225



  • Lobsterman
    #185
    Az erőfeszítésért minden elismerésem a csapaté, csak sajnos nem úgy jött össze hogy az mindenkinek jól működjön.
    Mondjuk minden innováció magában hordozza a hiba lehetőségeit, szóval kudos. legközelebb már jobb lesz. :)
    Csak annyi a bajom hogy a voicecommand funkció nélkül a játék csak egy közepesnél gyengébb rts. Csinos, de kicsit üres.
  • Prince23
    #184
    Nézd a jó oldalát: Clancy megint megcsinálta a lehetetlent :))) (már mint valami újat is hozott)
  • Lobsterman
    #183
    Olyan lehetőség miért nincs hogy "szar, mert nem veszi be rendesen a parancsaimat"? :)
  • Prince23
    #182
    Na látom lehet szavazni :))

    180:
    Vedd feljebb a voice hangokat 5-re. alapbeállításon 3-on van.
  • gregtom6
    #181
    Vhol beállítható a headset, hogy érzékenyebb legyen?
  • gregtom6
    #180
    Hy mindenki! Mitől van az, hogy túl halknak veszi a hangom a játék? Ordítani azért nem szeretnék.
  • Prince23
    #179
    Összefoglaló
  • Prince23
    #178
    Vagy gyártasz parancsnoki gépet, és lesz taktikai térképed, és onnan küldheted az egységeket.
  • tomcsa4
    #177
    Nincs. Csak sé kizárólag a kijelölt egységek körül leeht mozgatni. És egy csapat mindig ki van jelölve (nincs mellé katt).
  • I.C.ram
    #176
    en vagyok a hulye vagy tenyleg nem lehet szabadon mozgatni a terkepet? CSak az egysegeket kovetve lehe mozgatni a latomezot? Olyan nincs, mint a sima RTSekben, hogy ide-oda huzgalhatom a csatamezot?
  • Prince23
    #175
    No most már végigvittem én is. Lenntebb már leírtama véleményemet, annyit tennék hozzá még, hogy igazából akkor indul be a játék, amikor oda jutunk, hogy nemzetet kell választani a 3 faj közül. Más-más küldetés várható a Prelude warban, aki az amcsikat válastja, és más ha az oroszokat vagy az Európai egyesült államokat. A történet akár valós sisztémán is alapulhat, nem hiába: Tom Clancy írtózatosan jó író. Szinte már elrevetíti nekünk a jövőt. A hab a tortán az jelenti, amikor már a nemzet választás után pár küldetés után már speciálózódni kell hadosztályokra, azaz szinten választani kell nemzeten belül, hogy melyik divíziót képviseljük, pl. légidesszantosok is lehetünk, vagy spec ops hadosztály, vagy gyalógsági avagy páncélos. Mindnek megvan a maga erőssége. És ugyanakkor megnézhetjükl a Barrackra kattintva a hadseregünk felépítését, amit kiválasztottunk, és tudjuk fejleszteni azokat! Ahogy haladunk egyre előrébb a történetben, a WWIII részben annál hosszabb játékidőre kell számítanunk. S az egész átmegy abba a küldetésbe, hogy nyernünk kell. A világháborús csaák CSAK egyszer játszahtóak le. Ha kilépsz játék közbe, akkor vereséget szenvedtél és mész tovább a térképen a köv csatára. Én azt mondom, hogy nagyon is megérte kiadni a játékot pc-re, a honlapok is jó összpontot adtak rá.

