2516
27zhhj6.jpg
  • ForzaInter
    #2154
    Jaja. Vagy 3* kimásoltan a video linkjét de nem ezt rakta ki..
  • ForzaInter
    #2153
    Jó a kurva anyjába elmegy a youtube.. Nem ezt a videot akartam belinkelni, de vmiért ezt rakja ki, sorry.
  • desigo
    #2152
    hanem ezt?

  • ForzaInter
    #2151
    Mi a fasz?

  • ForzaInter
    #2150
    Ja, nem ezt akartam.:D

  • ForzaInter
    #2149
  • Rockynhooo
    #2148
    Szerintem meg Jesse felébred a legvégén Walt kémia óráján és kiderül, hogy álmodta az egészet.
  • MmzI2VonIw
    #2147
    Őszintén szólva nem olvastam el, azt hittem, arra számítanak, hogy Gilligan vasárnap előveszi a valódi utolsó részt, és közli, hogy "Hehe, a Felina csak álom volt, ez az igazi" :))
  • Cruzito76
    #2146
    Szerintem félreértetted.
    A teória kitalálója szerint Walt meghalt az a hóval lepett autóban, amikor imádkozik és csak képzelte az utolsó részben látottakat, valójában az igazi utolsó rész a Granite State volt.

    Persze szerintem is hülyeség, hogyan jött volna pl. a képbe Jesse "látomása" a régi dobozáról. Mindenki nyugodtabb így, hogy valóság volt a Felina. :)
  • ForzaInter
    #2145
    Istenem mit belelátnak egyesek, hatalmas nsgy faszság ez.:D
  • MmzI2VonIw
    #2144
    Ezt az ifjabb Ewing óta (nem emlékszem a nevére, Jockey öccse) bármikor be lehet vetni :) De persze értelmetlen a BB esetében. Az egész show arról szólt, hogyan lesz Walt egyre rosszabb, mégis milyen fordulat tudna történni az utolsó részben, mindenki feltámad? Walter White megtalálta önmagát, de ennek az volt az ára, hogy minden összeomlott körülötte.
    Szerintem nem véletlen, ahogy az elején bemutatták a magánéletüket, Skyler életéből hiányzik az igazi férfi, kötelességtudóan eljátssza, hogy boldog az ágyban, megdícséri a férjét, hogy az milyen ügyesen elélvezett, szerencsétlen fószer rákos is, a fia beteg, sosem tudta vele átélni a klasszikus apaszerepet, nem mehetett el vele baseballozni, stb. És akkor jött az Empire Business.
  • Cruzito76
    #2143
    A neten több helyen írják, hogy Vince Gilliganék beleírták a forgatókönyvbe (vagy csak akarták, ebben nem vagyok biztos), de a filmből kimaradt, hogy Jesse leszáll a buszról Alaszkában. Azaz, életben maradt, nem fogták el, eljutott Alaszkába.

    A legújabb (szerintem rossz) teória egyébként a "Walt csak álmodta/haldoklásában képzelte az utolsó részt, a Fenila-t":

    www.buzzfeed.com/daves4/was-the-breaking-bad-finale-all-just-a-fantasy-in-walter-whi
  • MmzI2VonIw
    #2142
    Jesse már az első évad végén úgy volt, hogy meghal, csak annyira jó volt a párosuk Walttal, hogy megtartották. Mivel Walt meghal az utolsó részben, ez a páros is velehal. Én is szívesen néztem volna (30 másodpercig), hogy Jesse elviszi játszótérre Brockot de baszki ez a Breaking Bad nem a szomszédok. Ne várjuk már el hogy a sorozat a saját unalmas spinoffjába forduljon, én ennél jobb befejezést, mint ami volt, el sem tudnék képzelni.
  • heisenberg100
    #2141
    teljesen egyetértek veled
  • skinnyman
    #2140
    Tenykent irtad le (=semmilyen modon nem utaltal ra h ez egy velemeny, csak leirtad mint egyetemes igazsagot). Mikozben a legtobben egeszen biztosan nem ertenek veled egyet.
  • DasIsFuck
    #2139
    milyen tényről beszélek én?
    csak a saját véleményem írtam le, ugyanakkor azon kívül h őrült módjára elhajt Jesse más nem nagyon véltem felfedezni ahol mondjuk egy minimális utalás történt volna arra h mi lett Jesse-vel ezután.
    Mi lett Brockal pl?(elvileg ő volt az akivel rátudták venni a főzésre)
    Jesse kakaterét úgy leépítették már a sorozat végére, hogy ilyen megváltás neki a halál kategória lett belőle.

    lehet kevés volt ez az 1 epizód a rendes lezáráshoz...



