123
  • smv
    #83
    Magyar Chrome blog, hogy legyen:)
  • psishock
    #82
    hu, milyen procid van és melyik tesztet figyeled? nekem c2d 3~ghz körülre húzva
    és ezt a tesztet teszteltem: http://www.celtickane.com/webdesign/jsspeed2007.php
  • Praetor
    #81
    ...viszont elég jó inspector van alapból beépítve.
  • passatgt
    #80
    nálam firefox 440ms, opera 205ms, chrome 208ms

    átlagba, többszöri lefuttatás után:)
  • psishock
    #79
    eddig a javascript teszteken Opera 9.52 sebesebb joval, opera vs crome = 239~ vs 399~, de persze ez is minimalis már.
  • Sil78
    #78
    Mint melyik Firefox? A sima 3.0.1 vagy valamelyik 3.1 nightly bekapcsolt TraceMonkey-val?
  • Benedicht
    #77
    Probaljatok ki: jobb click a talcan a Chrome-on, es ott a feladatkezelo-t. Kiirja, hogy mi mennyi memoriat eszik, es belehet hozni az about:memory-t is. :D
    Nekem csinalt egy osszehasonlitast is az eppen futo IE7-el. :)
    Jopofa.
  • passatgt
    #76
    javascript tesztben kétszer olyan gyors kb, mint firefox:)
  • Blacktom
    #75
    Nekem néha felmegy a CPU használat 20% fölé, de egyébként tényeg gyors és okkal kevesebb memóriát használ mint az ff, tetszik, csak kell még mouse gesture és nekem tökéletes:P
    Ezt láttátok már?

  • passatgt
    #74
    az volt első hiányosságom nekem is, meg valahol a képregényben volt valami zenelejátszós dolog, na az kellene még és akkor lesz teljes az életem:)
  • psishock
    #73
    pedig de =), open in background =)
    a mouse gesture-kat majd remélem hamarosan mellékelik, összevéve nagyon tetszetősre és sebesre összehozták. Megvan a potenciál benne, hogy a végén leváltsa az Operát nállam. =)
    Szívesen várom a fejleményeket, eddig nagyon szép munka.
  • Benedicht
    #72
    Gyors, kicsi, pont annyit mutat amennyi erdekel(tab, cimsor, maga az oldal).
    Betanak nem rossz. Nem akarok egybol mouse gesture-t, de hogy kozepso eger gombra sem csinal semmit... :)
  • mflex #71
    Direkt bekapcsoltam win-t miatta.
    Ez tök gyors böngésző...tetszik.
  • mflex #70
  • grolko
    #69
    baszki, vajon miért? google

    baszott nagy rejtély tényleg...
  • stevenson1988
    #68
    'nincs hozzá magyar nyelvű hejesírás ellenörző'
    azt veszem észre :D
  • iko
    #67
    Most próbálom, tényleg nem rossz. Bár nem tudom miben jobb mint a ffox. Jah, és még nincs hozzá magyar nyelvű hejesírás ellenörző.
  • balee66
    #66
    Mér van ennek is piros zöld kék sárga logója mint sok MS terméknek?:(
  • pedrohsi
    #65
    a sajtótájékoztatót nézem közben, aszongya a csávó, hogy a full bináris fájl 7 mega, és ennél is kisebb lesz. nálam a telepítő fájl durván 22 mega, ez gondolom a béta miatt van így

    keresés tényleg gyors, bár egyelőre csak a default jelenik meg az omniboxban felül lehetőségként
  • smv
    #64
    De tudsz, nálam például legördülő menügomb mellett jelennek meg a fülek, az eredeti menüsor mint olyan pedig ki van kapcsolva.
  • stevenson1988
    #63
    És tényleg elérhető a telepítő... XD

    a chrome oldala
  • pedrohsi
    #62
    az első néhány perc alapján nagyon tetszik, az interface még szokatlan, de tényleg gyors és egyszerű

  • Dj Faustus #61
    "Amúgy szerintem hiányzik a keresősáv, ahol alapból a Gúgli szokott beállítva lenni;)))"
    Elvileg a keresőmezőt és az URL-mezőt egyesíteni fogják az Omniboxban.
  • Sil78
    #60
    Nem jobban, csak máshogy. Firefoxban szinte bármit lehet bárhová rakni, amire nincs külön opció, azt különböző kiterjesztésekkel vagy felhasználói fájlokkal. Az egész böngésző felülete CSS segítségével alakítható (át lehet helyezni, új gombokat, eszköztárakat hozzáadni, stb). A gombokat is át lehet húzni testreszabáskor akárhová (egyedül a fülsáv és az Állapotsor viselkedik máshogy ebből a szempontból). Az Operában viszont tényleg panelekként viselkednek az eszköztárak, azaz kissé fixebbek (pl a főmenü mellé nem tudsz gombokat pakolni, ahogy a könyvjelzők mellé se, vagy a könyvjelzőket átrakni másik eszköztárra, pedig így egy csomó helyet lehet spórolni).
  • pedrohsi
    #59
    elérhető a letöltés :)
  • Sil78
    #58
    Persze, hogy meg lehet változtatni (tudom, Fősávról mindent le, átrakni rá a címsort), mint ahogy Firefoxban is. Épp azt mondom, hogy remélem, a Chrome-ban is lehet azért rajta változtatni.
  • stevenson1988
    #57
    én amondó vagyok és ma már nem foglalkozok vele, majd holnap felkelek kora délben és leszedem akkor, mert ahogy az ff3-nál is volt szerintem itt is van már akkor hype, hogy mindenki elkezdi egyszerre szedni és a szerver (+ az összes mirror) behal (TimeOut)
  • MadBence
    #56
    wikin 21:00 (magyar idő szerint) monnyák, hogy megjelenik, de nem hiszek nekik.
  • pedrohsi
    #55
    most kezdődött el a sajtótájékoztató
  • NEXUS6
    #54
    Birom kicsit a FF-re hajaz, nagyon.;)))
    Amúgy szerintem hiányzik a keresősáv, ahol alapból a Gúgli szokott beállítva lenni;)))
  • Rotcsa
    #53
    Jaja! Én is ezt kérdezem! :D Pont ezt láttam én is! :)
  • Dj Faustus #52
    Utóbbin:
    0 nap 17 óra 58 perc 34 másodperc

    Előbbin:
    0 nap 3 óra

    Melyiknek higgyek? :D
  • zyppy
    #51
    nekemmeg 0 day 17 hour 59 min. 21 sec.
  • item
    #50
    Valaki meg minnyá kirakja torrentra, ehehehe
  • item
    #49
    "Még van 1 nap 3 óra és 46 perc:)"

    Nekem ezt mutatja: 1 nap 4 óra és 23 perc
  • adsa
    #48
    úgy tűnik ez a visszaszámláló jobb...
  • smv
    #47
    Nem akarok kötekedni, de operába kissé jobban testreszabható, hogy melyik panel hol legyen, mint FF-ben. És a füleket is oda rakod ahova csak akarod... Persze hülyeséget beszélni egyszerűbb...
  • adsa
    #46
    aki kíváncsi, hogy mikor lehet letölteni a bétát annak van egy visszaszámlálóitt
    Még van 1 nap 3 óra és 46 perc:)
  • cousin333
    #45
    Ehh, természetesen "legyenek alul a fülek" a helyes...
  • 5c0rp330n
    #44
    linket, én egyből feltenném és kipróbálnám. a fos ie szóba sem jön, firefox 3 rendszeresen összeomlik, opera majdnem tökéletes, de időnként az is omlott már össze és van 1-2 idegesítőbb dolog benne.