640


Platformok: PS3/X360/PC

Fansite
  • Prof William
    #560
    Nordholm (a jeges város) eggyes részeibe hogyan lehet bejutni? Most rabosítok 100 embert és van 1-2 hely ahova nem lehet bejutni. Van ahova sejtem hogy majd más színű minion kell de pl van olyan hogy kapu de csak a másik oldalról lehet kinyitni. Az ilyen kapukhoz majd oda jutunk a sztori szerint vagy már most ki lehet nyitni őket ha ügyesek vagyunk?
  • haze81
    #559
    ok, kösz megnézem majd.
  • Pio
    #558
    Ne ahhoz a kapuhoz teleportálj, ahová a kveszt kitesz hanem a - ha jól emlékszem - északkeletihez.
  • haze81
    #557
    hát én is elakadtam wastelanden, hogy kell oda visszajutni? az a baj, hogy a nagy gurulós tüzes bossfight közben ki kellett lépnem, mert nem lehetett továbbjutni. Egyfolytában csak körbe-körbe gurult, a hidat lenyomta, és én nem tudtam átmenni rajta. A minionokat átküldtem, de a gurulós boss mint a teke elütötte mindet én meg ottmaradtam a lerombolt híd túloldalán, szval se előre se hátra. Kiléptem, hogy megpróbáljam újra most meg nem tudok visszajutni az omlás túloldalára? Mi ez bug?
  • MEdievil
    #556
    De ha biztosra akarsz menni akkor guard flaggel a közelében lerakod akkor csak az élesztéssel foglalkoznak.
  • Seth
    #555
    ráküldöd egy halottra (amíg a feje felett lebeg a koponya), vagy elég ha feléje küldöd, van olyan értelmes, hogy odamegy magától a halotthoz, automatán megcsinálja
  • tibiv11
    #554
    vki megtudja mondani hogy kell feltamasztani a kekekkel???
  • Overloord
    #553
    megfontolom érvelésidet... hát nemtom hogy ki hal bele.. 1 perc reggelésben.. hát passz de megfogadom a tanácsodat.. csak a letöltésekhez kell majd reg meg chatbox és fórum :)
  • MEdievil
    #552
    Tudod az önfényezés és a hú de sok munka árán dolog nem igazán fedi a valóságot de mindegy.
    Az nem weboldalkészítés ha egy php motor alá bevágsz egy hivatalos képet majd aztán kijelented hogy tessék használni a fórumot és chatet. Az ilyen gyere ide és te csináld a tartalmat dolog soha nem működött és nem is fog.

    Persze valahol el kell kezdeni és látszik, hogy fiatal vagy de előtte azért még érdemesebb lenne képben lenni a dolgokkal kapcsolatban.

    Amúgy meg ha csak beraknád aláírásba és nem ezt az agresszív 2 kommentenként telespamelni a topikot stílust választanád talán kevesebben ugranának neked. Ja mellesleg ha visszaolvasod láthatod a véleményem a játékkal kapcsolatban de ez nem olyan játék aminek olyan hű de nagy stratégiai kézikönyv kellene szóval amit te össze akarsz hozni alapban esélytelen ez nem starcraft vagy Cs.
    Ja még egy valami az olyan oldalak amik alapból úgy indulnak hogy regisztrálj és akkor láthatod a tartalmat kapásból bukás, még ha amúgy lenne látogatottsága is.
  • Overloord
    #551
    hmm mi nem tetszik benne? félsz a jó dolgoktól? az újdonságoktól?
  • Narxis
    #550
    Én mentem!
  • Klemice
    #549
    kösz nem
  • Overloord
    #548
    Hi all!! Megnyitottam Overlord Hungary-t^^ Gyertek ti is ide !!


    Hogy mi is ez miből is áll mondok pár részletet:
    -Lehet chatelni (Van üzenőfal)
    -Van Fórum
    -Van erre speciálozódott képgaléria lehet feltölteni,értékelni,kommentelni
    -Aktív admin
    -Szép dizájn
    -Rengeteg letöltés... direkt letöltésekkel (pl: overlord magyarosítás,össz háttérkép,össz patch,demo(1,2),magyarosítás(OV)játékban megjelenő zenék letölthetők ,stb..

