3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Psychedelic #1501
    Innen kellett volna előrendelned, akkor már most is lenne beta kulcsod, de ha nem sajnálsz 5 eurot még pluszban, akkor még akár lehet is.
  • Psychedelic #1500
    2 mag már egy kicsit kevés mmo-hoz, az én régi gépem is c2d volt 2.8 ghz, 9800GT 1gb, meg 4 gb ram, és piszok szarul futott, még szintezni lehetett vele, de ha tömeghez értem, mondjuk pvp, akkor vége volt az egésznek, totál 0-ra kelett vennem a grafikát, a hegyek a háttérben fekete lapok voltak kb, akkor volt 30 fps-em. De ezen már nem kell meglepődni, azt a gépemet, 2007 végén vettem, közel 5 éves volt, eljárt felette az idő, mint ahogy a haverod gépe felett is. Új gépet kell venni.

    Az új gépemben, i5 2500k-van, 4,4 ghz-re huzva most, és igy is 50-60%on használja, akkor ebböl tisztán látni egy 2,5-3 ghz-es 2 magos semmire sem elég. Mellé van most 8 giga ram, 6950 2gb, meg SSD is sokat számít, a legnagyobb tömegben sem esett az fps 60 alá. Én is kb csak Tera miatt vettem új gépet. Egy normális MMO-hoz kell, már aion is élvezhetetlen volt a régi géppel, hiába futott tökéletesen a legtöbb FPS pl.
  • zole72
    #1499
    MÁr előrendeltem a teljes játékot de azt megjelenésig nem lesz meg (májusig)Ahoz jár béte kulcs de mivel már akkor megvan a teljes game már nincs szükségem beta key-re.
    Ezért kellett volna most hogy legalább ki tudjam próbálni.
  • Psychedelic #1498
    Ha előrendeled a gamet kapsz béta kulcsot is. Vagy ha megveszed az 5 euros valamit, akkor is kapsz béta kulcsot, és ha késöbb megveszed a játékot, beleszámit az árába.
  • frango
    #1497
    Aha
  • Marfy
    #1496
    Csak én érzem úgy, hogy priesttel szenvedés a questelős fejlődés?
  • menorel
    #1495
    Ozi: gold árfolyam? Hmm. Ezt hogy érted? Nem nagyon láttam eddig gold seller reklámot ingame.
  • OzI20
    #1494
    innen így nehéz megmondani hogy mi lehet a baja . nekem egy x2 esem volt korábban 8800 GT vel toltam és még ott is szaggatott kicsit de 6 g ramom volt , Nem éppen igénytelen játék ez Grafikailag úgy hogy javaslom hogy gyűjtsön egy 4 magos Vasra , De ez nem feltétlen az a Válasz gondolom amire számítani akart. De ha szaggatás ellen ez az egyik legjobb módszer. A másik hogy feltolja az órajeleket a mostani gépen és imátkozik hogy ne süljön le :D .
  • zole72
    #1493
    Üdv.

    Tegnap leszedtem a game-et (EU-st)
    Telepítettem is,már csak beta key-t kellene szerezni ha valaki tudna adni egyet az nagyon jó lenne.
    Sok jót olvastam a game-ről,biztos hogy előrendelem a game-et de megjelenés előtt jó lett volna legalább kipróbálni hogy mégis mire számoljak.
  • Marfy
    #1492
    Bármit állít ugyan úgy megy.

    Én nem láttam még egy gold hirdetést sem.
  • OzI20
    #1491
    Hát ha semmi sem használ marad a low grafika :S
  • KaBuTo666
    #1490
    Chatet rendesen spammolják a goldsellerek?
  • OzI20
    #1489
    Milyen a Gold árfolyam ?
  • Marfy
    #1488
    Egyik ismerősömnek Intel Core 2 Duo E7300, Ati 4850, 3GB memóriája van és majdnem hogy játszhatatlanul szaggat neki, bármint állít a video settings-ben ugyan úgy meg neki, van valakinek hasonló gépe?
    Vagy esetleg egy driver frissités nem ártana? De elvileg a 4850-et már nem támogatják az új driverek.
  • Fpocok
    #1487
    "Take part in all the testsInvitation to all closed beta weekends"

    Szerintem igen.
  • empie
    #1486
    Sziasztok

    kérdésem lenne.hogy ha veszek most 5 euroért ilyet akkor automatikusan rész veszek a hétvégente megrendezett CBT-en ? vagy arra mindig kulcsot kell vadásznom. Rendelkezem már sneak peak vagy ilyen kulcssal de eddig azzal nem tudtam játszani. Vagy ezt az 5 eurós izé csak Head Startkor érdemes megvenni?

