Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
fuck mmo's..i.,
De Mortalban is csak EU server van és elég sok amcsi játszik ott is .
Persze tény jobb ha regionális serverek vannak már csak a sírás miatt is ( mert azért az is szokott lenni ). 😄
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Tudod az adatokat el is kell am kuldeni a kliens gepeknek es minnel tobb jatekos van annal tobb adatot kell ki kuldeni egyszerre a felhasznalok fele es ez bizony nem fog real-time azonnal megtortenni, 100%, hogy delay is lesz emiatt, mig a soros szamu kliens sorra kerul.
Arrol meg ne is beszeljunk, hogy meg akkor is a fizikai torvenyek szerint fog uzemelni, hogyha ti meg nem is szeretnetek azt.
Javaslom tanulmanyozd ezt a par sort is, hogy tisztaban legyel azzal, hogy is mukodik az internet:
Modem Latency -- Current consumer devices have appallingly bad latency. A typical Ethernet card has a latency less than 1 ms. The Internet backbone as a whole also has very good latency. Here's a real example:
* The distance from Stanford in California to MIT in Boston is 4320 km
* The speed of light in vacuum is 300 * 10^6 m/s
* The speed of light in fibre is 60 percent of the speed of light in vacuum
* The speed of light in fibre is 300 * 10^6 m/s * 0.6 = 180 * 10^6 m/s
* The one-way delay to MIT is 4320 km / 180 * 10^6 m/s = 24 ms
* The round-trip time to MIT and back is 48 ms
* The current ping time from Stanford to MIT over today's Internet is about 85 ms
Es ez a legidealisabb szamolas szerint, csakhogy itt nem szamolnak az utvonalon kozbeeso szerverekkel, amik lenyegesen megnovelik a valaszidot. 😉
A legidealisabb esetben is egy UK-ban elhelyezett szerver valaszideje lesz mindent beleszamitva legalabb 150-es, amikor nem tulzsufolt minden.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Guild Wars in game: Warwick Sanders, Spirit Of Falling Battlefield 3: Typo83 BFBC2: ILLNeo
A Tera még nagyon messze van, de addig is nyitott szemmel követjük a játékot. Majd elválik, hogy mit hoz a jövõ.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
http://tera.variance.hu/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Elkészültünk a terahun.info honlappal. Még alakítjuk, bõvítjük és folyamatosan fordítjuk a cikkeket, de már mûködõképes az oldal. Regisztráljatok 😉
www..KALOZOK.com
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
WTS L2 / WOW EU-US 15-30-60 Day GC 1500-6000HUNF WTS Walker 30 Day WTS Adena Bármely Szerveren.
\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man\"
WTS L2 / WOW EU-US 15-30-60 Day GC 1500-6000HUNF WTS Walker 30 Day WTS Adena Bármely Szerveren.
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
79 SE/77 BD Naia
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
I had this dream the other night, about these two skeletons havin\' a fuck. Was a right bloody racket, woke me up.
Leginkabb azt remelem igazabol, hogy legalabb meg egy evig csinaljak ket okbol, hiaba kezd nagyon feljonni meg mindenki mondja, hogy jojjon mar ki, egy ev alatt fenyesre lehetne csiszolni a jatekot 😊 a masik ok meg... hat... szeretnek sikeresen leerettsegizni 😄
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
www..KALOZOK.com
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
...for eg. u say \"n00bx0rz3rz0r jajajjajajjajajaajjajajajjja\" after u shot 20 arrow into an AFK player... DividedByZero LvL3x Rouge [SH][L2] *818*GyaMoltalan [BF2142]
W, S: elõre, hátra
Space: ugrás
Ezek konbinációi: oldalra ugrás, hára szaltó, elõre szaltó
Egér mozgatás: irányváltás
Bal egér gomb: fegyver használat
Numerikus billentyûzet: Skillek
Ezek mellett mit kezdenél még 20-30 vagy 100 skillel? Nem tudnád használni õket. Itt az köt le, hogy amikor healer vagy, akkor a közelébe menj a tanknak, hogy gyógyíthasd és közben félre ugorj az ellenséges mágus tûzgolyója elõl, mert megteheted, nem nyomkövetõs mint a többi mmo-ban, itt minden varázslat és fegyver odaüt, ahová céloznak vele. Aion-t soha nem próbáltam, de ha tényleg olyan, amilyennek írod, akkor az ottani koncepció életképtelen lenne a Tera-ban. B&S-ról pedig annyit, hogy mindenki azt várja, de 2011-tõl hamarabb nem fog megjelenni ázsiában, nállunk meg csak 1-2 éves késéssel (lsd. Aion, már 2007-ben GY.I.K. volt hozzá, hogyan lehet kijátszani a blokkot és így játszani ázsiai szervereken) és mire EU-ba elér addigra, már teli lesz moderálva, szétcincálva a játék, mert túl brutális és aberáltan véres a fehér civilizációnak. Rengeteg ázsiai játék van, ami itt nem jelenhet meg😛
www..KALOZOK.com
WTS L2 / WOW EU-US 15-30-60 Day GC 1500-6000HUNF WTS Walker 30 Day WTS Adena Bármely Szerveren.
részemrõl ennyi.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
sok alja mmoban szokták telepakolni skillekekl a karikat,hogy sok kis pöcsnek legyen mit nyomkodnia
Ha meg Elyos vagy reszkess 😄
A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
42-es gladim van, de azzal beleuntam a játékba. Ha az ember sokat költ a stigmákra, akkor valóban nem fogy ki a skillekbõl, de egymagában életképtelen. Az extra jó cucc persze segít, de az nem gladi sajátosság... Vicces módon igazából csak tanknak jó, csak sok party fél a gladi tanktól, pedig ha félrecsúsznak a dolgok, akkor szerintem jobb tank, mint a templar.
És aoe: nem igazán lehet aoe-zni aionban, csak akkor minek az aoe skillek? A gladi - ha nem tankol, és nem aszerint stigmázik, készít be skilleket - félkarú óriás nélkülük, mert a sebzés jelentõs részét azokkal osztaná ki. Ha nincs másik mob akkor nincs gond, de ha van, vagy altattal, root-oltak egy mobot, onnan a gladi elfejthet jópár skillt.
Amúgy rendesen officialon nyomom a castoron.
79 SE/77 BD Naia
Ha meg privát aionon tolod akkor te nem aiont játszol hanem vmi teljesen más szart.
A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
Van egy 42-es gladim is. A skillek ott katasztrófák. Pl. nincs elég aoe skill, hogy aoe-zzak, ellenben az aoe skillek nélkül még egy templar is jobban sebez nálam (van templarom is, onnan tudom). Az pedig, hogy a feltételes skillek szinte csak akkor jönnek be, amikor már rég nincs rájuk szükség, vagy ha ezért meg kell törni egy chaint, nos, hagyjuk. Mert meg sem éri törni miattuk a chaint.
Ellenben az, hogy egy ranged hit akkor is utolér, ha közben fedezékbe húzódtam, nos ez sok mindent elmesél a point and click rendszerrõl.
És hogy a non target rendszerben nem lehet pvp-zni. De lehet, csak hozzá kell szokni, hogy nem 3-4 gombnyomás egy ellenfél. Túlélhetõ lesz a pvp, ami nem baj, mert ez hozza majd ki, hogy ki mire képes és hajlandó.
79 SE/77 BD Naia
Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.
www..KALOZOK.com
http://terahun.wordpress.com/