1711
  • p2501
    #651
    Naa szerintem így jó lesz barnás fejléccel :D

    Amúgy engem a warlock érdekel még nagyon a summoner mellett. Summonert próbáltam a bétában és nagyon tetszik eddig. Még talán a force master van amit kipróbálnék (távolsági karikat jobban szeretem).
  • Panzeradler #650
    Én a kövi bétában fogok neki esni picit jobban. Lévén, hogy pvp érdekel csak. Eléggé zavaró volt a lagg.

    KFM-et kiprobáltam még az orosz privát szerveren, nem igazán jött ez a block/counter stílus.
    Reaper-t viszont NA bétában próbáltam, egyelőre azt leszámítva, hogy csúnya az a kasza, nagyon tetszett, kicsit spin to win, de gondolom később nagyobb ratingon azért nem annyira olyan.

    Még az assa van a listán amit kiszeretnék próbálni.

    Szerk: #649 Tudok állítani azon is, így talán jobb.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.11.05. 15:40:14
  • nymadwe
    #649
    Szerintem nagyon jó lett! A fejlécek babakék színét meg lehet változtatni hogy az is menjen a háttérhez? Szerintem csak attól fura a szövegmező háttere, de gondolom sg branding miatt az fix? Valami arany-vörös szín a csajról jól működhetne esetleg...?
  • Tpos
    #648
    Drop remélem tudtam segíteni a döntésben a 2 Class-t illetően azzal amit leírtam róluk de ha kérdésed van írd meg hátha többet is tudok segíteni hogy melyiket válaszd :D
  • Panzeradler #647
    És akkor itt mindenki befejezi ezt az óvodás sárdobálást, ez a játék topikja, nem kell reagálni rá. Egy darabig törölni fogom ezeket innentől kezdve. Ha nem fog menni akkor pedig jön egy modi.

    #645 Szerintem szem kímélőbb és sokkal jobban olvasható, az alap fehér háttér miatt.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.11.05. 15:26:44
  • Tpos
    #646
    Ahogy gondolod mondom nem erőszak :P de ha nem akarsz beszélni a BNS-ről akkor ne írj :DDDDD mert csak feleslegesen beszélsz most is a semmiről :DDDD
  • p2501
    #645
    Szeritntem menő lett a fejléc és a háttér is! :D Egy kérdés: a szövegbox háttere fehéren nem lenne jobb? :O vagy nem lehet fehér? Ez a sötét krémszín furcsa nekem most elsőre, de nemtudom.. :D csak egy tipp.
  • Anthrax
    #644
    Elmondtam amit akartam, nekem ennyi belőled elég volt.
  • Tpos
    #643
    Norgi akkor minek írsz LOL :DDDDD te se tudod mi :P de legyen ahogy akarod nem erőszak :P
  • Panzeradler #642
    Ha valakinek nem tetszik a dizájn, vagy kellene még valami a bannerbe szóljon.

  • Anthrax
    #641
    Én nem akarok veled semmilyen formában beszélni, remélem ez világos és érthető volt.
  • j0nNyKa
    #640
    nyugi.
  • Tpos
    #639
    Persze a 2 Class amit mondtál egyik sem könnyű bár az Assa Combok tekintetében könnyebb és PVP-ben is szinte azzal a legkönnyebb. Blade Master viszont egyszerűbb felhúzni mert sok a Területi Skillje viszont nehezebb vele komolyan Combozni mert 3 állapot között folyamatosan váltani kell
  • Tpos
    #638
    Drop én csak biztatni tudlak ebben mert az Action Combat rendszer miatt a közelharcosokkal a legnagyobb a feeling játszani ebben a játékban :DDD
  • Tpos
    #637
    p2501 itt nem is Macro a lényeg:DDD sosem az volt a lényeg :P de tudod a Facebook Nyílvásos kedves p2501 szóval bárki láthatja ami oda le van írva :DDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: Tpos, 2015.11.05. 15:04:58
  • drop
    #636
    ez inkább privát kéne,nem tudom miért van ez de mindig ha kijön egy mmo egymásnak esnek egypáran,jó indulásnak néz ki ez is meg se jelent és veszekedés van, inkább játékról kéne írni, ki milyen faj kasztot próbált ki a bétába és hogy tetszett neki,sajnos én következőn leszek csak assasin és blademasteren agyalok
  • Tpos
    #635
    Norgi akarsz beszélni a játékról semmi akadálya, nagyon szívesen beszélek én veled a játékról mond miről szeretnél beszélni, és beszélünk :DDDDDDDDDDD
  • p2501
    #634
    Amíg te ide nem jöttél addig szó sem esett (szerintem) a macróról, és a többi más informásió, amit ők ketten leírtak a játékkal kapcsolatban, nem találtam bennük 1 olyat sem, ami ne fedné a valóságot. Ha felfordul tőlük a gyomrod akkor kérlek, ne gyere vissza erre a fórumra, és inkább oszd meg te a saját tapasztalataidat a saját facebook csoportodban.

