1711
  • alcca
    #611
    Igen, nagyon sok jó dolgot ír, csak éppen ebben a stílusban és így írásjelek nélkül, győzd kikeresni az értelmes infókat.
  • kalif
    #610
    Teljesen igaz. Lehet, hogy van némi igazság amit mond, de ez így, egyetlen egy írásjel nélkül csak zagyvaság.Az első sorok után nincs is kedvem tovább olvasni.De ugyanez a helyzet a FB csoportban is.Szóismétlések, értelmetlen mondatok sokasága.Ilyet nem lehet megengedni egy leendő klán vezetőjének ! Sajnos tényleg magát hozza kényelmetlen helyzetbe, így mindegy mit ír, nem fog ráfigyelni senki.
  • Vicodine
    #609
    Hat nem sok igazsag van abban, amit irt, koszono viszonyban sincsen azzal, amirol valojaban szo volt, maradjunk ennyiben:) De 1-2 pelda a teljesseg igenye nelkul:"elég szánalmás hülyítitek itt az embereket és miattatok szar a magyarok híre". Ez forditva van, mert mi senkit sem hulyitunk, csak elmondjuk, ha vki gusztustalan fereg. Masik:" Vicodine elkezdett jönni a Script irással meg az EULA szabályzattal és csak kötözködtetek több napon keresztül de semmi értelmeset nem tudtatok mondani a Facebook csoportba és irkáltatok akkora baromságok hogy az emberek sírtak mikor olvasták hogy hetet havat összehordtok a témával kapcsolatban" Ez ujabb hazugsag, mert 1:nem kotekedtunk, hanem linkekkel ala lett tamasztva sok allitasunk, addig mig emberunk ugatott bele a levegobe, arra hivatkozva, hogy o mindent tud, azt is tudja, hogy koreaban,amerikaban stb..mennyien hasznalnak macrot, sok linkel alatamasztottuk, hogy mekkora iditasagokat ir, es az emberek akik olvastak rajtuk sirtak, nem rajtunk, csak aki nem az o partjukat fogta, es nyalizott a hulyesegeik melle, akkor az ki lett dobva az oldalrol, es a hozzaszolasai torolve lettek(igazi csicska hozzaallas). Na meg ott a masodik hozzaszolasa a gyereknek, az 596os, teljes egeszeben szovegkornyezetbol kiragadott, ebben a formaban mindenfele valosagalapot nelkuloz. Vagy itt a"Élő Twitch adásban is elmondták hogy Ani Cancel-ni kell a Classokkal és erre ti nem hogy örülnétek neki hogy elmondták hanem nekiálltok olyanokkal kötekedni akik Steparuval együtt játszanak és van tapasztalatuk és nem beszélnek baromságokat mint ti Zarache87 és Vicodine" Link link link...nem jott link, csak mondja mondja, de nem linkel, egy vita olyan, hogy amit allitunk, azt alatamasztjuk. En, ha vkinek igaza van velem szemben, akkor elismerem, hogy neki volt igaza, de akkor, amikor en hivatalos forrasbol ennek az ellenkezojet tudom bizonyitani, es a masik csak beszel, de nem linkel, akkor mirol beszelunk?:DD Meg egy uccsot, ez a kedvenceim koze tartozott:"UI: Amióta létezik a facebook csoport azóta segítünk az embereknek és már akkor ezzel foglalkoztunk amikor ti még csak ábrándoztatok arról hogy játszanátok a játékkal Ázsiában és weboldalt szerkesztettünk ahol megosztottuk a tapasztalatainkat és tudásuk bárkivel segítettünk hogy Ázsiában kipróbálhassa a játékot évekkel korábban a játékot és komoly értelmes közösséget próbálunk összehozni a Magyaroknak mert ebben a játékban 1-2 Party a Max szinten semmire nem elég és a komoly nagy Guildek kellenek és nem megyünk a Piros oldalra mert mindenki ott van és nem vagyunk birkák mint azok akik csak rohannak a többiek után hogy másolják őket mert nincs saját önálló gondolatuk" Komolyan mondom, nem tudom, hogy ez az ember minek nezi a masikat, es honnan vesz olyan dolgokat, hogy mikor mennyit jatszottunk, ki merre tart, kit utanoz, meg a gondolatok..Elkepeszto, neha olyan erzesem van, mintha a zartosztalyrol szabadult volna a gyerek...Amugy meg elegge szomoru, hogy olyan embereket, akik vitaikkal segitenek az elorehaladast, kritikat allitanak a tudatlansaggal szemben, azt kirakjak, mert hogy azok kozossegrombolok, csak mert tobbet tudnak naluk, es nem hulyesegeket beszelnek. Evek ota keleti szerokon nyomja, es 1-2 dologtol eltekintve, az ossz mechanikra kivetitve a dolgot olyan hianyos a tudasa, hogy akarki, aki 1-2 napot jatszott mar rajta, az jobban vagja mi merre. Lenezi az embereket es lekezeloen beszel mindenkivel, ugy adja elo, hogy egy mekkora tapasztalattal biro akarki, mikozben nem, ami nem is baj, csak ne is probalja ugy beallitani, es a kezdoket meghulyiteni es atbaszni es kihasznalni. En magam reszerol bizom benne, hogy egy szeron leszek ezzel az idiotaval, mert jol esne a hullajan spamelgetni neha..:D Mert h az ilyen pve hero idiotakbol a szart is kipreselem az tuti:D
  • Zarache87
    #608
    Fegyverek

