1169
  • DarkSector
    #449
    nem fogadja el a cd-kulcsot
    probáld meg ujból beirni
    ha eredeti kulcs valszeg elirtad.
  • norbi2fraktal
    #448
    serial
  • aiminet
    #447


    bocs.
  • aiminet
    #446



    Mi a oka? akartam online multiplayerbe menni de nem megy.
  • apika05
    #445
    mégeggy kérdésem van bbc2 ben hogy tudok menteni ? mert abban is a buzi kis kódját kéri nekem meg nincs amit meg generál a generátora nem veszi be (Y) köszi előre is !
  • Szabeebmx
    #444
    Sikerült megoldanom ugyhogy nem kell a segítség ha valakinek ilyen baja lenne szoljon és segítek!!! jo bindzsulázást:)
  • Szabeebmx
    #443
    Hááááj!!! Szeretnék segítséget kérni. Program hiányol valami hotfix frissítést. próbálom updételni de viszont azt nem engedi mert valami nyelvi hülye bajt dobfel... KB938759 Setup error! Guglibarátom meg valahogy nem akar segiteni. XP SP3 van fent a gépemen. Segítséget előre is kösziiii!
  • DarkSector
    #442
    GFWL kliens
  • dark night
    #441
    hello
    honnan tudom leszedni a legujabb games for windows live-ot??
    nem találom sehol
  • RYO21
    #440
    ?

    Flatout 2 nem lájvos, csak az ultimate carnage.

    De honnan vagy kitől kérjek?
    Mert most rákerestem arra is, és sehol sincs az országban. (nem MO.)
  • xido
    #439
    Akkor most kérj egy Flatout 2 serialt:)))))
  • FSpofon
    #438
    Csak korlátozott alkalommal lehet aktiválni egy kulcsot, mivel nem rendeli a játékot a live accountodhoz.
  • RYO21
    #437
    Nah itt az én problémám:
    Szeretnék online játszani de nem megy. Régebben működött ugyanezzel a LIVE verzióval (2,0) és játékkal.
    Ha egy kapott GoW keyyel próbálom amivel régen ment akkor ez fogad


    Ha pedig azzal a keyyel amit a Game Roomhoz kaptam.( ingyen lelehet tölteni és kapsz hozzá kódot)
    Akkor pedig ez:

    Újabb kliens szerint nem ehhez a játékhoz tarozik a kulcs.

    Tud rá valaki megoldást??? Mert nem akarok 5-6 ezer forintot költeni (átszámítva RSD-ről) egy új kulcsra ami nem is biztos hogy működik.
  • apika05
    #436
    naggyon király! köszönöm szépen !
  • Csokis
    #435
    Csinálj egy OFFLINE profil-t.

  • apika05
    #434
    valaki segítsen nekem könyörgök már lassan :):D
  • srewy92
    #433
    Sziasztok! Nekem is az a problémám volt,hogy azt a bizonyos hotfixet nem tudom telepíteni,mert angol az update és magyar a rendszer. Ezt már megoldottam viszont most az a baja,hogy nem a megfelelő verziójú rendszer van telepítve. :P (Win. XP Home 32bit magyar) Ezt az üzenetet írja ki:The version of Windows you have installed does not match the update you are trying to install. Most mit tegyek? Vegyek új operációs rendszert? Légyszi segítsen valaki,mert már tényleg nincs ötletem,hogy mit csináljak. :(
  • apika05
    #432
    hát de nekem nem kell online cucc csak h tudjak menteni single playerben!:(
  • Bence94
    #431
    ahhoz hogy online profillal told kell a kód.
  • apika05
    #430
    Sziasztok lehet h én vagyok a béna de egyszerűen nem ment a dirt 2 se meg a bbc 2 se :( mi a túróért nem tudok ? játék közben be se enged jelentkezni a live ba mert ugye nem eredeti a játék de nem is akarok multizni csak single playerben nyomni valaki okosabb segítsen nekem legyen szíves!
  • FSpofon
    #429
    a fenti linken kell regisztrálnod egy új fiókot angol vagy amerikai címre.
  • Shizuka
    #428
    Hello!