    Na jó oké, tényleg befejeztem. :D
  • Tpos
    #633
    Nem az a szánalmas hogy én nem foglalkozom velük magasról teszek olyan emberekre akik agyhalottak és véletlen találtam a fórumra.
    Az a rohadt szánalmas amit ők csinálnak olyanokról beszélnek amiről lövésük nincs, és megjátsszák magukat és úgy csinálnak mintha ők lennének az atyaúristen és ők szarták volna spanyol viaszt, és ezt itt így olvasni a fórumon amit írnak felfordul tőle a gyomrom , amit ők művelnek nah ez kérem szépen tisztelettel az a rohadt szánalmas :DDDDD
  • Anthrax
    #632
    Ide jöttél sírni, tényleg, semmi mást nem csinálsz. Inkább a játékhoz szolnál hozzá, minthogy miután kitiltasz embereket FB csoportból utánuk mész és még el elmagyarázod, hogy ők a faszok. Rohadt szánalmas....Miért foglalkozol még mindig velük ?
    Utoljára szerkesztette: Anthrax, 2015.11.05. 14:45:54
  • Tpos
    #631
    Én nem hisztizek NA HUZZ A FRACBA de komolyan ember ti vagytok azok akik csak 1 dolgot tudtok elfogadni azt amit Vicodine és Zarache87 mond más meg se hallotok mert önálló gondolatotok sincs.
    Ha VIcodine meg Zarache87 azt mondja akkor te beugrassz a kútba szóval inkább csitt és hallgass ha csak ennyire vagy képes mert majmolod az agyhalottakat mert máshoz nem értesz és nincs saját véleményed.
    Utoljára szerkesztette: Tpos, 2015.11.05. 14:42:38
  • Tpos
    #630
    Mindegy nem is baj ha nem jut mindenki előnyhöz de a legszomorúbb az egészben hogy ez az egész a magyaroknak lett csinálva hogy előnyhöz jussanak a játékban és erre nem örülnének neki rögtön támadásnak veszik az egészet hogy ingyen infóhoz és előnyhöz jutnak.

    Ennyi erővel akkor hogy akarnak ezek az emberek 1 közösségben játszani ha minden infót amit nem ismernek még azt támadásnak vesznek ha valaki tőlük új infót mond azt kiközösítik :DDDDDD
  • nymadwe
    #629
    ++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Anthrax
    #628
    Hagyd már abba saját magad lejáratását. Kibaszott szánalmas ez a sírás-rívás, Ők nem akarnak tőled semmit, te se tőlük, még nem is egy oldalon fogtok játszani, akkor mi a fasznak hisztizel ?
  • p2501
    #627
    Én támogatom az ötletet! +
  • Tpos
    #626
    Igen ez az a sok birka kövesse csak az agyhalott NOOB Vicodine-t mert ő olyan fasza csávó hogy Nulla tapasztalttal megmondja mindenkinek hogy ő a legjobb mert máshoz nem ért :D
    Én inkább hallgatok Steparura akivel 10 éve játszom együtt Ázsiában a Teszteken mint 1 ilyen nagypofájú ki ha én nem Amatőr Vicodine-ban aki mindenkinél mindent jobban tud Zéro tapasztalattal a háta mögött pedig csak a szája akkora mint a Bécsi Kapu de Nulla a tudása a témában.
    Utoljára szerkesztette: Tpos, 2015.11.05. 14:23:13
  • Panzeradler #625
    Mivel látom elférne egy HG, mind tisztán tartani a topikot, mert ez már unalmas, mind pedig rendbe tenni kicsit.(Linkek, banner stb.)

    Mivel jelentkező nincs, így én elválnám. Dobjatok egy pluszt ha gondoljátok.
  • p2501
    #624
    :DDDDD már megnéztem. És egyetértek. A témát lezártnak tekintem, beszélgessünk tovább inkább a játkról. :)
  • nymadwe
    #623
    Nézd meg a facebook proflját s posztjait, mindent megértesz... Nem fiatal ő, csak nagymagyar megmondóember, gondolom játékokban is hozza a tipikus orosz mentalitást... Részemről örülnék ha nem etetnénk tovább a trollt btw...
    Utoljára szerkesztette: nymadwe, 2015.11.05. 14:14:48
  • Tpos
    #622
    Hála a jó istennek hogy nincsenek ilyen agyhalottak a face csoportban, aki csak uszítják a népet mert szánalom amit csinálsz Vicodine.
    Mást már nem érdekel a sok baromság amit összehordasz csak itt 1-2 embert aki még el is hiszi mert úgy írod le mintha te lenél valaki aki érte a témához, pedig nem csak 1 seggnyaló vagy aki Zarache87 haverod seggét nyalja aztán ennyi semmi több és az a szánalmas hogy te erre még büszke is vagy.
  • Tpos
    #621
    Vitatkozni??? Ember 1 értelmes mondatod nincs Vicodine mit akarsz amikor Zero Nulla semmi tapasztalatod nincs és csak jártatod a pofád itt a fórumon és azt hiszed vagy valaki mert előadod magad Győzike Stílusban ami szánalmas és teszed az eszed mindenkinek és adod itt a fasza csávót.