    Ballrol Jobbra :
    BM, KFM, DES, SIN
    FM, SMN, LBM, WL.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 08:11:48
  • Anthrax
    #607
    Komolyan, eddig nem érdekelt annyira a játék, de most már követni fogom a sok hülyeséget amit összehordasz :D

    " NA/EU-ban és senki nem kap érte Bann-t ha PVE-ben a Skilleket Macrozza csak akkor ha van olyan hülye hogy ki rakja 0-24-be Pick Upolni ( Szedegetni )a kariját a Macroval vagy olyan hülye hogy kirakja 1 helyre EXP Farmolni és Macroval ott hagyja a kariját"

    Akkor egyszer lehet, egyszer nem lehet macrozni ? És a játék épp megállapítja épp te mit csinálsz ?:)
  • drop
    #606
    amit linkeltél az nem jó sg nyitó oldalra mutat
  • Zarache87
    #605
    Csak, hogy a temahoz is legyen hozza szolva :)
    Left to Right :
    BM, KFM, DES, SIN
    FM, SMN, LBM, WL.
    Fegyverekrol kepek/leiras amik segitenek, hogy melyik fegyver kell a skineleshez.


    Assassin combo :)

    Most nezem a FB csoportban ahol ment a vita szepen megcenzurazta a szoveget :) Az osszes linkemet kitorolte ahol peldakkal tamasztottam ala az ervelesemet.
    Erdekes modon a sajat csoport tarsai is erveltek ellen meg olyanok is akik MMO egerrel rendelkeznek (Nekem is MMO egerem van es macrozhato klaviaturam meg is a macrozas-t csalasnak tartom jatekban).
    Az egesz vita amugy arrol szolt, hogy irja ki, hogy macro-t csak sajat felelosegre. "Amugy nyugodtan lehet hasznalni csak ki kene irni, hogy sajat felelosegre ahogy blade and soul dojo foruman is csinaljak."
    Sot ahogy nezem azokat is kiszedte ahol valtig allitja, hogy a Koreai tornan macroval harcolnak a jatekosok.
    Senkit se akarok meggyozni, de igy most vissza nezve, hogy a egeszseges vita meg lett vagva meg inkabb elakarom kerulni a tarsasagot. Hiaba sok a normalis kozottuk ha mar a guild mestere egy egoman emberke (a kemeny mag meg gondolom hozza hasonlo).

