3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • dante3
    #976
    akkor abból kaptam egyet
  • frango
    #975
    Nemrég küldtek ki 4000 CBT1 kulcsot, azoknak akik feliratkoztak az oldalon a betakra. Lehet csekkolni a levelesládákat:)
  • dante3
    #974
    Ma kaptam egy kulcsot, ám még nem tudtam vele semmit sem kezdeni! Accountot kéne létrehozni először, ha engedné...., nem akar betöltődni az oldal, túlterhelt vagy mi a szösz :(
  • menorel
    #973
    Kéregetni felesleges, ellenben kapni simán lehet. Most is éppen két kulcs keresi a gazdáját a blogon. Már percek teltek el és még mindig senki nem jelentkezett értük. Már csak 12 percig van nyitva ez a lehetőség.
  • frango
    #972
    Mondjuk a kéregetés alapból nem jó ötlet. Kéregetőknek én sem adok.
  • MeoH #971
    Erre gondoltam az utolso mondattal. Majd, ha elkezdenek kiszorni kulcsokat, akkor elkepzelheto, de jelen pill.ban nem hiszem, hogy lenne vkinek tobb is.
  • frango
    #970
    Lehet olyan akinek valamiért több is van. Én is elajándékozom, ha nyerek még kulcsot. Bf3-nál is így volt. A hivatalos oldalon lehet nyerni mint, ahogy már azt írtam lentebb. A Magyar Tera Blogon is szétosztanak pár kulcsot(tera.variance.hu). Nagyobb külföldi fansiteok is osztogatnak majd.
  • MeoH #969
    "Felesleges" beta kulcsot nem nagyon fog adni senki. Mert akinek van, az megvette, vagy szerencses volt es nyerte vmi eventen, de ezen egyenek szama nem tul sok. AMig nem szornak ki par ezer promo kulcsot, addig felesleges keregetni...
  • MaRee
    #968
    Én is szeretnék egy kulcsot, ha valakinek van felesleges
  • bujcsik555
    #967
    Ha valakinek esetleg van elfekvőbe egy kulcsa megköszönném :D
  • Egoraptor
    #966
    Holnap megint lesz egy funkcionális teszt este 20:00-22:00.
  • MeoH #965
    Beta kulcsot tudsz venni 5Euroert, amit beszamitanak, ha megveszed veglegesen. Meg biztos lesznek kulcsosztos promok.
  • frango
    #964
    Be, csak kell szerezni béta kulcsot. Lesznek/vannak játékok tera-europe.com-on(most épp egy popori hörcsögöt kell keresni az oldalon), ahol lehet szerezni. Különböző játék oldalakon is lehet majd szerezni, meg fansiteokon.


    Mostani teszten kipróbáltam a Lancert, amit koreain kihagytam eddig. Tudtam, hogy az lesz a mainem, de most már 10000%-ig biztos. 1.Aman-Lancer 2.Human-Berzerker 3.Hih Elf-Archer
    Fura, hogy sokan Slayerre esküsznek,de én nem tudtam vele játszani. Nem éreztem jól magam vele. Ugyan ez a Warrior...(Remélem gw2 kiadását jól elhúzzák év végére, mert nem tudnék egyszerre 2 játékkal játszani. Meg fizetni se...)
  • MaRee
    #963
    Akkor mégegyszer kérdem: Be lehet még kerülni a tesztelésbe?
  • Egoraptor
    #962
    Itt egy kis 5 fős dungeon vidi a legutóbbi teszt hétvégéről.
    Igaz csak 3-an mennek, szent hármasság.
    Enjoy!
  • Nuclearity
    #961
    simán, legjobb kari, bár nem main hiszen a kasztommal nem tetszik, de az altom aki berserker lesz (nagyon max lancer) azzal only popori. Sajnos warriorral nem tetszenek annyira az animációk :(
  • Running
    #960
    Vicces ez, de main-nek?
  • szergely83
    #959
    Simán! :D Zseniális ahogy evadelés közben pörög egyet a kardján x) Meg nincs is szebb, mint egy komolytalan kis szőrmókkal bealázni mindenkit :D
  • Egoraptor
    #958
    Bakker, ki tud ilyen nyúlfejű pockokkal játszani.
  • Fpocok
    #957


