Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Videók Saragozától.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Akit érdekel a Slayer class, annak a skilljei és PVE/PVP elemzése az nézze meg ezt a postot: -link-
Néhány fejezettel bõvült a TERA Gyorstalpaló: -link- és a FAQ is frissítésre került: -link-. Olvasgassátok.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
A Fearless megnyitotta kapuit mindenki elõtt.
A EUBT-t és Koreai Retailt és OBT megjárt guild sok tapasztalatot gyûjtött és így várja az EU megnyitást és mindenkit szívesen lát akit érdekel a Guild.
Itt a Fórumon közlöm a Guild TeamSpeak3 mas szerverét és a Guild honlapját.
TeamSpeaker 3
p: vps228.nlg.hu
Port: 9993
LiveStream: Link
Facebook: Link
Fórum: Link
Honlap: Link
Akik eddig jelezték csatlakozásuk
Taglistát a Honlapunkon lehet meg tekinteni
Magyar Tera témájú blog (TERA:Variance)
TERA információk/gyorstalpaló egy helyen: Book of Arborea
Tematikus TERA fórum mindenféle közösségi jósággal és chatbox-szal: TeraHUN

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
やられたらやり返す。倍返しだ!
http://e0.hu/fearless/portal/index.php/forum
Fearless Hungary Guild Homepage
Azért remélem nem tolják sokáig az EU ( angol nyelvû ) megjelenést. Mivel a harcrendszere alapján elég különleges és érdekes játék lehet. A gameplayek is meggyõzõek, bár a látványon kívül mást nem vágok 😊
PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka
Ha meg nem tudod értelmezni a kérdést ( mégha viccesen is próbálja feltenni az ember ), akkor minek válaszolsz?
A kérdésem meg az volt hogy tudsz koreai nyelven? Egyszerû kérdés, és a kíváncsiság hajtott.
PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka
PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_183406.png
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_183819.png
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_184058.png
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_184228.png
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_184402.png
http://kephost.hu/kep/2011/05/tera_screenshot_20110509_184527.png
[/url][/img]
the world is mine
csináltam már egy 1080p-s videót jó szórakozást hozzá.
L2:Aimful - lvl 79 Silver Ranger (Teon) zonca - lvl 55 Gladiator (respect!) NFSW:zolee - lvl 55 GT2
A mohának mindig a déli oldala fás!
Magyar Tera témájú blog (TERA:Variance)
Tematikus TERA fórum mindenféle közösségi jósággal: TeraHUN
Rajongói élménybeszámolók a nemrégiben megtartott elsõ EU bétáról:
- xruu elsõ benyomásai -link-
- Des beszámolója -link-
- Xerb élménybeszámolója -link-
- xt198 újabb élménybeszámolója -link-
- Goren naplója -link-
- Rekotye élménybeszámolója -link-
- Agidoo gondolatai -link-
Saját gondolataim: Deathmatch és Duel tapasztalatok a CPE-rõl: -link1- -link2- (elsõ este összefoglalója: -link-)
Hamarosan újabb béta!
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^
TeamSpeak 3 Ip
Ip: vps228.nlg.hu
Port: 9993
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Guild Szabályzat
http://users.atw.hu/fearless-tera/site/guild_rules.php
TeamSpeaker 3
Ip: 178.162.179.59
Port: 10024
LiveStream: http://www.livestream.com/dantethegamers?t=123369
Facebook: http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_153848817997794&ap=1
Angol Fórum: https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=7765
Honlap: http://www.fearless-tera.atw.hu
Akik eddig jelezték csatlakozásuk
Member (52)
Drsorin ,Xedo ,Aya ,Nimrod ,Necron ,Sblat ,OzI ,FeelMyRage ,Goshi ,Lacci ,Gamers26 ,Meoh ,Hanryu ,Split ,Delebriel ,Chuey ,Goren ,Xt198 ,StormBlade ,KecskeE ,Hiei122 ,Bency ,Edem ,Nithaex ,Rares ,Kokolino ,Silas ,Zõldike ,KexDraco ,Dante ,Jarel ,Drahnim ,Moon , Gábor, Sev, Tote, Michael89, Csodapuding, Timos, Slakoth, Csenky, Monoke, Szotya, ThorrDarren, Rhuby, Ice, Krush, Sturolv
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
★ 汤姆 李
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
lehet mar valami konkretumot tudni a megjelenesrol avagy meg mindig csak Q3/Q4 2011?
Variance-on csak ennyit talaltam:
Észak-Amerikában és Európában várhatóan 2011-ben. Mivel a jelenlegi tervek szerint Koreában már 2010 végén meg fog jelenni, ezért várhatóan az EU megjelenés sem fog 2011Q1-nél késõbbre csúszni
Kérném törölni mert nekem nincs olyan lehetõségem. Stílszerûbben :"kérem kapcsolja ki" 😊
"vessetek a mókusok közé" :)
"vessetek a mókusok közé" :)
Ez csak egy poén! Nem volt baj, ha nem tudtad a pontos választ, ami nem is létezik.
Bámennyi , mert "kiveszi a vízbõl a zoxigént"
😄
I am so awesome [Keeper The Tank]