    Amikor egy senki vagy mert akkora paraszt vagy hogy kilóg a kapanyél a szádból, és még a témához sem tudsz értelmesen hozzászólni csak hajtogatni olyan hülyeségeket aminek köze nincs a valósághoz, mint 1 hülye aki megjátssza magát mások előtt amikor még gyakorlati tapasztalatod sincs a témában és azt hiszed te szartad a spanyol viaszt.

    Olyan embernek próbálsz imponálni itt aki lehet elhiszik a sok baromságot amit itt összehordasz a facebookcsoportról de az a vicc az egészben hogy akkora Lúzer vagy apukám hogy az hihetetlen ezen kb 1 órán át röhögtünk Steparuval és Scionnal amikor elmondtam nekik BNS játékban hogy te miket írtál a Macrozásról és miket állítasz. Steparu azt mondta szó szerint hogy te Retardált vagy :D
  • p2501
    #620
    Nincs szükség facebook bejegyzésekre meg hasonlókra, aláásta ő saját magát a stílusával. Nem kell, hogy mindenki egy véleményen legyen, de ezt normálisan is kilehet fejezni. Én is leírtam, hogy mit gondolok a macróról anélkül, hogy elkezdtem volna anyázni bárkinek is. :'D Mindenesetre azt tudom, hogy nem szeretnék olyan guildben játszani majd, ahol a clan-leader értelmi szintje egy 12 évesével vetekszik. Egyébként meg kár vele vitatkozni, majd egyszer felnő agyilag is.. vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2015.11.05. 14:07:22
  • Vicodine
    #619
    A sraccal az a baj, hogy nem lehet vele vitatkozni, mert szemelyes tamadasnak vesz mindent, ha vki vmit jobban tud nala, hiszen o mar a jatek kiadasa elott, mielott az nc megalmodta volna b&s-t, legalabb 10 evvel elotte mar jatszott vele, amikor meg meg sem szuletett, es ha van velemenyed, ami nem egyezik az ovevel akkor bizony dada...

    Kar, hogy a kisgyerek kitorolte facen a kommenteket, ami az o presztizset alaasta volna igy utolag, es csak azokat tartotta meg, amiket szovegkornyezetbol kiemelve masok egetesere felhasznalhat, mert sokan itt hatalmasat rohogtetek volna rajta, hogy milyen feleszu barom:D Mar mar kicsit sajnalom szegenyt, de nem baj, maradjon benne a kis alomvilagaba...De nemsokara jonnek majd a pincsi seggnyalok, akiket rauszit a forumra hogy tessek megvedeni a kisgyereket, mert magat csak egetni tudja:D
  • alcca
    #618
    Te nagyon bátor vagy, hogy így le mered szólni a macrózást. Kíváncsi vagyok, hogy fog erre reagálni a barátunk. :D
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2015.11.05. 13:08:08
  • p2501
    #617
    Úristen. Engem is érdekelne, hogy Tpos melyik szerveren lesz a társaságával, mert én sem szeretnék összefutni vele. Fogalmazni már általánosban illő lenne megtanulni és helyesen használni az írásjeleket (iletve használni egyáltalán). Nem értettem semmit abból, amit leírt, azon kívűl, hogy problémája van 2 emberrel. A stílusa tükrözi az intelligenciáját is, mintha egy 12 évessel próbálnátok vitatkozni.. :D Makróval kapcsolatban pedig, nem tudom, hogy a játék engedi-e vagy sem (nem is érdekel igazából), viszont szerintem is "béna" dolog használni ilyet, vagyis én nem lennék rá büszke. (mintha lvl 50-en elmennék kezdő helyre ahol a picik felveszik az ellenkező frakció ruháját, én meg jól lecsapkodnám őket és verném magam hogy óójeee próó vagyok pvp-ben!). Na meg szerintem nem is lehet olyan élvezetes vele a játék, legyen már vmi "challenge" és használd TE magad a skilleket, ne makrózd be őket.
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2015.11.05. 13:02:28
  • Zarache87
    #616
    Osszesegeben nem stabil meg annyira Win 10-el a jatek sajnos. Win 7 alatt van a legjobb teljesitmenye aztan 8,8.1 es vegul a 10. Persze csak a 10-es optimalizaciojan vannak rajta. Amugy FPS drop nalam is volt a semmitol pedig 120 fps megvan meg is randomra dropol neha pedig eleg eros a gepem.

