3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Joetheblack
    #1461
    Miért került az előző üzenetem moderálásra egyből ahogy elküldtem?
  • Joetheblack
    #1460
    Azt lehet már tudni, hogy mikor kezdődik a hétvégi teszt pontosan ?
  • dantesward
    #1459
    Tera Online Secret Base Dungeon- ből Az EU CBT1-ről készült felvétel segítségével készült mostani Vod-om A WASD4 szerkesztőének vendég szereplésével.
    Fogyasszátok egészséggel.


  • Jockey
    #1458
    jol van ez igy, igy legalabb tenyleg kiderul ki jo healer...:)
  • Marfy
    #1457
    A lockolásra gondoltam hogy megy-e, de ezek szerinte nem, shit :)
  • Nuclearity
    #1456
    nein :) mivel targetless, vagy be lockolod, vagy beleáll esetleg alá pakolod a heal kört :P
  • Marfy
    #1455
    Priesttel a party frameből is lehet healelni? Mármint kiválasztani a healelendő emberéket.
  • BestBlade
    #1454
    Menorel: Látom kezdesz átmenni "jó fejbe" ennek örülök.

    Téma : Mistic a Legerősebb 1v1be :S csak jól kell vele játszani " Affy Lock" a WoW ból. :D

  • Marfy
    #1453
    Köszi!
  • frango
    #1452
    Cloth Armor(robes):Mystic, Priest, Sorcerer
    Leather Armor(light):Slayer, Archer, Warrior
    Plate Armor(heavy):Berserker, Lancer
  • gurubefree
    #1451
    Sziasztok

    Probalta valaki laptop-on ?A konfigra lennek kivancsi es az eredmenyre. Elore is koszi
  • Marfy
    #1450
    A slayer is light armort visel? Heavyt csak a lancer és a berserker?
  • menorel
    #1449
    Ez a téma le lett zárva 44 hozzászólással ezelőtt. Légyszives ne hánytorgassuk fel. Joetheblack nyilván csak trollkodni akart és tovább szítani az ellentétet, kapott is cserébe egy kizárást a topicból. Értékelném, ha ezzel le is tudnánk zárni...
  • Tyrpak
    #1447
    A tera-launcher.exe.update nevű könyvtárba másolja át magát a tera-launcher.exe nevű file, ezt kell visszamásolni a helyére.

    6-7 alkalom (újrapatchel, elmászik, visszarak) után észbekap, és elindul, utána lefut rendesen az ellenőrzés, és rendben vagy.

    Namármost, ha a tera-launcher.exe.update nevű könyvtárból elindítod a patchert, akkor is elindul, enged belépni, lefut a patch, de csak annyit csinál, hogy ezen a könyvtáron belül is csinál egy újabb tera-launcher.exe.update nevű új könyvtárat, benne a launcherrel. Ha innen elindítod, már nem történik semmi.

    Fentiekből látszik, hogy a nem túl hosszú béta hétvégéből a szombat estémet ezzel kellett eltöltenem. De hát béta végülis.
  • Nuclearity
    #1446
    értem, nos akkor remélem sikerül megtalálnod hova másolja magát (ami még mindig fura de persze a mai világban nem lehetetlen) és sikerül fixálni a dolgot!
  • MaRee
    #1445
    I believe the launcher bugs out at times and copies itself to another directory somewhere in your Tera folders, I do not recall the exact location however.. But I did read someone else had the issue before and fixed it by copying it back.

    Ezt írták.

    Most már 64 bites van feltelepítve, egyébként c2d 3.0 ghz, hd 4850 512 mb és 4giga ram.
  • Nuclearity
    #1444
    átmásolgatja magát? érdekes még nem tapasztaltam ilyet. a configod leírnád? ha már 32 bites win 7 et használsz (puszta kiváncsiság)
  • MaRee
    #1443
    Az Aionnál az volt a megoldás, hogy xp kompatibilitási módban kell futtatni a launchert, mert néhány esetben nem szereti a 32 bites windows 7-et(legalábbis csak ilyen oprendszeren jött elő másoknak is a probléma).

    Ez sem egyéni, sok ember írt a fórumokba hogy ba*akodik a launcher. Kaptam egy "fülest", hogy a launcher néha megbolondul, és átmásolgatja magát más mappákba, azért nem lehet a parancsikonnal sem elindítani az asztalról, és a visszamásolás esetleg megjavítja.

    Ha hazaértem kipróbálom, ha nem jó, akkor azt amit szergely írt. Ha az se jó, feláldozok egy fekete kakast.

