1711
  • TKrisz36
    #693
    Rendben, feltétlen így lesz :D

    UI: Már 23-as vagyok :)
  • Ashyn
    #691
    Nem az én érdemem, az mmorpg.com-nak köszönjétek :) Amúgy szívesen, jó játékot!
  • TKrisz36
    #690
    Vááá, nagyon nagy vagy. Ezer köszönet! :D
  • p2501
    #689
    Jaja, az oldaluk jól be is lassúlt, egy 5 perce még 8.500 volt, most már csak 5.600 :D
  • nymadwe
    #688
    Hohó, legalább tudom tesztelni a játékot, s nem a japán szervereken kell bénáznom, köszi! Még sok van, de siessetek :)
  • Ashyn
    #687
    Ha nincs még kulcsod: mmorpg.com
  • Anthrax
    #686
    Kaptam én is hétvégére meghívót, meglesem, hogy akarok-e majd többet foglalkozni ezzel a játékkal
  • Vicodine
    #685
    Meg egy kis nyamika
  • Zarache87
    #684
    OBT nem lesz.
    Wipe az utolso CBT-n lesz.
    Max meg tovabb probalgatjak a webes cuccaikat kiadas elott. Remelem app is lesz hamarosan.

    Amugy azt a pajzsos dolgot a Blade Master is tudja. Csak o kardot tartja maga ele :D
  • frango
    #683
    Mindenképpen Destroyer lesz a main. Mivel pajzsos kaszt nincs így marad ez. :) Egyébként arról van valami infó, hogy milyen menetrend várható az 5 béta fázis után? Lesz OBT? Mikor lesz az utolsó wipe? Elvagyok az ASTA Online-nal is addig, de azért jó lenne már élesben játszani vele. :)
  • Zarache87
    #682
    Ha Defensive akarsz lenni amugy akkor KFM,BD vagy Destroyer classnak es melle mixelt stat. Def+DPS stat parositas es a skillek kombinacioja sokkal jobb valasztas mint a only DEF.
  • frango
    #681
    Dps-del a csapatban szerintem nem lesz gond, mert többnyire, aki pvp-zik az a dps kasztokat választja. Én meg pont azt szeretem, ha nem tudnak vagy csak nagyon nehezen tudnak leütni. Csak, ha itt nem ad annyi pluszt a defensive build, hogy megérje, akkor kénytelen leszek a támadást erősíteni inkább.
  • Zarache87
    #680
    Vanak defensive soul guardok, de ahogy Panzer is irta, ha tul defensivre rakod akkor keves lesz a csapat. Alapbol a skillek es a poti is mar sokat dob a tulelesen OW PvP-ben. Persze majd nem 45-on met a jatek lv 50-re van balanszolva.
  • Panzeradler #679
    Ez szerintem csapat függő, ha teli vagytok tank/tanky classokkal akkor nem biztos, hogy megéri, nem lesz ki lebrustolje az ellent.

    Az, hogy meglehet-e az jó kérdés.
  • frango
    #678
    OW PVP-re érdemes -vagy meg lehet csinálni- a destroyert full védekező buildre? A lehető legnagyobb védelem/túlélés és alacsony attack power.
  • kalif
    #677
    Jó kis fightok voltak !
  • alcca
    #676
    Ha valaki lemaradt volna a Championship-ről, akkor itt megtekintheti újra

  • Zarache87
    #675
    Van 6v6 es OWPvP is meg.
  • alcca
    #674
    A balance 1v1-re van belőve, így a bajnokság is 1v1.

    Amúgy van 3v3, ami igazából 1v1, de lehet egymást cserélgetni.
    Később lesz 6v6 is
  • Anthrax
    #673
    Itt 1v1 van főleg ?
  • alcca
    #672
    World Championship
    Korea,Kina,Japán és Taiwan részvételével. Bár lassan vége van a mai mérkőzéseknek, de holnap reggel és vasárnap reggel folytatódik. Valamint jövő pénteken és szombaton lesz a döntő.

    Itt pedig a Mérkőzések összeállítása:
    2015 World Championship

  • p2501
    #671
    Founder pack upgrade!!! Aki nem a legnagyobb pack-ot vette meg, annak mostantól lesz lehetősége upgradelni egy nagyobbra, és csak a különbözetet fogja kifizetni:

    http://www.bladeandsoul.com/en/news/founders-pack-upgrades/
  • Carmang
    #670
    Nagyon jó lett a háttér.
  • Zarache87
    #669
    Koszi szepen! :)

    Illetve a linkek boviteset is koszi.
    Csak annyit kerdeznek meg, hogy a szamozas szinet meglehet valtoztatni? Mamint az oldalak szamanak ami a forum kozepen fent es lent talalhato. Mert az a halvany zold beolvad a hatterbe.