    -Lehetséges Privát üzeneteket kezelni
    -Rengeteg leírás
    -2 Fajta végigjátszás(PC,XBOX 360)
    -Online zene hallgató
    -Taglista

    Webcíme:
    www.overlord-hungary.errornet.us

    vagy elérheted innen is:
    overlordgame.try.hu
  • Gubberx
    #547
    ujrekk :D
  • Klemice
    #546
    Overloord felhasználói adatlapja

    Regisztráció időpontja: 2009. 07. 09.
    Utolsó üzenet időpontja: 2009. 07. 10. 13:24
    Utolsó látogatás időpontja: 2009. 07. 10. 13:52

    well done...
  • Overloord
    #545
    Hamarosan megnyitom az Overlord Hungary-t^^

    Bezony bizony :D

    Hogy mi is ez miből is áll mondok pár részletet:
    -Lehet chatelni (Van üzenőfal)
    -Van Fórum
    -Van erre speciálozódott képgaléria lehet feltölteni,értékelni,kommentelni
    -Aktív admin
    -Szép dizájn
    -Rengeteg letöltés... direkt letöltésekkel (pl: overlord magyarosítás,össz háttérkép,össz patch,demo(1,2),magyarosítás(OV)játékban megjelenő zenék letölthetők ,stb..
  • grebber
    #544
    Ipon teszt 90%
  • balee4
    #543
    Köszi, sejtettem, hogy onnan lehet bejutni, de mindig eltalált a katapult, a szalamandrákkal könnyebb volt bejutni.
    Am ki is végeztem a játékot, egy kis értékelés:

    Összességében nem volt rossz, de nekem az első rész anno jobban bejött, talán mert újdonságnak számított, a 2. rész nem sok mindenben változott az elődhöz képest. Továbbra is megmaradt a beteg humor, a játékmenet sem változott, viszont jóval több lett a mászkálás, emiatt idő után nagyon unalmassá válik a játék. Talán az elődhöz képest kevesebb a választási lehetőség a 'gonosz és nagyon gonosz' utak között. A játék rendesen meg is nehezedett, rengeteg a már-már idegesítően nehéz pályarész.
    Szóval egy kicsit csalódás nekem a játék, egy kicsit rövidebb, pergősebb játékmenet kellett volna.


    Pro:
    - továbbra is a megszokott játékmenet
    - beteg humor
    - választási lehetőségek
    - hatalmas bejárható pályák
    - nagyon szép, gyors grafika
    - hosszú játékidő
    - egy-két újítás (meglovagolható hátasok, új varázslatok)
    - a torony jóval pöpecebb, darkosabb


    Kontra:
    - idő után unalmas a sok mászkálás
    - egy-két idegesítően nehéz rész
    - néhol gyengébb a grafika
    - beleolvadás tereptárgyakba előfordul
    - igaz ez már ez első részre is jellemző volt, de elvan humorizálva a gonoszság, emiatt nem igazán érzi magát az ember "evil-nek"

    Összességében azért egy 85%-ot megér sztem.
  • MEdievil
    #542
    Most már értem miért lőttek ott rám Én szalamandrákkal simán áttörtem a barikádot meg az ajtót.
  • SaGa Jr
    #541
    Nem ott kell bejutni. Tudod meg is lehet ám kerülni az erődöt. :)
    Oda menj ahol az utat egy omlás zárja el és tipli onnan ha lő rád egy katapult.
  • balee4
    #540
    Elakadtam itt, ha közel megyek a kapuhoz azonnal becsukják, hogyan tudom kicselezni őket és bejutni?

