254
Magyarországhoz kapcsolódó filmek
  • Nuki
    #92
    Discovery-n volt ilyen rablókról szóló sorozat is, abban meg a viszkis szerepelt ha jól emlékszem.
  • KnightRider
    #91

    Discovery Channelen ma reggel a Jövő fegyvereiben az űber tömegoszlató fegyvereket mutatták, a vágóképeken befigyeltek a rohanó pirosfehérzöld zászlós jónépek és a RENDŐRSÉG - POLICE feliratú egyengúnyák :D
  • mickemoto
    #90
    Köszi, egész jó!
  • Zerénd
    #89
    Ha még aktuális. Igaz nem warez, de ingyé van. Minőség nem a legjobb.
  • mickemoto
    #88
    Akkor elnézést kérek.
    Köszi!
  • Trisztin
    #87
    közel sem jó helyen jársz... mivel itt nem magyar filmeket tárgyalunk...

    régi magyar filmeket szeretnél akkor Filmmúzeum vagy dvd/videotéka...
  • mickemoto
    #86
    Üdv mindenkinek!
    Tudna esetleg valaki olyan torrent oldalt vagy másféle forrást ahol régi magyar filmeket lehet találni?
    Köszi!
  • Jrex
    #85
    Ez az,kösz:)
  • ldavid
    #84
    Luis Figo és Christopher Lambert reklámoz vizet

    a Curtis-es videó címe Some Like It Hot
  • LasDen #83
    2003-ban volt a Star Wars Episode II és Ep III közötti Clone Wars....a Volume II-ban az egyik perembolygón a benzüllöttek nehezen érthető magyarsággal beszéltek..... :D
  • atomboy
    #82
    Ugy remlik, o az asvanyvizet reklamozta, nem az orszagot.
  • gyuri12
    #81
    A Tony Curtis-es?
  • Jrex
    #80
    Évekkel ezelőtt készítettek egy külföldieknek szánt reklámot Magyarországról és azóta se tudtam megtalálni,valaki be tudná nekem linkelni?
  • Szabi1991
    #79
    ez az első rész, első része :D
    azért linkeltem ezt a videót, és fogalmam nincs már hogy hol van egy kis magyar "morgás" , me' qva rég láttam, akkor se mindet :S
  • mama2
    #78
    Jóhát elhangzik pár(god bye) stb, de sok csak morgás:D.
  • Jrex
    #77
    Lehet nem ebben a részben.
  • gyuri12
    #76
    Akkor nem tudsz angolul.
  • mama2
    #75
    Ebben hol hangzik el magyar szó. Sőt, ebben egyetlen szó sem hangzik el. Legalább is értelmes nem.
  • Szabi1991
    #74
    "..A Mr. Bean gyártása a Tiger Aspect Production megbízásából került Magyarországra, a sorozat kivitelezésre kiírt nemzetközi versenytárgyalást ugyanis a Varga Holdings Rt. nyerte. Ez az első eset, hogy egy ilyen volumenű, s a világ számos országában bemutatandó produkció magyar stúdióban készül..."


    volt pár magyar szó is :D
  • Jrex
    #73
    Volt régebben egy rajzfilmsorozat és az egyik rész végén valami ilyet mondott a föszereplő a repülőn,h nem szállunk le Budapesten?Állítólag jó fánkokat lehet kapni.
  • atomboy
    #72
    Asszem, "A harag napja" c. film itthon keszult, csak nincs utalas magyarokra.
  • Quantumleap
    #71
    Csokorba kéne szedni azokat az amerikai filmeket, amik nemcsak hazánkban játszódnak, de rendesen itt is forgatták őket.
  • mama2
    #70
    Van egy bűnügyi sorozat. FBI-os csaj van benne, aki látnok. Az egyik rész, Budapesten játszódott. eltüntnek nyilvánítva asszem ez a címe. Vagy a nyomtalanul, már nem tudom.
  • ffxi
    #69
    Mert magyarul káromkodni a legcsúnyábban lehet :)
  • Randal
    #68
    A sorzatokban is rengeteg magyar vonatkozás van. CSI:Miamiban is volt.

    Ezeket mondjuk a sorozatjunie.hu-n gyűjtögetik:)
  • Quantumleap
    #67
    Az Alias sorozatnak egy epizódja Budapesten játszódik (de nem ott forgatták), és több részben is utalnak benne hazánkra. Jót röhögtem az egyik ügynök nevén: Vak János. Az amúgy tényleg nem mindegy, hogy el is jönnek hazánkba forgatni, vagy csak benyomnak egy látképet, és a többi amúgy Hollywoodban játszódik.
  • mod
    #66
    Egyetértek!
  • Kojiro
    #65
    Az Iron Man-ben ha angolul nézed van egy jelenet, mikor Tony Starkra adják rá az első páncélját és két afgán katona dörömböl az ajtón és valamit kiabálnak. Erre Tony segitője megjegyzi (angolul): "ezek magyarul beszélnek". Majd odakiált nekik (magyarul): "Egy perc, egy perc!"
  • schrank
    #64
    eszt má mútkor is kérdesztem de mi az az ANNE
  • mama2
    #63
    Amúgy: Harry Potter 4.-ben, amikor oda érnek a táborhoz, ahol a Kviddics lesz, és lengeti a sok szurkóló a zászlókat, akkor én úgy láttam, mintha ott egy magyar zászlót is lebegtetnének:).
  • mama2
    #62
    És ez msot hogy kapcsolódik ide?
  • ba32107
    #60
    hehe
  • schrank
    #59
    pont most nézem a twin peaks 2/15-öt a tisztítóban dolgozik dzseni aki budapestről való és egy mukkot sem beszél angolul csak a saját anyanyelvén...
  • Kicsikiraly
    #58
    Isaac Asimov: " a világon két intelligens faj él, az emberek és a magyarok"
  • Nuki
    #57
    Ezer köszönet érte
  • Davidus
    #56
    lófaszt! nehogymá! te vagy a blade runner.
  • Nuki
    #55
    Csodálkozom itt meg sem említették (csak Görög Zitát), az Underworld 1. részében számos jelenet játszódik itthon, magyar plakátokkal, magyar utcanévre keresnek rá számítógépen, stb...

    Eragonban volt egy csomó csomó magyar statiszta.. amikor néztem a szereplőket, láttam egy párat. Azt hiszem azt is itthon forgatták.

    Nem tudjátok hogy a Blade Runnerban a magyar pofázás kb. mikor van?

  • Jrex
    #54
    A Híd terabithia földjére-Gábor Csupo rendezte, és az Ufo boncolás című filmben egy magyar maffiózótól (László Vörös)kérnek pénzt megvenni ezt:http://www.indavideo.hu/video/Roswelli_UFO_boncolas
  • akyyy
    #53
    OF HA már megemlited:

    erre van külön topik

    ja hogy oda már írták ezeket, de neked meg fel kell találni a spanyol viaszt, hát tessék
  • tigeroo
    #52
    off: hamár hitmant megemlítettétek:)

    splinter cell 1-ben
    asszem a kínai nagykövetség előtt lekelett menni a csatornába...
    a csatorna fedőn ez állt (jól olvashhatóan): fővárosi csatornázási művek


    call of duty: a dawnville mapon a székesfehérvári romkert sírmintái vannak a játékban