21741
  • Danecay
    #13307
    Én sem igazán, na jó néha vannak kivételek és az egyik ilyen kivétel a motor felrobbanás. Volt, hogy időm nem volt FB-t használni, mert flying lap-el kimenve a pályára, 2 kanyarral rakott le a pályára a célegyenes előtt, de a célegyenes végén úgy robbant fel a motor, hogy a fordulatszám indikátor még csak nem is villant be, majd visszacsévélés után már 5.-ben felrobbant.
    A tesóm gondolkodik a megvásárlásában, mert, hogy Ő nem akar ilyen dolgokkal küzdeni a virágbolti verzió miatt, viszont még egyértelműen nem olvastam azt, hogy a nemhivatalos verzió okozza ezt vagy sem. Annak gondolom nem nagyon örülne ha vásárlás után is ezzel, vagy hasonló problémával kellene küzdenie.
  • lac coo
    #13306
    Szerintem ugyan az .... Bár nekem csak holnap jön, dobozos (merazolcsóbb :) )

    De tuti ugyanaz, mert kismillió skin, kamera stb van már hozzá, vagyis felül tudod írni .
  • Alexease
    #13305
    Egy hulye kerdes:) Most akarom megvenni STEAM-en, de erdekelne, hogy ugyan olyan file-rendszerben tarol mindent (kibontva, hozzaferheton) mint pl. az FLT-verzio?:)

    Vagyis ne bazinagy GCF file-ok legyenek, mert ha nem tudom atirni a cockpit file-okat, akkor szamomra hasznalhatatlan;)

    THX!
  • lac coo
    #13304
    Az nem a flashback beragadás miatt durran el ? ( Nem tudom, nem használok flashback-et, meg nem is igen füstöl a motor ...)
  • szabii98
    #13303
    az a durva hogy versenyen sosem durran el :D csak időmérőn meg edzésen
  • Danecay
    #13302
    A végül tisztázott már, hogy az irreálisan elpukkanó motor jelenség a játék "természetes" velejárója, vagy a virágbolti verzió hozománya. Tegnap Malaysia-ban szabadedzésen és időmérőn is sorban pukkant el a motor, így egy normálisabb beállítást sem tudtam kikísérletezni. Az időmérő eredménye elfogadható volt ugyan, de versenyen folyamatosan mentek el mellettem mert éppen, hogy elértem a 250-260 km/h-s sebességet az egyenesekben, mindezt végig füstölő motorral.
    Ha ez a realisztikus akkor ezek szerint sok éve rosszul használom a manuális váltót, csak az összes többi játék ezt rosszul szimulálta le, mert itt képes vagyok 3 kanyar alatt elfüstöltetni a gépet.
  • Aerox21
    #13301
    Suzuka: 24 autóból 14 fejezte be a versenyt:D
  • vadász87
    #13300
    Köszi! Akkor igyekszem spórolósabban vezetni
  • lac coo
    #13299
    Alapvetően az F1.-es autók mindig kevesebb benzinnel indulnak mint amennyi végig hajtva elég lehetne !!! Sokkal gyorsabban teljesíti a versenyt a könnyebb autóval még ha néha spórolósra is kell venni .
    Figyelni kell hogy állsz benzinnel, és ha nincs éles helyzet tedd spórolósabb fokozatba a motort .A max csak előzésre való, ha másképp nem tudod elkapni az előtted lévőt .
  • Aerox21
    #13298
    Az F1_2011-es autóbeállítások kompatibilisek a 2012-vel? Gamepadról majdnem letöröm a joystick-ot de alig bír kanyarodni...meg egyenesbe 5x gyorsabbak mint én...
  • vadász87
    #13297
    Üdv Mindenkinek! Az üzemanyag szimulációt ki hol lehet kikapcsolni (ha lehet egyáltalán)? Mert mindig kifogy a verseny vége előtt pár körrel bármilyen keveréket is használok :/
  • pitjou
    #13296
    Nekem az első patch után (FLT) a hang kakált be, úgy, hogy minden féle külső zaj hangosabb volt a motorhangnál. azután, hogy kiléptem a menübe, vagy a garázsba, már nem tudom, magátol megjavult. Elkezdtem a versenyt, és a FPS leesett mint állat, alig bírtam két körön keresztül. Teljesen kiestem a ritmusból, azután az is beállt. És azóta minden frankó. Persze nálam még mindig előfordul, hogy kikúr az asztalra, de többnyire autómentés után. Így újra indítom, és gyi!
  • pitjou
    #13295
    Szerintem ha nem ment auton, nem ment másképp sem. A lényeg, hogy bal felül lásd a karikár pörögni. A játékvezérlős átállításos dolog tényleg segít, utána auton is ment, de mikor kib@sz az asztalra, na az szopacs.
  • palinho96
    #13294
    elért téged is a nem mentek szindróma. Megoldás:
    -Új carrier és ahogy megvan a My profil-> profil részen vedd ki az automata mentést és utána a My profil-ban saját kezűleg tudsz menteni ;)
  • IXEMGabeo
    #13293
    köszi
  • szabii98
    #13292
    nekem eddig működik. mondjuk csak kínáig jutottam eddig
  • dr Kotász
    #13291
    A mai patch a 3. számú.
  • IXEMGabeo
    #13290
    ez Update 2? a lentebbi hsz-nél a 2-es szám egy sokkal régebbi hsz-t takar
  • dr Kotász
    #13289
    De az update miatt leesett fps-t már javította a mai update
  • Dzsoy
    #13288
    hogy tudok ide egy ro++dt képet berakni? :D
  • IXEMGabeo
    #13287
    lentebb ugyanezt írtam. Szabi szerint állítólag jó. Most bezzeg sehol sincs:)

