3314
2ivmws8.jpg
  • ForzaInter
    #2994
    a lost-ban is volt több olyan szál amit csak úgy elfelejtettek és nem foglalkoztak vele. nem néztem a sorozatot, de ezt elég sok rajongó felhozta negatívumként, ahogy olvastam, hogy mit írogatnak.

    azért a fringe egy jó sorozat. az igaz, hogy nem kiemelkedő és a kult státuszt sem fogja elérni. de azért ha ez nem jó sorozat, akkor nem sok valóban jó sorozat van. x-aktákat persze nem üti, de az kategóriájában a mai napig a legjobb sorozat, és az is marad nagyon sokáig még.
  • Narxis
    #2993
    Jó de azért nem kell nagy logikázás, hogy amikor a képességei megvoltak akkor kapta folyamatosan az anyagot. :D Ebből következik, hogy utána nem kapta, ezért nincsenek képességei. :D
  • stargatelost
    #2992
    Bírom, amikor így az írók helyett magyarázkodsz, és nem ismered be, ha valamit elbasztak :D Bizony, a Fringe-t elbaszták, rengeteg dologgal nem foglalkoznak, csak úgy elfelejtenek szálakat, mintha nem is történt volna meg. Ezért nem jó ez a sorozat így összességében, és ezért sem lesz kult státuszú évek múlva. Csak egy érdekes sci-fi sorozat az x-akták nyomvonalain, amit a Fox érthetetlen módon kitartott öt évadig :)
  • Narxis
    #2991
    Lehet Walter kiszedte a Belly-s incidens után, kiürítette a szervezetéből a kortexifánt.
  • Malakai
    #2990
    A borostyánozás mondjuk nem számított, hisz ugyanolyan tipp-toppon jönnek ki belőlle, ahogy bekerültek.
  • Shiwo
    #2989
    a képességei akkor voltak erősek, mikor tömték a Cortexiphan-nal... és miután évek teltek el már az előtt is, hogy egyáltalán beborostyánozták volna őket, majd a borostyánban voltak még vagy 20-at, gondolom már rég kiürült a szervezetéből..
  • Hoz_Hun
    #2988
    Na, ezt jó hallani! Mennyi rész van még hátra? Szerintem összevárom aztán majd egyben. :)
  • cylonflatus
    #2987
    .... csak Olivia kicsit kevés. Mi a fasz van a képességeivel? Esetleg a fejlövéstől megszűntek? Rendesen átment statisztába Peter mellett.
  • cylonflatus
    #2986
    kurvajó
  • Narxis
    #2985
    Szuper.
  • Hoz_Hun
    #2984
    Én az utolsó évad első része után már nem nagyon néztem. De nem mondtam le róla. Valószínüleg majd egyben. Ha érdemes.
    Milyen az évad?
  • Szabi #2983
    vagy csak kíváncsi mi lesz vele :D

    bár elvileg ha időn kívül vannak akkor előre kéne tudjanak mindent, szóval sokmindent nem értek :D
  • cylonflatus
    #2982
    Én arra lennék kíváncsi, hogy Windmark miért nem lépett közbe. Nekem nem úgy tűnt, hogy későn ért oda. A bunyó éppen akkor ért véget, de szerintem még közbeléphetett volna ha nagyon akar, de csak figyelte Petert ahogy elmegy. Tud valamit a sunyi rohadék szerintem:)
  • Szabi #2981
  • precision
    #2980
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • vg
    #2979
  • precision
    #2978


  • Szabi #2977
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont úgy látom megtalálták a kiskopaszt :))))
    és még nina is ott van


  • vg
    #2976
    Nem fog kihullani a haja. utolsó rész forgatási képek nov 7
  • Szabi #2975
    ha jól emlékszem Oliviával csinált valamit Bell korábban és ezért nem olvasztották fel, plusz idejük se volt rá, viszont a keze kellet nekik, nameg az se lehetettlen hogy tényleg Bell hozta létre a kopaszokat :D
  • Szaffi82
    #2974
    én azért belőném Oliviát megint- lenne ott csinnadratta! :D
  • Szaffi82
    #2973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    értem. igazad van .. akkor nem sorrend :(( köszi .. eddig hány volt belőlük? 3 nem? December, augusztus , és szeptember. De miért vágta le Walter Belly kezét 2036-ban ?
  • Szabi #2972
    szerintem már nem kell spoiler, aki akarta már megnézte az új részt :D

    a pincés gyerek szinte biztos hogy Szeptember, kellet volna adni neki is egy csomag M&M-t és kiderülne :DD
    Peter meg szerintem nem lehet kopasz, vagy "ismét" meghal amit a legvalószínűbbnek tartok vagy kiszedik belőle, de az meg túl happy end-es befejezés lenne, viszont Windmark lehetne walternatív is.... :)

