91
A Cápák című új műsorban három, egymásnak idegen játékos egyesíti az erejét, hogy megnyerje a fődíjat. A feladat nem kisebb, mint hogy összedolgozzanak és közösen adjanak helyes válaszokat a kvíz- kérdésekre. S hogy mitől Cápák a műsor címe? A közös nyereményt a játék végén egyenlőtlenül osztja el a számítógép és, ha a \"cápák\" nem egyeznek meg a pénz elosztásán, mindannyian nyeremény nélkül távoznak.
  • timantes
    #51
    tegnapi adásban az utolsó 3as csapat televan értelmi fogyatékosokkal. a férfi az csak egyszerűen szánalmas, a fiatalabb asszony egy idióta , a mamáról nem beszélve , szép összeállítás... legalább jót röhögök rajtuk...
  • Palinko
    #50
    áh ugyan már első játékban a csaj akarta az A! mikor max 1 válasza volt helyes ő csak mindég azt mondta hogy ne siessenek meg tippelt a levegőbe, aztán az öregnek kellett lemondani és 1 milliót hazavinni, pedig ő hozott be 11 milkát...

    a csávó meg brutális lényeg hogy ő nyomjon, aztán elkezdi magyarázni a vizilabdánál hogy az a vízilabdás mert... és közben pereg a pénz lefele :D
  • John Cena
    #49
    Monika shownál biztos jobb!!! azt aláírom!
  • tigeroo
    #48
    március idusa.
    annak a csávónak is annyi esze van mint amennyi látszik
  • Sly06
    #47
    Júj ez a műsor simán lövi a Mónika show-t is :D mekkora gagyi szar, kíváncsi leszek meddig húzza !!
  • tigeroo
    #46
    színvonal megvan azért.
  • HöfEE
    #45
    Ja és még valami. Nemtom szóba került e a tv2 új arculata , de szerintem jó sz@r lett. Mondjuk színben legalább illik a csatornához!
  • HöfEE
    #44
    Ez sem lesz hosszúéletű mint a tv2-n bármi más.
  • Palinko
    #43
    hú ez nagyon jó :S hát a műsor és az ötlet tényleg nem rossz, de a játékosok eddig érdekesek voltak, na nem baj a villódzós idegesítő telefonos műsorok (Kvízió asszem) azoktól jobb :D azok a telefonosok viszik a pálmát, azok az igazán nevetségesek azt szeretem legjobban mikor a villódzás megy és a hülye zene, kamera rángatás na az ütős :DDD hát ez már rosszabb mint a teleshop :D tényleg igénytelen a műsor egész nyáron, még jó hogy volt EB, meg olimpia, mindég beígérik estére a "jó" filmeket, és persze csak az agyon játszottakból tudnak mindég más reklámot csinálni :D várom már a karácsonyi "új" filmeket :)))
  • akyyy
    #42
    alugyá
  • gyuri12
    #41
    Nagyon gyenge műsor.
  • John Cena
    #40
    Én láttam valmi ezsméletlen volt:S a csaj úgy fel baszt aaz agyamat hogy ő "mindent tud" meg itt derül ki ki mennyire pénz éhes:D:D bár teccik nekem de idővel felbasza az agyamat
  • Broafka
    #39
    szerintem az ötelt jó, de nem nekünk. le merném fogadni hogy máshol (külföldön) ha lenne egy iylen semmit tudó fazon, ő azt mondaná, hogy "hát igen, nem voltam valami jó, B-t jelölök" az más kérdés hogy később meggyőzik hogy inkább C-t, de amekkora paraszt volt az a jobb oldali... A-t bazd meg...
    huh, most így visszagondolva még mindig dühöngök rajta :D
  • FZoleee
    #38
    az lenne a lényeg, hogy beosszák az időt, az más, hogy a többi sokáig mutatkozott be...
  • mama2
    #37
    Megnéztem. És szerintem rohadtul hülyeség. Mi ez az állandó idő korlát(n45 másodperc hogy bemutatkozzanak mint dárman, a harmadiknak meg jó ha marad 10 másodperc LOL). Szánalom a köbön!!!
  • Pharaoh
    #36
    Ja, végén mégis ő vitte a A-t, ami a végén annyit ért mint az elején az A
  • Fehercsoki
    #35
    Szegény csaj kurvára nemő érdemelte a C-t hanem aza jobboldali paraszt aki semmitse csinált és még szívtak is miatta,és mégis simán kijelentette h ő bizony megérdemli az A-t...
  • Broafka
    #34
    az ötlet jó, az emberek kevésbé!

    Én még műsoron nem hergeltem föl így magam, hogy ennyire szánalmas emberekalkotják magyarországot? ez komoly?

    Ha mondjuk 10 kérdésből egyre se tud jól válaszolni, sőt miatta még le is vonják a pénzt, ezek után hogy van bőr a képén azt mondani hogy ő csak az 'A' összeget viszi el, mert ő volt a legjobb?

    szegény csaj majdnem elbőgte magát, mondjuk tény ami tény, ő volt a legjobb 3-muk közül.

