloban is fejlodni, tenyleg o a main healer? van eleg dps-s pvp-ben vagy addig utik mig ki nem fogy manaj es meghal?
    koszi:)
  • frango
    #917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyakran visszasírom az RF Onlineos időket...
  • 0Fritz0
    #916
    Érdemi open PvP-t a WAR-ban láttam utoljára, pedig hát az is távol állt a tökéletestől.
    Ezért mondom, hogy bármennyire favorizáljuk a játékosgyakást, sajnos akkor sincs sok értelme manapság ilyen szerverekre menni.
    Persze mindig él a remény és mondogatjuk, hogy "ha majd egyszer hozzáadják az überállat tartalmat, akkor majd bánjuk", de eddig ez hányszor is történt meg? :)
  • Torzonborz
    #915
    "prophecy-s ratyik sem húzták le teljesen"

    ööö ha gondolod akkor ezt most szívesen megteszem :D

    a token farmból köszi de nem kérek :P mondjuk egyelőre a pvp itt sem áll sokkal többől :(
  • 0Fritz0
    #914
    Úgy néz ki, hogy igen. (eddig a a prophecy-s ratyik sem húzták le teljesen)
    Viszont én már egy mmo-tól sem remélek sokat, szóval a tartós maradás nem garantált. :)

    Torzi, még mehetünk vissza Riftezni és tokent farmolni. :D
  • TDC Geronimo
    #913
    figyelek ám!4
  • Thaddeus
    #912
    8-tól 10-ig megint teszt este!
  • Running
    #911
    Egyébként gero-val már beszéltem, mondta, hogy remeghetünk együtt a gw2-ért, csak hogy ne akasszuk meg az évek óta kialakult közös remegést a játékokért.
  • Running
    #910
    - Akkor te, meg a fritz, meg a hüje gero megveszitek? És a végére is:
  • BEAST #909
    MMOkban nincs olyan, hogy tRs brigád. Gero swtorra meg most a gw2re csorgatja a nyálát, a többiek pedig nem játszanak "manóbaszós játékokkal". :D
  • Running
    #908
    Jó kérdés, a tRs brigád megveszi a Terát?
  • Torzonborz
    #907
    no , csak nem megveszed ? :D
  • menorel
    #906
    Készítettem egy videó összevágást az Functional Test#1 első néhány percéről. Ha nem tudtál még részt venni az EU teszteken, de érdekelne a kezdő zóna néhány momentuma, akkor csekkold. A videófelvétel alatt lehet hallani a TS beszélgetésünket is, amiben időnként elcsattan egy-két vulgárisabb kifejezés is, ezért így előre is elkézést kérünk, de ilyen ez:)
  • 0Fritz0
    #905
    Na majd mi, vén hülyék jól kifutkossuk magunkat a Terában.
    Bár lehet, hogy tüdővel nem fogom bírni.
  • BEAST #904
    Én még mindig fiatal vagyok... lélekben. :(
  • 0Fritz0
    #903
    Fiatalok voltunk még és bohók... :)

    #902: A jegesember régi motoros, 42-ben mindig menekültem a bombái elől.
  • KaBuTo666
    #902
    Hazugság, becsapás a szó értelmezése. Amúgy Battlefield.
  • Iceman
    #901
    Mijaza bf? :))(sry az offért)
  • Iceman
    #900
    11-kor lelövik a szervereket:
    Hello everyone, we would like to inform you that the server will be shut down at 11:00 Berlin time. Thank you! ~ Anna
  • Running
    #899
    páran a béef útjait is megjártuk már...
  • 0Fritz0
    #898
    Ez igaz, vándorlunk egyikről a másikra.
  • SzirmosSzisza
    #897
    SG MMO lakossága folyamatosan vándorol MMO-ról MMO-ra, béta fázisban / elején még mindenki imádja (ld Aion, Conan, SWTOR) aztán pár hónap után várnak a következő nagyágyúra :)

    Legalábbis fórum olvasásból, illetve abból, hogy minden újabb nagyobb MMO topikjában, rengeteg névről ismerős arc van