91
A Cápák című új műsorban három, egymásnak idegen játékos egyesíti az erejét, hogy megnyerje a fődíjat. A feladat nem kisebb, mint hogy összedolgozzanak és közösen adjanak helyes válaszokat a kvíz- kérdésekre. S hogy mitől Cápák a műsor címe? A közös nyereményt a játék végén egyenlőtlenül osztja el a számítógép és, ha a \"cápák\" nem egyeznek meg a pénz elosztásán, mindannyian nyeremény nélkül távoznak.
  • M@TriX
    #91
    ha vége ennek a hülyeségnek, remélem valaki rippelte az összes részt és csinál egy bestof-ot :)
  • öregharcsa
    #90
    na ennek annyi...
  • öregharcsa
    #89
    12 adásra írták alá a szerződést ha jól tudom...mondjuk ez nem jelent semmit :(
  • Daza500
    #88
    Na az XXL még addig se fogja húzni mint ez...
  • öregharcsa
    #87
    csak úgy mondom..megszünik ez is mint minden műsor a tv2-n...meg sem várják hogy befusson..most ezt a förmedvény XXL-t nyomják..meg is van az első nézettségi eredmény...12,5%..ez a béka segge alatt van..szánalmas..
  • II Rocky II
    #86
    a csütörtöki adást aki kihagyta az bánhatja :D
    a csávó hogy osztotta a társakat XD
  • II Rocky II
    #85
    a mai részben pont most.
    én vok a vak vagy időhurokba estem ? XD
    egyik pillanatban jön a forduló uccso kérdése 1milláról pereg vissza az idő nem lehet már hibázniuk.
    eltalálják a sorrendet, majd a kövi pillanatban már a 3 felosztás van:S
    miért nem adták le a választás lehetőségét vagyis azt hogy ki mire szavazik?:SSs
  • DJ Skyline
    #84
    arról lemaradtam én is. a csaj nem volt egy ész, nem is vitt haza valami rettentő összeget :D 100 valahány ezer lett a vége.
  • II Rocky II
    #83
    pont lemaradtam róla sajnos :D pedig veszekedés is volt!
    mai napon jo volt,csak a végén nagyon kibasztak a jatekosokkal!
    a végén ugy tették fel a kérdést. hogy mely filmet jelölték oscar díjra. ..stb
    szal ebből az következik hogy egy válasz lehetséges.
    mert ha kettő válasz lehetne akkor úgy kellett volna feltenniük hogy mely FILMEET vagy FILMET jelölték ....
    szal elbaszták a kérdés feltevők nagyon.
    érdekes a műsor eddigi részeiben feltudták rendesen tenni a kérdést most miért kell kibaszni az emberekkel?
    na ma megegyeztek a csaj eléégé érdekes :DDDDDDD
  • DJ Skyline
    #82
    megnéztem ma egy adást. bírom hogy pikk pakk megjelölik a választ, majd elkezdenek eszmecserélni, hogy "ez egyértelmű, más nem lehet, kivan zárva, így van így van, hogy is lehetne más, na nyomjuk meg, nyomjad te, á nyomjuk mind a 3-an". közben asszem megy a pénz, de ráértek aztán meg örülnek mint majom a farkának hogy kitaláltak egy olyan jellegű kérdést, hogy hány kereke van a 2 kerekű biciklinek. kettő, nyolc, nincs kereke. majd jönnek a "megcsináltuk, ott vagyunk a szeren, de jók vagyunk" beszólások :D nem egy vészes műsor, de nem is mondom hogy lekötne nagyon. bár a holnapi (azaz már a mai adás) előzetesben a kis szöszke hisztizik össze-vissza :D lehet megnézem
  • II Rocky II
    #81
    jaa a 15 millas kérdés volt XD
    ja hát azért ott csak nehezebb kicsit főleg ha ideges az ember:S
    a csaj tudta a többiek meggyőzték elvileg a rosszra :S igy buktak :D
  • FZoleee
    #80
    omg, ez volt a 15 milliós kérdés? kurva nehéz
    C,A,B
  • II Rocky II
    #79
    tök véletlen csináltam egy képet :D
  • FZoleee
    #78
    ez a csaj folyton vihog, szivesen fejbeb*sznám egy szívlapáttal
  • öregharcsa
    #77
    nocsak egy rajongó ??
  • II Rocky II
    #76
    de f***k most is megvan a harrypotter szereplőinek sorrendje azt elbuknak 100.ezret csak mert nem nyomnak hanem szövegelnek:S tiszta szégyen :S@@@@ ááá idegesitő kicsit :S
  • II Rocky II
    #75
    mai adásban egy hiba :D
    megnyomta mindeki a c betüt azt a srácnak a betüje sokkkal később jelent meg a monitoron:S
  • II Rocky II
    #74
    jaj rengeteg:S de milyen jól hangzik pl a milliomosban hogy megvan a garantált 1.5 millió :DDDD
    azt az emberke készhez kap 800.000ret :S vagy a 100.000 és kp be meg kicsöngetnek neki 60-at:S de a főnyereményi fain ki lessz az aki megnyeri a 40milliót:S azt kap 25 öt vagy mennyit:D
    és a riporter meg hogy kérdez? persze hogy ugy: Mit fog kezdeni a 40 millióval ,ez is felháborító:O
    na mind1 piciny off vége sry...

    nézzétek ma a cápákat:D ugyan fognak e nyerni az emberekék:D

    ja érdekes hogy nem nyomnak gombot ,de mikor elmegy fele pénz,vagyis aki a b-t elsőnek megnyomná az a második körre már az a-t vinné el ha ugy nézzük :Dddd
  • Daza500
    #73
    Mert a hollandok tudják, mi az az együttműködés, egyáltalán EGYETÉRTÉS.
  • öregharcsa
    #72
    most pontosan nem tudom az adótörvény szerint melyik sávba tartozik..lehet neked van igazad(sőt tuti)....de az akkor is szívás...ehhez nem értek(Adók)
  • II Rocky II
    #71
    tuti a 48% ???:D mert azt tudtma hogy a legyen ön is milliomos,1 a 100 ellen,multimilliomos és (táskanyitogatos game) egyéb játékokban 40%az adó ugy tudtam:S
    szal vki elvileg nyert a táskával anno 5 millat az ccsak 3at kapott készhez :SSSS
  • öregharcsa
    #70
    hát igen..de erre épít a játék..az emberi mohóságra-butaságra-önzésre...

