1169
  • fatallerror
    #489
    http://www.microsoft.com/games/en-US/index.aspx

    letöltöttem innen a klienst de szerintem nem ez kell mert hiába nyomom a home gombot ha belépek a batmanbe semmi :/, segítsetek hogyan csináljak offline acc-ot, előre is köszi
  • DarkSector
    #488
    nekemis ez a bajom...hogy csináltad meg?
    van egy ONLINE accom, játékban elfogadja de itt a kliensben nem...
  • Brian87
    #487
    Megoldva!!!
  • Brian87
    #486
    Sziasztok!

    Felraktam inkább egy win7et..most már minden ok megy a program is, de most meg ott akadtam el, hogy nem akar bejelentkezni.
    Kéri a windows live id-t és a jelszót.
    ID az az e-mail címem amivel bereggeltem nem?? Mert azzal nem fogadja el.
    Ha rányomok a create accountra akkor bedobja az oldalt és rendesen ott bevagyok jelentkezve.

    Akkor itt maga a program miért nem fogadja el.

    THX a helpet előre is.
  • Brian87
    #485
    Igen SP3 van fent..és így van ez a problémám jelen!
  • FSpofon
    #484
    SP3 fent van az xp-n? talán az már tartalmazza ezt a javítást.
  • Brian87
    #483
    Sziasztok!

    Elnézést, ha nem olvasok vissza, de 482 hozzászólás hosszú lenne kicsit, amiket eddig úgy véltem kell azt kikerestem szóval keresgéltem azért, nem vagyok lusta de elakadtam.

    Első live-os játékom vettem meg...flatout ultimate carnage.
    Tudok erről, hogy nincs magyar támogatottság stb...elvolastam a 2. oldalon a hosszú leírást...köszönöm is az írónak azt.
    Azonban:

    Felmegyek a gfwl oldalára...elkezdem csinálni az accountot...mail cím születési dátum, becenév kép...term elfogad..következő live kliens letöltése...letöltöm telepítem és kiírja, hogy xpre nem okés a dolog kell egy frissítés...igen ám de nem rakja fel mert az angol nekem meg magyar az xp.
    Futok a fórumokon egy kört, megoldást ott nem írtak illetve azt, hogy hát nincs magyar fix csak angol...mint ahogy a támogatottság sincs magyarul.

    ok, találtam olyat, hogy regeditben írjak át 2 nyelvi sort és akkor ha újraindulok angolnak fogja nézni.
    Félig jó is volt...mert elindult a frissítő telepítője de kb felénél kiírja ezt : failed to migrate dependent packuages.

    Nah itt most megálltam...helpet pls!!

    Apropó..ha valaha ezen túljutok, az angol cím stb cuccokat mikor hol mi fogja kérni majd...mert most itt az elején nem kérte csak a régiót és becenevet.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • gregtom6
    #482
    HELP!
  • gregtom6
    #481
    Elsőnek az jut eszembe, h frissítsd a driverét a hálókaridnak.
  • gregtom6
    #480
    Hy all!
    Az a módszer működik még, h megveszünk egy olcsó GfWL játékot, és a seriallal játszható a többi GfWL játék is?
    Ha nem, akkor van-e olyan megoldás, h veszünk 1 olcsó játékot, és az ahhoz adott kulcsot egy másik játékhoz használjuk fel?
  • Martinez01
    #479
    Hali emberek!
    Lenne egy olyan problémám hogy felraktam a win 7-et (gamer editiont) és bedugom a netet megy minden Firefoxot tudom használni rendesen tudok netezni de a Games For Windows- Live! nál valamiért azt írja hogy nincs net... Valami ötlet?
    Am hálókártyám : Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller
  • Bence94
    #478
    állítsd át a területeti beállításokat amerikára meg asszem a regeditben is át kell írni és akkor enegedi utána vissza az egészet.
  • diak91
    #477
    ááááj!!! Szeretnék segítséget kérni. Program hiányol valami hotfix frissítést. próbálom updételni de viszont azt nem engedi mert valami nyelvi hülye bajt dobfel... KB938759 Setup error! Guglibarátom meg valahogy nem akar segiteni. XP SP3 van fent a gépemen. Segítséget előre is kösziiii!

    nekem ugyanez a problémám va, szóval ha valaki tud á megoldást pls irjon vagy keressen, email: [email protected] msn: [email protected]
  • Rotyoka
    #476
    Ha valakit érdekel Gow cd kulcs írjon, olcsón eladó Live regmentes (anno gamestar-hoz adták)
  • Jim Morrison
    #475
    akkor ujra eloveszem a gow ot :d
  • Petya19
    #474
    Hello!