    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 07:58:06
  • alcca
    #604
    Írd már először le a mondani valódat egy word dokumentumba, mert mint itt is és a facebookon is szörnyű olvasni az irásodat... Nincsenek mondatok/írásjelek, csak omleszted a szavakat egymas utan ahogy eszedbe jut... Mar a weboldalon is, amire te is írtál "cikket" azonnal felismerhető volt, hogy melyiket írtad te és melyiket nem... Egy ilyen ömlesztett szövegre ne legyél már ennyire büszke...
  • Morinad
    #603
    Egy pár írásjel segíthetne ezen a szövegfolyamon, egy kis olvasás a stíluson, egy kis kultúra a tartalmon. Lehet, hogy igazad van valamiben, de ez így szerintem senkit sem érdekel.
  • Zarache87
    #602
    Igazabol en lettem utolag behivva es latom meg mindig nemtudod mire valo az EULA xD
    Vitatkozni nemfogok veled mert folosleges veled. Ervelni nemtudsz csak vagdalozol.
    De legalabb jol eladtad most magad a forumon xD megmutattad mindenkinek milyen ember is vagy. Remelem tudod, hogy a forum nem facebook es nem szokas tele spammelni. Esetleg ha tobbszot is muszaj irnod legalabb kerjel elnezest az emberektol.

    Regionkent is valtozhaz az EULA ember xD es a modositas jogat is fentartjak semmi gond. Megint az erveleseid mogott zero igazi hatter anyag van. Vegig linkeltem neked anno miert is tartozik a bann kategoriaba a macrod es miert nem lehet Redditen macro tanocsot kerni (mivel serti az EULA-t). De tovabb nem is akarok irni errol mert ertetlen es gyerekes vagy annyit meg nem er az egesz, hogy set spammeld a topicot. De legalabb megmutatod mindenkinek, hogy a Bloodsclap az ereidben van.

    A pingbooster nem olyan program ami tenyleges elonyhoz jutatt xD az kb olyan most, hogy miert hasznalsz harmadikfel drivert a GPU-hoz. Nem ugy mint a macro programod ami emberfeletti gyorsasaggal kepes ismetelni egy skill kombinaciot automatikusan egy gomb lenyomasa utan.

    Ui.: leirhatnad majd melyik serveren lesztek, hogy teljesen elkerulhessunk teged.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.05. 07:17:38
  • Vicodine
    #601
    Nem hinnem, hogy lesz ilyen:) Mint az utolso par irast olvastad, az emberunk total agyhalott, es semmi koze nincsen a realitashoz, de erolkodik mint allat, total keveri a szezont a fazonnal, akkora baromsagokat ir, hogy faj olvasni, de arra azert jo volt, hogy jol kezdodjon a reggelem, mert nekem nem kell irnom semmit, a gyerek sajat magat leegette es bebizonyitotta, hogy amit irtunk az igaz volt roluk:)
  • Ba zsa
    #600
    Na kezd alakulni a dolog, ha csak feleannyira kezditek el marni meg szapulni egymást, mint ahogy anno a tisztelt társaság a híres-hírhedt Lineage-es fórumon tette, már akkor is roppant szórakoztató lesz visszajárni olvasgatni. :D
  • Tpos
    #599
    Zarache87 Ui.: Ez a viselkedes illetve Typos hozzaszolasa csak meg inkabb megerositi bennem azt, hogy az a guild igazi bloodscalp magyar guild. Illetve a random tagok csak a letszam miatt fognak kelleni es a kezdeti segitseg utan a kemeny mag nemfog torodni a kezdokkel. Viszont a guild miatt befogjak vasalni a penzt meg amit kell cserebe egy forradalmi gyujto guild tagjai lehetnek. Ahol ha nem csalsz meg ki is leszel nezve :P

