422
Szeretettel várom azok hozzászólásait akik oknélkül kaptak bűntetőpontot, vagy egyéb igazságtalanság érte őket mélyentisztelt moderátorainktól!
  • ForzaInter
    #141
    nem kell ezt ennyire komolyan venni:)

    engem se érdekel annyira, kicsit bosszantott, de ez legyen a legnagyobb gondom az életben:D
  • zeli
    #140
    Nem basztatásból írtam, zavart...
    Amúgy nyissad nyugodtan
    és nem veszed észre, hogy mindenkibe belekötsz, aki a topikba ír?:| nem lehet mindenki azon véleményen, mint te..
  • balcsipisti
    #139
    Nagyon pozitív, és roppant humoros kedves Botond
  • balcsipisti
    #138
    Úristen, kérem ne akasszanak föl.
  • Botond #137
    Adózzunk egy perces néma felállással az SG minden áldozatának.

    ....

    Köszönöm!
  • balcsipisti
    #136
    Abban mi a szabálysértés, hogy leírom, hogy nyitok egy új topikot???
  • zeli
    #135
    Továbbá nem tudja, hogy a szólásszabadság szó egybe írandó :\
  • bertino
    #134
    ne birizgáljátok, hagyjátok, hogy megnyissa! -.-'
  • MerlinW
    #133
    "Szólás szabadság van"
    Hallottál egy fogalmat, de fogalmad sincs a jelentéséről:)

    "11óra után jön az új topikom:)"
    még csodálkozol a büntik miatt?:)
  • Beast Machine
    #132
    "11óra után jön az új topikom:)"

    Már tűkön ülünk, hajrá Mester!! :)
  • balcsipisti
    #131
    Szólás szabadság van, és én ezzel senkit sem sértettem/ rágalmaztam!
    11óra után jön az új topikom:)
    Szeretettel várom Solt-ot és trident-et, és Miskolc 88-at, hogy magyarázkodjanak:)
  • milk41
    #130
    ne ird le a f..zságaidat,gondolkodj mielött irsz de ha ezek nem válnak be akkor ird le minden érzésedet és fogadd el hogy kapsz érte büntipontot
  • bertino
    #129
    hát ez most egy betonerősségű masszív fail üzenet a srácnak
  • MerlinW
    #128
    Srác, ez egy ingyenes fórum. Itt neked nem sok jogod van.

    (#126: A magánéleted nem tartozik ránk.)
  • balcsipisti
    #127
    Dehogynem, ha összefogunk tudunk!

    Védjük meg jogainkat!
    Ki az aki támogat ebben? És valakinek valami ötlet arra, hogy az ilyeneket elkerüljük?
  • balcsipisti
    #126
    Sziasztok:)
    Kedves barátnőmnek köszönhetően már jól vagyok:)
    Nagyon SZERETEM:)
  • Dying Soul
    #125
    get a life.
  • MerlinW
    #124
    Több mint 5 éve vagyok itt, és még a warn szelét sem éreztem. A recept egyszerű: gondolkodj mielőtt írsz.
  • ForzaInter
    #123
    20-at kaptam, abból kb min 10 jogtalan volt... de ugyse tudok ellene mit tenni...
  • zeli
    #122
    Olyan is akad..:)
  • gotchaaa
    #121
    Ez egyszerűen hihetetlen!
  • broman191
    #120
    Én találkoztam, és annyit csinált hogy adogatta a pénz mindenkinek. Jóváírt vagy 10 milliót aztán megkérdezte hogy "Elég?"... há' maj' nem... :D
  • zeli
    #119
    Nem nyavalyognátok, ha találkoztatok volna SA-MPos adminnal. Szó szerint 12 éves gyerekek kapnak admint egy szerveren, akik kedvükre bannolgatnak akárkit, aki nem tetszik nekik. Láttam olyat, hogy azért kibasztak valakit, mert angolul szólalt meg. Vagy volt olyan, hogy megölték az admint - teljesen jogosan, csalás és glitch nélkül - és kivágták a gyereket..stb. Sokan csak az admin miatt mennek játszani, vagy csak az adminnal játszanak.
  • n3whous3
    #118
    "Gondolj bele te hülye fasszopó" :DDDDDDDD
  • Sadist
    #117
    Volt akit azért banoltak, mert az IP-je első 2(kettő) számjegye egyezett egy permbanon levőével :D
  • Bucser
    #116
    Van apróhirdetés szekciója az oldalnak...
  • NeoMaN
    #115
    Kizártnak tartom, hogy azért kaptál büntit mert eladásra kínáltad a PSP-d....
  • Kockazone
    #114
    SHADOWEYES7 5büntetőpontot adott azért mert reklámoztam a psp topicban az eladó psp-met ! Oké hogy nem szabad de egyből 5-öt? Elég lett volna figyenmeztetni vagy adni 2-3-at... A szánalmas pedig az hogy az üzenetemre nem volt hajlandó válaszolni pedig csak egy egyszerű indokot kértem.......

    Moderátor bárki lehet ember viszont nem!
  • zeli
    #113
    jah arra én is emlékszem...
    annak pld. nem láttam értelmét :\
  • SötétBarom
    #112
    Én egyszer kaptam kettőt, mert beszúrtam egy topikba az egyik privátüzimet, amiben közölték velem, hogy a "Kur*a *nyád"..

    Jó, mi? :D
  • NeverwinterKING
    #111
    basszus :|
  • bertino
    #110
    most lelőtted a poént :|
  • NeverwinterKING
    #109
    ennek a fórumnak nem az a lényege h minél több munkát adjuk a modiknak...

    degenerált: még jó h nem IPről bannolnak...
  • degenerator
    #108
    3 ip címről is szoktam netezni, szóval lehet bannolgatni:)
  • bertino
    #107
    legalábbis azzal a reggel, aminél összegyűlt -.-
  • tommyg
    #106
    az a baj hogy ha 20 összegyűlik akkor többet vissza nem jössz ide
  • Narxis
    #105
  • milk41
    #104
    én azért kapta 2 büntipontot mert csoportosan támadtak(az ATI megszálottak),mindegyiknek beszóltam és a drága kedves imádnivaló Solten barátom meg ment árulkodni,utána meg azért kaptam +2-t mert leanyáztam a modikat és igazságtalannak találtam a büntipontokat.

    utána rá 1hónapra visszamentem a topikba,enyhe beszólásért csúnya szavakkal válaszoltak,mondom szólok modiknak és mit tettek?törölték a hsz-t,na akkor jöttem rá h ...

    nem folytatom mert az önkényes modik adnak büntipontot
  • degenerator
    #103
    a mérgesgombákat sem kell elítélni, biztos vannak közöttük normálisak....mi lett volna, ha az összes ősember így gondolkodott volna:)
  • Vlala #102
    Nekem eddig egy volt, de teljesen jogosan. Nem vettem észre, hogy egy frissen felhozott topic már négy éves, és kértem az azonnali bezárását halállal való viccelődés miatt.