243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • Byhisoft
    #83
    illetve a call of duty 1 részétől az uo-n átt a 2 ig
  • Byhisoft
    #82
    JAjj meg a heagemonis:D+rise of nations és az age of empires 1 része:D
  • Byhisoft
    #81
    bocsi
    Elfeljtettem egy nagyon régi kedvenvem:
    Dark Colony imseri valaki?vagy tud segiteni valaki beszerezni?
  • saxicola
    #80
    Hellósztok!

    Az én tizes listám:

    1. BioShock
    2. Return The Castle Wolfenstein
    3. NFS: Underground
    4. GTA 3: Vice City
    5. CoD 4
    6. Prey
    7. Half Life: Episodes
    8. Sim City 4
    9. MoHAA
    10. FiFa 2005

    További nekem nagyon tetsző játékok:
    Halo, TDU, Doom 3

    Várható játékok melyek felkerülnek: Mass Effect, GRID, GTA 4
    Szeerncsére azért lesz egy két jó játék az évben.
  • Simaji
    #79
    Hát pontosan nem tudom de valahol 2000 után készülhetett a Dreamfall.

    Főoldal

    Egyébként kalandjáték és szerintem hasonlít a Broken Sword-höz bár ez nem point and click stílusú. Inkább a BS 3. részéhez hasonlít de mégse. :D Majd próbáld ki szerintem nagyon jó a történet és a játék is nagyon szép!

    A Broken Sword 2 nekem is megvan eredetibe. Gondolom neked is PC GURU mellékletként. :D

    Leírás
    Teszt
  • Byhisoft
    #78
    sziasztok:D
    Hy my master!!!!!!
    Szerintem e régi nagy vissza térők:
    Stronghold Crusader
    C&C sorozat régi részei
    Traqnsport Tycon (ujjaban)
    Cossacks
    Sudden Srtike
    Mortál sorozatt:D
    Worms sorozat:D
    Amire már nem jutna idő:
    Commandos 1,2,3

  • gyuri12
    #77
    Mass Effect

    Mindent visz,Pécére ráadásul magyar is.
  • setuh
    #76
    diablo2. a napokba fogom megvenni megjott a kedvem hozza es kiprobalom bneten;).
  • Daza500
    #75
    Hajaj, mi anno a Worms Armageddonnal csináltunk éjszakákból nappalokat. :)
    A rekord az volt, hogy 4 napon át nem volt alvás. :D
  • gettobuxa
    #74
    worms world party-t nyomtuk hétvégén házibuliban, 6-an ( 30 éves ősgémerek) :D jól beb---moderálva--tunk meg társai, aztán lőttük a tömeget, azt se tudtuk a végén melyik csapat kié, de szétröhögtük magunkat :)
  • n3whous3
    #73
    Már 2001 óta csinálták, meg van is egy ideje. Nem vagy akkor valami tájékozott :D
  • Balintrial
    #72
    csak a cs :D
  • Kicsikiraly
    #71
    van call of cthulhu nevű játék? :O
  • n3whous3
    #70
    Nem arra gondolok, hogy leírás mint: "Ez kurvajó", hanem amiket írtak, hogy mit lehet benne csinálni, mik jöttek elő játék közben, stb. Ingame videókat is nézegettem bőven.
  • Super Saiyan
    #69
    Cabal Online FTW
  • zbundy
    #68
    A Dreamfall-t nem próbáltam, de Broken Sword-ot igen! A 2. rész megis van eredetiben! Az is nagyon jó kis játék! A Dreamfall milyen stílusú játék? Meg mikori? Úgytűnik tényleg hasonló játékokat szeretünk úgyhogy nem lehet akkor rossz! Majd megpróbálom valahonnan beszerezni.
  • [HUN]FaTaL
    #67
    Test Drive Unlimited, Counter-Strike 1.6. Mással nem is játszom:D

    Régiek: Simcity 3000 (esetleg a 4), Settlers 2 Gold, Theme Hospital, HOMM3+Kiegek, AOE2+kieg, Ut'99 :) Need For Speed 1-5:D
  • Sadist
    #66
    Hah, megszólalt egy jófajta 93-as évjáratú :)

    Ilyen témájú topik meg szinte havonta nyílik legalább egy. Meg én valahogy nem érzem, hogy mostanában a grafika a játékélmény vagy a történet rovására menne. Bioschock, CoD4, Assassin's Creed, Tomb Raider: Anniversary, Stalker, de ezeken túl még bőven lehetne sorolni.
  • Simaji
    #65
    Nos hát az ilyenre azt szoktam mondani, hogy ha nem tetszik akkor ne figyeld meg azt, hogy én ilyen vagyok és ha nem tetszik akkor sajnálom.
  • fanka93
    #64
    te meg még 14 se vagy,szal üjjél le
  • mama2
    #63
    Őőő...Én nem kukacoskodni akarok, de ez a "Cewa" nagyon gáz szerintem.
    Nem vagy te egy 15 éves kis pics, hogy így beszélj:S.
  • Simaji
    #62
    Cewa.

