21741
  • argo001
    #13387
    Mármint az autót nem a játékot. :D
  • argo001
    #13386
    Feladom. Momoval lehetetlen a játékot egyenesben tartani. Steering wheelre rakom a beállításoknál, és úgy a legkisebb kormánymozdulatra is kanyarodik. Ha offra rakom, akkor meg alig kanyarodik.
    Szép munka Codemasters...
  • szabii98
    #13385
    jólnézki grat! mennyire volt nehéz megcsinálni?:)
  • Dzsoy
    #13384
    Nekem se sok kedvem mostanában. 2 napja nem nyúltam hozzá mert proff túl könnyű legend meg túl nehéz nekem. :(
  • Tormiee17
    #13383
    Én vezetem a tabellát és Suzuka jön,de valahogy mostanában nincs kedvem játszani
  • B0GE5z
    #13382
    ha feltartok mindenkit akkor lazán xd
  • V43 1105
    #13381
    Ez a multi siralmas az ilyen játékosokkal ennyi retardáltat :D Nekem meg ez a fos game most látom nem mentett csak Hochkenheimnél .. már Monza után jártam -.-
  • IXEMGabeo
    #13380
    precise-re emlékszek, aki Caterhammal nyert egy jó taktikának köszönhetően
  • Dzsoy
    #13379
    Legend fokozaton nyert már valaki? Vagy legalább egy dobogot sikerült összehozni?
  • Totti5
    #13378
    Ez megjelnés óta ilyen, az eső meg egy nagy vicc benne... tudod órúzs padlón kersel 6osba 250el wet gumival szakadó esőben, egy moccanás nélkül tökéletesen bevehető mint ha szuperlággyal tenném... hova lehet ezt még butítani?
  • IXEMGabeo
    #13377
    megint meg fogom csinálni a Spanyol és a Bahreini nagydíjat...majd utána kiderül
  • Robert24
    #13376
    Nincs mit. Remélem sikerülni fog neked is.
  • IXEMGabeo
    #13375
    köszönöm írták már, de ki fogom akkor próbálni mostmár
  • Robert24
    #13374
    A My profilnál autosave-re van állítva annak ellenére, hogy manuálisan a régebben említett módszer szerint mentek. Ha látom egy hétvége után, hogy nem ment a program akkor nem lépek ki, hanem multiplayerbe bemegyek majd split screen kiválasztok egy csapatot és pilótát elinditom a quick race-t a kormányomon nyomok egy pauset majd Driving Controls ott bármire áttállítom a kezelőszervet ezt megcsinálom a billentyűzettel is majd kilépek és így kicsikarom az automatikus mentést. Nekem eddig működött. Ezt tudom mondani.
  • IXEMGabeo
    #13373
    Robert simán mentesz manuálisan? Én is megcsináltam, de nem volt jó:( Amúgy az autosave nekem forgott és mégsem mentette el mikor újra beléptem.

    Mostmár állandóan Bahreintől folytatni háát..mind1 utoljára megpróbálom, ha nem jön be akkor pedig patch 3 lesz belőle
  • Robert24
    #13372
    Régebben írtam már, mert mostanába a különböző javítások voltak a témák. Látjátok, pont ezért nem szoktam kapkodni a patchek után és a hozzászólásaitokból kiderűl, hogy jól is tettem. Nekem a mentési bugon kívűl nem volt sok gondom a játékkal és szerencsére azt a hibát is lehet kezelni manuálisan és teszem is azt azóta. Nagyon jól elvagyok vele Koreánál járok külön jó az amikor lemész az ideális ívről és gumitörmelékeket szedel fel ezáltal a tapadásod is csökken stb. Ezeket nem akarom elrontani.
  • IXEMGabeo
    #13371
    hanyas patch csinálta ezeket?...

    ezek után fel nem tenném egyiket sem, egyedül ezzel a hülye mentéssel van bajom:S
  • lac coo
    #13370
    Ahogy mérgemben olvasgattam, lehet , hogy csak a ideális ív melletti poros részt írták át nagyobb tapadásra ( mert mindenki szerint vicc volt, hogy ott nem talál tapadást a gumi, meg ilyen nincs is ...), talán vissza tudom mahinálni. De vizes betonnal nem tudom mit kezdjek, ugyanolyan féktávot veszek rajta mint szárazon !!! Halálosan ugyan ott fékezek !!!
    Gondolom ez a tv-ben is így van :)))))
  • JUVEfun
    #13369
    teljesen egyetértek , le is szedtem és újra raktam a patch nélkül , így még úgy ahogy használható.
  • lac coo
    #13368
    Azért lassan de biztosan csak enged a CM a sok sírásnak ...:(
    Legutolsó patc után, megszűnt az alukormányozottság, egyszerűen szinte elronthatatlan egy kanyar még vízben is, esős pálya meg lassan tényleg úgy tapad mint a száraz .Tavaly ugyan ez volt, ott is engedtek a botlábúaknak, és gyorsan eltolták gagyi dedos árkád felé ... :(

    Tényleg nem hiszem el, hogy nem lehet meghagyni a legmagasabb szintet azoknak akik tudnak is autót vezetni, többi meg bekapcsol ezt-azt ....

