3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Marfy
    #1420
    Ez pár embernek biztos nem fog tetszeni, de leírom (bár nem hiszem hogy járnak ide SW fanok ). A játék jelen béta állapotában már most jobb, összetettebb, (lfg, ui, glyph rendszer, stb.) mint az SWTOR a megjelenés után 3 hónappal. Chatből nem lehet egy nyamvadt invite-ot elküldeni, micsoda munka ez kérem szépen.
    Kemény két hétnek nézünk elébe .
  • Tyrpak
    #1419
    Hát igen, a berserkernél szemből, castanic-nál meg futás közben hátulról lehet csodálni a hegyeket, völgyeket.

    Női páncél témában ez asszem már volt.
  • Midas
    #1418
    tenyleg nagyon szep tajak vannak benne
  • Marfy
    #1417
    Nekem is nagyon tetszik egyelőre, kár hogy legközelebb csak 2 hét múlva lesz teszt. Csináltam már akkor én is egy képet, nézzétek milyen csodás a táj .
  • dante3
    #1416
    Nah mára befejeztem, egyre jobban tetszik a game! Kár, hogy reggel korán kelek, tolnám még! :(

  • gurubefree
    #1415
    ez eddig rendben is van .... es mint emlitetted ezen nem igazan lehet valtoztatni egy PvP jatekban ( elvegre PvP )

    Szerintem ez nagy gondot fog okozni azoknak akik guild-en kivul jatszanak ( vannak sokan ) , neheziti a fejlodest , es csak taptalaj a beteg/troll embereknek >>> bar !!! nagyon jo hatassal lehet a csapatjatekra . Nem adtam meg fel ....
  • menorel
    #1414
    Nézd, ez egy PVP játék, ahol nincs frakcióra bontva a játékos bázis és a PVP szervereken szabadon lehet PKzni. A retail startra nyilván lesz egy normális PK penalty rendszer, de ettől még simán ketté fog vágni mobozás közben az, akinek ez jól esik. Mit tehetsz ebben az esetben:
    1) felkelsz, visszamész, megkeresed és megcsapod ha megtalálod. Esetleg ha számosságában az eset növekvő tendenciát mutat, akkor PK csapatot szervezel, vagy akár Guild vs Guild csatát provokálsz.
    2) Ráwhispelsz és elküldöd az édes teremtőjébe, amin ő minden bizonnyal jobban fog nevetni mint te.
    3) Feljösz pl. ide a fórumra és leírod, hogy megölt valaki egy PVP/PK játékban mobozás közben, amin lényegében rajtad kivül biztos hogy igen sokan csak nevetni fognak és azt javasolják neked, hogy menj PVE szerverre, amin Te nyilván minden esetben fel fogsz háborodni.

    A de döntésed, hogy a fenti opciók közül melyiket választod.
  • gurubefree
    #1413
    ... keves vagy te ahoz hogy megmond mit es hogyan tegyek. Ez a forum azert van hogy kerdezzunk es a jatekkal kapcsolatban az eszrevetelunk kozoljuk. De mint lathato ( meg meg sem jelent a jatek de mar megy a trollkodas ) expert mint te .. nem hogy a megemlitett temahoz bufogne elkezdi osztani az eszt . Ne legyel mar ennyire magyar .... lol .

    Ami a jatek PvP reszet illeti Guild szinten fantasztikus de igen bajban lesznek ha az alltalam emlitett dolog nem lesz orvosolva .... egyszeruen nem mukodik ilyen modon a PvP.

