912
Cities XL
  • bruna #312
    a Sima XL az hova ment ,meg hogy ha a 2009es ben volt 1 városom az ebben nem lessz benne ,meg ne mlehet beletenni ? mert én azt folytatnám pl...
  • nyirog
    #311
    Nincs, és még sok más se :( Azért sajnálom azokat akik voltak olyan bolondok h megint megvegyék 40 euróért vagy akár 20-ért ha volt eredeti cities xl-jük... Kicsit megint átkúrták a vásárlókat :\, nekem legalább is eddig így tűnik.
  • a.carkey
    #310
    Nincs benne a villamos? :(
  • Borg
    #309
    Nem. Ez egy új játék lényegében.
  • Faterx
    #308
    Kellett hozzá a sima xl?
  • nyirog
    #307
    Hát nem tudom, csak belenéztem, de sok újítás nincs a 2009-es verzióhoz képest, minimum ilyennek kellett volna lennie a 2009-es verziónak, de amit hiányolok az a sima vonat meg a beharangozott sí birodalom építésnek lehetősége is , ja és persze a villamos. Szerintem lazán tolhatták volna tényleg 2011-re a megjelenését mert akkor legalább teljesebb játékot adtak volna ki - sztem senki se halt volna bele a várakozásba...
  • Borg
    #306
    Egész ígéretes ez a 2011 :)
    Egyelőre feketén próbálgatom, még a tutorialok végére sem értem. Remélem nem válik unalmassá, vagy túl bonyolulttá...
    Az utolsó ilyen játék amit toltam a SimCity2000 volt...
  • LeWyTy
    #305
    A 2011-el is csak eredetin lehet multizni?
  • MrTressy
    #304
    Kedvenc letöltő oldalakon megtalálod éppen ma jött ki
  • nyirog
    #303
    Valahonnan le lehet már kapni a 2011-es verziót (feketén)? Nem fogok megint 10ezret kidobni az ablakon mint tavaly...
  • nyirog
    #302
    próbáltad updatelni? ha nem akkor töltsd le a frissítését a játéknak
  • kisspepe
    #301
    Sziasztok!

    Pár nappal ezelőtt megvettem a Cities XL-t Steam-en. Kaptam hozzá serial kódot, azzal regisztráltam is az oldalon. Ha be akarok jelentkezni a megadott felhasználónévvel és jelszóval, akkor gondolkodik egy darabig, majd kiírja, hogy Invalid Login or Password. Tegnap este kértem jelszó emlékeztetőt, de azt sem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni?

    Adíg még nem tudok belépni, nem tudok játszani Single módba se.
  • nyirog
    #300
    dlc-k a most október 14.-én megjelenő 2011-es verzióba lesznek implementálva... Piros betűs nap :DDD
  • TopGun
    #299
    Nem tudja valaki, hogy a DLC-ket le lehet tolteni valahonnan? Engem kulonosen a Medieval-os DLC erdekelne es, hogy van-e, vagy lesz-e magyaritasa a jateknak?
  • bruna #298
    új képek új oldal http://www2.citiesxl.com/
  • a.carkey
    #297
    Köszi szépen!
  • kalapos
    #296
    Jelenleg nem nagyon. Elvétve talán mondjuk Media Markt vagy Tesco + ilyen üzletekben.A kiadó csere miatt most nem kapható amugy.
    Itt meg lehet venni.
  • a.carkey
    #295
    Lehet ezt még itthon valahol kapni?
  • nyirog
    #294
    jaja, és kiegészítőként fog megjelenni, szal nem fog szopni az se aki megvette az alapjátékot - ennek örülök, végre nem a vásárlóval próbálnak kib..szni (eddig, legalább is).
  • kalapos
    #293
    Hallottátok a hírt?
  • kalapos
    #292
    Kösz.

