21742
  • IXEMGabeo
    #8393
    mondjuk ez TT-s idő se benzin, se gumi szim.

    HRT-vel anno örültem, ha 1:20-at bírtam menni Monacoban gumi és benzin szimmel. Monaco ráadásul a többi pályánál jobban is szaggat sajna
  • IXEMGabeo
    #8392
    Monacoban egyszer sikerült egy 1:13-as időt mennem az volt a legjobbam kb
  • IXEMGabeo
    #8391
    ja jó már megijedtem, mert én a ringen eleddig controllerrel is csak 17:9-es időt voltam képes menni...most kormánnyal még nincs jó setupom gyakran lecsúszva az ívekről, szaggatva csinálok olyan 1:19:4-et:S
  • Crome
    #8390
    Igen, azt tudom, csak valamiért az volt a fejemben, hogy a motorok el is füstölhetnek. Ettől függetlenül remélem az idők folyamán belekerülnek majd valamelyik részbe a különböző, alant taglalt hibák. Végül is az életben is sokszor (bár manapság már nem is annyira sokszor) különböző hibák miatt esnek ki versenyzők és nem csak azért, mert kilökik őket vagy defektet kapnak...
  • rototti
    #8389
    Ringen? Én monaco-ra gondoltam.

    Crome: motorhibáról én sem tudok, de elvileg a motorok teljesítménye csökken a versenyek elteltével, szóval 2-3 versenyenként érdemes cserélni őket. Egy évad alatt 8-at használhatsz fel.
  • IXEMGabeo
    #8388
    max akkor, ha se benzin, se gumiszim nincsen másképp nem lehet 15-ös időt menni a ringen
  • Crome
    #8387
    Én azt hittem, hogy megfőhet a motor, ha sokáig autózom szélárnyékban, vagy sok versenyt futok egy motorral, de akkor úgy látszik valamit félreértelmeztem. Amúgy ezeken tényleg lehetne változtatni, hiszen anno mondjuk a GP4-ben is sok ilyen volt, (az EA -s F1-et nem tudom, azzal nem játszottam) akár kiugrás, különböző hibák, amik a maguk módján élvezetessé tették a játékot.
  • rototti
    #8386
    Azokon a pályákon is, bár ott lehet, hogy a 2. legkisebb leszorítóerős alap setup a jobb. Custom setup-okkal pedig még jobbat lehet menni.

    sajtburger: Azzal az alap setup-pal (b2) lehet menni 15-ös időt. Annak pedig elégnek kell lennie a pole-hoz is.
  • IXEMGabeo
    #8385
    semmiféle motorhiba és váltóhiba nincs benne sajnos, maximum a benzin fogyhat ki, ha beállítasz...

    úgy tudom nem lehet a rajtnál kiugrani semmiképpen, kár pedig sok F1-es game-ben benne volt:S
  • Crome
    #8384
    Nálam Monaco az egyetlen pálya, ahol quick setup-ot használok. Mégpedig azt, amelyik a "leglassabb" a száraz beállítások közül. Az kb. a középső. Próbáltam egyénit a Racedepartment-ről, de azokkal rosszabb voltam kivételesen, mint a gyárival.

    Más: Tudja valaki, hogy benne van e a játékban a rajtnál való kiugrás, mint hibalehetőség? Valamint az érdekelne, hogy milyen verseny közbeni spontán mechanikai hibák vannak? Van olyan, hogy elromlik a váltó, az elektronika vagy ilyesmi? (A defekt meg motorhiba tudom, hogy benne van, meg nyilván az ütközésekből adódó gondokról is tudok.) Már csak azért kérdem, mert ilyesmikről még nem hallottam nagyon.
  • sajtburger
    #8383
    Srácok monacoba melyik setup a jó? Próbáltam a balról a 2.-t, de lágy gumin még a Q2-be se tudok bekerülni.. :S Vagy inkább versenyen optimális az? Jobb oldali beállítások se sokkal gyorsabbak, nem tudom ez a monaco elég necces egy verseny bármelyik csapatnál vagyok.. :S
  • dr Kotász
    #8382
    Ezekszerint a Hungaroringen és Singapore-ban is jobb szélső quick setuppal mész? Érdekes, ott én sokkal lassabb voltam azzal a beállítással, mint lassabb, tapadósabb custom setuppal.
  • dr Kotász
    #8381
    Racedepartment fóruma szerintem is király, rengeted villámgyors beállítást találni.
  • barcames
    #8380
    E3 ma van a 2 nap és eddig semmi videó az f1 2011-ről :(
    5 perced videót eltudnék viselni :)
  • Crome
    #8379
    Másrészt ahogy egy mm-nyit is belenyúlsz egy q. setup-ba, onnantól az már egyéni (át is vált a monitoron minden custom-ra), tehát érdemes menteni, ha a belepiszkálás jobb eredményt hoz a gyárinál.
  • Crome
    #8378
    Jaja, bcc-nek igaza van. Vagy quick setup-ot állítasz be, vagy egyénit. Mondjuk q. setup-ot lehet finomítani kézzel, de egy kézire ráengedni egy előre beállítottat felesleges, mert mindent felülír...
  • bcc
    #8377
    LOL.Ha a quick setupot maxra húzod, akkor törlödik a beállításod.Magyarul felesleges beállítani az autód, ha utána úgy is a quick setupot használod.
  • gyuri35
    #8376
    Én is onnan írogattam ki őket,beállítom az autót+ a quick setupot maxra húzom ígytudok igazán gyors köröket futni!
  • IXEMGabeo
    #8375
    pedig az egyéni setuppal, aki ért hozzá úgymond sokkal többet lehet elérni, mint a Quick setuppal nem is hinnétek mennyivel
  • Crome
    #8374
    Én minden setup-ot a Racedepartment-ről szedek, ott van bőven és legtöbbje elég jó is.
  • palinho96
    #8373
    jó...... bocsi gyerekek :(
  • sajtburger
    #8372
    Hozzátéve még, ezek szerint autó és autó között óriási a különbség a játékban, ami plusz pont a fizika javára.
  • sajtburger
    #8371
    Én is mindig a legjobboldalit választom. Azt hittem a kocsiba is bele szoktál nyúlni. :) AMúgy ez a legjobboldalibb esőben is nagyon jó. Vagy hát kinek hogyan, de elmúlt szezonban a mekivel esőben azzal a beállítással körbeautóztam akit akartam, bár esőbe amúgy is nagyon jól szoktam menni, nem tudom ti hogyan, de azt nagyon szeretem.