    Húúú, de megmondtam volna a magamét annak a hüyle gyereknek, brr!!!
  • junior1972
    #33
    Na ez a műsor se lesz hosszúéletü/de nem is baj.
  • PeeTeR
    #32
    total igazad van :D
    hulye csak meg megkerdezi hogy milyen penisz.. ferfi?

    ja vegulis csak nekunk lehet masnak nem is..
  • PeeTeR
    #31
    hat bazz kurva egyszeruen ki lehet kovetkeztetni
    vegyed alapul hogy mekkora van egy lonak. lo meg szinte mindenhol van ezen a tetves vilagon. es maris megvan hogy a legnormalisabb lehetoseg a C

    amugy eszmeletlen kreten es buta musor. osszevalogatni ennyi szerencsetlen barmot aztan szivjak egymas veret a sok hulye otthon meg orjong hogy jajj nem annak van igazan jajj ennek kellett volna nyernie jajj jajj jajj..

    gratulalok jo szorkazoast.

    jelentkezzetek :D
  • Pharaoh
    #30
    Én sejtettem. Izland--> Bálnavadászok--> A bánnának jó nagy van, akár 3 méter
  • Pharaoh
    #29
    Nekem hiányzik hogy nem mondják meg, egy rossz válasznál, hogy miért a másik a jó.
  • FZoleee
    #28
    nem tudtam, csak bemondták a helyes választ
  • Hellsing47
    #27
    te bezzeg tudtad mi?
  • FZoleee
    #26
    aszongya:
    mekkora az izlandi pénisz múzeum gyűjteményének legnagyobb darabja?
    a, 49.8 cm
    b, 107 cm
    c, 170 cm

    és a c volt a jó... el is cseszték :D
  • R0zs0máK
    #25
    Nem lopott, hanem megvásárolt...-.-
  • FZoleee
    #24
    egy kis cikk a műsorról
  • FZoleee
    #23
    igen, fél 6-kor kezdődik
  • Vlala #22
    Hoppá. Már van? Ma megnézem.
  • FZoleee
    #21
    így jártál, enyém a topik... igen, 17.30-kor kezdődik
  • mama2
    #20
    Én akartam megnyitni a topikot:D. Na mindegy. Én tegnap nem néztem, de ma fogom. Mikor is kezdődik? 17:30?
    Amúgy én elsőre arra gondoltam amikor láttam a reklámát, hogy ha rosszúl válaszólnak egy kérdésre, mindig eltünik alóluk valami, és egyzser csak a cápák között kötnek ki. De úgy látszik tévedtem.
  • Casillas
    #19
    kérdések végefelé annyira már nem figyeltem, nem tudtam hogy ilyen drága kérdés is volt oO
    de azért milyen büszke volt magára a legvégén, hogy "tudta" a berettyót, "nélkülem idáig nem jutottatok volna el", nem a faszt, akkor jön a +6 millió, és még az esetleges hibás válasz miatti felezéssel is jobban jártak volna :D
  • kas123
    #18
    gabriellácska miatt "csak" ~6 milliót buktak :)
  • akyyy
    #17
    első héten tuti szinészek lesznek, mert ezt 1 nap aaltt vették fel. majd jövöhéten, vagy 7 hét mulva() lesznek a jó játékosok.
  • Naxos
    #16
    ami nálam viszi a pálmát az a Golden Balls. amig kint laktam angliában mindig néztem, szivesen látnám magyar adón mert nagyon ütös műsor.
  • FZoleee
    #15
    hopp, tényleg, sorry
    amúgy meg remélem én is, hogy lesznek értelmes játékosok is... már csak azért is, mert lehet jelentkezni a műsorba.
  • Casillas
    #14
    így nem lenne meg a száz százalék :)
    amúgy nem mindig ez lesz a felosztás, múltkor olyat láttam, hogy az első volt kb 60%, másik kettő meg 20-20
  • Casillas
    #13
    tv2 elég jól jár ezzel a műsorral, hiába lesz szar nézettsége, de legalább soha nem kell fizetni a végén

    (nyilván ha van 100 ezer és másfél millió, nem fogom elfogadni a zsíroskenyérre való kisebb összeget önként és dalolva, hogy a másik, adott esetben sokkal fogyatékosabb játékos meg elvigye a nagy pénzt a semmiért, akkor inkább 0-0)

    btw mai műsorban sztem a csávónak kellett volna az A összeg, idősödő tanárnak a B, idióta Gabriellának meg a C, aki miatt legalább 1 milliót buktak, mert soha nem hagyta magát meggyőzni, mikor fingja se volt a helyes válaszról....

    ami engem zavart még, az az, hogy amikor mindhárman ugyanazt nyomták, akkor is elkezdenek nagy nyugodtan beszélgetni meg nevetgélni, a 10 ezrek meg repülnek el folyamatosan, ahelyett hogy látják hogy BBB, ok paff rácsapni a gombra és puszi.
    remélhetőleg később lesznek olyan játékosok is, akik vágják hogy mi lenne a lényeg
  • FZoleee
    #12
    Nem, hanem úgy van, hogy a nyereményt elosztják (nem egyenlően), és el kell dönteniük, hogy ki viszi a legnagyobb részét, ki a kevesebbet, és ki a legkisebb összeget (50-25-12.5% kb az arány)... Persze minél tovább vitáznak, annál kevesebb pénz marad...