21741
  • Cicakaka
    #13347
    Közben megvan hol van a saturació, de az amúgy is 0%-on van, még is iszonyatosan érzékeny a kormányzásra.
  • lac coo
    #13346
    Szopi, megint nem szinkronizálja a cloudot ...
  • Cicakaka
    #13345
    Mi az a saturáció és hol tudom ezt levenni?!
  • lac coo
    #13344
    Jah, nálam is ez van. Most reinstaláltam, talán jó lesz, ahogy néztem most letöltött mindent ...
    Meg a steam cloud-al volt valami baja, amiatt is újra kellett kezdeni az egészet :)
  • Alexease
    #13343
    Patch #4 News - 03/10/12
    Options
    03-10-2012 05:06 PM

    Patch News #4
    Today sees patch #4 available on Steam for PC versions of F1 2012.

    This update addresses a number of issues, including:

    Understeer: Adjusted track information to provide a more uniform level of grip across the entire surface
    Fixed an issue where some users (especially those on laptops) were unable to change their resolution.
    Fixed a crash in Co-op when trying to resume a session at the start of a Qualifying session that neither player would take part in.
    Fixed issues with the weather system in Instant Replays / Race Replays which could instantly change the track wetness level.
    Removed engine damage from the list of damaged parts that can force a pit stop to take priority over a drive through penalty.
    Changed the Prime tyre compound to Hard for Suzuka to match the race this weekend. This change will not affect Time Attack which will continue to use the Medium compound tyre.
    Added a white cross to the DRS OSD to indicate to that it is unavailable because of a fault.
    Fixed a number of minor graphical issues.
    Fixed a couple of minor issues with timers not resetting correctly.
    Other changes of note:
    Added a Skip Session option so players can leave any session without having to complete it.
    Tweaked force feedback for all devices.
    Improved the lighting on Singapore.
    Known issue:
    Saves not synchronising with the Steam cloud. If you are experiencing issues with saves uploaded to Steam’s cloud, we recommend using saved games stored on your local drive/PC.

    The fixes listed above and those specific to the Xbox 360 and PS3 versions of the game are also being tested and verified on those platforms. As these versions require additional submission and authorisation from both Microsoft and Sony the release date for these will follow a little later than the PC version.

    We are working on other issues you have reported via the forums, Facebook and Twitter and are working to fix them as quickly as possible. In the meantime, please note that we are still collecting feedback via our Technical Assistance forums and do encourage you to post your issues there being sure to include as much information as possible.

    Thanks for your continued feedback!
  • Alexease
    #13342
    Osszehasonlitva a korabbi FFB file-okkal, sokkal kisebbek az ertekek benne. Lehet hogy inkabb gyengitettek?!?! Remelem csak a konfig file-ban.

    Amugy renggel toltottem le, most csinaltam harmadjara vegig azt a szerencsetlen Young Driver Test-et;D Jo lenne, ha nem kellene vegignezni es hallgatni a dolgait;)

    Meg itt ott szivat, mert hulyen csuszik a gumi (YDT-special), nekem pedig kellett az osszes pucuka meg aranyerem:D Nem mintha szuksegem lenne az osszes csapatra a karrierhez, azt ugy sem megyek vele;D