    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.06. 05:55:23
  • nymadwe
    #668
    Tökéletes responsive háttér, köszönjük!
  • Predtom0O
    #667
    Nagyon szuper!Köszönjük a munkát!
  • Panzeradler #666
    Most nézd meg, többiek is kérlek, hogy nem csúszott-e szét a háttér.

    Linkeket beraktam.
  • Zarache87
    #665
    Bocsi a dupla miatt csak most kezdodik a stream. KFM Gameplay & Giveaway gondolom majd par erdekes dolgot megint megfognak emliteni a stream alatt.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 19:05:01
  • Zarache87
    #664
    Uristen mennyi hozzaszolas lett.
    Amugy jo latni, hogy valaki atvette a hazigazda szerepet. Tetszik az uj design is igaz a legnagyobb poen, hogy a Win 10 login kepernyonek nekem pont ez van bealitva.

    Amugy a Reddit FAQ melle mehetne a B&S Tree,Dojo es a hivatalos forum.

    Esetleg pici Guide es a fegyver skinek/stat.

    Illetve lentebb is felajanlottam mar egy Lyn Blade Dancer PvX Build-et.
    Mushin 1-7F
    6v6

    Tag team Guide :)
    Assassin Combo

    Egyenlore most csak ennyi jutott eszembe anelkul, hogy kulon kilenne linkelve KR vagy CH guide valamihez.

    Amugy SG forumnak akar lehetne valami sajat Discord csatornaja is esetleg ha megoldhato. Azert ezt ajanlom mert honlaprol is megy es tud annyit mint a TS 3 es ingyenes. Viszont sokban fejlettebb es a hang minosege is jo. Illetve frankon lehet hircsatornat vezetni benne. Ha kell segitek bealitani a jogokat is illetve a perma linkel konnyen felvehetok uj emberek is ip cim megadasa nelkul.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 18:36:13
  • alcca
    #663
    Előbb utóbb bővülnötök kell, vagy feladni. Mert biztos, hogy lesznek lemorzsolódások és pótolni kell az embert. Ha jól tudom a LvL 1-es klánba 50 tag fér el, szóval lehet hova bővülni.

    Minden mmo-ban több magyar klán van mint magyar player, nem tudom miért húznak ennyire szét. De ez eléggé szomorú :(

    Én mind a kettőt egyformán szeretem (pvp/pve), de sajnos az elmúlt évek mmo tapasztalatai alapján, nem nagyon van olyan mmorpg, amiben jó is lenne a pvp... De majd talán ez.

    Ha a későbbiekben bővülni szeretnétek, akkor lehet csatlakoznék majd hozzátok pár haverral, főleg ha a Crimson Legion oldalát erősítitek. A piros színt jobban szeretem mint a kéket :)
  • Predtom0O
    #662
    Az lehet ,sajna a laptopom nem full hd-s:(
  • p2501
    #661
    Valószínűleg rám is lehet számítani, én a játék mindkét oldalát szeretem, pvp-ből pedig az open world-öt jobban. Szeretek csapatban játszani, más mmo-kban is inkább support kari voltam, aki healel, CC-zik és szemét, mert nehéz megölni :D Szeretek "portyázgatni", amikor elindulunk páran és nem tudni mikor, kik, és hányan törnek majd ránk. BnS-ben még a 3v3 ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet (igaz ott valójában 1v1 van), de nagyon érdekesnek tűnik videó alapján, ahogy taktikáznak a csapattagok, éppen melyikük ugrik be a másik helyett, vagy amikor megjelenik egy csapattárs a semmiből kb 5 másodpercre stb. Még nem teljesen tiszta amúgy, hogy pontosan hogy működik ez a rendszer, ha van róla vmi infótok akkor az érdekelne.
  • Panzeradler #660
    Full HD a kép. Lehet nálad azért nem látszik rendesen. Haza erek utána nézzek mit lehet tenni kisebb monitorok eseteben.
  • Predtom0O
    #659
    Remek lett a topic kinézete.Nekem csak 1 furcsaság van benne, jobb oldalon a csaj feje nem látszik vagy csak en nem latom?!
  • Vicodine
    #658
    Nah kiraly! Mondjuk nalam eppen az open world pvp van elonyben, de lehet b&s-ban valtozni fog, mert itt 1-1 fight valodi kihivas tud lenni arenaban, es eddig nagyon elveztem, de majd meglatjuk mit tolok jobban. A lenyeg, hogy tsen ne unatkozzon az ember, mert ez csak egy jatek, szorakozunk, gyilkolunk , rohogunk.::D
  • Panzeradler #657
    Én 90%ban PvP miatt játszom egy MMO-val, abból is főleg az aréna/bg jelegű. Maradék 10% az feloszlik open world pvpre és nagyon minimális Dungeon/Raid "Chillelés"-ként.