    Monacra kíváncsi leszek, kipróbálom az a bal 2.-t. Monacoba első szezonban a torro rossoval tudtam talán 7-8. hely körül végezni, elég nehéz pálya, irányítható kocsi kell nagyon oda.
  • rototti
    #8370
    Én minden pályán a legjobboldalibb alap setup-pal megyek, kivéve Monaco-t, ott balról a második.
    Személy szerint nem ajánlom a beállítások mélyebb módosítását, amíg nem ismered tökéletesen a pályát, hiszen nem tudsz akkor összehasonlítani két különböző setup-ot. Másrészt nem jelent akkora előnyt ebben a játékban, hogy rászánj akár fél órát is. Nem egyszer vertem el multiban olyan embereket, akik saját beállítással mentek.
    Úgyhogy a setup-olásban nem tudok segíteni.
  • sajtburger
    #8369
    Háát.. most bahreinen túl vagyok, de ha jól emlékszek 2:06-7-es idő körül volt a legjobb, versenyben..

    Most ausztráliában próbálkoztam szabadedzésen, de nem igen sikerült előbbre lépnem.. Mondjuk a ferrari tavalyi gépe szerintem a játékban nem a legjobb, talán a vezethetőségén, irányításán tudtam kicsit javítani, így talán jobban fekszi meg a kanyarok kigyorsítását.. hát próba cseresznye.. :)

    1-2 pályához tudnál adni tippeket, mit érdemes állítani?
  • rototti
    #8368
    Ne az 1:48-at vedd alapul. Azt TT-ben futották, ahol nincs gumi és benzin szimuláció. Karrier-ben 53-as idő már jónak számít.
  • Firerock
    #8367
    ja:D
    ez így mégnagyobb fail:D
  • JUVEfun
    #8366
    ..mert ott Ö a házigizda.......
  • BIZ0906
    #8365
    Offline Proil létrehozása
  • Firerock
    #8364
    minek kell ez az álszentkedés?

    #8362: Amikor rámész hogy csináljon új profilt,és ott lejjebb kell görgetni és ott lesz aláhúzva meg kékkel írva hogy local vagy offline profile!
  • palinho96
    #8363
    eredeti?? ha nem akkor irány a WAREZ topic!!
  • koj
    #8362
    Sziasztok! Elindítottam a játékot és kér valami games for windows live regisztrációt. Még új vagyok a játékokkal kapcsolatban szóval ez most mire is jó? Ha rámegyek hogy új profilt csinálok oda mit kell beírni meg milyen jelszót kér? Mert ha nem csinálok profilt akkor nem ment.
    Köszönöm a segítséget!
  • sajtburger
    #8361
    Most úgy is azt terveztem, hogy több szabadedzést nyomok majd végig, így tudom a beállításokat próbálgatni.. csak ehhez kellett egy ferrari. :)

    Amúgy az a 1:48.400 eléggé üt..
  • bcc
    #8360
    Sok mindent.Shakirban Time Trialban egy jó beállítással 1.48.400-at lehet menni, sima fast settingel meg 1.50.300.Szóval megéri a beállításokkal bíbelődni.
  • sajtburger
    #8359
    Világbajnok lettem a McLarennel, így most a ferrarin a sor, kedvenc csapatom, két szezont tervezek itt, majd a mercinél az utolsó szezont.

    Amúgy elég más az irányítása a ferrarinak.. picit nehéz lesz megszokni.. :S

    U: Időmérőn min lehet variálni, hogy 1 körön igen jó kört tudjak menni?
  • BIZ0906
    #8358
    Nekem tetszik.
  • adam46
    #8357
    Így jó lesz?
  • BIZ0906
    #8356
    Nem rossz 5let!
  • FSpofon
    #8355
    mielőtt nyit vki egy f1 2011 topicot, át kéne nevezni ezt Codemasters' F1-re vagy vmi ilyesmi, fifához hasonlóan elég lenne egy neki.

    2011 infók, coopon lesz a hangsúly:
    "
    Go compete sees the biggest feature additions to the game; multiplayer is a much bigger focus this time around. F1 2011 allows two players to team up and start a co-op career. Whilst this might seem a co-operative affair on the surface, the rivalry between team mates is at the heart of the F1 experience. Who qualifies the furthest up the grid? Who has the better lap times? Who crosses the finish line first? I'll be answering each of these questions with "me" when I inevitably start a career with my F1-obsessed father when the game launches.

    Online racing will also be served by a more robust hub, acknowledging the dedicated following that F1 2010's multiplayer maintains to this day. It's here that one of F1 2011's additions will be felt the strongest, and where it will certainly prove controversial.
    "
  • barcames
    #8354