640


Platformok: PS3/X360/PC

Fansite
  • zsutyesz
    #520
    egyetértek, rohadjon meg!
  • Klemice
    #519
    ennél jobb végigjátszás is vann fennt a youtube-on és azt nem értem miért hirdeted úgy mintha te csináltad volna
  • Jocisan
    #518
    Sziasztok!
    Nem teljes, de már 40 videó van a végigjátszásból. Talán holnapra teljes is lesz. Addig is:
    itt lehet nézelődni!
  • MEdievil
    #517
    Nálam szép volt nem volt gond. (ati hd3850 512 9.2 cata) Esetleg rakj képet róla.
  • himpike
    #516
    THX
  • Kongy
    #515
    Helpeljetek már pls kockás árnyék kérdésben ATi kártyáknál. :S
  • SaGa Jr
    #514
    Ne simán küldd a minionokat, hanem irányítsd te közvetlenül ahogy a program megmutatta a játék legelején (egér jobb és bal gombja egyszerre lenyomva és mozgatod az egeret).
  • himpike
    #513
    Elakadtam. Városelfoglalás, gondolom a vége lenne, egy szobrot kéne lelöknöm a dagadt fickóra, de nem mennek át a minionok sehogy, én meg alapban nagy vagyok a hídhoz. Egy fa állványon állok, kicsit visszább volt egy lövöldöző ballista. Help pls.
  • SaGa Jr
    #512
    Hol tartasz? Az egész játékmenet teljesen lineáris, eltévedni sem lehet benne, csak menni kell előre és simán megcsinálható az egész.

    Egyetlen hely van csak az egész játékban ahol varázslatot kell használni a fő sztori befejezéséhez. Ez pedig a tower heart feltöltése több lépésben és ehhez is csak az alap varázslat kell. Szóval hacsak nem itt vagy elakadva, máshol nem fog kelleni semmilyen varázslat, így ez nem lehet oka az elakadásodnak. Az opcionális (behódoltatod vagy kinyírod a 2 település lakosságát) feladatok között is csak ezt az egy varázslatot kell használni. A másik kettő csak színesítő, használatuk nélkül is tökéletesen megoldható az egész játék.
  • Klemice
    #511
    sehogy, különböző módon hozod elő
    target: alt
    minion alt+balklikk
    halo: alt+a+d
  • Dondark
    #510
    Hogyan lehet a varázslatok között váltani?
    totál elakadtam és sztem ezért.
  • zsutyesz
    #509
    jó, ezt majd otthon kipróbálom, köszi.
  • CS@
    #508
    Próbáld meg őket te irányítani. Shiftel kitargetolod a 10es csapatot, aki fogják a cuccost és sweep elsz.
  • zsutyesz
    #507
    teljesen tanácstalan vagyok...
  • Kongy
    #506
    Nektek is kockásak az árnyékok Everlightban? Meg úgy általában? Mert nekem kockásak, és piszok rondák... 2008as Visual C++-al meg 9.5-ös catalyst driverrel.
  • SaGa Jr
    #505
    Mivel azt írtad, mindenkit kinyírtál, így ez ugye nem lehet probléma. Plusz amíg megvannak a sentinelek addig úgysem tudod leengedni a felvonót és így a képet sem készíthetted volna el...
  • Sir Quno Jedi
    #504
    A quest-eknél alul mindig írja a részfeladatokat, azokat nézd végig, hogy melyik van kész, melyik van folyamatban még.
  • zsutyesz
    #503
    az elképzelhető, hogy azért nem hozzák és nem nyílik ki a kapu, mert még valakit/valamit nem öltem meg vagy ilyesmi?
  • SaGa Jr
    #502
    Tedd le, menj el, ki a főkapun az overlordhoz (ha mindent kitakarítottál akkor ha megközelíted a főkaput ki fog nyílni), aztán gyere vissza és vedd fel újra. Néha előfordult nálam is hogy nem akarták hozni a minionok a cuccot, ilyenkor vagy kimentem a pályáról vagy elmentem, elapkoltam a minionokat és újakat hívtam elő. Onnantól nem volt gond.
  • zsutyesz
    #501
    valami ötlet?
  • Sir Quno Jedi
    #500
    Apocalyptornak a földrebaszós támadása az tulajdonképpen azonnal öli az átlag ellenfeleket (többet is 1xrre), viszont lassú és kettőt kell csapni előtte. Nekem bejött, jó ha szét kell csapni a kiccsávók között.
  • Klemice
    #499
    ugye csak 3 öntőforma van?
    meglyik a jobb fegyver a reaper vagy az acopalyptor?
  • zsutyesz
    #498
    de ez már lent van, azt már eltekertem.
  • Seth
    #497
    odalent van a lift tekerője, azt kell használni
  • zsutyesz
    #496
    Itt van egy kép is, és köszi.

