244
Hátha valaki ismeri
  • xido
    #204
    https://www.youtube.com/watch?v=le3y0QlLjJE

    ennyit találtam a rendező korábbijait megnézve..
  • grebber
    #203
    A District 9 nek mi az "első" része? (Haver mondta hogy látta de a címéra már nem emlékszik.

    Arról van benne szó hogy hogy kerülnek oda a lények.
  • Insignia2010
    #202
    Sziasztok!

    Keresek egy filmet a 80-as években láttam még narrátorosan. A történet egy olyan fiúról szól, akinek a nők nem tudtak ellenállni. Annyira nem, hogy követték, üldözték. Közben beleszeretett egy lányba, akivel össze jött és egy szállodai szobában töltöttek egy éjszakát, ahova reggel érkezett a szobapincér aki nő volt. A fiú megijedt, de a szobapincér nem a srácra, hanem a barátnőjére mozdult rá. Ez a film vége is, ha jól emlékszem ennyi idő után.

    Hát nem tudom ennyi információ alapján valakinek ismerős lesz-e? Ha igen, és még emlékszel a címére is, nagyon megköszönöm, ha leírod!

    Szép napot kívánok mindenkinek és előre is köszönöm a segítséget!!!!!
  • VJP
    #201
    Ez lesz az!
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • zvaragabor
    #200
    Keith?
    http://www.port.hu/keith/pls/w/films.film_page?i_film_id=103951
  • VJP
    #199
    Hali!
    Régen láttam egy filmet, és most a címét keresném, de nem találom sehogy.
    A film középiskolásokról szólt, volt egy lány aki teniszeszet, és teniszösztöndíjra is pályázott. A fiú meg kissé különc volt, és volt egy régi pickup-ja amit mindig bütykölt. Hogy pontosan hogyan is kerültek beszélőviszonyba arra már nem emlékszem.
    Azt még tudom, hogy a lány színésznője jóval idősebb volt mint a szerepe. Szerepben az kb 18 éves volt, de a színésznő már a 20 évei végén járt.
    Remélem tudtok segíteni!
  • zvaragabor
    #198
    Nem a Sliders, azt néztem régen, szerettem is, de nem az.
  • gattacalg
    #197
    Johnny DeVeszélyes (1984)
  • argo001
    #196
    Igen, ez az! Nem tudom, miért gondoltam, hogy francia. :D
    Köszi! :)
  • Bokafix2
    #195
    Hát ez egy az egybe a Carrie forgatókönyve bár az mégsem lehet hisz az nem francia.
  • GImre70
    #194
    Szia!

