21742
  • lac coo
    #8433
    Nem lehet, hogy a texturák vannak megkeveredve?
  • IXEMGabeo
    #8432
    áá tegnap jó hűvös volt tűrhető volt a game, mamár játszhatatlan:s ez a nyári meleg nem tesz jót a gépemnek még úgysem h a gépházam oldala le van szerelve nem kap elég hűtést a VGA kártyám
  • IXEMGabeo
    #8431
    amúgy most Lotussal állati köröket megyek Melbourneben 1:27-es kört kibírtam préselni, Malajziában 1:35-öt is, Kínában pedig szintén 1:35.1-et mentem...
  • IXEMGabeo
    #8430
    UI: ez sztem az 1.1 patchnek az utóhatása...
  • IXEMGabeo
    #8429
    majd most azt fogom csinálni, hogy az alaptaktikát használom és nem nyúlok bele a nyilakba...
  • rototti
    #8428
    Hmmm, ilyennel még nem találkoztam, de nem is hallottam róla. Nincs fenn valamilyen mod? Más ötletem nincs.
  • IXEMGabeo
    #8427
    nem érted, sehogy sem teszi fel a keményet, próbáltam azt, hogy a pályán lőttem be, hogy PRIME, bementem a boxba biztonság kedvéért ahogy haladtam 100-al, még akkor is rányomtam, hogy PRIME...és erre felteszi a lágyat még így is...

    volt olyan, amikor 2x ki kellett menjek a boxba mindkétszer lágyat tettem be, igen ám, de akkor meg nem büntetett meg a gép, mert úgy érezte h a keményet tettem fel:D:D:D vicc, Malaysiában is a lágyat tette fel a gép, és nem kaptam büntit, most Kínában pl 2x is ki kellett menjek mindkétszer lágyat kaptam, rögtön utána megkaptam a DSQ jelzést persze h idegbeteg vagyok...majd megpróbálok a taktika szerint eljárni akkor megyek ki, amikor a gép jelez...dehát ez akkor is röhej nincs erre valami spéci megoldás?
  • rototti
    #8426
    Én úgy vettem észre, hogy ha azután állítod be a gumit, hogy átléped a pitvonalat, akkor megmarad a beállítás. Persze ez csak akkor jó, ha nem az első pár box a te csapatodé.

    Amúgy száraz időjárásnál nem is kell ezzel foglalkozni, mert ha lággyal indulsz és kimész a boxba, alapértelmezetten a keményet fogja feltenni.
  • IXEMGabeo
    #8425
    istenem, megint ez a kerékcsere bug előjött...jóval előre rányomok a Prime gumira és visszateszi az optiont...mi a francot csináljak ez ellen? elvileg a patch is fent van, nem értem korábban ez nem volt probléma most ezek miatt veszik el az óriási előnyöm, mert mindig a lágyat teszi vissza akármit csinálok...
  • bcc
    #8424
    Kérdezd meg a warez topicban.
  • juviktor9
    #8423
    Sziasztok! működik a játék a patch-el tört verzión is? nem merem felrakni, nehogy szétzúzza a játékot :) légyszi valaki akinek tapasztalata van etéren írja le, nagyon megköszönném! köszi mindenkitől előre is!
  • Sponnyabob
    #8422
    Köszi!
  • Crome
    #8421
    Beállításoknál új karriert kérsz.
  • Sponnyabob
    #8420
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet új játékot kezdeni? Mert felraktam a játékot az egyik ismerősön gépére és mivel ki kellett próbálni megy-e végig ment az interjú meg a névválasztás és azt szeretném hogy ez legyen újra a következő indításnál.
    Tehát mintha most lett volna feltelepítve a játék.

    Valahogy meg lehet csinálni ezt esetleg a mentések törlésével vagy valami?

    Ha valaki tud ilyet írja le legyen szíves.
    Köszi!
  • Palinko
    #8419
    jah valami motorprobléma (persze csak agyonhasználtnál) meg kerék leszakadás remélem lesz a 2011 ben.
  • Crome
    #8418
    Igen, én is ilyesmit taglaltam pár sorral lentebb, hogy gyakorlatilag, ha csak nem ütközöl vagy kapsz defektet, akkor amúgy nem fogsz soha kiesni. Tudom, hogy már írtam ezt is, de anno a GP4-ben azért ott volt hibának, hogy "water leak, "oil leak", "electrical problem" "suspension problem", "loose wheel". Jó, tudom, hogy nem lehet a kettőt összehasonlítani, de azért a valósághűség miatt elférne ilyesmi ebben is.
  • Palinko
    #8417
    hát nagyszerű lett a motor szimuláció, 1 motorral végigmentem a szezont minden verseny nyerve....

