4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • f2d
    #892
    Ja majdnem elfelejtettem, tegnap sikerült elérnem a fantasztikusat.
  • f2d
    #891
    Jajjjj!!! Magától nő az EXP-em. Ez mi a tökömtől van? Egyébként nem nagyon örülök neki, mert így nem sok értelme van.
  • Sir IvanHoe
    #890
    Most toltottem le,regeltem, es aztirja : Lost connection. Itt is karbantartas van vagy nalam rossz valami?
  • f2d
    #889
    Mert tudták, hogy munka helyett inkább játszanál.
  • Vér Istvánka
    #888
    TÉK


    és még1X bocs
  • Vér Istvánka
    #887
    bocsi a következőért de a gumiszobás múlt kötelez
  • Vér Istvánka
    #886
    nna hát ezek tök rendesek
    egy levélben 2X is bocsánatot kértek a kényelmetlenségért
    egyébként azt írták hogy a szerver és a gép közötti kapcsolat volt instabil és ezért kaptam a szép üzenetet
    és gyorsan válaszoltak
    le a kalappal
  • nandorb
    #885
    3-8honapot fogsz hiaba varni nekem is volt ilyesmim es nem bannoltak ki...
    Neha a szerver behibasodik es osszezavarodik...ennyi az egesz ekkor legjobb kilepni es kb. 1-2ora mulva mar nincs ilyen baj...
  • Vér Istvánka
    #884
    küldtem nekik egy mailt
    kiváncsi vagyok mi lesz a reakció
  • v150r
    #883
    talán kérdezd meg tőlük levélben, hogy most mi a fac van, mert céges gépen nincs semmi, blablabla
  • Vér Istvánka
    #882
    céges gépről jelentkeztem be, be akartam lépni az egyik szobába lődözni, erre kiírta, hogy hack attempt detected meg hogy lehet hogy banolnak.
    fasz kivan velük, soha nem használtam semmi hekket erre kibasznának aztsetom miért
    csak sokat küzdöttem a szar kis MSG rangomért kurvára nincs kedvem újrakezdeni
  • eminemtheking
    #881
    a fireteam módban ha végig visszük a pályát akkor gondolom + exp meg gp-t kapunk + még ha túl is éljük mind3-at meg minél rövidebb idő alatt akkor az is + bónuszok? csak még sose tudtam olyan csapatba kerülni aki képes lenne rá ma majdnem sikerült..de csak majdnem
  • PosSe PenGe
    #880
    "F5" gombbal lehet szavazást indítani és ki lehet rúgni
  • eminemtheking
    #879
    annyira bírom az olyat amikor fireteam módban a host vagy kilép vagy nincs gépnél így nem csinál semmit mert ez estekben annyit mondhatok az exp és gp-k nek ezek úgy eltudják venni a kedvem ettől pedig ilyenkor hétköznap nemtudok sokat játszani vele max 5 menetet kb de ettől teljesen kivagyok..
    amúgy én még Staff Sergeant I vagyok pont tegnap léptem ezzé szóval még fiatal vagyok a szakmában május 28.-án kezdtem úgy rémlik
  • v150r
    #878
    feltörte az accountját. ja persze, ezt már ismerem. minden havernak elárulta a jelszót, valaki belépett és átment máshova. vagy csak hazudik :D
    bár nem ismerem, de a leonnal játszottunk egyszer és ultra nagy parasztok voltak.
  • PosSe PenGe
    #877
    azért írom be hogy mindenki egy jót röhögjön :) nikoshun azt mondja valaki feltörte az accountját, megváltoztatta a jelszavát, kiléptette a mi klánunkból megfenyegette hogy törli az accountját utána beléptette a hungarian leonsba , de ha már ez így törtent akkor marad ott 1 hétig mert nekik van klánemblémájuk... looooool ekkora hülyét még nem láttam... istenem
  • v150r
    #876
    dec 29-től.
    a nevem és a rangom meg ott van az avatarban és az aláírásban is.
    de most megyek vizsgázni, the last one.
  • eminemtheking
    #875
    hát lehet én ezt nem tudom. én maradok a jól megszokott 7 napra megveszem aztán a pénzt visszaszerzem módszernél :D ha sokat nyomjuk így is bőven visszajön a pénz szóval, majd csak akkor veszek ha tudom is nyomni vele úgy mint tegnap vagy ma. amúgy ti mióta nyomjátok? és hanyas szintűek vagytok?
  • v150r
    #874
    az, h megvehetsz olyan fegyvereket, amikre vagy nincs pénzed hosszútávon, vagy egyáltalán nem is lehet gp-ért megvenni.
    és nem utolsósorban, még kényelmesebb is, mert nem vagy rákényszerítve arra, hogy visszaszerezd a pénzt. ami jön pluszba, azzal azt csinálsz, amit akarsz.
  • eminemtheking
    #873
    hát de jó lett volna..:D
    így meg nem tudom mi a poén benne..
