1169
  • DarkSector
    #409
    én se ha nem segítenek, mert régebben nem így volt ez a offline profil.
  • feccske
    #408
    köszi sose találtam volna meg!:D
  • DarkSector
    #407
    igen mert ha nincs eredeti játékod, akkor nem fog menni.
    ezért menj be, kezdj csinálni egy újat, és a szerződés elfogadásakor jobboldalt, ne nyomj a gombra, hanem görgesd lejjebb, és a szövegben találsz elrejtve egy kék színű: "Create a Locale Profile" feliratot, erre nyomj rá!
  • feccske
    #406
    Srácok kéne egy kis segítség! Feltelepítettem a Windows 7-et (bárcsak ne tettem volna mert úgy bánik velem mintha hülye volnék) és nem tudok mit kezdeni a Games for Windows Live nevű ökörséggel. Regisztráltam mindent megcsináltam de minden játékhoz product key-t kér. Ha kihagyom meg nem fogok tudni menteni. Előre is köszi a segítséget!
  • ProEvoFan
    #405
    felakartam rakni a windows liveot és kliens telepítése után akarja a klienset updetolni, de valami nyelvi hibát ír ki, talán az a baj h az xpm nem angol???
  • mester1987
    #404
    lehet valami gebasz volt nem tudom, de volt emléxem rá
  • Csokis
    #403
    Pedig Offline profil, van acsi és nem adtam semmi kódot (nyílván).
  • DarkSector
    #402
    offline, hogy nem irtál be cdkulcsot?
    akkor nekem miért nem volt? gears of war-t és resi 5-öt is lenyomtam de nem kaptam....
  • mester1987
    #401
    Resident Evil 5 és Gears of War-nál volt archievement XP SP3 rendszernél...
  • mester1987
    #400
    Rendszerkompatibílitási vagy valami beállítási kérdése az egész...
  • DarkSector
    #399
    Dirt 2-nél van egy trükközés, hogy beírod a cd-kulcsot, és nem engedi a multit, de akpsz achikat.
    offline a büdös életbe nem fog adni.

    Amúgy mien címeknél ad, annélkül hogy online lennél?
  • DarkSector
    #398
    kizárt dolog, mivel online kell lenni, hogy kapj.
    offline is lehet de kulcs kell neki.
  • Bence94
    #397
    furcsa mert én soha nemkapok egy játékban sem offline acsívmentet.
  • mester1987
    #396
    Ez nem játékfüggő, mivel Windows 7en a Residednt Efil 5ben nem kapok semmi díjat, míg XPben kaptam......
  • fery02
    #395
    Igen, ez játékfüggő. Én is kapogatok warez játékokban acsikat, viszont pl FUEL-ben nem kaptam, míg meg nem adtam neki egy eredeti CD-kulcsot.
  • mester1987
    #394
    Mit kell beállítani nem tudja valaki? Bár újdonságot úgysem kapok a játékban
  • mester1987
    #393
    Az nem lehet mert nálam a Resident Evil 5ben kaptam díjakat offline profilba Windows XPn persze...
  • Csokis
    #392
    Dehogynem. DiRT 2 alatt is kap az ember offline profillal.
  • DarkSector
    #391
    csak eredeti cd-kulcs beirás a utána kapsz. offline nem!
  • mester1987
    #390
    Szevasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem kapok archievementet játékokba? Esetleg be lehet ezt az opciót állítani valahol, mert Windows XP-n még kaptam...
  • srewy92
    #389
    Nekem is ez a problémám! A 3.0 van fenn,azon kívül más régebbi verzió nincs telepítve.
  • bbccc
    #388
    áhh gyerekek egyik próbálkozásnak sincs értelme. az egy dolog hogy kicselezzük a beléptető rendszert hogy más országot írunk be. de utána meg nem talál egy szervert sem mivel nincs a live-nak magyarországon hálózata:(:(
  • bbccc
    #387
    Köszönöm:) Így már rendben van. Csak azt nemértem, hogy beléptem egy másik profillal és azzal már nem kellett aktiválni a játékkulcsot.
  • bbccc
    #386
    Ja elnézést. Az angol regisztráló oldalon már lehet más országot is választani. Hát kíváncsi vagyok igy működni fog e
  • bbccc
    #385
    Nemlehet mert alapbol kivan választva hogy Magyarország és nemlehet rajta változtatni
  • PunkZoli
    #384
    csinálj egy másik profilt ,csak ne magyart, és akkor lehet jó lesz.

    a kulcsokat többször felhasználhatod, ha jól emlékszem talán 15ször, de nem lehetne gond, hogy magyar az acc, csak, hogy nem tudsz multizni...
  • bbccc
    #383
    sziasztok! Megvettem eredetiben a Battlestation pacific-et. aktiváltam is a kulcsomat a games for windows live profilomhoz.de nem akar bengedni a profilba :( Most ez az miatt van hogy magyarországon nincs hálózatuk? pls help:( most akkor annyi az eredeti kulcsomnak? :(
  • bbccc
    #382
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne hogy Megvettem eredetiben a Battlestation Pacific et és nem akar beengedni a profilomba:( Hogy tudnám ezt megoldani? Lőttek a játéknak vagy mi? Gondolom ennek van köze hozzá hogy magyarországon nincs ilyen. De akkor ezt most hogy tudom megoldani? Help :(:(:(
  • grebber
    #381
    Küldetések során párat biztos összeszednék.Meg általában a kb 47b-ől értek vagy 30-at az bőven elég!
    De mivel engem nem igen szeret ez a game és baszik bejönni a live így semmiféle acsi nem lesz!
  • drogosgeci
    #380
    nincs hozzá magyarítás úgyhogy úgyse értenéd az achievementeket :D
  • grebber
    #379
    Rákattintok nem történik semmi:(
  • norbi2fraktal
    #378
    a főmenüben ott a Live menüpont
  • grebber
    #377
    Fallout 3 live-os game!
    De bárhogy teszem fel bármilyen patchel magyar vagy angol nyelven a játékon belül nem jön be a LIVE a home gombra.Mi lehet a baja??
  • DarkSector
    #376
    ezt nézd meg...
    lehet itt van valami megoldás a linkekben.

    XP hotfix problem
  • DarkSector
    #375
    és előtte letörölted a régi live-os programokat?
    ha még akkor is ezt írja ki, akkor szólj vissza, és megnézem neten mi a megoldás.
  • Grove4
    #374
    a link alattit letöltöttem,fel is telepítettem és akkor írja ki ezt
  • DarkSector
    #373
    töltsd le a jobbra lévő download gombról az új 3.0-ást, és ezt telepitsd fel.

    előtte érdemes csinálni biztonsági mentést a profilokról.
    legújabb kliens
  • DarkSector
    #372
    jah és lenne minnyá 1 kérdésem...lehet már kliensben haverokat kezelni?
  • Grove4
    #371
    Jár erre vki?
  • Grove4
    #370
    To use all features to Games for Windows - LIVE,youu need to apply the hotfix for Windows XP.

    Do you wabt to view and download the uptade?


    Most akarom telepíteni,de ezt írja ki,amikor indítaná,ha rákkantintok a gombra,hogy updateljem,akkor meg megjelenik egy lap,hogy lehet frissíteni,32 meg 64 bites Windows,frissítem,erre hiba,hogy nem ugyanaz a nyelv stb. megoldás?