    Nos pontosan erről beszéltem ebből látszik hogy te magadból indultál ki Zarache87 és mi a facebook csoportban közel sem ilyen társaságot akarunk akik csak szart kavarni tudnak mint te és a haverod Vicodine és az hogy a Trollok mint ti nincsenek csoportban és még jó pár ember akiről beszéltél a cikkedben azért lettek kirakva mert nem akarnak egy olyan közösséget létrehozni amire lehet építeni hanem Győzike Stilusban nagypofával Trollkodan és kötekednek a csoportban és ilyen szarkavaró bomlasztó egyénekre nincs szükségünk akik csak szétzilálni tudják a társaságot mint Zarache87 és Vicodine

    UI: Amióta létezik a facebook csoport azóta segítünk az embereknek és már akkor ezzel foglalkoztunk amikor ti még csak ábrándoztatok arról hogy játszanátok a játékkal Ázsiában és weboldalt szerkesztettünk ahol megosztottuk a tapasztalatainkat és tudásuk bárkivel segítettünk hogy Ázsiában kipróbálhassa a játékot évekkel korábban a játékot és komoly értelmes közösséget próbálunk összehozni a Magyaroknak mert ebben a játékban 1-2 Party a Max szinten semmire nem elég és a komoly nagy Guildek kellenek és nem megyünk a Piros oldalra mert mindenki ott van és nem vagyunk birkák mint azok akik csak rohannak a többiek után hogy másolják őket mert nincs saját önálló gondolatuk


    Utoljára szerkesztette: Tpos, 2015.11.05. 03:40:09
  • Tpos
    #598
    És a Facebook csoportba le is lett írva hogy nem kötelező csak lehet használni a Macrót a Skillezésnél az Ani Cancel miatt de az tuti hogy az ilyen emberek még azt sem értik hogy miről is szólt az a cikk csak kötözködni jártak fel a facebookcsoportban mert nem ők hozták létre és most irigyek arra hogy létezik ilyen az meg hogy a razer támogatta az ESporot és az Első Esportos bajnokságon mindenki Razer egérral tolta az teljesen más az nem azt jelenti hogy mindenki Macrozott az ESporton ersze volt rá precedens én is láttam olyan Tournamentet ami elég gyanus volt de és tudjuk hogy volt akit kibasztak mert Tournamenteken vagy Esporton Macrozott de az már az ő problémája
  • Tpos
    #597
    Az meg hogy az EULA szabályzat mit ír az elméletben jól hangzik de gyakorlatban totál másképp működik mert különben se Ázsiában se NA/EU-ban nem tudnának az emberek Ping Boostert( WTFAST ) vagy VPN-t használni pedig mégis mindenki használja Ázsiában és NA/EU-ban BNS-ben is és a többi több 1000 játékban és nem kapnak érte Bann-t pedig harmadik féltől származó program (szoftver) szóval ennyit rólatok agyhalott nagypofájú Zarache87 és Vicodine akiknek csak a szája nagy és az hogy voltak olyan kedvesek hogy megosztották velünk a facebook csoportban a vezetőségi tagok hogy PVE-ben előnyre tehetsz szert ha Skilleknél az Ani Cancelt Macroba írod ahogy azt az Élő Twitch adásban is elmondták hogy Ani Cancel-ni kell a Classokkal és erre ti nem hogy örülnétek neki hogy elmondták hanem nekiálltok olyanokkal kötekedni akik Steparuval együtt játszanak és van tapasztalatuk és nem beszélnek baromságokat mint ti Zarache87 és Vicodine
    Utoljára szerkesztette: Tpos, 2015.11.05. 03:05:17
  • Tpos
    #596
    Ha nem lennétek ekkora agyhalottak Zarache87 és Vicodine akkor tudnátok hogy csak 1 EULA szabályzat van játékonként tessék itt van amit írtak a Facebook csoportabn a Macrozással kapcsolatosan: "Az Eula szabályzata mind a 4 Ázsiai szerveren ugyan az mint NA/EU-ban és senki nem kap érte Bann-t ha PVE-ben a Skilleket Macrozza csak akkor ha van olyan hülye hogy ki rakja 0-24-be Pick Upolni ( Szedegetni )a kariját a Macroval vagy olyan hülye hogy kirakja 1 helyre EXP Farmolni és Macroval ott hagyja a kariját"
    "Aki bármi mást állít annak felszínes a tudása ebben a témában és Zero tapasztalata van a témát illetően és bizonyítéknak ott van a másik 4 Ázsiai szerver ahol több millióan csinálják és Streamelik is hogy hogyan kell Macrozni és be is mutatják rengetegszer az élő adásban és senki nem kap a PVE-ben a Skill Macrozásért Bann-t és NA/EU-ban sem lesz ez másképp"
  • Tpos
    #595