  • v150r
    #872
    o.O
    elég érdekes dolgok jutnak eszedbe. ez nem póker, hogyha nyersz, akkor fizetnek.
    nem, ha befizetsz, akkor is gp-t kapsz.
  • eminemtheking
    #871
    tehát befizetnék 5e-et mondjuk elköltöm de aztán annyit kockulok hogy visszajön 2-3-szorosa akkor azt a pénzt ki is vehetem vagy mi?
  • eminemtheking
    #870
    és akkor ha arra váltanék akkor a menetek végén azt kapnék nem gp-t?
  • v150r
    #869
    vagy váltasz nxcash-t ami nem egy olyan nagy összeg. 5-10 ezer forintból rendesen bevásárolhatsz magadnak.
    egyébként egy egy hetes m4a1-el, amikor van időm játszani minden nap, akkor a 4ezres fegyver ára majdnem duplán visszajön.
  • eminemtheking
    #868
    na szerintem ez a baj a játékkal hogy most ha veszel fegyvert akkor az max 90 napig lesz de ahhoz rengeteg pénz kell, a legideálisabb szerintem ha 7 napra veszel, de ezt akkor is hülyeségnek tartom. remélem az új módhoz csinálnak majd másik mapo/ka/t igaz még ezt se tudtam végig vinni sose jön össze egy olyan értelmes csapat akivel sikerülne.
  • v150r
    #867
    azt felejtsd el, hogy az alapon kívül bármelyik fegyver is örökre meglesz
  • nandorb
    #866
    huha megjo volna mi?
    en ma vettem es 1napra kaptam a P90-et.
    Az attol fugg mennyire kapod...1x volt jo szerencsem kaptam Ghilei-t 1hetre...
  • eminemtheking
    #865
    a supply case az az hogyha megveszem a benne lévő fegyverek meglesznek nekem végtelenségig és nem kell akkor őket megvenni újra meg újra?
  • v150r
    #864
    azt mondják kommentben, h reinstall.
    többet én sem tudok mondani.
  • PosSe PenGe
    #863
    http://www.youtube.com/watch?v=mGXUHYBwjec
  • PosSe PenGe
    #862
    olyankor mi van ha valaki csatlakozni akar egy klánba rákeres a klánra és amikor rányom az apply gombra azt írja ki: unauthorized user
  • eminemtheking
    #861
    azt bírom mindenki becampal aztán csodálkozik hogy halt meg ahelyett hogy mennének előre... volt 2 csávó ők osztották az észt hogy menni kéne előre de ők voltak leghátul, istenem..:D
  • eminemtheking
    #860
    na ma végre tudtam játszani vele 1 hét után.. király az új mód nekem nagyon tettszik, a csapat legalább "JÓ" volt igaz csak a 2.-ig juttunk el de nem voltak olyanok akik rohantak és meghaltak, azt se tudom meddig lehet elvinni hány szintből áll de elsőre tettszik nagyon
  • v150r
    #859
    igen, borzalmas. egy idő után meguntam az anyázást és hagytam inkább a francba és csak olyanokkal megyek, aki tudja h mit kell. hard értelmetlen ha az "ajándékokat" nézzük. normal-ban eddzetek és ha nagyon megy, akkor az extreme-el próbálkozzatok.
    bár én még nem kaptam semmit :D
  • f2d
    #858
    Na sikerült normalban végig menni, igaz nem nekem, mert a legvége előtt kinyírtak, de legalább láttam mit kell csinálni. Egyszer hardban is majdnem megvolt. Tegnap egész jó csapatba sikerült keverednem, a 8-ból 6-an célba értek.
    Nagyon számít kikkel játszik az ember, lámákkal sokszor még a második részig sem jutok el. A legjobb az amikor a türelmetlen láma már 4-5 playernél elindítja játékot és amikor lelövik kilép.
  • v150r
    #857
    nem tudom mi volt a gond, én zsigerből nyomtam az f6-ot. de valamit írt az egyik hülye, h afk... mondjuk ha lesz ilyen még, akkor írd be, h sec afk, vagy valamit és akkor el lehet ezt kerülni.
  • nandorb
    #856
    akkor mikor jaccotunk az AFK volt a gond? bejott a szobaba a macska es meg megfogtam hat ottmaradtam:( es latom vissza erek erre mar kickolesnel tartunk...de a vege mennyire jo csak nehez mindig kinyirnak...a nooboknak meg elkell magyarazni hogy a tanktol mindig szaladni kell a varosig...
  • v150r
    #855
    nem sikerült. kétszer majdnem meglett. mondjuk ma nem játszottam, szal nem tudom, hogy végül is meglett-e.
    ha éppen nem fogsz játszani, be foglak hívni
  • nandorb
    #854
    oszt vegig nyomtatok extremben?

    legkozelebb is hivj majd meg...
  • v150r
    #853
    ?