  • Jockey
    #1412
    egy biztos, ez nem a te jatekod, vagy pedig menj pve szerverre..
    sok sirastol es felesleges kommentol kimelsz meg minket..
  • gurubefree
    #1411
    Csak azert kerdezem mert questeles kozben parkol melettem a tag es Addig var amit magamra huzok valami mobot atmegy pirosba es megbas...
  • menorel
    #1410
    Nem mondanám, hogy értem mit akarsz kérdezni. Az az ellenség, akinek a feje felett a nameplate piros. Ő free target, mivel PK módba váltott. Akinek a feje felett lila a nameplate, az éppen Guild vs Guild csatában van, de nem a te guilded ellen. Akinek zöld az guild tagod, akinek meg szürke az meg friendly target neked.
    Mivel a játékban jelenleg még nincs bekapcsolva a PVP penalty rendszer ezért simán előfordulhat, hogy valaki a lowlvl-ek öldöklésében leli örömét. Things happen.
  • gurubefree
    #1409
    Valaki felvilagosithatna a PvP-tol ingame mert mar kezd kisse unalmassa valni hogy azt sem tudom ki barat es ki ellenseg. Arrol a dologrol nem is beszelve hogy ket debil tegnap kb 1 oran keresztul vagta a low levelt west gate-nel .
  • menorel
    #1408
    Komolyan érdekelne, hogy ki a franc vagy. Az egy dolog, hogy betrollkodsz egy guildet, lelked rajta, de miért kell ehhez pont a Variancet felhasználni? Gondolkozz már el azon, hogy ezzel kinek is ártasz és kinek használsz? Üdv a fórumból kizártak között. Innentől egy ideig nem vagy szívesen látott vendég. A jövőben ugyanez az eljárás vonatkozik mindenkire, aki bármilyen formában is akármelyik guild ellen trollkodik.
  • frango
    #1407
    Ennek mi értelme? Mit kell itt fo..oskodni?
  • BEAST #1406
    Szerencsére én csak annyit látok, van legalább 300 magyar játékos akit érdekel annyira a játék, hogy ki is próbálja.
  • Midas
    #1405
    jo lenne ha mar ezt befejeznetek mert marha unalmas ovodas szinvonal es kb egy az egyben az l2 szinvonala csak itt nem azon megy a hiszti hogy ki hogy lett hero hanem ket csapat retardalt kozott hogy melyik csorda a nagyobb.
  • Joetheblack
    #1404
    Vasárnap kora délutáni állapot:


    Látszik, hogy roppant sikeres volt a múlt heti speciális recruit, amit a Fearless művelt, már majdnem 10-en vannak online! Ezúton is gratulálok!
  • MaRee
    #1403
    Supportos oldalon kaptam egy választ, hogy reseteljem a routerem a gyári beállításokra. Megvolt, most sem jó. Másik válasz, hogy ha ez nem jó, akkor rakjam újra a windowst. Nem fogom. Akit érdekel egy acc az írjon privit, ezer forintért oda adom.
  • Marfy
    #1402
    Sikerült valamire jutni?
  • MaRee
    #1401
    Hát akkor megpróbálok rákeresni hogy melyik portokat használja a játék, köszi.
  • Midas
    #1400
    lehet hogy varialtak a portokal es nincs engedelyezve a routeren.
  • MaRee
    #1399
    Van router de nekem össze van dugva a géppel, tehát nem vezeték nélkül kapom a netet. ÉRdekes mert semmi nem lett állítgatva legutóbbi CBT óta, most mégis rossz.
  • Midas
    #1398
    Hogy kapcsolodsz a netre dirket vagy van valami router? O is irta hogy hogy vmi korabbi bealitas zavart be.
  • MaRee
    #1397
    Találtam egy oldalt a supportnál, megnéztem a leírtak alapján a kapcsolataimat, de nekem csak egyetlen Local Area connectionöm van, amit ha disablezek akkor ugye nincs internet... Franc belé már.
  • MaRee
    #1396
    Írtam is lentebb, hogy nem igazán értem mit írt a srác. Neki volt valami gáz a network settingsben, de nekem PC - network - internet van, nem úgy mint neki volt. Aztán írt valami gateway-es dolga, azt nem értem. ipconfigot ha beírom, nálam is van default gateway, azt próbáltam clear-elni és renewelni, de semmi változás.
  • Midas
    #1395
    De probaltad azt amit a srac irt forumon amit linkeltel, mert nalla azt volt a gond hogy nem tudott csatlakozni az update serverhez a launcher es miutan kiszedte a folosleges kapcsolatokat elindult neki szoval lehet router tuzfal vagy nallad is vmi az internet/halozati kapcsolatok kozott.
  • MaRee
    #1394
    Letöröltem háromszor az egészet és újra raktam, ugyan azt csinálja. Próbáltam mindkét merevlemez három particiójára felrakni, mégis ez van. Repairelni sajnos nem tudok mert nem indul el a launcher.. :(
  • NikeCortez
    #1393
    igazábol ez azt jelenti, hogy a launcher.exe el lett mozgatva vagy átt lett nevezve...erre most azt tudom javasolni. Torold az egészet és Kliens-sel szedd le ujra...valami rossz mappában van, nincs az eredeti helyén. ez a baja.