    érdekes a holland változatnál igen szép pénzeket visznek el a jónépek...mondjuk ők teljesen mások mint mi "Magyarok"
  • Palinko
    #69
    ja akkor azért emelik ki egyes játékoknál, hogy az tiszta jövedelem, nem tudtam hogy itt is kell adózni :S
    de ez akkor is hülye felfogás, hogy neki ennyi pénz kell és abból nem enged, mert nem csak magukkal tolnak ki...
  • öregharcsa
    #68
    ööö..azt azért tudni kell hogy ezt még kőkeményen leadóztatják!! 48%!!
  • Palinko
    #67
    én azt bírom legjobban mikor az az érv, hogy jaj most a fiának lakást kell venni, hát ki a francot izgat? és egyébként is, ha érzi hogy nem tudott sok mindent, nyomott volna c és lett volna 250 ezre, ami legalább 2 hónappal előrébb hozta volna a lakás vásárlást, így meg semmi. hát ez van.
  • II Rocky II
    #66
    hülye ringyo ***k
    a gábor tudta a legtöbbet bazz ő érdemelte volna meg a pénzt !
    az ananmária miért nem nyomta a c-t??? azt mondta buli,akkor üörülhetett volna a c pénznek is!
    ekkora hülye libákat hogy áááááááááá nemgiaz
  • II Rocky II
    #65
    az egyetemista kiscsaj már idegesit:SSSSS
    mindig azt mondja mi van ha rossz.buli az élet:S
    nem ügy...stb .... ok,tartsa meg magának faszt kell ugatnia jól megkéne ******* :D
    ááá csak felbaszom az agyam ezen a müsoron ! :Sss
  • II Rocky II
    #64
    azért felháborító volt a mai,a faszi tovább aakart menni , a nő megállni:D
    most továbbmentek de ha időbe megnyomják akkor is max 300.000 ért kockáztattak 2 millat:S megéri???? nem !
    na az ilyen pénzes faszok minek mennek oda ha a pénz nem is kell neki?

    most meg ott van a szemüveges faszingo ,na ez mindig benne van minden tv-s vetélkedőben :D
  • öregharcsa
    #63
    egy kis kulisszatitok ha valakit érdekel:

    1:a bemondóhang direkt ilyen..nem hangsúlyoz inkább monoton, de tisztán érthető..nem szabad a játékosnak semmire sem felhívni a figyelmét

    2:nem tudnak előtte semmit megbeszélni..3 játékos 3 különböző helyen tartózkodik, így esélyük sincs erre

    3:nem, nincsenek színészek..az utcáról "becastingolt" jelentkezett emberkék vannak a játékban..előtte egy próbajátékon vannak csak hogy tudják mit kell csinálni..ezután választják be a "megfelelő" emberkéket játékosnak...

    4:1 nap alatt 7 adást veszünk fel..attól függ nincs-e gixer valami..(pl jó választ nyomnak, a gép rosszat jelez..ezt javítani kell..hehe)

    5:az emberi butaságra , mohóságra épít a játék..be is jött a papírforma :D

    6:akik erre kíváncsiak azok nézik...úgy mint ti....hahahahahahaha
    sokkal jobb máson röhögni mint saját magunkon..nem??
  • stargatelost
    #62
    ecsém mekkora fos ez a műsor most nézem először
    az a bemondó hang valami förtelmes, hát hangsúlyozásról még nem hallott
  • ugot2know
    #61
    hát ha szerepelnél veled a tv2 időt és pénzt spórolna,de lehet nézettséget is
  • PrisonMan
    #60
    megpróbálom, hogy belehet-e illeszteni a tv2.hu-n található teljes részeket (mint a youtube-os videókat)

    vagy
  • II Rocky II
    #59
    kb mint az 1 a 100 ellen :d
  • Picar77
    #58
    nem lesz hosszu életü müsor XDD
  • II Rocky II
    #57
    talán...
    de multkor pl. a srác felajánlotta a nőnek,hogy ha megnyomja a c-t akkor kiegésziti a b-re és mégse nyomott :S
  • Hellsing47
    #56
    ugyan..egyik sem bizna a másikban
    ugyanugy menne a harc hogy ki nyom a-t
  • II Rocky II
    #55
    sztem meg lehetne nyerni,a müsor közben elhatároznák ,hogy a végén majd összedobják a pénzt és egyenlően elosszák ...
  • Bucser
    #54
    EZ TIPIKUSAN Magyaroknak való műsor!!!!

    Együtt dolgoznak gyorsan hatékonyan a jó eredményért aztán a dicsőséges osztozkodásnál mindent elvesztenek a jó öreg "dögöljön meg a szomszéd tehene is" alapon...

    Grat jó húzás volt.
  • Hellsing47
    #53
    nem is nyertek semmit
  • II Rocky II
    #52
    a mai adásban 3 szőke van :D