137
Névtelen szivatás a neten a kisvárosban
  • kuci06
    #17
    a fake felhasználó email-címe látható?

    röhögnék, ha valami olyan címet használt, amiből megtudható, hogy ki csinálta :D

    nem hülyeség, anno egy email cím segítségével kiderítettem egy hip-hop fórumon lévő, közútálatnak örvendő troll-ról , hogy a meleg, szappanopera-függő, és egy elég gagyi dj


    szal.. email cím, go for it
  • Tigristank
    #16
    Olyat nem találtam. :D
  • dx
    #15
    amugy igen, de a myvipet különben is főleg a mindenféle divatot követő emberek stb. járnak akik valószínű nem vesznek észre egy olyan képet amiről süt, hogy fake nekik csak az számít,hogy a xy 51314. emonál ezt láttam és ez a trendi, el is mondom mindenkinek, szóval ne törődjön ezzel főleg ha nem véletlenül csinálták ezt vele.
  • kakaoskalacs
    #14
    myvip=száni
    :C
  • Hegi90
    #13
    csak mondjuk lehet, hogy emiatt elhagyja a barátnője például...
  • tigeroo
    #12
    de nem megy mert pletyka az tudod milyen :S meg ez egy kisváros birkák az emberek beszélnek össze vissza majd a háta mögött azért lenne jó ezt elintézni. de ha kiderül hogy ki volt nyugodt lehetsz hogy megis verünk pár embert
  • John Cena
    #11
    #3,#4 ezek jó ötletek:D
  • 5c0rp330n
    #10
    szánalmas. mi a megoldás? LESZARNI.
    aki myvip-el foglalkozik, az alapból szánalmas, az ilyenek meg teljesen mindegy, hogy mit gondolnak.
    eltörni valaki kezét emiatt? szerintem a haverodnak kéne egy pszihiáter és újra kéne értelmeznie néhány dolgot, mert valami itt tutira nem stimmel.
    ha pedig megvan az eredeti kép, amiről photoshoppolva lett, akkor főleg nem értem, hogy mit kell parázni. ha ennyire szarik az ilyenektől, felteszi azt a képet, és mindenki látja, hogy a másik fake, és nyugodtan aludhat, ennyi.
  • tigeroo
    #9
    aha feljelentheti, köphet de attól még 1 kis geci marad
  • Hegi90
    #8
    akkor most keress rá a szélhámosságra :P
  • Tigristank
    #7
    BTK 170. §

    (2) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető a súlyos testi sértés bűntettét követi el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
  • kocsisgabor9999
    #6
    jaja
  • kocsisgabor9999
    #5
    Itt tart már az emberiség!!!:D Nem hiába jártatom a számat. :P
  • Narxis
    #4
    Szólni kell myvip szerkesztőinek.
  • BB7
    #3
    Törje el a gyerek másik kezét is! Hátha elmondja!
  • kuci06
    #2
    ...töltsd fel a képet, egyszerűem be lehet róla bizonyítani, hogy photoshoppolt

    aztán ezt a "szerkesztett" (a fake-ség jelei kiemelve) képet feltolja a saját myvip-jére... bizonyítékként, hogy az nem ő

    vagy meg kell szerezni az eredetit

    szal vmivel bizonyítani is kell, hogy az ott tényleg nem ő

  • tigeroo
    #1
    Hali!

    Az egyik barátom most keresett meg. MyVip-en csináltak egy fake profilt, és felraktak róla egy képet amin épp egy csajjal van (és az a baj hogy hamis kép bevan vágva a feje)
    A képen eredetileg egy csávó és egy másik csaj egymásra van dőlve és levannak fotózva. Meg egyéb képek :S Durvábbak
    És ez kicsit kínos neki meg már hótt ideg ugye kisváros minden terjed minden fasz pletyka. És már elis törte egy haverja kezét aki nem mondta el hogy kik csinálták. És csomóan jelölgetik befele ezt a myvipet, kise nagyon tudja beszélni :S
    Az a baj hogy nem köcsögölt és csak szivatják mintha hagynia kéne magát.
    Nem tudtok valami megoldást hogy hogyan tisztázza magát vagy hogy vághatna vissza?

    Ez az én sztorim, ezért nyitottam a topicot hogy segítsünk egymásnak!
    Nektek van vmi hasonló élményetek? Szivattak már meg titeket így? Vagy msn-en stb..