  • SaGa Jr
    #539
    Lényegtelen hogy kinyírod vagy sem, nem az a feladat. Fogd meg a minionokkal a hordszéket és szállj be.
  • sg wizard
    #538
    Sziasztok! Én a római szenátornál akadtam el! Fogalmam sincs hogyan tudnám rávenni hogy csatlakozzon! Már zombit csináltam belőle de az sem jó! :( Valami tipp???
  • Pio
    #537
    Vagy guard flaggel tegyél oda 1-2 kéket előre, ahová esni fog.
    Nagyon kevesen használják a guard flageket, pedig nagyon hasznosak :)
  • HammeRed
    #536
    Irányitsd oda az egérrel ahova a minion leesik és akkor fel fogja éleszteni.Ekég csak odavinni közvetlen mellé és onnantól teszi a dolgát.
  • Nagyi06
    #535
    sajna most se sikerült beállítottam direkt az e-re a sweepet és amikkor a kis görény leesik nyomom az e betűt akkor oda mennek a kerékhez... nem tom feleleszteni...:_S
  • Nagyi06
    #534
    köszi a segítséget srácok!
  • HammeRed
    #533
    Sweep-el kűldj oda egy kék minion-t és fel fogja éleszteni.Én a sweep-et rátettem az e bill-re hogy kényelmesebb legyen mert alapból nem is tudom már melyik gombon van.
  • Nagyi06
    #532
    köszi!! ezt megcsináltam, de hogyan lehet feléleszteni a miniont?
  • Pio
    #531
    A jobb alul levő tekerőkarral tudod ide-oda tolni a bal felül levő fogót. Attól függően, hogy hány miniont küldesz a tekerőkarra balra vagy jobbra fog menni a fogó gyorsabban/lassabban.
    Ha ráállsz a melletted levő gombra akkor a fogó megfogja azt, ami alatta van, ha leállsz róla, akkor ledobja.
    A cél az, hogy a karral belődd a fogót a platformon álló minionok egyike fölé, állj rá a gombra, a karral hozd ki a miniont középre az üres részre, állj le a gombról, a lezuhanásba belehaló miniont pedig éleszd fel és ezt játszd el négyszer.
  • Nagyi06
    #530
    sziasztok itt mit kell csinálni? Mert csak annyit ír ki ,hogy küldjem a hallod minionokra a az élő minionokat!:D De semmi nem éled fel az a szar.
  • MEdievil
    #529
    Játszd tovább a fő küldetéseket majd kapsz rá lehetőséget.
  • Zotya123
    #528
    Sziasztok! Az a küldetés, hogy ölj meg 100 embert a városban.80 ig eljutottam de egy kapu nem nyílt ki hogy tovább menjek a pályán.A kapu a " terasz" mellett van és látom, hogy lent sétálnak az elfek de nem bírom kinyitni a kaput.Minden házat szétzúztam, minden embert kinyírtam:(Minden kapu nyitva csak ez az 1 nincs.Hogy kell hogy lehet lejutni az elfekhez?
  • Pio
    #527
    Ohh, sajnállak, nem kis meló lehetett azt mind átkotorászni, kár, hogy nincs benne. Így belegondolva végülis más jellegű, mint a többi hang, mert dinamikus a hosszúsága, meg ilyenek, de azért ott lehetne. :(
  • KaiotEch
    #526
    Végignéztem az Overlord mappában levő ~4950 mp3-at és nincs köztük a kürt...
  • KaiotEch
    #525
    Én is arra akarom :D Bár az 1-ben sokkal jobb tónusok voltak. Az kéne igazán csak az már nincs meg.
  • Pio
    #524
    Írtam már, hogy ott van a játék mappájában minden hang mp3ban, arra szerintem kár várnod, hogy más kikeresse helyetted, de ha megtalálod küldjed légyszíves át, jó lesz smsjelzésre :D
  • KaiotEch
    #523
    Még mindig nem tud senki segíteni abban, hogy a kürt hangot(jobb klikk) hogyan tudnám .mp3-ba kimenteni?
  • haxoror
    #522
    Óriási játék!

    Tényleg csak egy-két dolog volt benne ami nem jött be annyira pl a fegyverek-páncélok az elsőben jobbak voltak szerintem, telenyomtam zöldekkel egy vértet és többé nem volt gondom az életerővel mert pillanatok alatt regenerálódtam, a kettőben sajnos ilyen nincs ezért az életlopós balta szinte kötelező választás.

    A tűzgolyós varázslat nagyon hiányzott :(

    A légiók god-módban vannak amíg a centurion meg nem hal.

    ...ja és könnyebb mint az első rész, ott azért párszor meghaltam a kettőben meg csak egyszer a rohadt ballisztától, a boss fightok is nagyon könnyűek.

    Hiányzik a dungeon az elsőből bár gondolom ez majd a kiegben lesz, a toronyban a "kő lifteknél" a három helyből csak kettő foglalt szóval ott még lesz majd valami ^^

    Na de elég a nyavalygásból, minden másban hatalmasat fejlődött a játék, nem bírtam abbahagyni amíg végig nem vittem és ezt manapság nem sok játékra lehet elmondani :)

    Ja és amin a legnagyobbat röhögtem:
    A legzseniálisabb minion sisak:


  • Jocisan
    #521
    Szia Klemice!
    Nem csak videó végigjátszás van az oldalon, hanem már mint írtam (előző oldal) más is, (lista lent). Ha neked jobb keresgélni a youtube-on akkor elnézést. Ez egy HD minőségű videó sorozat, amit nem kell keresni, mert egybe lett gyűjtve. Valakinek ez is segítség. Elnézést ha zavar. További szép napot, és jó játékot. Szia!

    *Az Előzmények
    *Történet
    *Ajánlott Rendszerkövetelmény
    *Újítások listája
    *Minionok leírása
    +VIDEÓ VÉGIGJÁTSZÁS (youtube)