3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Tatyla
    #1016
    nem kicsit jó hozzáállás...
  • Marfy
    #1015
    Sorban állásért Xp bónusz jár, már pozitív.
  • Marfy
    #1014
    Tudhatták volna hogy a pvp népszerűbb mint a pve mégis csak 1 pvp 2 pve szervert indítottak, pedig csak 1 kattintás. Jelenleg 1200as sor.
  • Tatyla
    #1013
    jaj Meno ettől még ne állíts be közellenségnek(már súrolod a fanboi fanatik agresszivitást :D),bétázni még fogok tuti ami meg azután jön az még a jövő zenéje...
  • menorel
    #1012
    Oks, ebben az esetben Te nem fogsz játszani a TERA-val. Köszi, hogy ezt megosztottad a TERA-val játszó/játszani akarókkal. :)
  • Tatyla
    #1011
    nem dehogy az nem zavar csak így nem játszhattam tegnap,minden mást meg ami igen korábban leírtam már...
  • menorel
    #1010
    Már, hogy azért nem tetszik a játék, mert queue van a béta alatt?
  • Tatyla
    #1009
    tegnap mondom ha már kipengettem az 1500 pénzt megpróbálom még győzködni magam hogy mégis lehet tetszik a játék,sajna a sorbaállás keresztbe tett eme tervemnek...
  • frango
    #1008
    Kisebb bossokat, eliteket, bamokat lehet tankolni zerkerrel vagy akár warriorral is, de az igazi tank az a Lancer.
  • Egoraptor
    #1007
    Úgy néz ki akinek csak Sneak-Peak kulcsa van az nem
    vehet részt CBT-n, tehát csak Closed Beta vagy
    előrendelői kulcs játszik.
  • dante3
    #1006
    Baraka sztem jól néz ki a lándzsával!
  • Marfy
    #1005
    Jó lenne ha nem lenne olyan nagy a lándzsa, amúgy melyik kaszt tud még tankolni?
  • frango
    #1004
    Igen egyben van és csak azt tudja.

    Hülyén néz ki az Elin Lancer. Ezért nem kell olyat csinálni:)
  • Nuclearity
    #1003
    Lance + pajzs (asszem egyben van a 2 mint item)
  • Marfy
    #1002
    Köszönöm!

    Dante: Van kulcsom.

    A Lancer a lándzsán kívül tud mást fegyvert hordani? Mert szerintem elég hülyén néz ki egy Elin Lancer. Bár sejtem a választ :(.
  • dante3
    #1001
    jaja, utólag feltűnt! Kár, na mind1 legyen már 3 óra
  • Nuclearity
    #1000
    ne felejtsük el, hogy lvl 11-ig pk védelem van, tehát olyan nem lesz, hogy a 22-es Jancsika vissza megy kezdőre és lepk-zza Juliskát mert neki ahhoz van kedve. a Mostani tesztben még nincs penatly rendszer, tehát magát a pk rendszert tesztelik (ami eu exclusive ha jól tudom) hiszen Koreában ez a pk rendszer lvl 58-on kezdődik. Nagy valószínűséggel a későbbi CBT-k alatt fog bejönni a penatly rendszer amit majd finomhangolnak a tesztek alatt. Tehát még most lehet számolni a vérpistikékre hogy ugranak akár a 11-es emberkére is (aminek nem látom sok értelmét de kinek mi). De későbbiekben ezért penatly jár ami az overall statjaidra hatással lesz, tehát nem biztos, hogy a 2. lowbie megölése után jól jársz, mikor a veled azonossal majd nem tudsz mit kezdeni mert szétszed mint foxy a lábtörlőt...
    A PvE szerveren is lesz magyar klán, megtalálod öket a Variance blogon, hogy kik és hogyan is tudod elérni őket.

