Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
★ 汤姆 李
Lord Ashyn - Arnyjarok - Neverwinter Guild Ywern - VoidwalkerS - TERA Guild http://arnyjarok.enjin.com
#259 Igen tudom,de nagyon meglepett ez a kérdés.
Mivel ma délig kell leadni jelentkezést így elkéstem,hogy most magamtól elkezdjek a kérdések/válaszok után keresgélni google-ban.
Az elsõ az tuti "kettõ" többit nem tudom,ty!
★ 汤姆 李
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Ez most mi?Nem is értem mit akar!
http://tera.variance.hu/2011/03/11/eu-tera-beta-kulcs-verseny/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Nyilván garancia nincs semmire, de eddig jól mûködik sokunknak az oldal. Vannak a kérdéses oldalon mindenféle guideok.
Ezen a oldalon pedig találsz egy leírást arról, hogy miként kell beaktiválni a 30 napos timecardot: -link-
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
valaki segítene pls hogy hogy melyik oldalon vehetném meg a koreai játékot 100% os biztonsággal? Jah és egy 30 napos time card ot is .
Játék fullra lent és fent 😄.
Már csak jo lenne belepni 😛
Thx az infót elõre is. 😊
Ezeket a videókat a honlapunkon is meg tekinthetitek.
Üdvözlettel a Fearless Guild.
Akik esetleg manapság találnának rá a játékra és vele együtt az sg.hu ezen topicjára, azoknak néhány érdekes infó:
Magyar Tera témájú blog (TERA:Variance)
Magyar TERA közösségi oldal (kvázi fórum) by TERA-Europe: -link-
Magyar játékosok élménybeszámolója a kOBT-rõl:
- Aya beszámolója (Lancer class)
- Fafee három felvonásos beszámolója: egy, kettõ, három
- xt198 Slayer és Archer bemutatója.
Egyéb rajongói leírások:
- Steparu kalandozásainak beszámolója, Chiccoo fordításában (lvl1-50 közötti tartalom, stb.)
- Cori beszámolója a kCBT#4-rõl. (frist impression)
A DeadAndTrills fotóblog 300 képbõl álló screenshot gyûjteménye: -link-
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Megalakult inmáron a véglegesített Guildünk.
A Fearless megnyitotta kapuit mindenki elõtt aki csatlakozni szeretne.
A KOBT-t megjárt guild sok tapasztalatot gyûjtött és így várja az EU megnyitást és minden kit szívesen lát akit érdekel a Guild.
Itt a communityn közlöm veletek elérhetõségeinket a guild TeamSpeak3 mas szerverét és a Guild honlapját.
Elnézést a kis reklám ért de kell egy kis vízverés akit esetleg érdekel itt a honlapunk és a BAHAR szerveren játszunk Koreai Retail.
- small/minion mobok (ezek rendszerint csoportosak 6-10 darab van egy láncolt csoportban)
- normál mobok
- normál/small elitek (ezeket a legtöbb esetben soloban is meg lehet ölni, bár gyakran ezekbõl is kettõ van összeláncolva, azokat már nehéz megölni. Viszont mivel beteg sok hpjuk van, ezért percekig tart mire megölöd. Méretben kb hasonlóak mint a playerek.)
- medium sized bossok (a videón látható mob ez a kategória! Ezekre jellemzõ, hogy lényegesen nagyobbak mint a playerek. Megölésükhöz az esetek többségében már normális felállás kell, tehát DPSek+healer vagy tank+dps+healer. Nagyon nyögvenyelõsen meg lehet ölni õket full DPS partyval is, de eléggé necces, rendszerint meghal egyik-másik party tag)
- large sized bossok (Ide tartoznak a world bossok és instance bossok)
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Azt olvastam terafans.com-on, hogy bejelentették, hogy Japánban nyáron indul a CB, OB, aztán a launch... Ez viszont nem jó hír nekünk, mert azt meg még a múltkor mondta a Bluehole vezetõje, hogy az EU/NA verzió TESZTELÉSE egy hónappal a japán MEGJELENÉS után fog csak kezdõdni... Szóval örüljünk, ha novemberben játszatunk...
De szerintem amúgy sokféle boss lesz benne, biztos lesz olyan, amit ketten-hárman le tudnak gyõzni, meg olyan, amihez kell egy fullos party healerrel, tankkal, archerrel, sorcererrel...
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
★ 汤姆 李
De,hogy eljutottak 40+ szintre is azért ott már 2 tank/off.T le kell csapjon 1 ilyet imo
★ 汤姆 李
★ 汤姆 李
Nagyon durván lehet szivatni ezeket a nagy dögöket,boss-t:-)<#eljen>#eljen>
★ 汤姆 李
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Amúgy most, hogy a játék már megjelent Koreában örülnék valami EU/NA információnak is. 😞
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
★ 汤姆 李
The MMO will also let players play by plugging in their Xbox 360 controllers to PCs.
lol
Nem fognak mert nem fizetnek érte és amúgyse tudják honnan lehet letölteni.