    Te nem a Sliders-re gondolsz? Abban volt hogy világról-világra ugrottak. A főszereplőt úgy hivták, hogy Quinn Mallory ( Jerry O' Connor), Az ankonda című filmből ismert Maggie Beckett (Kari Wuhrer). Voltak benne Kromaggok, akik leigáztak néhány világot.
  • argo001
    #193
    Van egy film (azt hiszem francia), ami arról szól, hogy egy csaj elég nagy elnyomásban él. Az anyja egy bigott keresztény, a csajt meg mindenki szívatja az iskolában, a végén meg kinyír mindenkit.
    Nem tudja valaki, mi a film címe?
  • zvaragabor
    #192
    Sziasztok, keresek egy filmet. Régebbi, de nem annyira régi, olyan 90-es évekbeli lehet. Valószínűleg amerikai, valami akció/thriller/kaland/dráma de nem horror, és nem vígjáték. Egy srác meg egy csaj van benne, olyan 30 körül lehetnek, és úgy rémlik, hogy egy pár. Valaminek a segítségével tudtak dimenziót/teret/időt ugrani. Rémlik olyan, hogy a padlón keresztül mentek, meg rémlik az is, hogy ment benne a tv, és zúgott, hangyás volt, és mintha annak is köze lett volna dimenzió váltáson. És valahogy szenvedtek a "kapu" megnyitásával, mert nem ment olyan könnyen megnyitni. És mintha menekültek is volna.
  • Tyler1
    #191
    Pindroch alapján fél perc volt youtube-on megtalálni.
  • Waterhorse
    #190
    Keresek egy magyar filmet, pontosabban ha minden igaz csak egy előzetes született belőle, olyan, 2-3 évvel ezelőtt. Az előzetesben egy utcaképet látunk, amolyan budai/szentendrei/egri jellegű házak/épületek macskaköves úttal. Két 4-5 fős banda jön egymással szembe, huszonévesek, megállnak szemben egymással és elkezdik szórni a válogatott "humoros" oltásokat egymásra, pl: "olyan gyenge vagy mint...". Ha jól emlékszem az egyik banda tagja Pindroch Csaba volt.
  • IXEMGabeo
    #189
    de azaz:)
  • Jrex
    #188
    Nem tudom a címét, de ez nem az amikor vmi gyökér ereszkedik a padlásról, és úgy roppantja össze a fejeket? ezt én is kérdeztem annó, de semmi... :/
  • IXEMGabeo
    #187
    annyit tudok, ezt anno az HBO-s korszakban adhatták akkoriban még ingyenes volt és mindenféle B kategóriás, VHS-es mozifilmet leadtak:D
  • IXEMGabeo
    #186
    Melyik az a film (úgy talán a 80-as évek vége, kora 90-es évek körüli), amikor egy szőke göndör hajú lány befekszik egy barackvirág színű szobába melynek a plafonján lukacsok találhatók. Lukacsokon kukacok mennek lefele és rémlik, hogy az arca felé mennek. Azt hiszem ez egy álom volt a részéről, de mivel elkapcsoltam onnan, mert gyerekkoromban láttam és fostam tőle, ezért kíváncsi lennék hol találnám ezt a filmet. Talán ugyanebben a filmben van az a jelenet is, amikor egy házaspár fekszik a franciaágyon, de a nőnek az arca hirtelen lerohad...

    ha valaki tudja a filmet írjon:D

    bár a korábbiakat se tudta senki:)
  • papi08
    #185
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mondani annak a filmnek a címét amiben az van hogy:
    Az egyik szereplőt vinnék kivégezni, és a börtön cellákból adogatják ki neki egy fegyver darabjait. Mikor megszöknek egy autóval menekülnek,, közben a rádiót hallgatják. Mikor beöltöznek apácának a rádióban is rögtön mondják a hírt, mikor a kocsiról leszednek egy fóliát így más színű lesz az autó, azt is rögtön mondja a rádiós.

    Köszönöm szépen előre is!:)
  • ZilogR
    #184
    Háát, sok keresgélés kellett, hogy egy képet találjak a "seance scene freud film" keresésre: The Awakening A film 2011-es. Wikipedia link, IMDb link
  • ZilogR
    #183
    Köszi a tippet, nem láttam, ezzel a filmmel régóta szemezek, de nem szántam rá magam még.
    Amit én keresek, annak a nyitójelenete egy szeánsz leleplezése. Olyasmire emlékszem, hogy pl.: megmutatják, hogy a gyertya azért aludt el, mert a kanócot lefelé "kirántották" belőle. Sajnos sokkal több nincs meg... :(
  • Gabic11
    #182
    Ez jutott eszembe (de ez inkább a 60-as évek):

    The Conjuring

    Ez is segíthet: lista

  • ZilogR
    #181
    Hali! Egy nem olyan régi filmet keresek. Kísértettörténet, kosztümös, olyan 1800-as évek vége lehet a kor. Egy szeánsszal kezdődik, ami közben a főszereplő nő leleplezi, hogy hogyan történtek a dolgok a szeánszon, majd kap valami új feladatot egy majd üres házban és innen már nem is emlékszem.
    Előre is köszönöm a tippeket!
  • xido
    #180
    Man on a ledge egész pontosan..Borotvaélen lett a magyar címe
  • mijki
    #179
    Megvan, Man on the Edge. :)
  • mijki
    #178
    Sziasztok!