    Válaszokat és segítséget előre is köszönöm.

  • dante3
    #1485
    Gratu
  • menorel
    #1484
    lvl60 sikeresen bedingelve így szombat kora délután:

    Igazán élvezetesre sikerült a T4-nek köszönhető két új szint, nagyon sok újszerű és érdekes quest került be a játékba. A korábbi ölj le 10 ilyen és 10 olyan questek mellett igen komoly hangsúlyt kaptak az összefüggő, logikai, gondolkozós questek is. Az új zónák sem annyira lineárisak. Ráadásul bőven lehet vállogatni a questek között, a négy új zóna kb 4x több questet tartalmaz, mint amennyi lazán elég lenne a lvl60 eléréséhez.
  • Marfy
    #1483
    Szerintem tökéletes.
  • OzI20
    #1482
    Amerikai CBT#3 Live Stream " Aki kimaradt a kulcsokból "

    Link
  • MaRee
    #1481
    Nagy a lag amerikai szervereken, vagy játszható?
  • gomesz
    #1480
    Azt nem mondom, hogy mindent értek amit leírtál de köszönöm a kifejtést, sok minden megvilágosodott számomra.
  • Marfy
    #1479
    Igen.
  • empie
    #1478
    Ezek a karik pl amit az amerikai obt-én is csinálok törlésre fognak kerülni a live startkor?
  • Marfy
    #1477
    Ha el akarom inditani, ezt irja ki:
    Error: 8000:0001
    Sorry, our servers aren't available right now.
    Our next closed beta is scheduled for March 9 – 11.

    Edit: Ujra kellett inditani a launchert.
  • Marfy
    #1476
    Melyik szerveren vagytok?
  • IceFlowerly
    #1475
    Valaki kitudna ide írni NA Kliens Magyar guild neveket?
    (élevezetesebb lenne pár ember hétvégéje ha magyar guildban tudná eltölteni)
    Előre is köszönöm a válaszokat
  • menorel
    #1474
    Egyet kell értsek az előttem szólóval. Ez a hozzászólás nagyságrendekkel értékesebb lett volna a "szerelmem", "köszi puszi" és a hasonló kóstolgatások nélkül. Mindettől függetlenül én személy szerint köszönöm, hogy megosztottad ezeket az információkat velem, mivel volt bőven közte olyan, ami vagy új volt nekem, vagy én (is) rosszul tudtam. Viszont kérném, hogy a jövőben maradjunk a tárgyilagos, érzelmektől kevésbé túlfűtött 'profi' szinten. Köszi,
  • IceFlowerly
    #1473
    Köszönjük hogy megosztottad velünk tapasztalataidat, tényleg sok érdekes, hasznos információval szolgáltál, csak kár hogy ezek ilyen formában jutottak el fórumtársaimhoz és hozzám.
  • JulesC
    #1472
    Dante, szerelmem..

    Megsúgom neked, a "taunt skill"-t amiről azt állítod, hogy nincs meg neki, mert 22-s skill, akkor könyörgöm, mielőtt valótlant állítasz.. _nézz_ utána! 18-as a taunt, 22es skill meg party endurance buff. Emellett, mi köze van ahhoz, hogy taunt nélkül meghal a tank? Ha a tank hal meg, azt jelenti őt ütötték. Ne fárassz.. könyörgöm! 7:27 körül is azt használta..

    Mi az az "enemó tapasztalat"?