    Dante, olvasd el az alsó sort, CBT 2 től lesz ez igy, a mostani teszt marad igy 15:00 tól 24:00 ig.
  • dante3
    #999
    Ám most azt olvastam egy friss hírben, hogy péntektől vasárnapig megszakítás nélkül lehet játszani! Már amennyire jó az angolom, ezt vettem ki belőle!
    Hello everyone, following your comments regarding the test hours during the CBT, it has been decided that the test phases would run without interruption from Friday to Sunday starting on the CBT 2. Thank you for your feedback and enjoy the CBT 1 this week-end !
  • dante3
    #998
    Ha van kulcsod, akkor mától vasárnapig naponta 15:00-tól 0:00-ig lehet játszani
  • Marfy
    #997
    Most amúgy már lehet játszani?
  • MeoH #996
    5 fele hang kozul valaszthatsz.
  • dante3
    #995
    Aha, éppen most néztem egy vidit, nem gáz a hangja: elin
  • Marfy
    #994
    Engem nem zavart, amúgy lehet hozzá hangot választani karakter kreáláskor, de egy "kislánynak" elég hülyén hangzik, ha felnőtt női hangja van.

    Running: Borzalmas ez az internet, fuj.
  • dante3
    #993
    Nem hinném, hogy pedo, de ha játék közben is olyan visító hangja van,mint a videóban, akkor idegesítő lehet egy idő után! :-)
  • Running
    #992
    Hát egen 20 évvel ezelőtt apuka elopott playboyára hokiztak a fiatalok, manapság meg egy mmo-ban, vagy fps-ben ha bedarálják a núbokat, low karikat.
  • Marfy
    #991
    Értem, mennék pve-re is, de ha minden magyar pvpn van/lesz, akkor követem a csordát, még ha soha nem is játszottam pvpn.
    Ezeket a szankciókat gondolom lesznek aki magasról leszarják és önkielégítés céljából, vagy az irl elnyomás hatására nagy örömöt fog nekik okozni a low szintűek öldöklése. De hát a pvp már csak ilyen.
    Ha valaki Elin-t indít az pedo?
  • dante3
    #990
    jaja lvl11-től lehet pk-zni, ha jól tudom
  • KaBuTo666
    #989
    PVE szerverre csak az megy akinek jók az idegei. :D
    bf3 után az enyém romokban, nem kockáztatok. :DD
  • MeoH #988
    Nagyabol :) Pvp szerveren barkinek neki ugorhatsz barmikor. Persze vannak szankciok, ha 1shotolsz egy newbiet vagy pkzol esz nelkul. Dehat ilyen a open world pvp. Es lesz pve szerver is.
  • Marfy
    #987
    Most itt a pvp hogyan működik? Mert nincs két oldal úgy mint a "nagy" játékban. Kimész a pusztába, aztán aki ér ott üt, free for all vagy hogy?
  • frango
    #986
    Engem karakter kreálás közben kivágott. Meg akartam tervezni a 3. karakterem, ami High Elf Female Archer lesz. Valami felháborító dolgot hagytak ki. Se fekete hajat nem lehet csinálni neki,(ami pont ahhoz a hajhoz megy amit kiválasztottam) se vöröset. Így nem olyan szép a csaj...
  • MeoH #985
    Az remek, foleg, hogy elvileg 22:00kor ki is lovik a szervereket :)
  • Jockey
    #984
    30 perces sor..
    erdekes lesz:)
  • KaBuTo666
    #983
    Fukk yeah, thx ez megnyugtató de tényleg...nem egy mmorpg-ben nem csinálták ezt meg és mikor látván hogy 600+ kép fekszik az albumban, elgondolkodik az ember hogy 600+szor megnyitotta a paintet, beillesztette a képet és lementette...pooower :DD
  • frango
    #982
    Van. Pont olyan:)
  • KaBuTo666
    #981
    Van olyan ebbe a Terába hogy ha print screent nyomsz játék közben akkor külön lementi a mappájába?
  • dante3
    #980
    Kár, hogy csak holnap lehet 3 órától tolni :(
  • Evoluti0N
    #979
    Kaptam beta kulcsot, de valamiért az account.tera-europe.com oldal nem műxik. Már egy kb. egy órája frissítgetem, de b@szik se rámenni.
  • dante3
    #978
    Nah már kúszik lefelé
  • frango
    #977
    Nekem jó. Próbáld másik böngészővel.