    Akkor mi nagyon hasonlóak vagyunk ezek szerint. :D Én is az ilyesmiket szeretem. A Dreamfall-t próbáltad már? Nagyon jó játék az is. Vagy a Broken Sword sorozatot?

    Bye!
  • Csirke4
    #61
    Transport Tycoon
    Enemy Engaged
    Operation Flashpoint


    MMO: WWII Online. :D
  • misterkrisz
    #60
    Kamionos gém? Mond már meg lécci a nevét :D köszi!
  • Palinko
    #59
    évtized... majd ha kijön a mafia akkor azt már talán biztosabban kikiállthatod. leírásokba meg videókban én nem hiszek, nekem az nem játék amit nem adnak ki pcre rendesen. valszeg valami átiratra is ennyit kell várni....
  • Prince of Máté
    #58
    80k.
  • Atkamon
    #57
    Én most a Prince of Persia-kat nyomom, nagyon jó a történet és a grafika sem rossz, és most csak 3000Ft-ért meg leeht venni az egész trilógiát saturnban.

    Ami engem nagyonnagyon lekötött az a The Matrix Online volt, azzal másfél évig elvoltam:D De azért ugye havonta fizetni kell, és szeretni kell hozzá a Mátrixot.
  • n3whous3
    #56
    Engem MÁS véleménye nem érdekel a GTA-val kapcsban. Elég volt látni egy tonna videót meg elolvasni az előzeteseket/leírásokat, nekem legalábbis az évtized játéka. A napokban azt hiszem lesz élőben is megismerkedni vele, ha csak egy rövid időre is :)
  • fanka93
    #55
    hát jó,te könnyen beszélsz,olyan vassal...
  • fanka93
    #54
    SUPERMARIO POWAAAAAA
  • aaasdd
    #53
    A GTA4 nem annyira nagy durranás mint azt mindenhol mondják
  • tigeroo
    #52
    indiana jones and the emperor's tomb

    hangulatos akció-kalandjáték
  • asysoft
    #51
    Deus Ex. Pár éve játszottam végig, s nagyon tetszett.
  • zbundy
    #50
    A Settlers 4 nekem is nagy kedvencem volt anno, éjjel nappal azzal játszottam.
    Nekem a kalandjátékok (Runaway 1-2, Myst 4, Monkey Island 3 stb.)és az ilyen gazdasági stratégiák jönnek be, ahol nem feltétlenül a harc a legfontosabb pl. Tropico 1-2, Indrustry Giant 2, Port Royale 2, Settlers részek....
    De nagy kedvenceim még a Kotor 1-2, Far Cry, SW Republic Commando
  • kemszi2
    #49
    age of mythology,stronghold crusader,rise of nations,nfs 5,street legal redline:) ezek egyrésze mindig fent van a gépemen
  • n3whous3
    #48
    Kedvencek: GTA4, TDU, Fahrenheit, Mafia, ES4: Oblivion, ... van még, de most nem jut eszembe.

    GTA4-hez meg sajnos nem volt szerencsém, de már most fav. TDU az nem is tom... megunhatatlan. És cukormázas finom a grafika. Ahogy a GTA4 is. Fahrenheitnek a története nagyon eltalált, a hangulat. Az a király. Mafia a történet miatt ugyancsak, meg a grafika annak idején odabaszott (sztem most is elmegy). ES4 Oblivion... Ez meg grafika/történet/interakció/szabadság. Mint ahogy a GTA is, de ez mégis más.
  • n3whous3
    #47
    pontossan
  • mama2
    #46
    Van még: Heroesof might and magic összes,Harry Potter 5.,Civilization 4.,Age of empires 3.
  • Simaji
    #45
    FPS:

    Unreal 1?
    Vagy Unreal Tournament esetleg Red Faction?

    Vagy stratégiák közül a régiek: Outlive, Total Annihilation.
  • Fbn Lx
    #44
    Silver, Nox, Desperados, Majesty, Gothic 1-2.
    régi, örök.