  • zsutyesz
    #495
    Na, teljesen elakadtam, már sokadjára próbáltam, de nem megy: a green hive-ot kellene kivinnem a várból. Megöltem mindenkit, ledöntöttem az őrszemeket, a minionok megfogják a hive-ot, de meg sem mozdulnak,csak állnak akkor is ha én elindulok. Mit kéne csinálnom?
  • PunkZoli
    #494
    hjolvan, most sikerült, iránygombokkal kellett jobbra nyomni.. és a gate3 ra menni :)
    iszonyat mit össze szenvedtem ezen a baromi egyszerű játékon...
    szerintem ez , hogy ott léptem ki múltkor egy iszonyat felelőtlen hiba :D
    --a játék fejlesztőitől
  • PunkZoli
    #493
    és igen látom a bogyiszt a térképen, 2 is van, az omlásos részen, viszont csak az imént leírtra tudok utazni.

    léptettem iránygombokkal is, mert az egér elég tré, de még úgy sem aktív az a jel... az összes többi igen
  • PunkZoli
    #492
    jo, akkor ez valamiféle bug, mert itt beragadtam, és a quest szerint is csak ide tesz le, ha meg a wastlendre megyek mint hely, akkor csak ez elérhető
  • CS@
    #491
    Hagyd ezt az utat a fenébe nem lövöm le előre a megoldást, ha nem taliztál még a helyi bossal.
    Teleportálj a teleportal, de ne a toronyból kifele, hanem kint lépj bele és úgy keressd meg azt a helyet, amelyik a leomlott rész mögé tesz(valószinű, hogy onnan tértél vissza a toronyba).
  • PunkZoli
    #490
    egyszerüen nem megy :\


    láthatatlan fal van, nemtudnak átrohanni a gombokhoz, viszont a másik irány meg az előző képem, és ott omlás van ugye...
    amúgy ott van egy arany kristály, azt hogy lehet megszerezni?
  • CS@
    #489
    Ja voltam, ha jól értem, akkor még nem végeztél a Salamander King -el?
    Mert ha nem, akkor csak arra tudok tippelni, hogy valahol úton feléje visszatértél a várba. Akkor meg #487 -et próbáld.
  • PunkZoli
    #488
    voltál már arra? vagy csak tippeled, hogy béna vagyok? mert nem ilyen rámpa még nem volt... és láthatatlan falba ütköznek
    viszont előtte meg ezek szerinte beomlott a folyosó, ahova leestem az után
  • Pio
    #487
    Nekem a végjátéknál volt egy hasonló elakadásom, amikor körbe kellett hurcolászni a tower heartot, de ha jól értem ez még előrébb lehet...
    Ott az volt a megoldás, hogy az adott zóna másik teleportjánál kellett kijönni és onnan el lehetett érni a folytatást.
  • CS@
    #486
    Pár perccel ezelőtt a kingnél még áttudtad vezetni a rámpán a minionokat?
  • PunkZoli
    #485
    nem tudom megközelíteni másik irányból sajnos! a vízben nincstovább, a másik oldalon meg van egy rámpa vagy mi, ahol nem tudom átvezetni a minionokat!
  • SaGa Jr
    #484
    Ha emlékszel nem véletlenül nem tudsz oda visszamenni ha már egyszer jártál ott. Az oka, hogy a kérdéses helyen történt egy nagy leszakadás/omlás ami miatt ez az út már zárva marad. Ide nem tudsz visszamenni többet. Ebből az irányból biztosan nem.
  • Klemice
    #483
    minimap mutatja hgoy nem jó helyen állsz nem?
  • PunkZoli
    #482
    egy kis help kéne! itt akadtam el, viszont múltkor ez a rész nem volt lezárva, és simán tovább tudtam menni, buddhásszobor a robbanósokon a vízből..ha erről felismeri valaki


  • SaGa Jr
    #481
    Ahol az overlord van, onnan nyílik egy keskeny ösvény arról a járatról ami ide vezetett. Ott lemész, feljössz a lifttel és visszamész a póznához ami a lebegő overlordnál van. Ha odaérsz automatice visszakerül az overlord irányítása a kezedbe.