    "Elég szépen nyomja a sebzést a Berserker a boss hátába.. már nem is tudok mit hozzáfűzni.." ~Előtte 2másodpercel szedte le az aggro-t a Lancerről Kryp.. El nem mondtad volna a "nézőidnek", hogy hogyan is történhetett ez és a játék mivel is jelzi ezt. (megsúgom, a fejed fölött vörös alapon a szem)

    "Rutinosan viszik a dungeont" ~ 2mp-re rá Kryp 200 HP-val éli túl.. Előtte az instance elején az első 2 trash mobtól meghal a lancer, aki ha okos lenne befeküdne egy sarokba és ráülne a block skillre nem lett volna baja.

    Part3
    "Igen itt most bekapott a block mögé egy igen hatalmas damage-t, nem volt manája sajnáatos módon" ~ MIVAN?! 3/4-n volt a manája. Egyedül annak köszönheti, hogy 15ös fegyverrel futott neki az instának és nem csodálom, hogy 2ezres critical-t nyom rá shielden keresztül. Ezután a blockról.. Berserkernek _manába_ kerül a block használata, de nem kerül neki manába a fenntartása ütésenként, ellenben a Lancernek, aki ütésenként manát zabál, de minél kisebb mértékben használja ki a pajzs blockolási értékét, annál kevesebb manát zabál.

    ~ _Evolution patch_ -el fut a CBT. Se nem 1 éves Tier 2, se nem 8 hónapos Dark Awekening..

    ~WASD kollegának a Berserker solozásához hozzászóljak.. 20ason villantós skilleivel a Basilisk berserker fegyverének kb 1300as sebzés felfogását lazán 700-800al átüti, ha crit akkor 1500. ... Ebbe nem tudom mi egyszerű neki. Felugrását ha a seggébe van a mobnak, nem kerülheti el. _Ezen nincs mit javítani_

    7:30 Add-nak nevezed az instance vezérét? A nagy _kutyáját_ küldte rád, majd 10% HP-nál megszólal, hogy "ARROGANT FOOLS! I'll handle it myself".. -___-''

    Köszi ~puszi
  • roland4
    #1471
    köszi a keyt:)
  • frango
    #1470
    Amerikai kulcs, ha kell valakinek: ALLAEAWTL4P57CN4WM64AC3W4
  • dantesward
    #1469
    igen szóval mikor nincs eu akkor mehet az amcsi :)
  • MaRee
    #1468
    És külön le kell ehez töltögetni amerikai klienst meg minden? Meg itt hogy megy itt is hétvégenként van kéthetente játék v mi?
  • IceFlowerly
    #1467
    Big Thx működik faszán!
  • dantesward
    #1466
    Hogyan játssz Az Amerikai bétán.

    1. Regisztrálj a http://www.curse.com/ -on
    2. Meny fel erre a honlapra http://dragonproxy.tk/
    3. "Enter URL" alatti mezőbe illeszd be ezt a linket http://www.curse.com/betas/tera-online

    Ha minden jól csináltál akkor kapsz is egy kulcsot az Amerikai bétára.
    Amcsi account regisztráció https://account.enmasse.com/

    " A Legrosszabb esetben mikor be hozatod a linket az oldalról akkor meg kér arra hogy logolj-be még egyszer a Curse oldalra, tedd meg ezt és utána keresd a "Get Your Tera Beta key" kis bannert és már is kapod az Ameriaki Béta kulcsot. "
  • menorel
    #1465
    Egy 'apró' érdekesség a T4 buildból, most már ilyen is van a TERA-ban. Amint felér youtubera a videó, akkor a Youtube csatornánkon megnézhetitek róla a videót is!
  • menorel
    #1464
    Egy korábbi hozzászólásoddal lényegében a házirend összes pontját megsértetted (flameltél, megsértettél másokat, offtopic voltál)
    Ezért egy időre moderációs listára kerültél.
  • menorel
    #1463
    PST időzóna szerint péntek 11 óra a kezdés. ha jól számolom, akkor ez este 8-at jelent nálunk.
  • gomesz
    #1462
    öt percig bírtam nézni a videót. A legelső trash csoporton meghal a tank. kb 1 percig nem kap egy darab gyógyítást sem. Összesen egy mob öli le, majd a videó kommentár szerint az a baj hogy sokan álltak mögött, meg nincs neki még tauntja, szóval a skillek hiánya miatt halt meg. "Sajnos ez annak betudható sajnos, hogy sajnos..." :)