    tehát vagy tudod mi tunhetett el es visszarakod, vagy reinstall game...talán egy repair segithet. de azt nemtudom, mert a launcher kéne neked pont.
  • MaRee
    #1392
    Ugyan az a problémám, mint amit lent belinkeltem a hivatalos fórumról. Feltelepítem a tera setuppal a launchert, updatel kb 30megányit, aztán kilép. Az asztalra kirakja a tera ikonját, ha rányomok semmi nem történik percekig, taskmanagerben sem látni, hogy futna. Ha mégegyszer rányomok, akkor kiírja, hogy The item 'Tera-Launcher.exe' that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no longer work.

    Ha a játék mappájában nyomok rá a tera-launcher.exe-re, akkor Tera has stopped working. Ennyit ír. A lenti linken kívül semmilyen más megoldást nem találtam eddig a fórumokon, pedig több ember is írta hogy ilyen gondja van.
  • NikeCortez
    #1391
    nyugi, a preorder jolesz a többi bétán is, addigra megoldjuk...

    adj nekem olyat,hogy :
    Osszes hibádat amit kidob, írd le a következő uzenetedbe (minden hibát és hibakódot) azt is hogy mikor csinálta, most van időm, utánnanézek neked.
  • MaRee
    #1390
    Hát sajnos ötletem nincs mit csináljak. Ha esetleg kell valakinek egy preoder key, oda adom ezer forintért
  • NikeCortez
    #1389
    jolvan. esetleg csinálj egy Vga frissítést (driver) de ez független a hibád okától...

    csak szebb graf esetleg... :)

    reméllem a problémád megoldódik, és most nézem, te is sw-ztél :P én is és szerintem sajnos Fail ... ja és ha van kedved szivesen várunk a "főnix légióban"


    Főnix Guild! Klikk ide <---
  • MaRee
    #1388
    Win 7 32bit, a konfigurációm pedig megfelel a minimális követelményeknek(CBT 1-ben high-on játszottam). Találtam a technical issues forumon pár ilyen 'tera has stopped working' topicot, és úgy tűnik van is rá megoldás, de igazából fogalmam nincs hogy mit kéne állítgatni vagy csinálni.
  • NikeCortez
    #1387
    Mistyc-et nemtudom. a Lfg-rendszert tudtommal ki kapcsolták (vagy ki akarták) A Tera lf rendszere remekre sikerült. Koreában nagyon tetszik, és korrekt.
  • mnorbi
    #1386
    nagyon jo kis game ez !

    2 kérdés , ha van a játékban lf dungeon rendszer, ami elméletileg összerakja partyt akkor mi a bubánatnak spammeli mindenki az lfg hogy lf priest sm level 27 pl ? nem értem , nem tudják hogy van vagy nincs ben a bétába ?

    a másik kérdés mysticknél hogy müködik a corrupted ring skill ? .D erre nem tudok rájönni ?
  • NikeCortez
    #1385
    Akkor tehát...

    Milyen Rendszer van a gépeden?
    Meg kérlek írd le mi a gép-Konfigod.

    Ki totózzuk neked.
  • MaRee
    #1384
    Nem tudom mi a franc baja van, nincs vírus a gépemen, átnéztem. Tera setuppal felrakom, elindul a launcher patchel kb 2 másodpercig aztán kilép, az asztalon pedig olyan ikon van kint ami nem vezet sehova. Ha a sima launcher.exe-vel indítom akkor megint a előbb említett probléma...
  • roland4
    #1383
    Már mindegy , sikerült belépnem :)
  • Marfy
    #1382
    Milyen error?
  • roland4
    #1381
    Sziasztok terán miért csak a essensia szervere enged be??A többinél errort ir:S