    De valamelyik patch-ben jatevitottak ezt-azt, mar a box vegetol engedett vezetni, nem vitt ki a palyara, es nem volt hibas a palya, ugy mint a demo-ban es az FLT-ben.
  • Alexease
    #13341
    Akkor mar ketten vagyunk;)
    Jott valami update, azt toltotte, installni probalja, de nem megy neki;)
    Amugy valamit piszkaltak az FFB-n, teljesen masok az ertekek, lehet hogy meghallgattak a kerest, es jol felhuztak az erosseget:)))
  • lac coo
    #13340
    ez a steam-es verzió nem szeret engem, menet közben kiírta, hogy elveszett a kapcsolat a gameserverrel, azóta töltöget minden félét, meg errorozgat, de nem igen indul :))))
  • Nohab
    #13339
    Alapesetben magától letölti és telepíti.
  • Batmanci
    #13338
  • lac coo
    #13337
    Ciki volt neki, hogy veled egy csapatban kéne lennie ! :DDD
  • aracco
    #13336
    Sziasztok
    Bocsi a láma kérdésért de a steam-en hol tudom letölteni a Patch-okat?
  • Aerox21
    #13335
    Én ezért nem választottam Alonsot riválisnak mert gondoltam, hogy ahelyett rak be:S Így Button lett a kiszemelt akit el is vertem:D
  • hertzui
    #13334
    Még egy nagy hiba,világbajnok lettem hála istennek kaptam is a ferraritól egy szerződést,amit el is fogadtam,erre ki a csapattársam,a tróger Massa! Alonso meg ment a levesbe,ezt nem hiszem el komolyan mondom. Hihetetlen,massaval érjek már el valamit,amikor olyan mint a hátramenet,ááá!
  • Tormiee17
    #13333
    Nekem is ilyen... :D
  • gallardo
    #13332
    Eredeti a játékod?
  • hertzui
    #13331
    Még 3 verseny van az első szezonból,de már most elegem van. Dinamikusra van rakva az időjárás és eddig 2 száraz versenyen mentem,a többin mind esett,ez komolyan mondom hihetetlen,ráadásul karrierben ahol össze-vissza megy az autó:( Ami most jön verseny azon is esik 100%. Az utolsó brazil nagydíjon is 1000%,hogy esni fog. Ez a dinamikus időjárás,hogy állandóan esős versenyem van?? Összevéve 3 száraz versenyem volt(lesz) az első szezonomban,szomorodjon meg!
  • Batmanci
    #13330
    Elfeledkeztem a fórumról, mert elkezdték felrakni a letöltések közé a modokat. Ezzel még nem lenne baj, de nem rakják oda mindet.
    Most már legalább nézem mindkettőt.
    Kösz a segítséget.
  • Aerox21
    #13329
    Bajnok lettem, Buttont riválisként 4-1-el elvertem, kaptam szerződést a Mclaren-től, és a motor nekem egész versenyen füstöl(automata váltó)...kell ennél több?:D
  • dr Kotász
    #13328
    Hogyne, itt találhatóa cuccos.
  • Danecay
    #13327
    Éppen hogy emlékszem a hsz-odra amiben erre céloztál, de tényleg csak célzás jellegű volt a dolgog, és senki sem erősítette meg, persze nem is cáfolta. Persze ezzel nem a szavahihetőségedet kívánom megkérdőjelezni, csak ez egyéni tapasztalat így, nem pedig általános, szóval jobbnan örültem volna ha ezt más is megerősíti.



    "nem a motor, hanem váltó.. túl gyorsan dobálod vissza és felváltásnál végig pörög a motor az adott áttételen ;) "


    Ezzel csak az a baj, hogy a Codies nem egészen ilyen szemlélettel készíti játékait. A valóságban sem és egy szimulátorban sem dúrran el a váltó 3 kanyar után még extrém használat során sem, nem hogy egy nagyközönségnek szóló játékban, és ott is csak érdekes módon szabadedzés és időmérő során.
  • burkos01
    #13326
    Valaki adhatna egy kormány beállítást. Az ausztrál pályán szívok vele. Tekerem a kormányt és nem fordul az ívre. Mi lesz montecarlóba???
  • V43 1105
    #13325
    Hockenheim.. első kiesés, vittem magammal Di Restát is.. Force Indiánál versenyzek .. Jön a contact offer, Saubertől, öhm asszem még várok ..
  • Dzsoy
    #13324
    Nem vagyok egoista vagy ilyesmi, pont leszarom hogy ott a nevem :D

  • JUVEfun
    #13323
    1., NEM váltóról , hanem MOTORRÓL beszélt
    2., nagyon örülünk ,hogy ennyi rinya után (csúszkálsz,nem jó a kormány stb)
    most már túl nehéz.......

    Szerintem te azért töltöd teli a hü... hsz.del a topicot ,hogy lásd a neved bár Batmanci megmondta : "ehhez mindenkinek joga van" (csak unalmas)

  • Dzsoy
    #13322
    Nem kötekedni akarok ,de a 2 mekibe épp váltót cserélnek a hétvégi futam előtt mert mind a kettő tropa lett :D

    Amúgy elég idegesítő hogy tavaly túl könnyű volt a játék (számomra) idén meg vagy túl nehéz vagy megint csak megnyerek mindent...
  • JUVEfun
    #13321
    Ez melyik F1 game ???
  • IXEMGabeo
    #13320
    részben OFF:

    Ezt láttátok már?:)