    Megvettem, de ez már így nulla élvezet, kihívás, elalszok verseny alatt olyannyira dedós szint , szinte csak nagyjából kormányoznom kell ....
  • Leky
    #13367
    f1 2012\frontend\b_nonpersistent.pssg fájl-t másoltam be. Ennek hatására az előnézeti képek is változtak.
  • piromanniggah
    #13366
    2. és 3. patch-et vki ide tudná linkelni, ha megkérem?:)
  • tobias88
    #13365
    előnézeti képek hol vannak?
  • tobias88
    #13364
    Psd, de kösz hogy megmondtad a mappa nevét, mert kerestem. Így már könnyen át tudom bele dobni editorral.
  • lac coo
    #13363
    GD van AI tweak , ami a legends és pro közé helyezi az AI sebességét, nem linkelem, mert nem casual szint berakni a játékba , akit érdekel olvasson utána RD fórumon .
  • Leky
    #13362
    Oké, rájöttem kellett hozzá egy másik fájl is így már 1-29-ig más van.
    Karrierben hány évadot kell versenyezni?
  • Leky
    #13361
    Viszont nekem olyan kérdésem lenne, hogy bemásoltam 31 db sisakot, de viszont az előnézeti képe maradt a régi a My F1 \ profile \ helmet-ben. Viszont a játékban már az új szerepel. Hogyan lehetne megnézni gyorsan milyenek ezek anélkül, hogy az összeset versenyre kellene vinnem?
  • Leky
    #13360
    Nem tudom, hogy milyen formátumban van meg a fájl, de ha pssg a kiterjesztése akkor másold a F1 2012\characters\bespokehelmets\ mappába.
  • tobias88
    #13359
    Azt tudjátok, hogy ezt hogy tudom betenni a játékba valamelyik választható sisak helyére? Mert a fórumban ahonnan szedtem a 3d-s modellt, ezt nem írja már.


  • lac coo
    #13358
    Annak nem örülök, hogy engedve asok sírásnak piszkálgatták az aulukormányozottságot ! Érezhetően gagyibb lett ez a része .
  • lac coo
    #13357
    Akkor ott valami nagyon nem stimmel. Ha driverben 310-320 ra van állítva akkor annak úgy kell jónak lennie ahogy írtam .
  • Cicakaka
    #13356
    Ha meg ezt csinálom akkor ha 1 mm-t is megmozdítom a kormányt akkor koppig kiakad a játékban a kormány. Az meg már a legeslegérzékenyebb verzió :) Ha 0-n van akkor csak szimplán túl érzékeny.
  • lac coo
    #13355
    Ha 320-at tud a kormányod, akkor minden 0 , saturation egyedül 100 ( azért mert a játékban is kb annyit teker a pilóta maxon ...).
    ezután addig finomítsd a saturation beállítást, nagyon lassan, amíg teljes összhangba nem hozod a te kormányodat a játék kormányával.

    Override input device meg steering wheel-re.
  • Cicakaka
    #13354
    Megfordult már minden a fejemben, de az istenért sem lehet összehozni egy értelmes irányítást.
    Ha override input device type-ot off-ra rakom akkor úgy 40-50 körül jó ez az érték, de akkor meg picit nem lehet korrigálni bele, és a nagyobb kormányzásra túl érzékeny.
    Ha ezt Steering wheel-re rakom akkor akármit csinálok akkor is nagyon érzékeny.
    Nem tudom ti hogy játszotok, de egyszerűen nem tudom beállítani értelmesre, a 2011-nek is egy f*s volt az irányítása, de az legalább játszható volt ez nekem egyenlőre nem.

  • lac coo
    #13353
    Ha 320 fokon van a kormányod, akkor minden nullára és a saturációt 100 %-ra.

    Bár gondolnám, ha hosszas kísérletezés után sem jönn be a bulla közeli beállítás, talán megfordul a fejedben, hogy mi lenne ha plusszba tolnád .... :DDDD
  • Cicakaka
    #13352
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1210882252&no=13080
  • lac coo
    #13351
    Szerintem neked feljebb kell venned a saturációt, bár nem igazán írtad le mi problémád ....
  • lac coo
    #13350
    Most már nálam jónak tűnik .
  • Alexease
    #13349
    Nalam megy, csak meg kellett varni amig magahoz ter. Gondolom, ahogy megjelent a patch, tobbmillio embernel toltodott le, es probalta magat ervenyesitettni;)
    En is eppen vegeztem a YDT-el, kileptem, atirtam az FFB file-t, megjott az update es over;)

    Probald a Steam-nel kikapcsolni a Cloud-ot (jobb gomb/Properties/Updates).
  • Alexease
    #13348
    Benne van a build leirasban, amit betettem:)))

    "Saves not synchronising with the Steam cloud. If you are experiencing issues with saves uploaded to Steam’s cloud, we recommend using saved games stored on your local drive/PC."