    Valaki tudna segíteni? Nemrég vettem meg a Lost Planet extreme condition-t. Viszont van egy kis problémám. Indításnál ha beírom a win live id-met, ezt írja: "Can't connect to LIVE. You maybe using a Windows LIVE ID from a region that is not supported by live." Elvileg regisztráltam mindenhova ahova kell és hiába lépek be, mindig ezt a szöveget látom újra és újra. =( Plz segítse, aki tud.
  • fery02
    #427
    Legújabb kliens, eredeti játék. :D

    Ez a legbiztosabb.
  • RYO21
    #426
    Akurva életbe! Mostmár GTA IV-et se birok játszani GoW keyyel!
    Ha felteszek egy régebbi klienst akkor müködni fog? Próbáljam meg?
  • PunkZoli
    #425
    ok
  • adikakk
    #424
    Jó napot.
    Szeretnék egy games for windowlivos játékkal játszani de valami van a programmal nem indul el nagyon szeretném megtudni mi baja van ezért fordulok hozatok segítségért.
    A válaszaitokat előre is köszönöm.
  • drogosgeci
    #423
    nehogy ilyen rohadt drágán vegyél..

    itt olcsó: http://www.livekodok.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=27

    vagy ha van bankkártyád akkor xbox marketplacen töltsd fel paypalon át
  • Orias
    #422
    És aktiváltad is a profilodat?
  • Csokis
    #421
    Igen, úgí tudom, hogy ugyan azt a pontot kell venni GFWL-hez is, mint Xbox 360-hoz. Nézz szét GFWL fórumon, ott biztos találsz valamit vagy megkérdezheted.
  • MrDevil
    #420
    Hali!

    Nem tudja valaki véletlenül, ha veszek egy klikk ilyen kártyát akkor azt fellehet használni a GFWL-hez is ?
  • srewy92
    #419
    Na meg van! Elszúrtam az egészet azzal,hogy rossz értékeket állítottam át. Egy erős homlokcsapkodással jutalmaztam magam. A probléma annyiban oldódott meg,hogy most másik hibaüzenet jelenik meg: The version of Windows you have installed does not match the update you are trying to install. Hát ennek már semmi se jó? :P Nem tudom,hogy mi baja van a magyar XP Home-al.
  • bbeni93
    #418
    csináltam egy USA gfw live profilt, beirom a kane &lynch dead men cd kulcsomat dolgozik a játékba és ezt írja ki:

    http://screenshot.xfire.com/s/93353601-3.jpg
  • bbeni93
    #417
    Hy!

    Van egy Kane & Lynch Dead Men origi játékom. Állítólag LIVE-os a játék. Olyat hallottam, hogy LIVE profil létrehozásával más LIVE-os játék multiját islehet használni. Próbáltam beírni a cd kulcsomat a Bioshock 2 multiba, de valami network cable problémát vagy mit írt ki... valószínűleg az a baj, hogy magyarországon nincs kiépítve a dolog.

    mi a menete annak, hogy létrehozzak egy külföldi profilt, amivel tudom használni a LIVE-ot?
  • fery02
    #416
    *Attól még NEM kamu profil az.
  • srewy92
    #415
    Na hát a helyzet az,hogy a problémám még mindig nem oldódott meg! :( Követtem az utasításokat és az eredmény az lett,hogy újra kellett raknom a gépet.Asszem sejtem mit rontottam el.Azt a részt,hogy:"Ezek értékeit módosítsd jobb klikk -> módosítás "0409" -re elvileg a mostani "040e" " letudnád írni kicsit részletesebben? Mert ebből adódott az a probléma,hogy nem indult el a gép a módosítás után és telepíthettem újra.
  • fery02
    #414
    Semmi nehézség sincs benne gondolom, csak szarnak a fejünkre (meg még párakéra).
    Amúgy nekem semmi gondom sincs ebből az egészből, egyszer kell csak megadni kamu címet, onnantól már nem zavaró a dolog.
    Attól még kamu profil az. Főleg, hogy nincs más megoldás.
  • Bence94
    #413
    Jó lenne ha már lenne itthon is live mert ez így nem tettszik, hogy kamu profillal tudok játszani.Mi ebbe olyan nehéz ?
  • srewy92
    #412
    Köszönöm a segítséget! :)
  • norbi2fraktal
    #411
    "Start -> Futtatás -> beírod, hogy regedit és OK
    El fog indulni a Registry szerkesztő, itt rendszer beállítások, meg egy rakat dolog tárolódik.
    Keresd meg a:
    HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ ControlSet001 \ Control \ Nls \ language -bejegyzést.
    Ezen belül találni fogsz egy "default"és egy "InstallLanguage"sort.

    Ezek értékeit módosítsd jobb klikk -> módosítás "0409" -re elvileg a mostani "040e"
    Ha megvan lépj ki belőle.
    Vezérlőpult -> Területi és nyelvi beállítások -> az első lapfülön Földrajzi helyhez Egyesült Államokat válaszd, ha megvan lépj ki, gép restart.
  • srewy92
    #410
    Sziasztok! Nem tudom futtatni a LIVE-ot mert hiányzik valamiféle hotfix,és amikor telepíteném ezt írja ki: "Setup cannot update your Windows XP files because the language installed on your system is different from the update language." Angol nyelvű a frissítés,magyar az XP-m. Mit kell ilyenkor csinálni? Előre is köszönöm!