    Zarache87 és Vicodine elolvastam mit írtatok és őszintén szólva elég szánalmás hülyítitek itt az embereket és miattatok szar a magyarok híre az MMORPG játékokban mert akkora pofátok mint a Bécsi kapu de mögötte nincs semmi tudás és mit csináltok Első nap mikor bekerültetek a Facebook csoportba Zarache87 rögtön behívtad a nagypofáju haverját Vicodine-t a csoportba mert nem tudott értelmesen hozzászólni a Macros témához erre mit csinált az idióta Vicodine elkezdett jönni a Script irással meg az EULA szabályzattal és csak kötözködtetek több napon keresztül de semmi értelmeset nem tudtatok mondani a Facebook csoportba és irkáltatok akkora baromságok hogy az emberek sírtak mikor olvasták hogy hetet havat összehordtok a témával kapcsolatban
  • nymadwe
    #594
    Keleti szerverekből kiindulva, késöbb egyre kevésbé lesz előny, egyre kevesebbet ér az arany amit vesznek maguknak. Eleinte nagyobb előny, de késöbb egyre többet tudsz szerezni. Keleten konkrétan már nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel. Nomeg ha durván overbiddel elején a sok pénzével, akkor meg neked jön be több pénz, szóval nem jársz rosszul! Jó ez a bid rendszer, persze lehet idegesítő amikor 5. nekifutás után is kiemelnek, de legalább jön be pénz :) Máshol is lehet h kininjáznak, de ott pénzt se kapsz :D
  • feca1989
    #593
    Köszönöm a segítséget .
  • Panzeradler #592
    Innen elvileg letudod szedni a klienst, de most nem megy béta.
  • feca1989
    #591
    Sziasztok ne haragudjatok hogy ilyet kérdezek... Előre is bocsi.
    Meg vettem ezt az adnventure packot és az lenne a kérdésem hogyan tudom letölteni a játékot mert nekem semmi ilyen jellegű dolog nem jelenik meg akárhogyan nézem . Előre is köszönöm a válaszokat .
  • Zarache87
    #590
    Elsore amugy fura,de ha nincsen premade akkor sokkal hasznosabb. Premadenel meg ugyis passzolnak az emberek ha nem kell nekik.
  • p2501
    #589
    Hát igen, tipikus jelenség volt nálunk mmokban, hogy lementünk instába, nem volt meg a guildes party, 1 fő kellett még, így kukáztunk egyet LFG-ből. És az összes lootot ő vitte, mi meg álltunk és néztük az üres markunkat.. :D Végiggondolva, ez a bid rendszer tényleg jobb.
  • Zarache87
    #588
    Nagyobb szintu dailyk csak ontjak a penzt igy ha valaki tobb dailyt cisnalt sokkalta gazdagabb nalad. Az Ncoin valto pl nekem nem is mukodott. Sot igazabol 30-as szint utan annyira jol jon a penz, hogy pazarlas lenne arra kolteni az Ncoin-t.

    A bid-es rendszer meg azert van a jatekban mert sok a ninja vagy sok item esik egy random embernek a partyban mindig. Igy ezzel a modszerrel persze azok is reszesulnek a loot-bol akiknek nincsen ra szuksege.