    Ami jó:
    - hangvezérlés
    - kezdeti küldetések sokasága egészen a WW3 játékrészig
    - kiváló átvezetők, jó szinkronszínészekkel (!)
    - légi csapás, taktikai atombomba, elektronikus támadás
    - grafika: legszebben kidolgozott egységek eddig amit valaha láttam, ja és a környezet
    - szinkronszínészek

    Ami rossz:
    - kissé multiplayer centrikus egyjátékos kampány, főleg a játékrész utolső epizódjában
    - a hang lehetne hangosabb és tisztább
    - a vége, kontroll pontok tartása nehézkés

    8.5/10

    kritikai értékelések:
    videogamer
    gamespot PC-s verzió
    worthplayinggamespy
    ign
    gamekapocs
  • Doom 4
    #174
    És amúgy a lanhoz mit szoltok?
  • Lobsterman
    #173
    Hmm megpróbálom hátha úgy jobb lesz a felismerője.
  • rocsikzoli
    #172
    Am nem igaz sztem, h a voice trainert nem lehet újracsinálni! Az Options/Gameplay résznél alul megjelenik a Voice Trainer fül is! Sztem ott újra lehet csinálni!
  • Lobsterman
    #171
    Lehet hogy az a baj hogy nem sok akciófilmet nézek hanem olyat amiben a színészek beszélni is tudnak :D
  • enlightened
    #170
    Nem tudom, szerintem sem veszi fel, az csak gyakorlás. Amúgy nem tudom miért, nálam nincs semmi gond. Mindig megérti amit mondok neki, sose értelmezi félre. Az igaz hogy nagyon amerikai angolt kell nyomni neki, de nincs semmi gond soha. Akinek gondja van a kiejtéssel, nézzen meg egy két akciófilmet:D és menni fog.
  • gregtom6
    #169
    Az hülyeség lett volna, mert ha felveszi, akkor 2x ugyanúgy nem tudsz mondani semmit... ez lehetetlen dolog lenne, ez nem így működik. Sztem semmit nem vesz fel a progi, csak a hangszínre figyel. Szóval hosztájl helyett bonháj is lehetne, sztem elfogadja, próbáld ki...
  • Prince23
    #168
    Sajnos előlről kell kezdened. New game.
  • Lobsterman
    #167
    És újra lehet azt csinálni valahol mert én nem találtam? De én is gyanakodom erre.
  • Prince23
    #166
    Szerintem nagyban befolyásolja a programot, hogy hogyan ültél le az okató jellegű voice-komm trénerhez. Mert alapjául véve ott rögziti a hangodat a progi.
  • Lobsterman
    #165
    Hát úgy tűnik hang(hangamgasság például) és akcentus függő, én akármyilen tisztán beszélek a játékhoz, nem ismeri fel, de ha tájszólással szólok hozzá, egyből megért. Érdekes lesz így végigtolni de hát jajj :D
  • AleXXXXX
    #164
    Sziasztok!
    Nekem speciel semmi bajom nincs a hangvezérséssel, 100ból kb 98-at bevesz. Normálisan kell beszélni, és jó kiejtés kell hozzá a hostle-t pedig hasztl-nek kell mondani, kicsit a és á között az A betűnél.
    pl "junit oan [aö]t[ae]k h[aá]sztl oan. A zárójeles duplahangok a 2 hamg közötti ejtést jelentik:D
  • martin1992
    #163
    olvastam hogy valakinek futott egymagos procin is a játék, és megszeretném kérdezni hogy egy intel celeron d 3.33 ghz procival van e esély rá ,mert többi meg van(1 gb ram, ati 1600 xt 256 mb)
  • poppe
    #162
    csak mert még nincs normális mikim, pedig 3 év óta tervezem... de kb 5 rongy, úgyhogy lehet hétvégén beszerzek egyet
  • Prince23
    #161
    Lehet, csak úgy nem igazán lesz varázsa az élménynek.
  • poppe
    #160
    csak hangvezérléssel lehet játszani v lehet klásszik billel is?
  • Lobsterman
    #159
    Nem mondom hogy egyszer kétszer nem kapott el az inger hogy üvöltözzek a játékkal amikor rossz parancsot adott a csapataimnak :D
  • Prince23
    #158
    :D Én először kiabáltam a tutorial során xD Igazi Parancsnok akartam lenni, de aztán rájöttem, h nem éri meg :D
  • Lobsterman
    #157
    Egészen biztos hogy nem. Sosem kiabálok :)
  • Prince23
    #156
    Hát figy: ha alapból kiabaltál jóhogy félreértelmezi. mert nálam kiabálva nem működött a dolog. nem lehet hogy kiabálva mondtad? :D
  • Lobsterman
    #155
    Na rájöttem. Nagyon orrhangon, nagyon súlyos texasi akcentussal, enyhén meleg hangnemben tökéletesen beveszi a parancsokat :D
    Bár azt még mindig nem tudom hogy a hostile-t miért kell "how style"-nak mondanom hogy jó legyen :D
  • Doom 4
    #154
    Szerintem igazából a legnagyobb hibája a játéknak az (Ami volt Box-on is de ott mondjuk lemezről megy ezért érthető hogy nehezebb lenne megoldani) hogy a hangparancsok1 beépített hangra reagálnak. Tehát szerintem olyat kellet volna a gyakorlás helyet hogy kijön hogy attak te nyomod a gombot és felveszi a hangodat és hozzá rakja a parancshoz.
  • Neoncsoves
    #153
    hát én nem tudom :D brit angolt tanulok de amerikai angolt jobban vágom, meg azt a kiejtést xD és mégis, elmondok 1 szót angolosan meg amerikaiasan is, de... félreértelmezi o_O
  • Lobsterman
    #152
    én igazából amerikai akcentussal beszélem a nyelvet, de akármynneire is precízen próbálok mondani egy-egy dolgot, nagyon könnyen félreértelmezi. a two-t vagy megérti vagy 9-et vagy 11-et hisz helyette(ami érdekes mert semmi hasonlóság nincs a 3 szám kiejtése között sem), move to-ra párszor már visszavonulóra küldte az egységeimet. Szóval érdekes. Lehet a mikrofonommal van a baj, de akkor sem értem.
  • Prince23
    #151
    Nekem így reagál.