    Az alap founder's pack amugy se eri meg az csak lehuzas. A masik ketto az mar vissza hozza az arat sot egy kicsit meg tobbet is.

    A bag bovito meg az eventen kivul a daily spinbol is johet amit naponta 5* lehet megporgetni orankent. Vagy Hongmoon Coin-t gyujtesz-ra es abbol veszed meg.

    Viszont ha minden jol megy es az emberek kiharcoljak akkor a Wardrobe mindenkinek jarni fog :) remelem igy lesz mert pofatlansag lenne megvonni a free userek-tol.
    Remelem a halloween sapiknak is megcsinaljak a helyet a wardrobe-ba amiket CBT 1-en raktak be.


    Lyn Blade Dancerknek meg itt egy PvX build ami kivaloan mukodik Dungeonben es PvP-ben is.
    LBM PvX Build
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 12:46:31
  • nymadwe
    #615
    Tudom, de a kezdő csomag kb csak az... Ismerve a f2p szokásaimat nem fogok rá költeni, max 1-2 bagbővítő tasakért ha lassan esnek nagyon eventekből spintowinből. Nem azt mondtam h nem érik meg, aki költene rá most költsön, jobban jár, de engem max a cbt érdekel s az is csak amiatt h bírja e majd a gépem - feleslegesen nem fogok szintezni :) Ezért jó volt nekem a japán, erre nem éri meg a cbtért funderelni.

    @Zarache87 köszi!
    Igen, win10et használok, de ez a win10es probléma a keleti játékokat is érinti vagy csak a cbt-s eu-na-t?
    Megfogadom tanácsod s proci+alaplap bővítés lesz először, aztán meglátom h milyen kártya mikor kerül mellé - ha esetleg az i6600k+gtx660al már élvezhető max közelében, akkor várok egy gpu frissítést, gondolom jövő nyár vége felé lesz esedékes akkor jár le a 2 éves ciklusuk...
  • Zarache87
    #614
    BnS a CPU-t terheli jobban igy szerintem CPU-t erdemes eloszor.
    Illetve a Win 10-el se tokeletes meg a jatek mert FPS drop van sajnos (nemtudom milyen operacios rendszered van eppen). Persze tudnak rola es dolgoznak is mar rajta. Redditen es belso forumon is sokan irtak mar ez miatt.

    GTX970-ben meg 4GB van csak 3,5 a fo prioritasban es 0,5 tartalekon. Ami a kezdetben lassulast okozott azota mar driveresen sokat javitottak rajta. Ha az ember nemtudna eszre se venne. Meg persze nem 4k-ban kell hajtani a kartyat.

    A DX 12-es 8GB jovo meg nagyon messze van. A mai jatekok meg a 4GB-t se hasznaljak ki normalis esetben mivel a konzolokhoz igazodunk. Illetve a DX 12 meg egy tavoli alom csak, raersz majd par ev mulva foglalkozni vele amikor mar elterjedt lesz. Amugy is jelenleg nincsen egykartya se ami igazan alkalmas lenne DX 12-re sot a legjobb parositas a Nano Fury+980Ti DX12-re.
  • Vicodine
    #613
    Ha fizetsz, nem csak a beta miatt fizetsz, hanem olyan dolgokat is kapsz, ami miatt legtobb jatekos kesobb ugy is fizetni fog, az, hogy betazhatsz csak egy + extra
  • nymadwe
    #612
    Én meg naívan azt hittem hogy valami új info derült ki, pedig csak megy a cicaharc :D

    Amúgy hogy kicsit ontopik legyek: leszedtem a japán bns-t, hogy megnézzem mit bír a gépem (fizetni nem fogok a cbt-ért...).
    Mindenképp kell fejlesztenem, csak mostmár látom is :D Az elején minden maxon 60 fps, amint kiértem a tengerpartra leesett olyan 25 körülire.

    Gépemben jelenleg egy i7 920as dobog gyári 2.8on egy gtx 660 társaságában.
    Egy i7 6600k illetve egy gtx 970/r9 390 lesz majd bele téve (inkább nvidiát szeretem, mert jobb a szoftveres támogatásuk, de a 3.5 - 4nek kamuzott vram vs 8gb vram a dx12es jövőben nem tudom mennyit fog számítani)

    A kérdésem az, h a jelenlegi setupomhoz melyiket érdemes elöbb kicserélni? A gpura gondoltam, de a parton a cpu-m futott 80-90% körül, a gpu-m csak 70-80%-on volt terhelve, ezért lehet érdemesebb elöbb a cput cserélnem? MMOknál más a helyzet mind sima játékoknál, jobban terhelik a cput... kérdés mivel járok jobban, mert launchra sztem csak az egyik fog összejönni, de azért igyekszem :D