166
Mobilos Kérdések össze-vissza
  • icemankimi
    #86
    ma írtam 7 sms és még nem írtam át +36 mert elfelejtettem, de attól elment az sms? (ki írta, hogy elment csak vala azt mondta nem megy el hiába írja ki)
  • gabryel80
    #85
    sziasztok!samsung sgh-x490-es telómat szolgáltató letiltotta. ha valaki tud kikódólásban segíteni nagyon szépen megköszönném.
  • nacso
    #84
    sziasztok!lenne egy oltári kérdésem kaptam egy nokia 2680 telcsit nem tudnátok valami kodot?köszi elöre is!
  • erieskrisz
    #83
    sziasztok szeretném megkérdezni hogy a fiamnak van egy nokia N73 as telefonja vettem egy fülhallgatót hozzá(gyári nokia) jack dugós a vége jó lessz rá ? néztem a neten a telefon adatlapját elvileg kétféle végü jó hozzá legalábbis ezt tüntette fel a leirás.(nem újonan vettem a fülhallgatót)előre is köszi a választ
  • RelakS
    #82
    Babrálni szeretnék egy rossz nokia fülessel, 6131-hez. A lényeg: jack dugót szeretnék ráfabrikálni.
    A gond: A jack dugó jobb helyeken 3 kivezetéssel rendelkezik (bal, jobb, közös), ez a telefon meg eleve 4 kivezetést kínál (balnak kettő, jobbnak kettő). Ismer valaki olyan leírást, ami megmondja, mit és hogy lehet összekötni, hogy tartós használattól se menjen tönkre a telefon?
  • Dj Siegfried
    #81
    sziasztok,

    frissítettem hugom telefonját (nokia 5310 xpress) és teljesen angol nyelvű lett. kérhetnék vkiől egy linket ami a magyar nyelvű firmware re mutat?
    nagyon köszönöm
  • Rolka7
    #80
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy a samsung mobilokra hogy lehet témát felrakni?
    Ha tudja valaki,kérem hogy írjon!

    Előre is köszi!
  • SMGBAS
    #79
    Halee
    Nem tud valaki programot amivel élő kijelzőt tudok csinálni? (pl. amikor a sör egyre jobban fogy ahogy merül az aksi)

    Előre is köszi
  • zotanka
    #78
    Sziasztok!
    Van egy nokia 2680 as telom es szeretnem fuggetleniteni.
    Valaki tudna segiteni?
    Az IMEI:357981036750750. Vodafonos volt.
    Elore is koszi.
  • mikusmate
    #77
    Hali!
    Most vettem egy Samsung S5600-at. Megnyitottam a zenelejátszót, meg a rádiót is, és kikerültek valahogy a főképernyőre. Hogyan lehetne onnan eltávolítani? A leírásban nem találtam semmi erre vonatkozó infót.
  • Murder3
    #76
    Van egy Samsung M610 shg talefonom(full láma vagyom telefonos ügyekben)

    Msot van hozzá 1 adatkábel meg 1 memória kártya.
    az a baj h bedugom az adatkábelt de nem ismeri fel a gép.
    kiírja h hardver telepítése de vmi illesztőprogramot nem talál ha kiválasztom a listából hibakód:28
    Ezt írja ki.

    Mit kell csinálni h tudjak rá zenét tenni?
  • mukievil
    #75
    ÉN bocsi, de még nem is hallottam róla!
  • Mari4
    #74
    Sziasztok!
    A szüleimnek vettek egy egyszerűen kezelhető Emporia Talk Prémium telefont. Szeretném függetleníteni. Tud valaki segíteni?
    Köszi. Mari
  • zsolt515
    #73
    Üdv!
    nekem van egy Sony Ericsson telefonom! Azon ugye VGA kamera van. Csinálok vele egy képet mondjuk 160x120-ba és mikor felteszem gépre akkor elvan mosódva stb!
    Mit csináljak? Hogy tudnám kijavítani ezt a hibát?
  • mukievil
    #72
    Nekem mondjuk 5800am van, lehet ott máshogy müködik, de nálam így lehet állítani:
    menü/beállítások/személyes/főképernyő/hivatkozások
  • mukievil
    #71
    Megy mindenféle microSD-vel! Hogy hogyrsabb e a nokiás azt nemtudom!
  • menyasszony
    #70
    Sziasztok!

    Lényeges, hogy a Nokiák Nokia márkájú microSD-t kapjanak vagy ugyanolyan jó bele a Kingston is?
    Mintha egyszer olyat hallottam volna, hogy azzal gyorsabbak, de ha nem muszáj, akkor én nem venném meg a drágább Nokiát.
  • #69
    Sziasztok!

    Nokia E75-nél szeretném az aktív menűsávot testreszabni, hogy a számomra fontos ikonok legyenek ott, de nem találok sehol ilyen menüpontot.

