Tera Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csirke4
#213
"nem fogom mind az 1000 hozászólást elolvasni"

says the guy in post #209

Fuck yea!
Atkamon
#212
Nincs pontos megjelenési dátum... Máskor próbálj meg egy mondanivalót egy hsz-be írni, köszi.

#211
és akor most 2011 decemberére jelenik meg hogy mi birjunk jácani vele?
#210
jólvan nyugodjál le én csak pár napja néztem ezt a honlapot
nem kell minjárt minden hülyeséget irni
#209
te már itt vagy háromnegyed éve és tudod a dolgokat én meg pár najva néztem meg a honlapot és nem fogom mind az 1000 hozászólást elolvasni ugyhogy te nekem ne dumálj
atól hogy te nem tudsz olvasni nem kell sirnod és másra is ráfogni azt
és azt hiszed te vagy itt a jani
de azt elkurtad
XD enyit erõl a honlapról
BoneDragon
#208
Csak helyesen írni és fogalmazni nem.

#207
és amugy én tudok olvasni veled ellentétbe
meg még sok mindentamit te nem XD
#206
XD hát halotam ezt meg azt és most én nem tudom mi igaz és mi nem
pharao
#205
Ez jó volt! <#taps>

Dariussssh vasárnap beregisztráltál csak azért, hogy feltegyél egy ilyen kérdést? Szerintem olvasni már az általános iskola 1.-2. osztályában megtanítottak és azt sem tartom kizártnak, hogy nálad még friss ez az élmény, de mi lenne, ha legalább 10 hozzászólást visszaolvasnál és rájönnél, hogy a játék még meg sem jelent, te nem tudsz kóreaiul illetve nincs kóreai ismerõsöd, akinek fizetnél 10-12 dollárt.

További szép estét!

FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^

#204
de most senki sem tudja hol kell letölteni?
Csirke4
#203
Csá!
Ruszkik feltörték a klienst és csináltak szervert is és azon lehet jáccani már!Itt van hogy kell megcsinálni.
#202
Néztem már sok fórumot meg mindent halotem ezt,hallotam azt.
Most már lelehet tölteni a terát?és hol lehet?
BoneDragon
#201
Na ez viszont tetszik, hogy ennyi arc választék van. Ennyi félét még nem is láttam mmo-ba.

#200
Szisztok
látam a honlapon hogy mondtátok lelehet tölteni meg jácani is lehet a terával(pénzért)meg látam 2 a link között hogy már jácik vele több magyar is
azt szeretném megkérdezni hol lehet letölteni meg hol lehet beregizni
#199
Az akkor nagyon messze van még:C

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

0Fritz0
#198
Azért egy állatról ezt nehezebb ránézésre megállapítani, de egyébként õ is olyan furcsán huncutul néz... 😄
Ettõl még az emberi karakterek hozzák a Kék Osztriga hangulatot.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

pharao
#197
Nem tudom, nekem ez nem tûnik buzisnak.


U.I.: 2011 Szeptember körülbelül az EU/NA megjelenés. (még lesz egy EU/NA zárt béta teszt meg majd egy open beta is és majd utána jön a live...)

FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^

#196
Hülyeség.A nõi karakterek igenis jól néznek ki férfi karakterrel meg sose játszok azt lexarom.Na mind1 neked ez a véleményed:-)

De ez is mikor jelenik meg mert már tele vagyok a sok majom igéretekkel azt még mindig sehol semmi..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#195
Hát végülis jah vannak ugyanazok mint aion-ban talán 1 melee dps class-al van több meg némelyik más néven szerepel.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

BoneDragon
#194
Nõi karakterek úgy néznek ki, mintha az összes sarki k*rvát össze szedték volna.. Férfi karakterek, mint a b*zik... Ejj..

0Fritz0
#193
Hát nincs nagy választék.
Vagy nyálas kanhomár, vagy dögös kiscsaj. 😊
Aion utánérzés rulz.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#192
Az,hogy female karim lesz el is dõlt eme 2 vidi alapján!:-)


&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

pharao
#191
Hali!
2011-et írunk és még mindig vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy a minõségi dolgokért nem kell fizetni. Igen, fizetõs lesz és a kérdésedbõl ítélve nem, nem engedheted meg magadnak a havi 3-3500 HUF-ot egy folyamatosan fejlõdõ, bõvülõ játékra...

Nézegettem a magyar live streames felvételeket és sajna a túl kevés pixeltõl megfájdul a fejem, (egyéni szoc-pro)de találtam egy kicsit jobb minõségût.
Enjoy!