    Olivia nem kapott már jó ideje kortexifánt, így nem meglepő szerintem hogy nincs képessége, Belly meghalt, bólingos pasi passz, Nina meg negyedik évad végén a tudományok minisztériumában fejes 2036-ban
  • Narxis
    #2971
    A hónapnevűek szvsz csak felderítők voltak vagy inkább tudós félék.
  • Szaffi82
    #2970
    ???
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    esetleg Peter= Október??? ... bár azon is gondolkodtam hogyan is lettek ezek ennyien?? mármint volt augusztus, szeptember ... (most október jönne )..de több százan vannak . nem értem :) (a kissrác lehetne szeptember mer időileg passzol ha az elrejtése után kihozták és normálisan nőtt fel, persze "Donald" társaságában, (akit persze nem tudunk kicsoda..) De ha mindegyik Observer úgyis időtlen ...akkor minek őket írtani?? bár azt sem értem mikor lettek ennyire gonoszak és miért kell mindig a náci Németország mintáját követni, minden egyes filmben sorozatban? (bár lehet hogy csak én vagyok elégedetlen ezzel ! egyéni vélemény. ) egyébként meg ott van Olivia....kulcsfigura volt ő is... mi lett a képességével??.miért nem használja?most csak egy bugyuta erőtlen szerencsétlen szenvedő "bábú" akit ráncigálnak össze-vissza, azt se tudja mit csinál....ez az egész Ettás dolog... hát nem tudom minek kellett ...örülnék neki ha nem ugráltak volna megint a jövőbe , mert ez igy kicsit zagyva, meg nehéz elhinni az anya -apa- lánya kapcsolatot 20 év elteltével, ha értitek mire gondolok..sebaj...de kb ugyanúgy néznek ki ... jobb szerettem a régi évadokat. Pl. az 5. részen életemben először... elaludtam.!!?? Most már nagyon ajánlom hogy ne csesszék el a végét!!! kezdek mérges lenni. Imádtam ezt a sorozatot. és Most végre elöször érzem az 5. évad elkezdte óta hogy valóban kérdések kavarognak a fejemben és érdekel mi lesz. (bocs az "id." Etta rajongóktól...de én spec. nem bánom hogy kivették...) Oivia főkaraktere viszont visszatérhetne, mert ez nagyon "uncsiiii" ... és persze mi van Bellyvel és a nagy tervvel?? Walter mondta hogy kezd megint a "régi" lenni... ami valljuk be miután világuralomra akartak törni Bellyvel és Istent játszani igencsak félelmetes. Lehet hogy szegről végről az observerek is az ő kreálmányaik - "the perfect soldiers" .. de akkor kitől isakarták megvédeni a világot??? Elvesztem. :( de kíváncsi vagyok mi lesz a vége és hogy mi lett a bowling-os pasival vagy Nina Sharp-val ?:)
  • Szabi #2969
  • Narxis
    #2968
    Elég nehezen tudom elképzelni, ebben a sorozatban imádják az írók a váratlan fordulatokat, sztem inkább:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valamennyire átalakul és segíteni fog a tervrajzok, képletek értelmezésében amihez Walter egy kukkot se értett, persze olyan áron, hogy egyre kevésbé lesz önmaga, aztán az utolsó pillanatban kiszedik belőle a szerkezetet.
  • stargatelost
    #2967
    De tényleg :D
  • Zomil
    #2966
    Engem az elözö rész ota egy fontos kérdés foglalkoztat: Akkor most ki fog hullani/mikor fog kihullani Peter haja?
  • ProGabe #2965
    Szerintem az lesz, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Petiből egy faszkalap lesz, tehát átváltozik. Az utolsó részben már Oliviáék ellen megy, de az utolsó emberi szikra kigyúl a szemében és feláldozza magát szeretett emberiségéért.

    Vagy valami hasonló hálivúdi sablonos szar lesz a vége. Persze ez nem is lényeges, az érdekel hogyan jutunk el odáig.
  • Seth
    #2964
    Én inkább a kis csávóra gondolok, hogy ő az
  • ForzaInter
    #2963
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet, hogy hülyeség de szerintem peter=september. az egyik megfigyelő mondta neki most ugye, hogy nagy hibát követett el. szerintem ezt arra értette, hogy szép lassan teljesen átfog alakulni, és olyan lesz mint a többi megfigyelő..
  • Szabi #2962
    igazából az első a második és a harmadikban is sokminden van ami az utóbbi pár résszel nyert értelmet :))
  • AlrightSir
    #2961
    Köszi!

    És én is erős késztetést érzek arra, hogy a finálé előtt újranézzem a 4 évadot. Csomó dologra már nem emlékszem.
  • Narxis
    #2960
    1000 év
  • Herold
    #2959
    A Megfigyelők kb. milyen távoli jövőből érkeztek a történet szerint?
  • precision
    #2958
    na közben utána olvastam :)

    http://fringe.wikia.com/wiki/The_Vacuum
    http://fringe.wikia.com/wiki/First_People
  • Szabi #2957
    2026ban csinálta Walter csak egy féregjáraton visszavitték a múltba :D
  • precision
    #2956
    újra kéne nézni az eddigi részeket, de vmiért nekem úgy rémlik, hogy a gép darabjai rohadt régiek... na meg persze az sem elhanyagolható tény, hogy Peter dns -ére lett tervezve
  • Szabi #2955
    a gépet 2026-ban csinálták eredeti történet szerint, az utolsó rész meg 2036ban játszodott :D