404
The Original Adventures
  • mama2
    #164
    Én most ott tartok, hogy bedobnak egy verembe, ahol van sok kígyó. Akkor kapom meg azt a karaktert is, aki megtudja fejteni az ilyen jeletek. Az addig okés, de amikor megtaláltuk a frigyládát, akkor ugye bedobják a csajt és ott maradunk. Na, van olyan rész, ahol ilyen tüskék jönnek ki a földből, és az egyik karakterrel rá kell álni a kapcsolóra és egy ideig nem jönnek elő a tüskék.
    Akkkor kell odavinni egy hiányzó darabot a hieroglifa táblából. Odaviszem, és gondolom meg kéne fejteni de hogy?
  • Petyus1994
    #163
    Oké kössz a segítséget :)
  • Broafka
    #162
    igen... bele tudsz szállni
  • Petyus1994
    #161
    A repülő gépre gondolsz? h azzal löjjem szét?
  • Broafka
    #160
    van egy-kettő nagyon idétlen relytekhely, de van pár egészen ötletes.

    Sajnos meg nem mondom neked, hogy melyik pályán, de az egyik postai küldeményben volt egy Artifect Detector kis extra. Az meg mutatja hogy hol van a kincsesláda, de sajnos sokszor csak azt mutatja meg hogy hol fog megjelenni. Annyiban mindenképpen jó hogy tudod melyik pályarészletnél kell keresned.

    én ezt csak egyszer használtam.
  • kemszi2
    #159
    igen írja is hogy váltsak karaktert.csak mire oda keveredtem a másikkal addigra elugrott.ezért hittem hogy valami máslezs a módja
  • Broafka
    #158
    azon én is gondolkoztam, de rá lehet jönni:

    először is üsd a hülyét amíg lehet, aztán megmarkolja majd a szíved, akkor válts a másik karakterre, és üsd le vele, ezzel veszít majd egy életet.
    utána meg a kardokkal szedd le a hidat fogó köteleket (ezt így majd 4X kell megcsinálnod)
  • kemszi2
    #157
    az nem gond.már megvettem az összes elérhető karaktert
  • Broafka
    #156
    hát először mindenképpen érdemes a story módot végig nyomni, bár ami kell neked:
    rakétavetős, egy gyerek, egy csaj, egy thunkee = turbános mukik (nem mindegyik thunkee), egy ásó, egy szerelő, meg egy kódjel törő

    asszem ez a 7 kell hogy mindent meg tudj szerezni (jah és persze Indy)
  • kemszi2
    #155
    őőő a 2 epizódban a főgonoszt hogy lehet likvidálni?
  • Broafka
    #154
    jah, és ezt csináld meg 3X vagyis majd jön egy teherautó katonákkal, a teherautót a géppel szétlövöd és ott az üllő
  • Petyus1994
    #153
    Hellosztok. Megmondanátok mit kell csinálni azon a résznél amikor a csákó ilyen körbe van is még ott van egy repülőgép?Addig eljutottam h abba az üllő szerűségbe beleüt. :D
  • kemszi2
    #152
    hát ez ,hogy nem sotry-ban XD nem tudom valami biztos elkerüli a figyelmemet.vagy az lehet a gond hogy még a story modokat nem vittem végig?
  • Broafka
    #151
    asszem csak egy helyen jöhet össze story módban, de ott se biztos
  • kemszi2
    #150
    eddig még 1 pályán sem jött össze a 10 láda....
  • Broafka
    #149
    jaja, az volt nekem is a 4.
  • xido
    #148
    jégfalat majd valamelyik megkapott vagy megvehető karakterrel tudod kirobbantani talán....
    próbálj venni egy bazooka troopers-t,18 vagy 25ezer:)
  • xido
    #147
    3CPO-t megleltem...ha jól rémlik az első pályán a vízesés mögött van:)
  • JackSparrow88
    #146
    Azokkal mit kell csinálni? Mer Luke-t azt én megtaláltam egy átlátszó jégfal mögött de oda nem lehetett bemenni sehogyse...:(
  • Broafka
    #145
    furcsa, a Star Warsos nekem valamivel jobban tetszett, ez storyban nem igazán követi sok helyen a filmet!
    jó tudom hogy egy csomó helyen egyedül van Indi, de most így nagy hirtelen nem jut eszembe példa, biztos tudjátok miről beszélek! :)