  • [HUN]FaTaL
    #2138
    Nem mindig. A The Killing pl. sztem baszott jó remake lett (az első két évadról beszélek).
  • ForzaInter
    #2137
    Sí, Mr. Blanco, ciencia!:D
  • Rockynhooo
    #2136
    szerencsére nem a mi dolgunk lenne kitalálni a sztorit :) engem érdekelne ha megvalósulna.
  • ForzaInter
    #2135
    A Saul spinoff teljesen más stílusú sorozat lesz, de hogy nagyon jó lesz az tuti. A sorozatot Gilligan fogja vinni és a Breaking Bad egyik fő irója. Nem tudom elképzelni, hogy rossz legyen. Persze nyilván nem lesz olyan jó mint a BB.
  • MmzI2VonIw
    #2134
    Mondjuk ez igaz. Nagyon lehangolók a spanyol/skandináv stb valódi filmek amerikai, látványos-buta remake-jei.
  • MmzI2VonIw
    #2133
    Faszomat hogy spoiler tag közé tettem, azt nem mutassa, a végét meg elcseszte
  • MmzI2VonIw
    #2132
    Ez a sorozat tökéletes volt, szerintem tökéletesen lett lezárva, de persze ki mit várt. A spinoff ha lesz is, nem azért lesz, hogy pótolja a hiányérzetet, hanem hogy lehessen mégegy kicsit keresni pénzt, én biztosan megnézem, bár abból nekik nem lesz pénzük :)
    Szóval
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Waltnak vége, Hanknek vége, a meth-biznisznek vége
    , akármilyen érdekes is Jesse vagy Saul, ebben a környezetben voltak azok.
  • skinnyman
    #2131
    Egyaltalan nem volt se sulytalan, se szar a tortenetszala, es egyaltalan nem volt hibas dontes befejezni. Es te vagy hibas amiert tenykent jelented ki a velemenyedet, amivel amugy nyilvanvaloan kisebbsegben vagy.
  • Tikal #2130
    szerintem semmilyen spinoff-ra nincs szükség.

    ne legyen igazam, de nem tudom elképzelni a sorozatot csak Saul-lal, mellékszereplőnek jó volt nagyon, de hogy egyedül vigyen egy sorozatot 45 percben??
  • DasIsFuck
    #2129
    céltalan és hibás döntés volt így befejezni.
    Az h megmenekült azzal semmit nem oldottak meg a karakter problémáiból.
    Ennél több értelme lett volna ha megölik a végén a karaktert akkor leglaább normálisan lezárják.
  • GregSB
    #2128
    Leghamarabb jövő ősszel asszem.
  • DNDN
    #2127
    Valaki tudja mikor fog kezdődni a Saul sorozata?
  • NovaTerra
    #2126
    Mégis mit lehetne ráépíteni? Mert utolsó 3-4 évadban kb. ugyanazt játszotta. Teljesen egysíkú a karakter. Ráadásul, ha már kitalálták, hogy elege van az egészből, akkor hogyan folytatnák, ami nem untatja a nézőt. Mert gyanítom nem arra lennének kíváncsiak, hogy rehabra megy, sír egy kicsit, hülyül a haverokkal. Ha meg elkezd megint főzni, akkor a breaking badnek intenek be, mert ott már jó ideje arról szól az ő története, hogy bármit csinál csak azt ne kelljen folytatnia.
    Juniorral jobb sztorit lehetne csinálni. Egy év múlva megkapja lóvét, aztán jöhet a drámázás.
  • McCartman
    #2125
    Jesse elszáguldott a need for speed filmbe.
  • Rockynhooo
    #2124
    Én abban bízom, hogy lesz egy Jesse spin-off sorozat. Innen meg aztán úgy tudnák alakítani ahogy akarják. Engem miatta (is) fogott meg a sorozat, nagyon bírtam végig.
  • ForzaInter
    #2123
    Láttad, hogy megmenekült.. Mi kéne még? Most ha bevágtak volna végén egy rövid jelenetet, hogy él azzal miért lett volna jobb? Túlélte, megmenekült, ennyi.
  • DasIsFuck
    #2122
    így kb egy súlytalan szar lett az egész történetszála.
    akkor már vmi utótörténést illett volna hozzácsapni.
  • skinnyman
    #2121
    Szerintem pont hogy megolni nem lett volna semmi ertelme, igy volt a jo.
  • DasIsFuck
    #2120
    Nekem annyi gondom van így visszagondolva a befejezéssel amit Jesse karakterével műveltek.
    Ahogy lezárták annak semmi értelme nem volt akkor már inkább őt is megkelett volna ölni Waltal eggyütt vagy akkor kaphatott volna egy normális lezárás így olyan semmilyen lett
  • Systore #2119
    az Oldboy remake az felháborító...
  • NovaTerra
    #2118
    Ugyanezt csinálják az amcsik is. Veszik az európai, ázsiai, dél-amerikai sorozat és film történeteket. Sokszor szinte egy az egyben leforgatják saját környezetben és siker lesz.
  • Kferro
    #2117
    Lehet az is. Marie alteregóját nem említi a cikk...
  • McCartman
    #2116
    Hank karaktere mint valami díszbuzi. :D
  • precision
    #2115