  • Droughert
    #1442
    Neked az AION sem ment pár napja ha jól emlékszem, nem lehet, hogy valami gond van gépeddel?
  • szergely83
    #1441
    @MaRee: full formáztad a partíciót? Ha teljesen tiszta telepítéssel is megakad a letöltés és programhibával leáll, akkor a géppel lesz a probléma. Ritka, hogy memória hiba ilyet okozzon, de volt már rá példa. Futtass le egy GoldMemory-t (esetleg Memtest 86+-t, de az nem mindig találja meg a hibát...), vagy ha nem akarsz teszteléssel szenvedni, de legalább két memóriamodul van a gépedben, akkor vedd ki az egyiket és úgy próbáld meg a letöltést másik mappába, ha így nem megy, akkor memória vissza, majd a másikat vedd ki és próba újra.
  • Nuclearity
    #1440
    értem, mindenesetre érdekes hiba jelenség a tied.
  • MaRee
    #1439
    Szerintem sem vicces elhiheted.Igen, próbáltam. A support még mindig nem volt képes válaszolni, de nemtom. Most inkább hanyagolom elég beállítgatni a gépet, nem hogy még ezen idegeljem magam tovább
  • Nuclearity
    #1438
    szerintem nem annyira vicces. probáltad rendszergazdaként futtatni..stb?
  • MaRee
    #1437
    Akarsz egy jó viccet hallani? Most raktam újra a windowst, és ezt csinálja még mindig.... :)
  • Nuclearity
    #1436
    a te problémád szerintem egyedi, és ha valóban semmi beállítás ill semmi nem változott a gépeden akkor valami nagyon nincs rendben. Én mondjuk kb simán formáznák 1 et (persze ami olyan menteném) de nem vagyunk egyformák. Most van megint másfél heted keresgélni és várakozni a megoldásra. Jobbat sajnos nem tudok mondani. (viszont ha eddig ment, akkor pedig tényleg nem játék hiba lesz, hanem ott a te gépeddel lesz valami, és általában ilyenkor a nagyon jó windows szokott lenni)
  • Midas
    #1435
    don`t give up bro :)
  • MaRee
    #1434
    Hát meguntam a várakozást úgyhogy írtam egy újat, bár nem hinném hogy segíteni tudnak a problémámon, sztem bukó ez az 5 euro.
  • Midas
    #1433
    Hivatalos oldalrol vettem es eddig meg mindig megkaptam a valaszt rogton mashonnan. Sztem nem kapnak tul sok emailt meg mivel ez csak cbt. Szoval nem tudom mi lesz ha az emberek jatszani is fognak.
  • mnorbi
    #1432
    én sem kaptam meg a kulcsot miután preordereltem, irtam ticketet, péntekre nemhogy a rendes kod megjött, kaptam még 1 et pluszba a cbt2 re fájdalomdíjként hogy adjam oda akinek akarom ...
  • Nuclearity
    #1431
    a kulcsos esetnek megvolt az oka, közölték is meg is oldották (a multhétre gondolsz gondolom). Minden cégnél mindenhol vannak/voltak/lesznek időszakok ahol nem pikkpakk kapod a válasz mailt. Igy volt ez a jewzardéknál is, NCről ne beszéljünk. TERA egy friss játék, CBT fázisban, rengeteg mailt kaphatnak mindenféle dologgal kapcsolatban, ugy gondolom, érthető, ha nem kapsz választ 1 percen belül. Javasolni tudom, ha a ticket feladása után 1 nappal nincs válasz, írjatok új ticketet (esetenként updateljátok az adott ticketet) nekem a multheti kulcsos dolog miatt kellett ezt megtennem, és kaptam rá választ ahogyan igérték 24 orán belül.
  • mnorbi
    #1430
    Mikor szokott indulni az USA béta? Ufó értem az eu péntek du 3kor. USA?
  • Midas
    #1429
    Ez kb igaz a customer service az kuka :D en is 2-3 napig vartam a kulcsomra es irkaltam nekik a ticketeket.
  • MaRee
    #1428
    A support remek munkát végez, négy napja nem bírnak válaszolni a kérdésemre :)
  • Marfy
    #1427
    Idehaza lehet majd valahol kapni dobozos CE-t?
  • roland4
    #1426
    Sziasztok.Nekem van egy accom tera eura és játcotam a cbt2-őn mikor befejeződöt a szerver rá megnéztem az accom és még mindig azt irja hogy aktiv az accom!Ez azt jelenti hogy tudok játcani cbt 3-on is?
  • Nuclearity
    #1425
    igen de nem bind when picked up, hanem soulboundos, szóval amig nem veszed fel, eladhatod vagy cserélheted.
  • dante3
    #1424
    Ám gold fegyó csak bossból esik, chatben láttam, hogy sokan vennének!
  • menorel
    #1423
    Inkább úgy, fogalmaznám ezt meg, hogy bár a játékot a koreai kiadó félkészen kiadta content és érdemi funkciók nélkül; de a nyugati kiadó - tanulva a korábbi hiákból - megcsúsztatta a játék kiadását egy évvel. Ezen nyilván tavaly tavasszal az egész nyugati közösség felháborodott, de most így egy évvel később beigazolódott, hogy ez volt a jó döntés. Mi már egy minden szempontból készebb játékot kapunk.
  • Marfy
    #1422
    Legyen mentségére hogy Kóreában már egy ideje fut...
  • MaRee
    #1421