243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • Simaji
    #123
    Tényleg nem rossz a játék. :D Most én ajánlanék neked egy szerintem nagyon jó játékot ami hasonló mint a Dark Colony. A neve: Outlive.

    Szerintem nagyon jó játék bár hallottam már róla rossz kritikákat is de nekem nagyon tetszik. Szerettem vele nagyon játszani régen. Senki nem akar velem multizni mert azt mondják, hogy elverem őket pedig már nem is tudok játszani vele. :S Ha neked tetszik és van kedved akkor játszhatnánk egy multit ha gondolod. :D Annyira tényleg nem vagyok benne jó csak többet játszottam vele mint a többiek. :)
  • Pianista
    #122
    próbáld ki nem fogsz csalódni:)
  • Simaji
    #121
    Cewa mindenki.

    Na itt se jártam már jó régen. :P

    A Dark Colony-t nem ismerem de biztosan jó játék. Utána is nézek... :D

    Na vissza is jöttem. :D Elég érdekes játék ha uygan arról beszélünk de nem egy mai darab szegény. :P

    Én mondjuk szeretem a régi játékokat. Lehet, hogy kipróbálom. :)

    Bye!
  • Pianista
    #120
    kipróbáltam a dark colony kiegét és kegyetlennehéz v. én vagyok béna... 1. küldit se tudom megnyerniXD
  • Pianista
    #119
    ki ismeri a kknd 1-2 -t??
  • zbundy
    #118
    Hello!
    RPG-k közül az Arx Fatalis tényleg nagyon jó! Hasonló a Morrowind is! Nekem ami a legjobban bejött RPG-k közül az a Star Wars Knights of the Old Republic volt! De említették már a NeverWinter Nights-ot ami szintén egy BioWara játék a Kotorhoz hasonlóan :D
    Illetve most jön nemsokára a Mass Effect, azis jónak ígérkezik és szintén BioWare!!!
  • Simaji
    #117
    Cewa mindenki!

    Az Arx Fatalis az egy nagyon tuti játék. Ahhoz képest, hogy mikor készült nagyon jó játékélménye van. (Vagy pont azért? :P) Nagyon sok dolgot lehet benne csinálni. Egyébként ahogy olvasgattam amit keresel © 0246886420 a Tony Hawk's Pro Skater jutott eszembe. Bár szerintem ez nem egészen az amire te gondoltál szerintem de ebbe is pontokat kell költeni a karaktered fejlesztésére.

    Bye!
  • Esrohnoil
    #116
    Dragonfire, Evil islands, Arx Fatalis, Gothic I-II-III, Rage of Mages I-II, Summoner.
    Esetleg Majesty. :D
  • ZsZso
    #115
    :) Ilyen hízós dologot csak a Simsben láttam a GTAn kívül :). Meg esetleg még a Mabinogi c. MMORPG játékban.
  • ZsZso
    #114
    Szia!

    Előre is elnézést kérek, nem irritálni szeretnélek, csak segíteni akarok. Az összes ilyen pontot teszek a karakteremre, és erősebb, pontosabb, gyorsabb lesz játék gyűjtőneve RPG (azaz szerepjáték) - nagyon nagyon nagyvonalakban. Az üsd-vág verzió tán' legnagyobb képviselője Diablo, a történetalapú RPG pedig mondjuk Baldur's Gate, NeverWinter Nights, Oblivion, Witcher, stb.
    Ha a neten rákeresel az RPG szóra, rettentő sok játékra akadhatsz rá.

    Pl. nézz be ide

    (mégegyszer elnézést, ha ezt már tudtad, de nem tudom hány éves vagy, mióta játszol, mennyire vagy otthon ezekben a dolgokban)

    Jó szórakozást!
  • RNadal1203
    #113
    Akkor bocs nem tudok ilyet
  • 0246886420
    #112
    Ezek jók, de én nem ilyenre gondoltam. Én olyat szeretnék, hogy pontokat kell gyűjteni úgy, hogy megőlsz valakit és, ha végesztél a pályával akkor amit kaptál ponttót azt az emberre lehet fordítani pl: hogy izmosabb legyen vagy, hogy nagyobbat üssön. MInt a GTA San Andreas csak azt már kijátszottam. Vagy olyat, hogy az embernek ennie kell, de el kell menni eddzenie, hogy ne hízzon el meg ilyesmi. Tehát olyan mint a GTA.
    Ha valaki tud ilyet és elküldene pár képet a játékból az ilyen részekre az jó lenne. Az e-mail címem:
    [email protected]
    Kösz!
  • szaba75
    #111
    Hellgate London
  • RNadal1203
    #110
    Top 10:
    1.:Assassin's Creed
    2.:Rainbow Six: Vegas
    3.:Rainbow Six: Vegas 2
    4.:Crysis
    5.:Rainbow Six: Lockdown
    6.:GTA San Andreas
    7.:GTA 3
    8.:GTA Vice City
    9.:Heroes Of Might And Magic V
    10.:CoD 4
  • RNadal1203
    #109
    GTA San Andreas
  • 0246886420
    #108
    Hellosztok!
    Nem tudtok valami olyan játékot ami karakterépítős. Tehát mit tudom van 20 pontod és azt pl: az izmot növelitek vele és akkor a az ember izmosabb lesz és nagyobbat tud vele ütni vagy ilyesmi játékot ami valami ilyesmi mondhatnátok. ÉS ha lehet képet is linkelhetnétek be.
    Kösz!
  • Vardar
    #107
    Szerintem a hardware túl jó neki. Xp van a régi gépen és azon fut rendesen.
  • Byhisoft
    #106
    Szia...hát én is agy stratégia fan vok..én is ezrettem amikett irtál..a sudden meg megy xp-n én máig jáccok vele
  • Simaji
    #105
    Cewa mindenki.

