2516
27zhhj6.jpg
  • MmzI2VonIw
    #2114
    Ez valami borzalmas lehet. Na persze csak annak, aki látta az eredetit. Madonna-szám Zoltán Erika előadásában.
  • McCartman
    #2113
    Latin-amerikai BB remake
  • MmzI2VonIw
    #2112
    Bocsánat a megaspoilerért így utólag lenyugodva...na de hát szidták az anyámat, felindulásból cselekedtem :)
    De tényleg nem köllött volna ilyen elvtelen módszerekkel visszavágni.
  • MmzI2VonIw
    #2111
    :DDDDDDDDDDDD
    Ritkán sikítok a röhögéstől, de ez ütött
  • precision
    #2110
  • GregSB
    #2109
    Breaking Bad | First and Final Appearances (excluding flashbacks)
  • DNDN
    #2108
    Bocs mindenkitől, hogy elfajult a vita, nem bírtam ennek a valaminek a provokáló, "flame keltő" stílusát, nem fogok több hsz-ére válaszolni megígérem :D. Moderátoroknak szóltam, hogy töröljék ki a veszekedést.
  • DNDN
    #2107
    Fasza a logód is, akárcsak a helyesírásod. Látom még a számítógéphez se értesz. Most már biztos, hogy csak valami kis kretén lehetsz, menjél herbyt nézni.
  • heisenberg100
    #2106
    az én helyesírásom a fasza? más szemáben a szálkát magadéban a gerendát...ismerős ez a mondat?

    amúgy nem tudom miyen helyesírásról beszél, néhányat elgépeltem húúúúhaaaaa

    "Meg a nagy semmibe való folyamatos belekötésed,"

    hát öcskös , én csak rólad írok tényeket, hogy mekkora (ill. hogy milyen jelentéktelen) ember vagy . Szóval ha semmibe kötök bele az csak 1-et jelent...

    amúgy te kötöttél bele másokba,elismerted hogy sz@r voltál,majd mégse, stb. ezt már kitárgyaltuk..


    öngól sokadik
  • DNDN
    #2105
    kössél bele az elgépeléseimbe, direkt dobtam neked egy kis csontot
  • DNDN
    #2104
    Fasza a helyesírásod. Meg a nagy semmibe való folyamatos belekötésed, látszik, hogy még fogást se találsz a másikon csak a dedós sértettségeddel próbálsz egyet anyázni meg buzizni meg a szokásos internetes oltásokat előadni... látszik ezen is az értelmi szinted.... Miért nem mered privátba folytatni a vitát, miért kell mással fárasztani a kretén szövegeddel? Félsz valamitől?
  • heisenberg100
    #2103
    ha rajtam te jól elszórakozol az azt jelen hogy saját magadon röhögsz,ugyanis én csak a te húlyeségeidet írom le hogy szembesülj vele.


    amúgy kis barátom már megint 2 mondatban sikerült ellentmondásba keverned magad,ugyanis az első felében az írod hogy fejezzem be, a végén meg hogy jól elszórakozol a szüleiddel rajtam. Most akkor hogy is van ez? Apukád simogatja a buksidat a monitor előtt hogy "jóvan fiam kemény vagy" anyukád meg pofoz hogy mennyél aludni mert holnap iskola.

    ez az ellentmodásos írásaidra a magyarázat? így mondjuk megértem...
    sz@r lehet
  • DNDN
    #2102
    szerintem fejezd be, mert csak magadat járatod le senki se kíváncsi, hogy ki küldött neked privátot minek jelzed itt, mi vagy te papagáj? ha továbbra is van valami mondanivalód ne ide szemetelj, hanem KÜLD EL PRIVÁTBA, igazából egész jól szórakozunk rajtad
  • heisenberg100
    #2101
    öcsém

    most meg írja a privátokat
  • heisenberg100
    #2100
    "Mi a full homi a képbe?"

    jaj és még visszakérdez hogy mi a full homi az általa belinkelt képben a 2039.hsz-ben.

    háááát nem is tudom XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • heisenberg100
    #2099
    1. igen, a sorozathoz abszolút nem illik ez a kép,mert W.W. egyáltalán nem volt ratyi,még a ratyiság legkisebb szikrája se volt megtalálható benne. Viszont azt sikerült bebizonyítanod hogy benned bőven van.
    Ja és attól hogy a fb-n van kiposztolva akkor mi van? egy hozzád hasonló búzaszál rakhatta ki, úgy mint ahogy te ide

    2.mikor MrAndre a 2075. hozzászólásában gyakorlatilag elmagyarázta hogy húzzál vissza a lyukadba mert nincs igazad erre te egy beletörődöm 'Oké'-val nyugtáztad hogy igaza volt, hülye voltál,beismerted.Pont.

    és most jössz azzal mégis neked volt igazad, és jogos a belevauzásod???
    Nem látsz itt egy kis ellentmondást?
    Hát öcskös, kezded magad egyre mélyebbre ásni a pöcegödörben.

    ha vmit nem értesz kérdezd meg gyerek
  • DNDN
    #2098
    Válaszolok, de csak azért mert a jelek szerint értelmi fogyatékos vagy és nem megy az elemi logika(bár teljesen feleslegesen, mert csak egy retardált 12 éves troll vagy).