    Egyébként megtaláltátok már a Star Wars szereplőket? :P

    5 van, ebből Chuwit, Leiát, Luke-ot, meg még valakit megtaláltam már, már csak egy köll :P
  • JackSparrow88
    #144
    Ez egy állat game. Igaz sztem nehezebb kicsit a lego star wars részeknél, mivel jóval több logikai feladat van benne, de így sem rossz. Zseniális alkotás, szinte megunhatatlan.
  • Wreck86
    #143
    köszi szépen!
  • DJ Skyline
    #142
    3.65 GB
  • Wreck86
    #141
    Hali! Kb mekkora a játék felinstallálva?
    köszi!
  • evil 007
    #140
    helotok feltelepitettem de ezt irja ki az alkalmazás inicalizálása nem megfelelo 0xc0000005 crack és crack nélkul is ezt irja segitsetek!!!
  • mama2
    #139
    Le kellett lökni a golyót.
  • Wreck86
    #138
    mi volt?:)
  • mama2
    #137
    Megoldottam.
  • mama2
    #136
    Örülök hogy sikerült:). Amúgy: Én most a danger of city c. pályán vagyok elakadva. Van egy olyan részu, hogy a majom ugrál fönna háztetőn, kezében egyx TNT. Odadobok neki egy banánt, ő a TNT-t dobja oda, felrobbantok vele egy ládát, összeszerelem a létrá, felmegyek rajta, és aztán olyan van, hogy van ilyen cső.
    Ha azt összeszerelem, meglocsolja a virágokat. Az addig ok. De van egy kúp tetejű épület. Van egy lego tábla rajta. Eltolom a táblát a csajjal, kinyílik a kúp alakú épületnek egy része.
    Van ott egy ilyen nagy zöld gyémánt szerű valami. Azzal mit kell csinálni?
  • xido
    #135
    megvlt,köszi...ott volt a bibi,hogy nem tudtam,a tnt-t meg lehet gyújtani fáklyával,berobbantani és ott találom a generátor melletti platónak a hiányzó részét:)
  • mama2
    #134
    A generátort meg kell szerelni a csajjal. Indy, meg a csaj, felmegy oda a rúdra, átmegy a szakadékra. Aztán, oda kell állni indível, a félkész híd mellett lévő kis fa táblára, ami villog. Megnyomni azt a gombot, amivel ostorozik, akkor elkapja fönt azt a lelógó, csövet, vagy mit, és átlendül.
  • xido
    #133
    Kis köcsög anyját...tök véletlenül mentem fákláyval a tetves tnt-hez:)))
  • xido
    #132
    Na jóvan most már a tököm tele a Nepáli Marionos pályával,hogy az istennek se jövök rá,a köcsög generátot mellett hogy jutok át Indyvel is a tetves szakadékon:)..generátor megy..zöld plató cseszik emelkedni...gondoltam lámával odamegyek..azzal meg a karámból kijönni képtelenség...
  • kemszi2
    #131
    a 2. térképen a 6.pályán a fő ellenséget,hogy kell meggyilkolászni?lehet hogy már késő van vagy csak bamba vagyok hozzá de nem jövök rá XD
  • kemszi2
    #130
    ha kész van nyugodtan szólhatsz ide is:)
  • grebber
    #129
    No tegnap olvastam már foglalkoznak a magyarítással.Meg is várom!
  • kemszi2
    #128
    szét kell lőne 1 fémdobozt meg a kamiont is utánna...asszem
  • fgm
    #127
    hali

    egy kis segítség kellene. A 2. havas pályán vagyok ott ahol egy teherautóhoz kellene átugrani de a híd nincs végig és sehogy nem tudok oda átugrani. Felvettem valami gránátvetőt is. Valaki tudna megoldást?

    köszi
  • ricsa008
    #126
    értem
    kösszi
  • Broafka
    #125
    játszd végig a gammát, és a legvégén freeplayben majd megfogod tudni csinálni (váltogathatod majd a karaktereket, és azok majd segítenek)