    Az autosave-et ki lehet kapcsolni?
    Options-ban nincs ilyen.
    Amikort a városomban belépek a menübe van egy olyan menüpont hogy Add Money és olyankort kapok 500 milliót.
    Ilyen másnál is van?
  • marcihusi
    #291
    Elvileg ez a legfrissebb patch. Valamelyiket kiválasztod és már jön is.
  • kalapos
    #290
    Üdv
    Valaki nem tudja hogy honnan tölthetném le a patcheket ami 1.0 rol patchel 1.0.3.297 re?
    Akár több patch akát 1 db.
    Se a Citires xl oldalán se a patch gyüjtőkön nem találom.
  • nyirog
    #289
    hát de h abból mi lesz... kb semmi olyan mint amilyennek a cities xl-nek lennie kellett volna, aztán ki tudja néha vannak csodák :D ...
  • Serpa
    #288
    csak a MonteCristo(kiadó) ment csődbe, a játékot átveszi egy másik kiadó; de, hogy melyik még nem tudni.
  • nyirog
    #287
    jaja, a szó legszorosabb értelmében
  • Serpa
    #286
    csődbe?
  • nyirog
    #285
    NA! jól csődbe mentek, várható volt, mivel elég durván megcsonkították a játékot és az eredetileg alapból beígért dolgokat is csak plusz zsé-ért adták (teszem hozzá nem olcsón). Vmiért nem tudom őket sajnálni, megérdemlik, én is hülye voltam h eredetiben vettem meg - egy félkész játékot vettem meg 12e-ért.
  • Trove
    #284
    Hello Mindenkinek!

    Nekem nagyon bejön a játék, a mostani városban már 1,2 millióan "élnek". :)
    Csak annyi lenne a kérdésem: hova ment a játék?
    Szeretném a meglévő városaimat is átrakni egy másik gépre, de nem tudom hol keressem a mentést. (Már minden lehetséges helyen kerestem.)
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • bruna #283
    attól függ ,mi van ,ha rámész a Cities Xl.exe-re
  • Cefre
    #282
    Hello

    Hogy lehet elinditani a játékot?
  • Trantorius
    #281
    Hello
    Hogyan tudok továbbfejleszteni egy laktóterületet egy következő szinté anélkül hogy lerombolnám?
    Pl: Van egy Elite városrészem, és a lakosságszámom eléri azt a szintet hogy megkapom a következő szintű épületeket. Hogyan tudom akkor ezt a városrészt átalakítani?
    Sim City 4-ben csak áthúztam rajta az újat de itt nem működött
  • Animus
    #280
    Sziasztok!

    Van egy eladó Cities XL accountom. 10800 Ft ért vettem meg a játékot még ~3 hónapja de mostnában már egyrészt nincs időm játszani, másrészt meg anyagilag picit megszorultunk.. :(

    Akit érdekel az vegyen fel nyugodtan MSNre: [email protected]
    Vagy ugyanerre a címre írhat levelet is és megbeszéljük.

    Irányár a teljes accountért: 6k Huf

    -Van rajta 4 város is de ebből egy elég tápos :)

    Üdvözlettel,


    Tibi
  • Carloska
    #279
    http://addat.hu/587eb5bd/CitiesXL_cheat.rar.html
  • harcos95
    #278
    Cs all.
    Az a kérdésem hogy: van olyan pálya amelyen nincs olaj,víz,meg ilyen szarok.
    Na hogy ott ugye kell a városnak víz de ha nincs akk hogy szerezzek?
    thx
  • szaba16
    #277
    Hali!
    Tudna valaki segíteni, hogy mire kell módosítani Updater nevű fájlt?
  • bruna #276
    http://www.youtube.com/watch?v=LqHvEhyieMs kis pénz csalás...
  • kri555
    #275
    Hy!
    Van pénz cheat a játékhoz?
  • VDavo
    #274
    Vki nemtudná felrakni máshova a crack-et? Nekem az isohunt vmiér az istennek nemjön be.
  • bruna #273
    mert nálam olyan gondok vannak ,hogy teszek le telkeket ,és nem épülnek a házak ,de a pénz fogy...