    Red Faction Guirázni tudok, de a Dirt 2 lefagy, korábban a Dirt miatt nem tudtam rfgzni mit tegyek?
  • SL
    #473
    hurrá... ideje volt már.
  • Csuhai G
    #472
    Akármivel próbálkozom, nem engedi updatelni..
  • Csokis
    #471
    Írtam már, hogy #305-ös hozzászólásom.
  • Csuhai G
    #470
    Ugyanez a hibám, valaki tud segíteni?
  • Bucsek
    #469
    Üdv, lenne pár kérdésem:
    azt hallottam, hogy 1 játék cd kulcsával, több játékot is le lehet tölteni. igaz ez?
    Megvan nekem a GTA 4, de steamen vettem meg, van CD kulcs benne, de hogy kell beírni a GFWL-be? És hol? Aztán reedem codenál meg mindenféle adatot kér, de nem fogadja el, mert nem tudok választani országot... USA van alapból... ennyire szar lenne ez a rendszer?
  • DarkSector
    #468
    :D
  • norbi2fraktal
    #467
    cool
  • DarkSector
    #466
  • norbi2fraktal
    #465
    pl arra gondolsz hogy a Leaderboard-ban egy magyarnak usa zászlója van?
  • DarkSector
    #464
    érdekes dolog.
    a game for windows live profilban láttam hogy a zászló képét néhány ember megváltoztatta, azt meg hogy a ..csába kell?
  • srewy92
    #463
    Köszönöm,megpróbálok elszöszmötölni rajta. De azért ha valakinek van valami ötlete az ne fogja vissza magát. :)
  • srewy92
    #462
    Hat az azért nem olyan egyszerű...
  • Csokis
    #461
    Ennek a "hibának" a megoldására már adtam linket a #305-ös hozzászólásomban!
  • Csokis
    #460
    Megnézted egyáltalán, hogy én mit linkeltem? Mert azon nincs Live, ezért is kérdeztem, hogy melyik változatot vásároltad meg.
  • #459
    rakj fel win 7-et!
  • srewy92
    #458
    Sziasztok! Nem tudom telepíteni a KB938759 hotfix-et mert a gép szerint nem megfelelő rendszer van telepítve. (XP Home magyar SP3) Ezt írja ki:The version of Windows you have installed does not match the update you are trying to install. Tudnátok segíteni? Már nagyon régóta szenvedek ezzel a problémával.
  • #457
    Mértnem??
    Rá van írva hogy games for windows lve meg minden baromság:)
  • Csokis
    #456
    Attól függ, hogy melyik kiadást vetted meg. Ha ezt, akkor ne is keresd a kulcsot, nem jár hozzá, ergo nem tudsz multizni.
  • #455
    Helósztok,ma szereztem be első games for windows live játékomat,pontosabban a juiced 2 hot import nightsot,és amikor be akarok regelni kér valami kódot.Nos a tokban,se a füzetkében nem találtam semmi kódot.
    Rákattintottam arra hogy i need a product key és csak kidobta a játék adatlapját.
    Valaki segítene hogy hol találhatom meg ezt a kódot??
    Ui:A játékot az 576-ban vettem,Szeged pláza.
  • apika05
    #454
    még mindíg kérdezem hogy a bbc2 ben hogy tudok menteni ? mert abban is kéri a kódját nekem meg nincs amit meg generál a generátora nem veszi be (Y) köszi előre is !
  • DarkSector
    #453
    nem értem nekem nincs meg a játék viszont a gow-os kodom még mükszik.
    az is gfwl játék.
  • aiminet
    #452
    idáig jo volt kod tavaly vettem januárban. akkor? :S
  • DarkSector
    #451
    akkor vagy globális probléma és mindenkinek szar, vagy vidd vissza azonnal oda ahol vetted, és mutasd meg nekik hogy nem megy, ki szokták asszem cserélni, nem te leszel az első...
  • aiminet
    #450
    igen eredetim dobozban van kod mégis nem jo. :S