    Hol tudom változtatni?
  • w77d
    #68
    nna még egy kérdés:

    van egy g800-as telefonom. Bluetooth-al csatlakoztattam a telefont az autó kihangosítójához. Hívás kezdeményezésnél működik is a kihangosító, bejövő hívásnál viszont nem. Lehet hogy valahol a telefon menüjében kell valamit még állítani hogy jó legyen?
  • w77d
    #67
    az első válaszodra voltam kíváncsi, köszi :)
  • ZilogR
    #66
    tehát te most azt kérdezed, h akinek úgy kezdődik a telefonszáma, h 0670..., az Pannonos-e? Ugye tudjuk, hogy Vodafonosok körzetszáma a 70-es, de ezek szerint te azt akarod megkérdezni, hogy NAGYON SOK vodásból lett-e pannonos?!??!
    vagy egyik sem és rohadtul nem értem, mit is kérdezel...
    vagy te annyira nem régóta érdeklődsz a mobil szolgáltatóink iránt, hogy még nem tudtad megtanulni, hogy a Vodafone-osok 0670-el, a Pannonosok 0620-al, a T-Mobile-osok pedig 0630-al kezdődnek...
    vagy a kérdés önmagában felháborító... :P ;)
    (nemérti)
  • w77d
    #65
    sziasztok! egy kérdés: a 70-es számok általában Pannonosok?? vagy mi??
  • ZilogR
    #64
    Keress egy Vodafonos havert, veregesd vállon és mondjad neki, h hallottál erről, próbáljuk már ki...!
  • kazuma89
    #63
    Szerintetek ez igaz lehet???????
    link
    Vagy csak átvágás?
  • balla27
    #62
    sziasztok!valaki tudna nekem segíteni lg ku 990 ügyben?rákötöm az adatkábellel a telefont a pc-re,telefon irja, hogy kapcsolódott,de a gépen nem látom a telefon dolgait.szerintetek mi lehet a probléma?
  • ZilogR
    #61
    mert a T-mobile-nál a hívószám kijelzés havidíjas szolgáltatás. Asszem 290Ft/hó és külön kell kérni, h aktiválják! Jó nagy szopás, nemdebár?!
  • roberto07
    #60
    Hali
    Webshopon keresztül vettem egy Motorola V8 at T-Mobilnál.
    Mikor engem hivnak nem irja ki a számot pedig be van irva a szám a kapcsolatok közé,ez mér van??
    kössz a választ..
  • ZilogR
    #59
    tud vki egy jól használható java-s táblázatkezelőt? annyi extra kívánság van, h tudjon grafikont rajzolni...!
  • lac556
    #58
    1van egy vitamaxos telom. hogy tudnám átirányítani a hivást+smst egy t mobile -osra?
    2 nézem a domino dijszabást és és van ott olyan h SMS-csomag 15
    375 Ft 15darab 25 Ft/darab ezt hol lehet aktiválni és mind3 mobilhálozatba érvényes?(belföldi)
  • mukievil
    #57
    Hát ez egy remek jó kérdés, én eddig csak olyan mobillal találkoztam, amiben benne volt minden nyelv.
  • Hugh Hefner
    #56
    hello

    van egy nokia 7900 prism telefonom hong kongból. hogy tudom rávarázsolni a magyar nyelvet (jelenleg 2 kinai es 1 angol van rajta)? frissitettem mar a szoftveret rajta, nem lettem beljebb vele. meg elmeletileg van benne fm radio, de sehol sem talalom...
  • SewerRat
    #55
    Köszi szépen. Már megvan a teló és nagyon elégedett vagyok vele:)Már csak játékot kéne valahogy rá tenni:P
  • mukievil
    #54
    Hát vmi LG-vel foglalkozo oldalon több infot kapsz :)

    http://www.mobilport.hu/?r=15992

    itt néhány komment:
    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_lg_KF310.asp

  • SewerRat
    #53
    Sziasztok!

    Holnap készülök megvenni egy LG KF 310-et.

    Nézegettem neten, de nem igazán találtam negatív véleményt róla.

    Arról szeretnék érdeklődni, hogy volt már valakinek ilyen készüléke? Nincs szériahibája?

    Előre is köszi a választ.
  • hematit1976
    #52
    sziasztok
    tud vki segíteni? van vmi program/megoldás erre:
    leadtam szervízbe a k700-som, h javítsák meg a bluetooth-ot. nem tudták megjavítani de törölték a memóriáját :(. a fiam életének első fél éve volt rajta megörökítve... vissza lehet vhogy hozni a képeket/videókat?
  • piki24
    #51
    Érdeklödni szeretnék mi a különbség a nokia oprendszerek között?
    Egyikhez s43 = Series 40, 3rd Edition van irva másikhoz meg
    s45 = Series 40, 5th Edition és van S4 = Series 40.

    köszi
  • kis Pósán
    #50
    tegnaplátam egy hirgetést és ban egy k310i-t akartak eladni w200i-s szoftverel hogylehetséges ez hogy tudnák a k310i-mre másik szoftvert rakni?
  • Gery345
    #49
    Sziasztok!

    Nemtudjátok hogy honnan lehet leszedni Midp 2.0 tipusu játékokat a telóra?
  • ZilogR
    #48
    talán azért, mert ez egy TELEFON. nagyszerű kis kommunikációs eszköz volt anno és még ma is tökéletesen lehet használni... Épp tegnap éjjel használtam egy Nokia 6600-t modemnek egy Nokia 770-hez: a 6600 tudta amit a modemnek kell, a 770 pedig kirakta gyönyörűen 800x480-as kijelzőre.
    Ha lett volna wifi a környéken, akkor persze nem kellett volna a kis Nokia, de nem volt, így jól jött a modem.
    Na, ugyanezért lehet szeretni a 6310-et is. Ha kell telefon, de ha komolyabb dologra akarod használni, akkor arra is jó. (És régi design, egybe telefon, nem nyeklik-nyaklik, mono kijelző, nagy akksi, van infra, névjegyzék szuper, stb...)
  • BECKHAM7
    #47
    kösz de nem már megoldottam máshogy...

    amúgy miért olyan hűha ez a teló? láttam több helyen is, egy felújított darabért simán elkérnek 40k-t is...pedig nem mostani darab