    Most ezért nem fogom az update-t feltenni, hogy aztán az FPS-em leessen
  • precise
    #13286
    Amikor végeztek egy futammal és nem írja bal fent, hogy autosave, semmiképp ne lépjetek ki a játékból.

    Indítani kell egy multiplayer split screen futamot, amikor már a pályán vagytok ESC - options, valamit állítsatok mind a két játékos vezérlőjén majd mikor kiléptek az options-ből már írja is az autosavet. Vissza karrierbe és már ott is menteni fog elvileg.
  • Firerock
    #13285
    Ez a manuális mentés hogy működik?
    A My F1-ben elmentettem a a verseny után a karrierben,de amikor visszaléptem mintha nem is mentettem volna:/
  • nono28
    #13284
    Ez a patch javította a villogást?
  • dr Kotász
    #13283
    Kijött a patch.


    •Fixed an issue with frame rates that was introduced in patch #2
    •Fixed an issue where using a flashback could result in an engine blowout effect. This would also result in the player doing an unnecessary pit stop if they were trying to serve a drive through penalty.
    •Fixed the achievement “The Equipment May Be The Same” to unlock in Career as per the description
    •Reduced the amount of starting fuel that the user is given for races Austin as it was previously too high
    •Fixed some issues in Co-op Qualifying when only one user progresses to the next session
    •Fixed a number of camera and graphical issues
    •Fixed several issues which would display the incorrect number of players in a lobby or a race
  • IXEMGabeo
    #13282
    hát kedves szabi98 hiába mentettem manuálisan ki se írta h save ugyanakkor fasza mert 5. lettem Bahreinben esőben és 7. Barcelonában kurva jó h megint visszadobott Bahreinre:S:S

    Torres meg akinek gondja volt, hogy oldotta meg a mentési kérdést?...beválik-e, ha a kormányt az idő alatt az ember kihúzza?
  • precise
    #13281
    Talán monza előtt, de már pár futammal előbb kaptam mailt, hogy majd kell választanom.
  • lac coo
    #13280
    Hát visszajátszásban sem 5 centiről nézik az autót . :))
  • JUVEfun
    #13279
    Megköszönném ! Priviben küldök mail címet.
  • Alexease
    #13278
    Fingomsincs:) Ha maguk elott tologatjak az autot egy full HD monitoron, akkor sincs tobb 500px szelesnel az auto, igy kiteritve boven jo a 2048px textura ;) De visszajatszasnal biztos jo:))

    Felolem lehetnenek egyszinuek is, cockpitbol nem latom, visszajatszast meg nem nezek:D
  • lac coo
    #13277
    8192 X 8192 pixeles textura minek kell egy autóra ???? :DDD LOL .
  • lac coo
    #13276
    http://www.racedepartment.com/forum/microdownloads/damage-mod.172/viewfile
  • palinho96
    #13275
    linkelnél? NEm találom.. :/
  • lac coo
    #13274
    Erre sok a panasz, talán egyszer százalékban állítható lesz, vagy jóval több szint közül lehet választani ..De tuti lesznek majd modok rá, elég szépen lehet állítgatni az AI-t, tavalyihoz volt editor is, bárki belőhette magának....
  • tobias88
    #13273
    Mondjuk átlagos beállítással mentem az időmérőn, hogy versenyen is ütőképes legyek, akkor ezért volt. Viszont akkor megint a régi probléma áll fenn, kéne egy szint a pro és legend közé, már tavaly és tavaly előtt is kellett volna
  • palinho96
    #13272
  • palinho96
    #13271
    Aki nem látott még SC-t a játékban.. Monacoban nálam példa volt rá!! :D





  • lac coo
    #13270
    Törést RD-ről szedtem, tapadásokat meg elküldöm ha kell .
  • lac coo
    #13269
    Én csak akkor láttam ilyent, ha esős időmérő után volt száraz verseny, az AI ilyenkor esős beállításokkal megy, én viszont tudtam trükközni hogy szárazzal menjek 8 mindig utolsó helyről indulok, nem igen szoktam időmérőzni és ilyenkor engedi a setupot verseny előtt ...)
  • JUVEfun
    #13268
    Ezeket hol lehet állítgatni ???