166
Mobilos Kérdések össze-vissza
  • ZilogR
    #46
    Leszedek róla mindent, ha utána enyém a teló! :)
    Ha nekem sem jön össze, akkor pedig volt egy próbád ingyér :)
  • BECKHAM7
    #45
    Hellósztok!

    Van apumnak egy 6310i-je és szeretném lementeni róla az adatokat: telefonszámokat, neveket, smseket stb...

    az a gond h nem tudom összekapcsolni a gépet a telóval...
    pc suite azt írja ,,a telefon nem hitelesíthető"! Bluetoothon akarom összekapcsolni de mindig ezt írja ki...nemértem mér...eddig semelyik telefonnal sem volt gondom...

    remélem vki tudja a választ...kösz a segítséget előre is
  • balla27
    #44
    sziasztok!1 kérdésem lenne,hogy az lg ku 990 telefon nem akar csatlakozni a számítógépre,csak ha ő akar.ez kábel baj lehet,vagy a telefon hibája ez?vagy mindegyik ilyen szar?kicsit bosszant ennyi pénzért.
  • mukievil
    #43
    Jahm, lehetséges :), ebben az esetben, hasznos symbian progik :

    http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&start=0

  • slime001
    #42
    Gondolom nincs adatkábele csak bluetooth.
  • mukievil
    #41
    pc suit ? :D Adatkábellel rákötöd, és annyit másolsz rá amennyit akarsz. Vagy tévedek ?
  • dongo21
    #40
    Sziasztok érdekelne egy olyan program pcre ami tudo olyan hogyha a telomról szeretnék küldeni több fájl (képet,zenét) pc-re akkor ne keljen egyesével rámenni a fájl fogadása menüpontra most (Bluetooth view asszem amit most használok)????????? Nokia 73-as teloról van szó!
  • bigbigle
    #39
    VALAKI!NAGYON FONTOS LENNE HOGY VALAMILYEN ÖTLET VAGY VISSZAÁLLÍTÓ,TÖRLŐ KÓD A SEZ310-ES TELEFONOMHOZ (AMI MŰKÖDIK) MERT MEGHÜLYÜLT ÉS A TELJES VISSZAÁLLÍTÁS SE SEGÍT!HELP!!!!!
  • broman191
    #38
    Hali

    Kellene nekem egy teló legfőbbképpen zenehallgatásra, lehetőleg Nokia, és max. 25k körül legyen!

    thx
  • kis Pósán
    #37
    Helló van nekem 1 olyan problémám vagyis az öcsémnek h a Nokia 3220-as telefonját nem ismeri fel a gép tud valaki 1programot amivel tudnék neki rárakni képet meg csengőhangot? előre is kösz!!
  • kis Pósán
    #36
    helló tegnap haltam 1programot telóra ami töl elvileg Bluetooth lex a telón van ijen és ha van ak mi az yépként SE k310i-m van
  • xNoodlex
    #35
    Hello!
    Nokia 6233asom van. Nem tudja valaki hogy lehet levenni az előlapját?
  • amdopteron
    #34
    Hallo van egy sony k550i nem kapcsol be elinditotunk vmi játékot és kikapcsolt azóta nem kapscol be!:(:Svki nem tud vmi okoságoot mondani hátha vki megtudná mondani hogy mit kell csinálni!
  • ZilogR
    #33
    nem, nem, az a topic sem arról szól! kezdd el az elejétől! találsz elég sok kódot, amivel szervizmenüket lehet elővarázsolni, különböző hang mintavételi kódolásokat, stb, stb lehet állítgatni!

    Olvass! :)
  • bigbigle
    #32
    ha arra gondolsz akkor nem függetlenítő kód kell
  • slime001
    #31
    Megpróbáltam frissíteni a szoftvert, de nem lehet mert már a legújabb van! Valami egyéb ötlet?
  • ZilogR
    #30
    1.) IMEI
    2.) **<...stb...
  • bigbigle
    #29
    erre vki
  • Gerygrey
    #28
    szerinted 2008 -ban mit kapsz Te ingyen?!