<#wave>MeoH Papa!<#wave>

FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^

#190
Minden fontos infót megtalálsz eme 2 linken :
terahun
tera variance blog

"vessetek a mókusok közé" :)

#189
Hali!
Lehet hogy hülye kérdés, meg lehet hogy írtátok már de nics sajna idõm megkeresni, de ezt a gamet szabadon lehet letölteni valahonnan és nem fizetõs lesz??
attyspocak
#188
Pedig még celebekkel is találkozhatsz a játékban. 😊

Győri Devi
#187
rablás... inkább várok

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Sáska
#186
vannak oldalak, ahol lehet venni open beta accot 10 dodoert.... El is magyaraznak mindent (hogyan toltsd le, hogyan logolj be stb..).

Csirke4
#185
Szerintem Észak-kóreától is azért maradt el a válaszcsapás mert õk is bétáznak. <#idiota>
BEAST
#184
Menorel nem szeret minket :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#183
Biztos hogy van valami megoldás mert a Varianceosok is bentvannak és még jópár magyar. Jó volna ha megosztanák velünk is hogyan lehetne bejutni.

Csirke4
#182
Esetleg írj a követségre, hogy segítsenek állampolgárságot szerezni.<#idiota>
Chryst64
#181
Nekem azert segithetne valaki 😄

80 StS/77PR/58 Bish Sayha 74BH,74Dest,62WL,58kamael,559S.42 AQ killerpowerpvpdestroyer

MeoH
#180
Koreai allampolgarsag, vagyis van vmi megerosites, amin eleg sok nem koreai acc. csuszott. Es valszeg kiszurjak a kssn generator cuccokat is.

fuck mmo's..i.,

#179
Ebbe is belerakták hogy kóreai állampolgárság kell, vagy csak elég egy kóreai proxyt szerezni???

#178
na akkor ez jó.. xd Valaki nem tudná esetleg megkérni egyik "ismerösét" hogy reggeljen még egyet? vagy ez nem igy megy?
Győri Devi
#177
ha nincs egy koreai ismerõsöd el is felejtheted

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#176
hali! Valaki tudott a koreai tera oldalra reggelni? Ha igen akkor leirná ,hogy hogyan? Mert kiszeretném énis probálni az obt-t majd. xd
#175
Igazából nem ígérték 2011 elsõ negyedévére. Ez inkább csak afféle rajongói várakozás. A hivatalos megjelenési dátum továbbra is '2011'. Ennél pontosabb idõpont ezeddig nem látott napvilágot.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

Győri Devi
#174
2011 elsõ negyedére ígérték ha jól tudom, de szerintem csúszni fog. A koreai OB is csak jövõ januárjában lesz. Azon majd viszont jó lesz letesztelni a gépem, hogy bírja-e egyáltalán.

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#173
mikor jelenik meg ez Európában??
#172
vegyél újat 😊

Győri Devi
#171
jó kis game lesz csak félek hogy a laptopom nem fogja bírni 😞

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Csirke4
#170
<#eljen>
Jó a blog.

Amúgymeg... Gief rogue^^
#169
Sziasztok, szeretném továbbra is bumpolni a tera blogunkat: TERA::Variance.
Most éppen még fõleg a gamescom mámorában él a blog. A következõ hét meg már a PAX-ról fog szólni (USA kiállítás), amire nagyon sok érdekességgel készül az En Masse, ahogy tudjuk mi is leközöljük.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#168
Nemtudom, nekem aional is 30 körüli ms-em van, erösen kétlem hogy teraban 150+ ms-el kéne majd játszanom, vagy akár ennél többel mint ahogy már irta vki.
finaltrekker
#167
Open vagy Closed béta idején nem hiszem, hogy foglakoznak ilyennel. Az elsõ 2ezer ember tudjon játszani, a többi laggolhat. Biztos nem kezdik el félévvel vagy egy egész évvel hamarabb 100%-osan mûködtetni a szerver parkot, amikor még bevételük sincs. Biztos, hogy Béta idején nagy lesz a lag, fõleg a sok ingyen játékos miatt, akik egyébként sem tesztelni mennek, hanem csak játszani a bughalmazba mert nincs jobb dolguk, aztán meg sírnak, hogy lag meg bug... Most ezzel azokat akartam jellemezni, akik az MMORPG béta teszekbe játszani mennek nem pedig tesztelni és jelentéseket írni a fejlesztõknek😊

www..KALOZOK.com

Anthrax
#166
Nem tudom mit aggódtok ping miatt egy olyan játéknál ami még ki se jött, lesz majd gondolom open beta vagy csak closed, akkor kiderül,hogy mennyire zavar be a ping vagy egyáltalán nem észrevehetõ és ennek fényében fogod megvásárolni.

#165
gerinchálón oda a ping max 15ms... ehhez még hozzájön a EIX-en keresztüli meg az itthoni netszolgáltató alapingje.

http://www.taxierden.hu

#164

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.