    5g 1500Ncoin most lett megnezve xD
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.03. 00:45:41
  • Morinad
    #587
    Közben persze ncoinért lehet goldot venni, amivel meg kicsit p2w a dolog, ennek enyhítésére tették be, hogy a többiek kapják meg a pénzt. A valóságban ez úgy megy most, hogy aki vett goldot, az ezerrel emeli a tétet,. Amikor nekem volt 9 ezüstöm, olyankor is 20-30 ezüstért mentek el a tárgyak azok között, akik vettek aranyat. Persze idővel ez gondolom kiegyenlítődik, de az endgame-nél majd megint beüt szerintem.
  • Vicodine
    #586
    Ne sajnald, kijon majd lehet meg eleget jatszani, legalabb sok ujdonsag marad majd meg amit nem fedeztel fel
  • p2501
    #585
    Csak azt sajnálom, hogy nem lehet túl sokat játszani... ezen a héten pl nem lesz szerver majd csak következő hétvégén... utána mondjuk lesz 7 nap játékidő, majd megint várni kell két hetet a következőre, végül megint egy hétvége. Most komolyan.. T.T
  • Vicodine
    #584
    Nagyon jo rendszer, sokmindent kikuszobol, gyanitom hamarosan sok mmoban el fog terjedni:)
  • p2501
    #583
    Óó ezt viszont ezt nem tudtam, hogy a többi játékos közt ossza szét az összeget, így már azért szimpatikusabb a dolog.
  • Predtom0O
    #582
    Az a lenyeg a pt-ban instazol az itemeket nem ingyen lootolod hanem penzt ajánlasz fel erte.Amit kifizetsz a lootert nem veszik el hanem a tobbi jatekos kozott osztodik szet.Igazabol lehet ugy felfogni,hogy en is utottema mobot miert fizessek erte?!, de abba is bele lehet gondolni,hogy ha idegenekkel mesz akkor legalabb ok is kapnak vmit a munkajukert.Az osszeget mindig az hatarozza meg hanyan lootoljak es ki mennyi ajanl erte, ha pl senkinek nem kell csak neked akkor 1 pezoert a tied lehet.

    Roviden ennyi remelem ertheto, de jatek kozben gyorsan ra lehet jonni.
  • p2501
    #581
    Én úgy jutottam be, hogy a hivatalos oldalon regisztráltam és a béta előtt 1-2 nappal kaptam kulcsot arra a hétvégére. Nem tudom, hogy minden hétvége előtt sorsolnak-e ki, vagy csak az elsőnél volt így, de szerintem ha regisztrálsz akkor baj nem lehet belőle. Én pl 2 email címmel regisztráltam és mindkettőre kaptam kulcsot xD :D így a párom is tudott vele játszani. De ha biztosra akarsz menni akkor founder pack.
  • Overburner
    #580
    Bétába van valami jó mód bekerülésre? Érdekelne a játék ahogy nézegettem. Köszi! :)
  • kalif
    #579
    Ez a loot rendszer nekem is homályos is egy picit, vki leírná, hogy van ez pontosan ? Köszönöm.
  • p2501
    #578
    Na így zárt béta után a tapasztalatom:

    Én eddig nem játszottam még a játékkal, csak videók alapján tetszett meg és sokan dicsérték, ezért is érdekelt nagyon. És bár sok pozitív dolgot olvastam róla, aztért azt én sem gondoltam, hogy ennyire fogom élvezni a játékot! Hát k**va jó volt :DDD Lvl 29-ig jutottam a summonerrel, a skill rendszer, a combok, a világ, a környezet, effektek, az egész játék hangulata csillagos ötös. Engem nagyon beszippantott, a summonerért oda vagyok és vissza :D Két dolgot tudok talán negatívumként felhozni:

    1. A gombok testreszabása kicsit nekem korlátozott. Pl az egér oldalsó gombjait fel sem ismerte, illetve kicsit zavart hogy néhány chain skill az F-en van (amivel ugye use-olom a dolgokat és beszélek npc-vel). A non-targetes mmo-kban és egyéb rpg-kben mindig az F volt amivel interakciót kezdek npc-kkel és tárgyakkal, és arra már más skillt nem raktam. Így az elején nem állt rá annyira az agyam, hogy miközben ütöm a mobot nyomogassam az F-et mert azon van a combo skill. Persze meglehet szokni (sikerült is), de örültem volna ha ketté tudom szedni ezt a funkciót. Ez mondjuk biztos nem zavarja a legtöbb embert, csupán egyéni észrevétel..és csak az elején volt zavaró amíg meg nem szoktam én is.