    Itt is az fogott meg, hogy van ladder. Utóbbi időben ezeket nagyon hanyagolták (WoWon és Wildstaron kívül nem is tudok mást mondani.)

    Több mint valószínű, hogy foglak keresni titeket.:) Az meg hogy mennyire vagyok jó, kiderül még én magam se tudom. Minimális időt öltem eddig bele.
  • Vicodine
    #655
    Elmeletileg be van igerve, de a gyakorlat neha mas sajnos ezt te is tudod..:/

    Am szeretnem megkerdezni, hogy az itt jelenlevok kozul, ki az, aki hc pvpsnek tartja magat? Semmi kotekedes stb.., egyszeruen csak jo lenne, ha jelenlegi, kb. 15-20 fo koruli brigadunk kiegeszulne jo pvpsekkel, vagy ha nem is annyira jo pvps, de legalabb jo arc legyen:D En a "mind1 az csak frocsogjon a ver" elvet kovetem, tehat full pvps vagyok, meg kozulunk sokan masok is. Bar ahogy oregszem, tobb mint 10 ev mmozas utan mar en is kezdek neha pvezgetni is, de azert olyan tarsasag kell, ahol elso a pvp meg mindig. Reszemrol szivesen spanlonek ilyen beallitottsagu emberekkel, es tolhatnank egyutt, mert hat tpost leszamitva, szerintem mas nem gondolja ugy, hogy a magyarok ne tudnanak megferni egymas mellett, eddig minden mmoban nagyon utos csapatunk volt, es ez itt is igy lesz, kerdes bovulunk-e "jelenlevokkel" :P
  • Panzeradler #654
    World Championship.


    Kíváncsi leszek, hogy nálunk. Legalább kis ESL kupák lesznek-e ha nagyobb ligák nem is(Dreamhack. IEM stb.)
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.11.05. 15:57:07
  • Panzeradler #653
    Téged is kérlek, hogy ne reagálj rá. Szimplán nem kell ezzel törődni. De valahol van script, amit betudsz tenni és nem látod, hogy mit ír. Ha kell ez másnak is megkeressem aztán belinkelem. Hátha úgy könnyebb.
  • Vicodine
    #652
    Fasza az uj design kocce!:D Tpos:jo lenne, ha megertened, hogy nem nulla tapasztalatuak vagyunk, ezt csak te hajtogatod, mikozben fingod sincsen semmirol:D De ha a te tudasod egy merce, hogy az mar valami, akkor elegge nagy gazban vannak sokan itt..:D Neha olyan erzesem van, hogy nem is olvasod el azt, amire reagalsz, mert koszono viszonyban sincsen a reakciod a valaszra alapul szolgalo kommenthez, es nem mi uszitunk, hanem az idiota stilusod meg a tudatlansagod az, ami masok szimpatiajat szinten nem nyerte el, nem csak az enyemet...Mert az nem baj, hogy fingod sincsen a jatekrol, de akkor meg minek frocsogni itt...Mar alig varom hogy a hulladon rohogjek miutan kifingottal..:D Mindig is szerettem a nagypofaju de zero tudasu embereket levadaszni majd szarra rohogni magam rajtuk:DD Ennyi orom kell..:D Nah en is befejeztem ezennel, ez a csicska nem erdemli meg, hogy foglalkozzunk vele, meg hat leereszkedni egy fogyatekkal elo szintjere, kicsit gyerekes hosszutavon..:D

    On:ki az, aki FM lesz, es van mar buildje pvpre-pvere. Kivancsi lennek, ki hogyan akar max dpst kihozni a skillekkel, milyen kombokat tart jonak, hatha van valaki aki tud ujdonsagot mondani combok teren amivel hatekonyabb lehetnek