    Warez iGO8-at :)
  • mukievil
    #27
    Érdekes! Régi a telefon ? Esetleg szoftver frissités megoldhatná?! Volt hogy a nokiám is néha behülyült, bár nála elég volt egy ujrainditás!
  • slime001
    #26
    Van egy SE K800i telefonom és olyat szokott csinálni, hogy ha hívni próbálok nem csöng ki csak hármat pittyog és ugyanezt csinálja ha engem keresnek. Ilyenkor ki kell venni a SIM kártyát, áttenni egy másik telefonba és vissza az eredetibe. Ekkor működik egy darabig aztán ismét nem tudok hívni. Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet?
  • LoDMaSt
    #25
    Egyszerűbb, ha rátöltöd a térképeket gépről a telódra.
  • mukievil
    #24
    Persze :), ezért kell csinálom hogy az otthoni netemet, megosztom wlan-on a telefonomnak :D
  • ZilogR
    #23
    Térképek ingyenes. Aka rádugod a telót a gépre vagy teló internetjén letöltöd a térképet és akár az egész világot nézegetheted ingyen.

    Ugye azt mindenki tudja, h ha a Nokia-nak nem is, de a szolgáltatónak ilyenkor is keményen perkálsz az adatátvitel miatt!

  • bigbigle
    #22
    azért mondtam mert azzal is kipróbáltuk de csak a sony-knál mükszik
  • mukievil
    #21
    hm... hát az imei szám, az valami azonosito szám, minden telefonnak egyedi van, amiböl kiderül a tipusa , meg gondolom még sok minden... És az alapján ellenöriz vissza a szolgáltato! De egész pontosan nemtudom!

    2. nekem nokiám van :), az nem ad ki semmit :)
  • bigbigle
    #20
    hali!kéne két kérdésre help.
    1.az IMEI szám mire jó?
    2.Ha megnyomom a **balra mégegyszer **bal akkor kiad valamit de CSAK SONY-nál??!!
  • mukievil
    #19
    Köszi!
  • tomonor
    #18
    Ám Garmint letöltöd és az ingyenes.
  • tomonor
    #17
    Nokia maps: Térképek ingyenes. Aka rádugod a telót a gépre vagy teló internetjén letöltöd a térképet és akár az egész világot nézegetheted ingyen. Továbbá azt is megmutatja ingyen hogy GPS pontosan hol vagy. Ahoz hogy már navigáljon is, aka kijelölsz egy célpontot, és megjelenítse az útvonalat, azért már fizetni kell credit card-al. +külön kell fizetni hangos navigációért is ha jól tudom.
  • HiPPoNaX
    #16
    2. Valamint ha nem akarsz a beepitett programmal foglalkozni, akkor termeszetesen vasarolhatsz kulon navigacios szoftvert is, amely a terkepeket a memoriakartyan tarolja, igy eleg egyszer megvenned es a jovoben nem kell a terkepek letoltogetese miatti adatforgalmat sem kifizetned. Hatranya a megoldasnak, hogy egyszerre nagyobb osszegu beruhazas.
  • Taylor
    #15
    Csak ezeket a típusokat ismerem, de sajnos ezek elég drágák. :D
    Van többféle is.
  • mukievil
    #14
    http://www.figyelo.ro/it-tech/az-apple-csodaja-sms-es-telefonhivas-jelzo-karkoto.html

    Itt van valami ilyesmi :)
  • Taylor
    #13
    Sajna arról lövésem sincs. :)
  • Benny04
    #12
    a 4-es kimaradt :)
  • mukievil
    #11
    Köszi a válaszokat!!
  • Taylor
    #10
    Csak Sony Ericssonnal van ilyen tapasztalatom, szóval:
    1. Igen, lehetséges több dolgot rákötni.
    2. Úgy tudom a navigációért fizetni kell majd 3 hónap után, ha csak helymeghatározásra kell az ingyenes.
    3. Azt hiszem egy tűzfal megoldhatja a gondodat.
    5. Csak egy példa, de van más gyártónak is persze. Lényeg, hogy a telefon támogassa az A2DP szabványt.
  • Attila889
    #9
    fórum nyitást :D XD
  • leipsig
    #8
    1: nincs lehetőség !

    2: a nokia maps ot 3 hónapig kipróbálhatod utána pénzes !

    3: erre nem tudom a választ!

    4: nem tudok ilyenről

    5: fülhallgatós bluetooth headsetet még nemláttam...
  • Dean Winchester
    #7
    ez igaz :D épp ez a lényeg,mert ennyi erővel sztem minden témát lehetne törölni mert midnegyiknek van hivatalos oldala és ott hivatalos forumja és ott meglehetne beszélni...