    Ismeri itt valaki közületek a Robot Arena 2 nevű játékot?

    Régebben sokat játszottunk vele. Lehetne szervezni egy multit akár ezzel akár más játékkal ha van ötletetek. :D

    Bye!
  • gibson9
    #104
    Scrapland :D Ismeri valaki? Hasonló, mint a GTA csak ebben robotok vannak! Nagyon fasza kis game!
  • Vardar
    #103
    Sziasztok. Kicsit off az amit írok, de mivel látom, hogy sok játékos ír ide gondoltam megosztom veletek a problémám.
    Kights and Merchants 2-ben, hogy kell aranybányát építeni? Mert nem akarják oda hordani a jobbágyok az építőanyagot.

    Én nagy stratégia fan vagyok, tehát ilyen kategóriában ezeket szeretem:
    Hearts of Iron II, Sudden Strike II(az új gépen már nem megy), Red Alert 2
  • Borgi
    #102
    monkey island
  • Pianista
    #101
    nekem is megvan. az a jó benne hogy bizonyos beállítással jó gyors a játékmenet
  • tommyg
    #100
    ték
  • tommyg
    #99
    1. Max Payne 1
    2. Max payne 2
    3. Jedi Knight 2-3
    4. GTA Vice City
    5. COD 4
    6. COD 2
    7. Postal 2
    8. MOHAA
    9. COD 1
    10. SWINE
  • offkorz
    #98
    Boiling Point most szerzem meg majd,régebben sokat toltam,aztán mostmár tudom kijött a magyar is,dejóvolna...de úgytudom meglehet csinálni magyarra az angolt.ha valaki tud erről valamit hogy hogyan,plz help :(
    meg az oblivion-t is elkezdem most megint a kiegeket is feltezsem,régebben sokat toltam azt is,de még csak a simát.
    meg előveszem a PoP Trilógiát és végigtolom őket az új megjelenése előtt még majd :)
  • SAFIII
    #97
    Hi!!!!!!!!!!!!!!
    Gta sorozat,Mafia,Vampire The Bloodlines,NFS UG 1-2 Carbon,Max Payne,Bolilng Point
  • fanka93
    #96
    úhh GTR nekem is nagy favorit,eredetibe van meg,az online-ba mesés játék
  • LaszloLedzenyi
    #95
    TOP 10 em:
    1.GTR2
    2.rFactor
    3.GTR
    4.F1 CH 99-02+modok
    5.TDU
    6.Toca3
    7.GTA San Andreas
    8.GTA Vice City
    9.COD 2
    10.C-strike
  • zbundy
    #94
    Hát még nem olyan sok info van róluk, de mind2 point and click stílusú kézzelrajzolt játék lesz!
    A So Blonde sztoriját Steve Ince írta aki a Broken Sword írója és dizájnőre is volt.
    The Abbey
    So Blonde
    A So Blonde-hoz már demo is van itt, ha gondolod. Illetve nézd meg a képeket! Szépek :D
  • Simaji
    #93
    Cewa.

    Nem nagyon hallotta még róluk. Azok milyen stílusúak?
    Biztos nem lehetnek rosszak. :D :P

    Bye!
  • fanka93
    #92
    nekem a besztek:
    Stronghold
    NFS:U 1,2,Most Wanted
    Heroes 4
    FIFA 2003,2005
    Indiana Jones emperorsz vmi,(már nem emlékszem a nevére,régen volt)
  • ForzaInter
    #91
    nfs underground2-
  • zoolee
    #90
    Terep 2, iszonyat élvezetes gamma.
    "Komoly" graffal, és puritán belső nézettel.
  • zbundy
    #89
    Jaj nemis a Pcguruból van, hanem a Gamer 2003/07-es számából! :D
  • zbundy
    #88
    Igen nekem is Pcguruból van meg :D
    Elolvastam a leírást meg a tesztet is és ezek alapján jónak tűnik! A képek is szépek! Ha metudom szerezni akkor biztos kipróbálom. Legfeljebb torrent :D Bár nekem azért jobban tetszenek a point & click játékok, de játszottam már hasonlóval úgyhogy ez nemlesz gond.

    Most 2 játékot várok nagyon amik lassan megis jelennek! Az egyik a So Blonde a másik meg The Abbey. Nemtom hallottál e róluk, de jónak tűnnek.
  • spy803
    #87
    Mafia, ennél jobb nincs.
  • Noodlee
    #86
    Nekem megvan eredetiben :)
  • Noodlee
    #85
    Még nem jött ki. :P
  • Byhisoft
    #84
    Drkp szerint......


    simcity4,coduo,tranporttycon,rise of nations,haegemonia...