  • IXEMGabeo
    #13319
    az volt még az igazi F1, amikor eldurrantak a motorok. Nekem valahogy külön izgalmat csempészett az, hogy mondjuk egy torony magasan a vb-t vezető versenyző alatt mondjuk világverő technika volt (tegyük fel a 2005-ös Mclaren), és ennek az volt az ára, hogy a motor felmondta a szolgálatot. Versenyzői szempontból nem kellemes, de sztem a sport része (volt). Hibák mindenhol vannak az egész élet tele van velük a gépek is azért hibásodhatnak meg, mert ember alkotta a gépeket. Nem nagyon értek a műszaki dolgokhoz, de számomra hihetetlen mekkorát fejlődött a technika, hogy már szinte nem képes a legutolsó csapatnak a HRT-nek eldurrannia a motornak:O Azt régen a Minardi vagy mondjuk az Arrows autói állandóan felmondták a szolgálatot (90-es évek és 2000-es évek eleje)
  • JUVEfun
    #13318
  • Batmanci
    #13317
    Dr Kotász!
    Meg tudnád adni, honnan a mod?
    Mert az RD behányt, és nem szeretnék kutatni.

    @Az nagyon tetszik, hogy itt mindenki F1-es pilóta. :)
    Ami persze, nem baj. Csak vagy én vagyok egyszerűen ennyire hiteltelen, vagy csak az én háeszeim kerülik el mindenki figyelmét. (Ami lényegében ugyan az)
    Ne figyeljetek ide, mert most fogok hazudni: Sokkal ezelőtt már írtam, hogy kölcsönkértem egy valódit, és nem durrognak a motorok. Ha ebből nem lehet érteni, akkor mindenki a saját kárán...
    Egybknt, ha beletenne a Codie egy ilyet - nevezzük effektnek -, hogy elszólják magukat a motorok, akkor még gagyibbá tennék mint amilyen.
    Nem a '80-as években járunk, ahol szarrá robbantak a mocik. Ezek a technikák már elég komoly terhelést képesek elbírni. Nem kell mást kérdeznem, csak két dolgot. Idén hány motor szállt el? (Hagyjatok a Rönyó generátorával) Vagy ha figyelitek a közvetítéseket; Hol váltanak fel és le a fiúk? Mert bizony én az öreg szemeimmel mindig látom a kéket.
    Nyilván, szándékosan szétküldhető egy motor. Na, de 2 kör alatt, ahol még fel sem toltam dúsabb mixre? Azt gondolom, nem kellene komolyabb vitába bocsátkozni emiatt, és én nem is fogok. Továbbá, most írtam le utoljára, hogy mitől szálltak el a motorok. Elvégre nem vagyok én szajkó!
    ::))
  • Alexease
    #13316
    THX
  • macleody
    #13315
    Én nem tudom egyébként, nem nyomtam versenyt mert nem bírja a gépem. Csak olvastam itt valahol.
  • Dzsoy
    #13314
    én eddig egyszer tapasztaltam csak amikor manuális váltóval mentem. Mivel nem vagyok nagy játékos és kormányom se egy jó állapotú cucc így automatán szoktam menni. Viszont olyankor sose tapasztalok ilyeneket. Legalábbis eddig nem volt.
  • macleody
    #13313
    Az érdekes mert valaki írta, hogy már boxból kijövet elkezdett füstölni a technika.
  • Dzsoy
    #13312
    A füst tényleg a váltó miatt van.

    Egy érdekesség:
    Egyik futamra 0% esőt jósolt ,persze az utolsó 15 körben leszakadt az ég (100%-os futamokat megyek)
    A következő futamra viszont 100% esőt jósolt így direkt esős beállítást kerestem, de persze már a 6. körben mehettem a száraz gumikért és a maradék 50 kör is szárazon ment...
  • dr Kotász
    #13311
    Igen, normál file-rendszer van. Most raktam fel a "remove start lights" modot épp.
  • palinho96
    #13310
    nem a motor, hanem váltó.. túl gyorsan dobálod vissza és felváltásnál végig pörög a motor az adott áttételen ;)
  • Danecay
    #13309
    Ja, ezt én is olvastam, csak, hogy Flash Back használata nélkül is előjön nekem, futamon pedig elpukkanni nem pukkan viszont füstöl végig, amivel kapcsolatban azt is olvastam, hogy amennyiben füstöl a motor, csökken a teljesítménye is.
  • lac coo
    #13308
    Elvileg a legutolsó patch-ben javították...

    Fixed an issue where using a flashback could result in an engine blowout effect.