21742
  • barcames
    #8353
    http://www.f1game.hu/images/stories/F12011_b4.jpg
  • barcames
    #8352
  • barcames
    #8351
  • barcames
    #8350
    f1 2011 képek brutálisak :D
    grafika 3x jobb lesz mint a 2010-ben :D
  • Bacsa11
    #8349
    köszi szépen
  • csabicsabi
    #8348
    namégegyszer offline profil
  • csabicsabi
    #8347
    Offlin profil létrehozása:
  • Bacsa11
    #8346
    sziasztok. mit kell tennem hogy a játékban tudjak mentést csinálni? mert a regisztráció nem sikerül
  • Crome
    #8345
    Akkor passz... A legújabb MegaTrainer-el nekem sem működött, de a belinkelt verzióval a mai napig gond nélkül megy a dolog.
  • Palinko
    #8344
    sehogy sem akar sikeredni :S
  • Palinko
    #8343
    köszi akkor ezért nem találta a kereső mikor beírtam hogy mega trainer :D
  • Crome
    #8342
    Na, az előző linket nem szereti, de remélem ezt már szeretni fogja. A trainer-t kell leszedni.
  • Crome
    #8341
    Tessék: MegaTrainer
  • Palinko
    #8340
    sajna nem találok ilyen verziójút :(
  • Crome
    #8339
    Az nem játék patch, hanem a MegaTrainer verziója, amivel érdemes próbálkozni.
  • Palinko
    #8338
    én olyan patchről nem tudok :(
  • rototti
    #8337
    Nem tudok trükközésről, de sztem jobb ha hagyod a spanyol pályát, mert azt profin kell tudni, hogy legyen esélyed jó eredményt elérni. Majd kövi szezonban. :)
  • emberszerű
    #8336
    Biztos nem lehet valahogy trükközni? Be volt kapcsolva az autosave, így gondolom nem lehet korábbit betölteni. :(
  • rototti
    #8335
    Nem lehet, hacsak nincs meg az egy versennyel korábbi mentésed.

    webibebi: a féket érdemes 5%-ra rakni, mert az para, ha állandóan van kis fékezőhatás. És mivel f1-es autókon nincs féklámpa, így ezt nehéz észrevenni.
  • emberszerű
    #8334
    Sziasztok!

    Sokat szenvedtem a spanyol pályán, aztán kiderült, hogy ott az AI esetében nincs gumi és benzin sim :|. Monaco következik, de szeretnék újra menni Spanyolországban, megoldható lenne valahogy, hogy a bajnokságban visszalépjek egy futamot? Köszi előre is a válaszokat!
  • dr Kotász
    #8333
    0-ra érdemes, ha elég precíz a kormány. Nálam a pedálok is azon vannak.
  • sajtburger
    #8332
    azért igen komolyan nyomjátok.. én most ugye a McLarennel első vagyok de könnyű és közepes fokozatot cserélgetem.. persze pályafüggő a teljesítmény, vannak pályák amin elég szarul megyek, van amit nagyon szeretek, ott oktatok.. :)
  • Crome
    #8331
    Nálam 0 mindenhol.
  • webibebi
    #8330
    sziasztok! az volna a kérdések h a deadzone-okat mennyira állítjátok?
  • oneal1
    #8329
    következő lenne a kérdésem.

    24 es hírnéb, Abudabi nagydíj előtt
    még talán 2 van vissza nem tudom.

    minden ajánlatot elutasítottam kivéve a redbullét.
    ha ezt is elutasítom akkor azok akik eddig nem adtak azok adhatnak?
  • Crome
    #8328
    Öhm... hát nagyon jól nyomhatjátok, mert én Toro Rosso-val gyakran kényszerülök arra, hogy nehézséget váltsak, mert egyszerűen lealáz az AI legend-en. :-)
    Persze pálya függő, mert pl. Kanadában legenden az időmérőn adtam majd 2mp-et a másodiknak. Amúgy most az első évadom negyedénél kb. 15. vagyok az összetettben, szóval ez az évad már bukta szerintem. Ja és ugye 50%-os távokat futok, de néha jó lenne a 100%, mert sokszor azért nem tudok előrébb jutni, mert elfogynak a körök. :-) Csak éppen 100%-ot nem bírnék egy helyben leülve lenyomni...
  • oneal1
    #8327
    szemét az AI ezt mindenki tudja:D

    HRT vel, legenden, még a csapatbajnokis is vezetem:D

    remélem a 2011 ben tényleg javítanak ezen, ahogy említették.
  • rototti
    #8326
    Azt mutatják, hogy mennyire kopott a gumi. Sárga: kopott, még bőven jó; narancs: eléggé kopott, ha nincs extrém helyzet vagy a taktikád nem kívánja meg, ekkor már érdemes lecserélni; piros: jobb ha ezt nem látod, mert ekkor már nagyon elveszik a tapadás.
    Nem érdemes egyébként húzni a kerékcserét, mert ha pl. lággyal indulsz és már egy gumid narancs, akkor már lassabb tempót tudsz csak menni, mint új keménnyel.
  • nono28
    #8325
    Valaki leirná nekem hogy verseny közben a gumi különböző színű,melyik mit jelent.A feketét tudom hogy az defektet jelent.A többit valaki legyenszíves leirni köszönöm.
  • barcames
    #8324
    hát a 2 szezonomat nyomatom a red bullal simán világbajnok leszek a legnagyobb fokozaton ez vicc:S monzai időmérőn rosbergnek 2.8 mp adtam 1 kör alatt.... :S
    Következő évbe aláírtam a Ferrarihoz hát ott az lesz a célom, hogy az egyéni bajnokság mellett a csapat bajnokságot is megnyerjük a fáradt brazil gyerekkel.
  • sajtburger
    #8323
    én most 2. szezonban a mekinél versenyzet, mivel előző szezonban legyőztem Buttont, a nagy rivális, most pedig a mercinél 27-es szintet írnak. Szval elég magas. Én ma adtam meg riválisnak Alonsot riválisnak. Gyakorlatilag is ő a legnagyobb riválisom a pontversenyben, jövőre pedig a ferrihoz szeretnék igazolni mindenképpen. :)
  • Crome
    #8322
    A gamecopyword.com -on van a 1.0.2.8-as verzió, próbáld ki azzal!
    Nekem azzal megy, az újabb verziókkal valamiért nálam sem akart működni.
  • HegiD
    #8321
    Üdv!
  • oneal1
    #8320
    :)

    nekem a redbull adott már a 15. futam után, de nem érdekel:D

    Mercedes GP kell:)
  • Palinko
    #8319
    mondj jót a versenyzőjükről, és nyilatkozatoknál ha csapatodról kocsidról van szó mindég a bal szélsőt válaszd. nekem első évben adott a ferka egy 10,5 misit :)
  • oneal1
    #8318
    hmmmm
    17. versenynél járok.

    22 es hírnevem van és a merci nem akar:D
    mármint a mercedes gp.

    ennél nagyobb hírnév kéne hozzá?
  • JUVEfun
    #8317
    LINK
  • szabensz
    #8316
    Szevasztok. Segítsetek már nekem nekem a gépem megfelel a rendszerkövetelménynek és a legminimumra van állítva a grafika és mégis szaggat de nagyon!! segítsen már valaki mit tudok vele csinálni?? köszi előre is.
  • mrsix
    #8315
    Hello. Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol találom azt a skint, vagy modot, hogy a játékban a kijelzőn ott legyen a drs, kers.
    Valaki dobjon egy linket vagy a fájlt.

    Köszike
  • tommygear
    #8314