  • nono28
    #8416
    Nagyon állat!
  • oneal1
    #8415
    f1 2011 ben kiváncsi vagyok, hogy mennyivel lesz komolyabb adott nehézségi beállításokkal a játék, a mostani az elég gagyi.

    Illetve, hogy a grafikán tudnak e még fljelszteni:)
  • JUVEfun
    #8414
    rf-be már van ilyen :
  • barcames
    #8413
    elvileg lesz csak még nincsen beletéve a játékba
  • Palinko
    #8412
    de szemét 1 játék. 2. évadban a ferrarinál voltam és ott is akartam maradni, de sajna nem lehet csapattársadat legnagyobb riválosodnak választani, ezért webber lett az, és most át kell mennem red bullhoz :SS
  • Crome
    #8411
    Bocsánat, nem car, hanem surface materials.
  • Crome
    #8410
    Azt hiszem a Car materials fájlban lehetett állítani a tapadás nagyságát.
  • Crome
    #8409
    Kösz, valahogy átsiklottam rajta.
  • Petryx
    #8408
    Sziasztok
    Parkoltattam a játékot pár hónapot, érdeklődnék hogy van-e olyan MOD ami normálisabb AI-t eredményez mint a gyári és LEHET használni hálózati módban (Hamachi)
    Volt már az elején TrueAI meg minden, de csak Single-ben működött.
    Van valami megoldás már rá?
    Thx.
  • bubu13
    #8407
    Szeptember 23-án elvileg!
  • Firerock
    #8406
    megint szeptember végén jelenik majd meg?
  • Palinko
    #8405
    én olyasmit hallottam nem is lesz safety car......
  • barcames
    #8404
    3 hónapja jelentették be!!!
  • FSpofon
    #8403
    épp hogy bejelentették, mit vársz? messze még a megjelenés, augusztusban gamescomon meg pax-on biztos megmutatják majd.
  • barcames
    #8402
    nevetséges, hogy eddig a játékról van 8 kép és kész
    egy videó sincsen... a biztonsági autót meg se említik sehol...
  • ATi0021
    #8401
    Helló! Lenne egy kérdésem. A karrier módban jelenleg az 5dik szezont teljesítem. A McLarennek versenyzek, legutóbbi versenyem SPAba volt ahol VB lettem. Kaptam is a rivális választás miatt szerződést a Ferraritól, sőt Mercitől és hamarosan a RebBull szintje is meg van, de én szeretnék maradni a McLarennél. A kérdésem hogy mekkora rep pont kellene ehhez?
  • Palinko
    #8400
    köszi!

    Crome. beállításoknál ott a mentés.
  • lac coo
    #8399
    A pálya anyagainak tapadását lehet valahol piszkálgatni ? ( Fű, beton ....)
  • Crome
    #8398
    Kézileg hogy lehet menteni benne?
  • bcc
    #8397
    Ezt töltsd le és másold be a játék könyvtárába, ezzel megoldódik a mentés probléma:
    http://www.racedepartment.com/downloads/f1-2010-rddev-mods-69/rddev-save-error-patch-1-01-fix-3635/
  • Palinko
    #8396
    nekem olyan problémám van, hogy nem ment a játék, pedig van offline profil, automentés be van kapcsolva, kézileg is mentettem. már 2. idényt kezdtem a ferrarinal most meg megint az 1. versenynél vagyok :S ha van valakinek saveje vagy tudja honnan tölthetek megköszönném, meg persze a megoldást is. legújabb patch fenn van minden MOD nélkül.
  • Crome
    #8395
    Az AI tényleg ilyen "okos" mindig? Mármint Spa-ban elindultunk inter gumikon, pár kör után olyan eső volt, hogy kellett a wet gumi. Viszont csak én cseréltem, az AI az egész 50%-os távot lenyomta inter-en. Így persze első lettem 45mp-es előnnyel, és ez csak egy féltávos verseny volt. Jó nyerni, csak így kicsit veszít az értékéből az AI bénasága miatt.
  • sajtburger
    #8394
    Háát.. nekem ez a monaco időmérőn eléggé felejtős.. még egy ferrarival is. :S Viszont viharban, ömlő esőben 22. helyről, megnyerni, úgy hogy utolsó körökben letört a szárny.. legnagyobb eddigi futam volt. :)

    Amúgy, hogy ha a hírnevem nincs is meg a ferrarihoz még, de ott versenyzett, akkor hogy érhetem el a szerződés hosszabbítást?