    Melyik az a film, amelyikben egy férfi kinn áll egy felhőkarcoló párkányán és mindenki azt hiszi hogy lefog ugrani, miközben egy gyémántot ellopnak a társai a szemben lévő épületből?
  • papi08
    #177
    Neeem, ezeket már végig néztem. Ez egy régebbi műsor, valami Prank Science, vagy micsoda.. de sehol nem találok erre a részre/műsorra utaló dolgot :/
  • cylonflatus
    #176
    Talán ez: Magic of Science?
  • papi08
    #175
    Sziasztok!

    Volt egy sorozat régebben a Discovery-n, amiben a fizika/kémia segítségével vertek át embereket. Az egyik részben egy fiatal sráccal hitették el hogy képes a telekinézisre, és hogy az akaratával forralta fel a vizet. Persze az átverés része ez után jött mikor a mellette lévő beépített ember elájult a hatalmas energiától, az egyik segédet elégette a "forró" víz, valamint még egy tárgyat is tönkretett a srác.

    Azóta keresem újra ezt a sorozatot, de sehol nem találom.
    Kérlek, segítsetek! köszönöm!
  • cylonflatus
    #174
    Igen, Seaquest DSV. Vagy mi.
  • cylonflatus
    #173
    Szerintem amire gondolsz az egy sorozat volt (bár lehet, hogy önálló filmek is léteznek, pl mint a Stargate esetében), abban volt egy bazi tengeralattjáró amivel járták a világot, mint egy víz alatti Enterprise és volt egy Darwin nevű delfinjük, akinek a "beszédét" kiírta a monitorra a számítógép, vagy mi.
  • Seth
    #172
    Seaquest-re gondolunk ? :)
  • cylonflatus
    #171
    Az nem egy sorozat volt?
  • xido
    #170
    Hát a delfin beszéd fordítás a Delfin napjában volt..de hogy abban volt-e tengeralattjáró..?
  • Csacsi
    #169
    Sziasztok.Keresek egy filmet. Annyira emlékszem hogy valami hatalmas tengeralattjárót építettek, és volt benne egy delfin talán, akinek egy gép emberi nyelvre fordította le a mondandóját.
  • cylonflatus
    #168
    A 3.-at vágom: Get Crazy (Szilveszter éjszaka talán a magyar címe). Az ifjú Jeremy Irons pedig a fiatal Malcolm McDowell :)
  • akyyy
    #167
    Melyik az a film / bár lehet hogy sorozatnak valamelyik epizódja, nem tudom...

    nemrég láthattam (max egy éve).

    Volt benne egy olyan réssz, hogy a fickó rájöhetett hogy megcsalja a barátnője, összehozta őket nála és teljesen megfenyegette a csajt, és kényszeritette hogy szexeljen a szeretőjével, kéésőbb pedig terrorizálta emiAtt...

    nem ismerős valakinek?:D
  • Thibi
    #166
    Ha még érdekel, a Cheech Marin féle korzikai testvérek paródia lehet
    Kis zűr korzikán
  • Tir Na Nog
    #165
    Egy régi szexfilmet keresek, a 80-as évekből. Balatoni nyári táborban vetítették, egy Bud Spencer után, csak úgy jött utána, semmi 18-as karika. :) Valami western filmnek kinéző környezetben játszódott, egész odáig láttam amíg felhangzott a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Baszni akarok, baszni. Nem érted? Baszni."
    szöveg. Ennyire emlékszem az egészből, ezután megindult a népvándorlás, anyukák rángatták ki a gyerekeket (engem is), az apukák meg szépen ottmaradtak. :) Kíváncsi lennék miről maradtam le. Gondolom nem sokról, de mégis. :)