404
The Original Adventures
  • ricsa008
    #124
    üdv
    az 1. pálya vége felé amikor egy kőtotem kitöri az ajtót lenn pedig tüskék vannak ott van valami a végén de nem tok odajutni mer mindig felnyársalnak a bökők ott van valami trükk?
  • xido
    #123
    a fihurák árnyékait érdemes nézni,akkor még kicsit levegőben tudsz korrigálni:)
  • kemszi2
    #122
    kicsit nehezen tájékozódom amúgy a játékban.plédául ugrásnál sokszor nem látom át hogy hova fog érkezni
  • xido
    #121
    hát...én a 32 éves korommal a SW-ért is,meg ezért is odavagyok nagyon,meg a Batmanért is odaleszek
  • Vogel
    #120
    AZt vágjátok hogy nem a 16-25 éves korosztálynak szól, de mégis mi szórakozunk vele a legjobban :D
  • Attelee
    #119
    Nálam is ezt csinálja!
    A megoldás minden inditásnál ki kell huzni az összes gamepadot,majd ha bejön a játék vissza lehet dugni,és használni!Nekem Speedlink a gamepadom egyébként!
  • Broafka
    #118
    pff, szerintem valami videókártya baki lehet... hmm passz
  • boing
    #117
    Hello! Lenne 1 kérdésem, miszerint mi a megoldás, ha fekee képernyő van indítás után? Clonedvd-procyon verzió vitality crackkel.
    A gyári demo is ugyanezt csinálja.

    A reloaded verzió pedig a telepítés felénél amikor a CRUSADE.dat-ot telepíti errort ír.PLS segítsetek mert naon fontos lenne. THX előre is, Bye!
  • Wreck86
    #116
    na,azt mi volt?:)
  • kemszi2
    #115
    lol:D
  • DJ Skyline
    #114
    tárgytalan, öcsém megoldotta
  • DJ Skyline
    #113
    a harmadik epizóban van egy pálya, mikor a motorral menekülünk, és egy leengedett hídhoz érünk. ott mit kell csinálni? kilehet nyitni egy kis bunkert, amiből kijönnek a katonák, akkor van egy kút is, meg egy kis pajta, amiben egy lepukkant traktor van.
  • ricsa008
    #112
    én is
    és valószinű a Lego Batman lesz a köv a játékban van is egy vidi róla
  • Broafka
    #111
    tárgytalan :)
  • balika16
    #110
    Most vittem végig nagyon Jó játék volt!Várom a következő legós gamet!:)
  • Broafka
    #109
    vaalki nekem segítsen! :(
    hogy kell azt a részt megoldani? :(
  • kurek
    #108
    hali!
    a dinner suit c. pályán hogyan lehet leállítani a feketeruhás, lövöldöző pasast?
  • mama2
    #107
    Asszem vezsek legót:DDD.
  • Broafka
    #106
    a 3. részben az első pályán a könyvtárban, felmegyek a csigalépcsőn, ott lóg a kötél... hogy tudok átjutni a másik oldalra? a kötélen keresztül? mert sehogyan se tudok átugrani!
    HELP
  • DJ Skyline
    #105
    engem nem, de tényleg vannak ebben már olyan részek ahol leakadok 10 percre :D pl a második epizód negyedik szakasza, mikor egy ugrabugráló mukit kell legyőzni. mindent szétvertem, kinyitottam a környéken, de rá nem jöttem hogy az emberkék leeső turbánját kell felvenni, és a szobrot csak úgy lehet "aktiválni", ami a mukit leöli. mondjuk LEGO SW-ben ilyen nem nagyon volt, hogy akkor most gondolkozni kell :D meg tetszik hogy több minden van már azért, ellehet dobálni a tárgyakat, fegyvereket lehet felvenni amik kifogynak, stb
  • xido
    #104
    hát...nálam be volt dugva a kontroller..rumblepad 2-es...nem is kellett semmit állítani,alapból ismerte és jó helyen van minden kiosztva
  • Bucsek
    #103
    hogy oldható meg a gamepad kérdés? me nekem nincs 80 gombos gamepadom :D és muszáj mindent beállitani, de annyi gombom nincs.
  • Vogel
    #102
    de már az elején, mikor egy teremben vagy ahol forognak körbe körbe a padló szeletei és krokodilok vannak alul. Ilyet szól, a fényes rács berobbantható, csak találd meg hogyan! Hát az kész volt -.- Minek szól be ha nem is lehet berobbantani story módban? :P
  • mama2
    #101
    Engem is:D.
  • Vogel
    #100
    Kicsit gondolkodósabb mint az SW. Fel is idegelt párszor :D
  • hawkie22
    #99
    Az új rész nincs benne, a játék címe is ez: Indiana Jones The ORIGINAL Adventures
  • Soldiers
    #98
    kösszi
  • PrisonMan
    #97
    Minimális gépigény:
    CPU: Intel P3 1.0 GHz or AMD Athlon XP
    RAM: 256MB with XP/ 512MB with Vista
    VGA: 64MB 3D Graphics card with Vertex and Pixel Shader (VS/PS) Capability
    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista
    Hang: 100% DirectX 9.0c compatible Audio Device
    DirectX: DirectX 9.0c
    ODD: DVD Rom Drive (8X)

    Ajánlott gépigény:
    CPU: Intel P4 3.0 Ghz or AMD Athlon 64
    RAM: 512MB with XP/ 1GB with Vista
    VGA: 256MB 3D Graphics card with Vertex and Pixel Shader (VS/PS) Capability
    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista
    Hang: 100% DirectX 9.0c compatible Audio Device
    DirectX: DirectX 9.0c
    ODD: DVD Rom Drive (8X)
  • Soldiers
    #96
    megtudnátok mondani mien gép kell hozzá??
  • bon
    #95
    A kiválasztott felbontást miután átváltotta elfogadod tehát nyomsz egy igent?
  • kondor91
    #94
    Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, miért nem tudom a felbontást állítani? Hiába rakom a legnagyobbra, mindig vissza áll 1024*768-ra.
  • Lévisz
    #93
    Hali. Miért nem tudom gamepadra beállitan az irányitást?
  • balika16
    #92
    szerintem nincs benne!:(
  • bon
    #91
    Az új indí rész nincs benne? Mert én végigjátszottam a régi három részt, de nem találok sehol lehetőséget az új rész végigjátszására.
  • xido
    #90
    csak free módban
  • kemszi2
    #89
    tárgytalan:)
  • kemszi2
    #88
    ááááhhh...4pályán a lépcsőnél mit kell tenni hogy fel tudjak rajta menni?
  • lac coo
    #87
    Ha valaki tud valahol borítót, kérem linkelje be ! Köszi !
  • Blinkye
    #86
    LOL. vettem valami figurát már de hogy lehet választani őket? vagy csak free modban lehet?
  • mama2
    #85
    Második pálya. Into the Moutaint vagy mi.