    two: tyú
    move to: múv to
    alpha: álfá
    three-t azt nem tudom kiejteni, nem értem, a többi okés

    brit akcentussal is mondhatod, elfogadja pl a hostile szóra a hosztájl, vagy hásztájlt is. utóbbi amcsis.
  • Lobsterman
    #150
    Hát kipróbáltam... Az első néhány bemelegítő küldi alapján nem nagyon tudom mit gondoljak. Elég jó az angolom, de úgy tűik az akcentusomat nem szereti a játék, mert kb minden második hang parancsot vesz be rendesen, a "two" és a "move to" kifejezések nagyon nem mennek neki, ahogy az "alpha" sem. Valamiért ezeket hiába mondom neki, vagy mást talál ki, és hát kellemetlen lesz a későbbiekben ha a "unit two attack enemy three" helyett visszavonulnak az egységek mert rosszul értenek. Magát a 10 lépéses voice command beállítást is kb fél órába tellett megcsinálni :P Szóval vagy tökéletesítenem kéne az amerikai akcentusomat, vagy eléggé epic fail ez a része.
    Kamerakezelés borzalmas, hogy nem lehet szabadon mozogni, hanem egységekhez vagyunk kötve.
    Egyelőre ennyi. A többi elég normálisnak tűnik eddig, még ha kevés egység is van, és limitáltak a stratégiai lehetőségek.
  • Prince23
    #149
    Már lehet tölteni a zenéjét
  • Prince23
    #148
    ENDWAR főcímdal
    Kicsit rockos, sőt.
  • GanXstaZoleeWrk
    #147
    Semmi gond nincs a játékkal szvsz jó a graf is maxon, az első kis bemelegítő küldetések is megfelelőek, jópofa a körbe ütés helikopter tankot tank transzportot transzport helikoptert :) + gyalogság vegyesen kifejezetten bejött az amikor az életükért könyörögnek a gyalogosok amikor kemény tűz alatt vannak :D

    A voice komm nekem kicsit gyereket érdekesen néznék ki mikrofonba kiabálva csárli ván foxtrott meg társai :D

    2 apróság a kameranézetet erősen szokni kell valamint miért nincsennek a dumák feliratozva ez sajnos nagy hiba főleg amikor az afro katona beszél "enyhe" ákcentussal :D
  • Prince23
    #146
    Háttérképek

    Eiffel tornyos odab.sz