    2. Instában mikor jött a loot... Először nem is figyeltem, annyira evidensnek tűnt számomra, h ha jön loot akkor vagy roll vagy vmi random dolog alapján dönti el a játék, hogy kihez kerül az item. Csodálkoztam, mikor rájöttem, hogy bid rendszer van és a loot-ot is meg kell venned, aki többet fizet azé a dropp. Ezt picit azért nem értem, mivel végülis megdolgozunk a droppért, mégis fizetnem kell. Ha meg ott van egy emberke azonos kasztból és pl kiesik a nekünk jó fegyver, akkor az viszi el akinek több a pénze ill többet hajlandó érte fizetni.:/ Mondjuk így más kasztbeli nem fogja el "ninjázni" az itemet hogy enchantként használja a saját fegyverén mert azért nem fog fizetni.... de azért ez fura még nekem :D Persze ezt is meglehet oldani, nyilván nagyobb szintű instákban, amik nehezek is, nem feltétlen egy idegen partyval mész hanem guild tagokkal, ott meg úgy is megbeszélitek hogy ki viszi a droppot vagy sem.


    Ezektől eltekinte szerintme nagyon jó játék (eddig). A páromnak is nagyon megtetszett, szóval most fogjuk a fejünket, hogy melyik founder packot vegyük meg, mert duplán kell fizetnünk.. :'D
  • Zarache87
    #577
    Nemtudom en ezt meg nem olvastam. :(
    En ugy tudtam, hogy a start utan fogjak kiadni majd, illetve felvhivtak a figyelmet ara, hogy a PvP most inbalance mivel lv 50-re van a mostani balance igazabol.
  • p2501
    #576
    Hűűű én most olvastam nem rég, hogy a warlock bent lesz induláskor (eredetileg pár hónapos csúszással rakták volna be). :OO Igaz a hír? A warlock lesz a másik karakterem a summoner mellett, és ennek most nagyon örülök. *.*
  • Zarache87
    #575
    Bocsi a trilplaert, de Fincsinek muszaj irnom xD
    Fincsi ha aktivalnad a founders packot nem kene sorba alnod az elso servernel xD Mert ugy mar silvernek szamitanal rendesen. Ha meg meg premium is aktiv akkor mar gold lennel.

    Amugy a temaindito csinalhatna bannert meg par finomsagot ha mar vegre aktualis a jatek :P
  • Zarache87
    #574
    Tipp azoknak akik founder packot akarnak venni. Az elso-t ne vegyek meg mert az csak lehuzas a masodik es a harmadik az ami tobbet ad mint amit fizettel erte. Illetve ha lehetseges USD-el vegye meg mert sporol egy picit rajta XD
  • Zarache87
    #573
    Wardrobe ami nagyon jo meg :) F3, de ahhoz premiumnak kell lenni egyenlore persze az *-os igy live-ra lehet mindenkinek lesz. Remelem mindenki megkapja mert ott nagyon egyszeru tarolni a ruhat :)
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.10.29. 22:41:46
  • p2501
    #572
    ÓÓ köszi :D tudtam hogy valahogyan ellehet tüntetni az UI-t, nyomogattam néhány gombot, de működött..
    Majd ha lesz valami jó ruha akkor még rakok fel képeket :P

    Morinad: Még nem él az EU szervez, azért nem jelent meg. Azt hiszem az csak novembertől lesz.