    1.Mi a full homi a képbe? Miért nem illik a sorozathoz? Breaking Bad hivatalos facebook oldalára van kiposztolva, breaking bad-ből van benne képkocka, a képkocka alá írt mondat egy az egybe elhangzott az utolsó előtti részbe, ez van lereagálva egy Walterről készült vicces "pózolós" képpel, ebbe én nem tudok homiságot belelátni de neked ez nyilván könnyebb valamiért... Ezek után mi az, hogy nincs köze a sorozathoz? LOL Ha nézed a sorozatot akkor tudhatnád, ha nem akkor nem tudom minek vagy itt...

    2. Az általad kifogásolt kommentem után többen is megválaszolták miért érdemelte meg, velük egyetértek. Elhúzhatsz végre.
  • Calver
    #2097
    shhhh.
  • heisenberg100
    #2096
    1. belinkelsz egy full homi képet, ami egyáltalán nem illik a sorozathoz
    2.lehúzol egy ártatlan kommentelőt aki negatív dolgot mer mondani

    erre megkérdezem hogy ezt hogy, és ez lesz belőle.

    hát gratulálok.... De a hülye mindig neki áll feljebb
  • heisenberg100
    #2095
    mivan fáj az igazság?

    a kis homi képeidet meg ne linkeld nyilvános fórumra ha kérhetlek,tartsd meg magadnak.

    kis ratyi xDD

    (és még mindig nem tudja megindokolni a lehúzó kommentjét. LOL)
  • DNDN
    #2094
    fejezd mér be, nem veszed észre hogy senki se kíváncsi rád és a "véleményedre" se zzr1? csak húzz el innen és kérj segítséget valakitől.
  • heisenberg100
    #2093

    egy neg. vélaményt mondó embert lehúzol és meg se tudod indokolni hogy miért. És én vagyok az orvosi eset? gyökér :P
  • DNDN
    #2092
    orvosi eset vagy
  • heisenberg100
    #2091
    na de jó most meg privátban zaklat a kis búza


    ne írj privatot kösz!!!
  • heisenberg100
    #2090
    igen azt én is olvastam hogy Jesse az élső évadban meghalt volta eredetileg.

    Szerintem akkor amikor tucoval összebalhézott.Akkor csinálta azt Gilligan hogy inkább korházba "kültde" mint a temetőbe
  • heisenberg100
    #2089
    zrz1?
    szánalmas?

    A kérdésre válaszolj, miért is érdemelte meg Jehrohun? Na mindegy inkább ne is válaszolj, gyerek vagy még...
  • ForzaInter
    #2088
    Eredetileg az 1 évad végén meghalt volna Jesse, de Gilligan végül azért nem ölte meg a karakterét mert nagyon jól működött elmondása szerint a Walter-Jesse páros, amire nem számított. Ha az 1 vagy 2 évad végén megöli akkor teljesen más irányba ment volna el a sorozat. Én örülök neki, hogy nem halt meg Jesse, nélküle nem ugyanaz lett volna a sorozat. A Walt-Jesse páros pedig tényleg zseniális volt.
  • NovaTerra
    #2087
    Egyébként igaza van részben. Jesse kb. 2. évadtól gyenge pont. Egyértelműen csak azért tartották bent a sorozat írói, mert kellett egy állandó másik szál, a másik konfliktusforrás. Ha következetesek lettek volna, Walt már rég berakta vagy rakatta volna Jesset egy hordóba.
  • DNDN
    #2086
    Csináltál gyorsan egy alreget zzr1? Nagyon szánalmas vagy.
  • heisenberg100
    #2085
    miért is?????????

    most gyökér vagy vagy gyökér vagy?
  • heisenberg100
    #2084
    úgy látom a melegek is megtalálták hogy mit kell nézni :SSS
  • Knabb
    #2083
  • jazzy
    #2082
    Én tudom mi a problémád de az túlmutat az sg.hun
  • MrAndree
    #2081
    Ja, előfordul. A véleménye szerintem is hülyeség, de attól még nem éreztem rá ingert hogy reagáljak rá valami gyerekeset.
  • Különc
    #2080
    Én el tudom fogadni mások véleményét, ha van mögöttes tartalom, de ez a "logikátlanul megírt történet" elég necces. Kb a "Ez a sorozat szar, mert azt mondom" szint, ami szintén vélemény, de a reakció rá is "szar" lesz. Bár asszem a LoL topikban is ilyen gyengék védelmezője vagy, nem is baj
  • MrAndree
    #2079
    Te is pontosan tudod, hogy a problémám nem ez volt.
  • jazzy
    #2078
    Lefutott a sorozat, akármit lehet írni, minden spoiler elhangzott a topicban, aki nem akar spoilert olvasni 1 már befejeződött sorozatnál ne olvassa a topicot. Meg úgy amúgy se, amíg nem jár az aktuális utolsó epizódnál.
  • DNDN
    #2077
    oké
  • PJack
    #2076
    :DDDDD
  • MrAndree
    #2075
    Rohadtul nem, véleménye bárkinek lehet, negatív is. Legalábbis felnőtt embereknél így kéne lennie...