243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • Simaji
    #163
    Ha valaki szereti az RPG játékokat akkor annak ajánlom figyelmébe a NetHack nevű játékot. Nagyon tuti csak nagyon komplikált. :)

    Vagy a Hackelésről jutott eszembe az Uplink nevű játék. Az is nagyon jó. :)

    MMO-zni mostanában szoktunk: Lineage 2, World of Warcraft.

    De tényleg, nincs valakinek kedve egy jó kis CD-hez? Vagy COD 1,2? :D

    De jöhetnek újabbak is.
  • tomonor
    #162
    Ha valaki érdekelt űr/gazdaság szimulátorban annak az X2-The Threat/X3-Terran Conflict-ot ajánlom.
  • Vardar
    #161
    Az Ogame az ikraiam sci-fi-s rokona.
  • Pianista
    #160
    "Ogame annyira nem tetszik." nem kötözködés de ez mi?
  • Pianista
    #159
    tom... egyszer már elvesztettem a falumat 5-10 óra alatt:) azóta alaposan bevédem magam:)
  • Vardar
    #158
    Azt nem ismerem. Milyen?
    Ogame annyira nem tetszik. Szívatós. Szóval mire felépítem a védelmemet jön valaki és atomjaira szedi...
    Ikariamban még sose támadtak meg:D
  • Pianista
    #157
    én meg a klánháborúval vagyok el:)
  • Vardar
    #156
    Én mostanában ikariamozok. Ingyenes és jól elvagyok vele:D
  • hackker
    #155
    Játszatok hachtath-at!
    Nekem ez a kedvencem.
    http://www.hackthat.net/df/ddos/8885/index.hack
    Jó szórakozást!!!
  • Pluskast
    #154
    Vagy Pirates of The Burning Sea
  • Pluskast
    #153
    Játsz MMO-t. City of Heroes/Villians vagy Wow vagy Warhammer vagy ww2 online vagy EVE online. A választék hatalmas.
  • Simaji
    #152
    De írhatnánk csak nem tudom, hogy mit. :)

    Esetleg valaki egy multit valami régebbi játékkal vagy akár újabbal? :)
  • 0246886420
    #151
    Nem akar valaki a fórumba írni?
  • EnZsolt
    #150
    Ott a Fable. Minél többet raksz a közelharcra, annál kigyúrtabb lesz, több vágás, nagyobb ütés stb. Ha próbáltad, akkor meg nem tudjuk, nem kell itt a rinyálás. Elhiheted, ha valaki tudott volna, akkor segített volna. Türelem zónát terem.
  • 0246886420
    #149
    Valaki tudna válaszolni?
  • Vardar
    #148
    Megy azokon is:D
  • 0246886420
    #147
    És még valaki nem tudna segíteni?
  • reaper4
    #146
    én az 1ik gta-n kívül nem is hallottam ilyenről. sajna...
  • 0246886420
    #145
    Nekem valaki tudna segíteni akkor?
  • reaper4
    #144
    az fps-ek nekem bill+egér-t is jelentik egyben, de azért thx!
  • 0246886420
    #143
    Ha tudna nekem is segíteni valaki az jó lenne!
  • Vardar
    #142
    Hát akkor ott a Halo az teljes egészében xbox-ra lett csinálva ergó mennie kell Vista alatt(Halo 2 csak azon megy) és kontrollerrel is .
  • 0246886420
    #141
    Akkor pl:

    Battle for the Pacific
    Call of Duty 3 Platinum
    Assasin's Creed
    God of War - Chains of Olympus
    Need for Speed Carbon
    Turok
    Spongebob Atlantis Squarepants
    Resident Evil - The umbrella chronicles
    Vagy nézz be a http://www.newwave.hu
    Ennyit tudtam.
    Remélem jók lesznek és, ha tudnál nekem is segíteni az jó lenne.
    Kösz!
  • reaper4
    #140
    köszi :) megnézem,de komolyabb gamék érdekelnének.
  • 0246886420
    #139
    Nézz be az airagames.com-ra ott vannak olyan játékok amiket kontollerrel is lehet nyomni csak regisztrálni kell és már töltheted le a játékokat. Ezek online-on mennek, ahoz kell a regisztráció
  • reaper4
    #138
    én is kértem segítséget tegnap, de mégse írogatom be 100x. ha vki tud úgy is segít. türelem vazze.
  • 0246886420
    #137
    most komolyan segítsetek már elvégre azért van ez az oldal és még kértem is a segítségeteket. Úgyhogy, nagyon JÓ lenne a segítségetek.
  • reaper4
    #136
    ja xD
  • 0246886420
    #135
    Én nem azért akarom, hanem, mert csomó játékot játszottam és ilyen játékkal még nem játszottam. Mert unalmas az átlag mászkálos játék és azért.
  • exoterm
    #134
    inkább menny kondiba és gyűjtsed a pontokat magadnak XD
  • 0246886420
    #133
    És ezeknél pont ez a lényeg amit leírtam?
    Meg, ha tudsz akkor küldenél még pár ilyen játékot képpel együtt, ha lehet? Mert meg akarom nézni melyik a legjobb játék.
  • wedge31
    #132
    Király ez a hsz félrenyeltem a kolát és félig leeestem a székröl a röhögéstöl.
    Várd meg a GTA 4-et vagy Saints Row 2-öt.
  • 0246886420
    #131
    Hellosztok!
    Amiket ajánlottatok játékot nem igazán tetszettek nekem. Meg nem is igazán arról szóltak. És, ha valaki tudna nekem segíteni az jó lenne. Olyan játékot szeretnék amin pont az a lényeg, hogy pontokat kell gyűjteni és azokat kell elkölteni pl: arra, hogy növeljük az izmát az embernek és akkor minnél több pontot szerzünk és pontot teszünk arra annál izmosabb lesz az egyén annál nagyobbat tudjon ütni. Tehát pl:egy normál ember lenne aztán minnél több pontot szezünk annál izmosabb lenne aztán már nagyon kigyúrt lenne az ember és tök nagyot üt. Ilyen játékot szeretnék.
    És nagyon segítsetek már létszi.
    Kösz!
  • reaper4
    #130
    tudna nekem ajánlani olyan játékokat, amiket kifejezetten kontrollerrel lehetne nyomni? jó gamék érdekelnének... (nemrég vettem 1 rumblepad 2-őt és rá vok kattanva :)) dmc3-4, főnix rendje, spider man friend or foe, virtual tenis 3, alone in the dark. ezeken kívül. lehet régebbi is csak élvezetes legyen és fusson vista alatt. előre is big thx!
  • Pianista
    #129
    jah és majd ne használjunk szuperfegyvert:)
  • Pianista
    #128
    oksa... le foglak verni háháháháháhháháháháXD
  • Simaji
    #127
    Hello.

    ok Akkor megvárom és nyomjunk egyet. :D Egyébként nálam is hasonló a helyzet. A szigeteken elég jó vagyok de szárazföldön már elég könnyen elvernek. :)

    Amint kész vagy és van kedved szólj! :)

    Bye!
  • Pianista
    #126
    e-mail címem megtalálod az adatlapomon írjál majd hogy mikor.
  • Pianista
    #125
    sacraperkábé 1-2 nap mulva késsz a letöltés:)
  • Pianista
    #124
    ismerem régen sokat gyalultam rajta:) az ilyen szigetes pályákat birom ott mindig én vagyok a nyerő:D a rendesen meg már más tészta:D letöltöm és játszhatunk, ok??