91
A Cápák című új műsorban három, egymásnak idegen játékos egyesíti az erejét, hogy megnyerje a fődíjat. A feladat nem kisebb, mint hogy összedolgozzanak és közösen adjanak helyes válaszokat a kvíz- kérdésekre. S hogy mitől Cápák a műsor címe? A közös nyereményt a játék végén egyenlőtlenül osztja el a számítógép és, ha a \"cápák\" nem egyeznek meg a pénz elosztásán, mindannyian nyeremény nélkül távoznak.
  • Kaplan
    #11
    Annyira fasszopók, mindenki megnyomja a gombot (előtte megbeszélik, hogy ez lesz) leadózzák mindhárman a pénzt és arányosan elosztják, máris nem lenne veszekedés... Amúgy meg kapzsi a magyar, ezt tudtuk eddig is..:)
  • tobias88
    #10
    csak 1 vihet? mert akkor mindig 0át viszenk haza...
  • Csacsi
    #9
    Szerinted az a műsor a TV2 agyszüleménye? Ne reménykedj. Ez is csak egy lopott szar külföldről.
  • Montanosz
    #8
    megy uri után a süllyesztőbe)))
  • Davidus
    #7
    mikó?
  • ldavid
    #6
    nemhogy kő-papír-ollóznának xD
  • tomonor
    #5
    o.o majd legközelebb megnézem. lol
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4
    A lehető leggyorsabban kellene megnyomni a gombokat, hogy ne csökkenjen szinte semennyit a gyűjtött összeg, majd mikor átutalásra kerül a lé, utána arányosan háromfelé szét kell osztani. :)
  • huntofa
    #3
    nekem tetszett a műsor , engem meggyőzött a TV2 , ez a megegyezéses pénz téma nem rossz ötlet
  • R0zs0máK
    #2
    Én elhajtanám a 'csába a másik kettőt aztán vinném a lét :DDD
  • FZoleee
    #1
    Ki nézte ma a tv2-n? Szerintem baromság, bár jó nézni hogy vitatkoznak a pénzen, majd visznek haza 0 Ft-ot :D