  • NikeCortez
    #956
    Olvas running és onnan látni mi mihez. Egyébként koreaival aki játszott, még tudja is.
  • MaRee
    #955
    Kicsit lemaradtam most, hogy lehet akkor bétázni? Regisztráltam még annak idején az oldalon a bétára, de nem kaptam emailt.
  • Nuclearity
    #954
    sajnos nem tudom hogy kell beállítani hogy jó legyen :(
    tippek ötletek jöhetnek :)
  • Running
    #953
    Hogyne, a fejemben van minden tudás.
  • BoneDragon
    #952
    Ezt igy low lvl-en megmondtad? :)
  • Running
    #951
    Nekem bejön a slayer, elég hatékony kis kari, mondjuk az tény, hogy az sorcnak nagyobb a dps-e.
  • BEAST #950
    Amennyire vártam, hogy egy slayerrel csapkodhassak, most legalább annyival jobban élvezem a sorc/mystic játékot.

    kterásoktól meg a többi szakitól kérdezném. Pontosan hogyan képzeljem el egy mystic szerepét a játékban. Healernek jobb a priest, sőt úgy olvastam még sebzésben is. Egyedül az aurái teszik "különlegessé"?
  • SzirmosSzisza
    #949
    Akad mint a .... élet :/

    edit: most jó, csak a kép minősége nem :D
  • Nuclearity
    #948
    Live Stream
  • KaBuTo666
    #947
    Szóval ismerjük egymást? Mert a neved alapján nem rémlesz. :D Talán a cabal onlineből? :D
  • KaBuTo666
    #946
    Én néztem be...valahogy az .eu oldal helyett a .comosat nyitottam meg és ott vannak ezek a dolláros árak. :-)
  • Nuclearity
    #945
    őőő, én emlékszem rád most már így névről... :D

    igen van pofájuk elkérni ennyit a digitális verzióért.
  • 0Fritz0
    #944
    A tangás lányok klasszak. :)
  • Marfy
    #943
    A Lancer-en kívül melyik tank klassz még?
  • KaBuTo666
    #942
    Most nézem hogy megváltozott a pre-order. Most akkor mind1ik dobozos? Mert nézem ezt a digital collector edition, értem hogy digitális de most komolyan ezért 13k forintot fizetni? Akkor még is csak dobozos vagy pofátlanul kérnek ennyit?
  • Nuclearity
    #941
    nekem még 1x nem akadt (bár nem is szabadna neki a configomon.)
  • NikeCortez
    #940
    hogy adtad el?
    mert akk eladnám az Aion-osomat (mellé postázom a lemezeket is xD) meg az Sw-t....bár sw az digitális.
  • NikeCortez
    #939
    Igazábol lehet igazad van, én maxon tolom...laggolás volt, de csak a hiortelen népesség miatt ezen a kétkicsiny szerón. Ezt még lehet orvosolni...Csak béta.


    Anyira jól beállítható ez az engine, hogy nagyon nagy hülyének kell lenni ahhoz, hogy elrontsák.

    Az U3engine nagyon szépet ad kicsiny konfigból. Simán olyan mint a source motor :) csak jobb és szebb :P
  • Marfy
    #938
    "Végre egy játék ami ügyességet kíván és szép Grafika Uneral 3 enginel!"
    Ez egy jó motor, ennek ellenére totál optimalizálatlan.
  • Fpocok
    #937
    Add el, amíg van rajta idő. Én pár óra alatt megtettem, miután egy hét után meguntam a hülyeségeit.