218
Országúti hippik, szerelmes Kozsók, félelmetesen hülye emberek perzselő adatlapjai..
  • Matthew Prosac
    #13
    nekem is van egy ilyen érzésem. ez a tipikus első szerelem , a vele járó naív gondolatokkal > házasság, gyerekek, örökké szerelem <
    ezzel nem is lenne baj, de hogy ezt így 17 évesen kijelenti az vicces :)
  • Matthew Prosac
    #12
    ha bezárják hát bezárják nem fogok kaszába dőlni miatta.
    az érzelmek leírásáról meg annyit h mindennek megvan a helye és módja.
    amit belinkeltem azt enyhén túlzásnak érzem...
  • mistermiskolcz
    #11
    5 év múlva már biztos nem ezt fogja írni :)
  • mistermiskolcz
    #10
    Szerintem ez úgy lenne poén, ha az egész adatlapot is idemásolnád, hogy lássuk az illetőt is.
    Igy is mókás, de úgy még nagyobb poén!

    Egyébként az ötlet jó, be is szállok egy idiótával:

    Kossuth Lajos

    A Napiszaron lehet is osztani a csávót!
  • Matthew Prosac
    #9
    A csaj részéről a kor még megmagyarázza a dolgot, de a srác részéről nincs mentség ...

  • PyRex
    #8
    volt már ilyen topic, nem is egy, mind bezárták. nem tudom egyes emberek miért élvezik azt, hogy mások adatlapjain, amin. pl. őszintén leírja az érzéseit a szerelméről, szóval azon nevetgélnek. kib@szott primitív dolognak tartom.
  • Brolly
    #7
    engem felidegesített egy picit, a barátnőjének az adatlapját betudnád bemásolni?
  • Matthew Prosac
    #6
    találat! látom a lakóhelyed :D
  • Csabesz6
    #5
    Bazzeg akit annyira szeret eza kölök, az az én osztálytársnőm.LOL milyen kicsi a világ.csávót is ismerem.látásból...
  • Matthew Prosac
    #4
    elrontod a topicot már az elején, te! :)
  • cSuwwi
    #3
    nézz körül a subbán, ott hetente vannak ennél cifrábbak is :|
  • Matthew Prosac
    #2
    személyes adat értsd: név, születési dátum ,stb...
    lehetőleg csak a "magamról" részt copyzzuk esetleg a "ezt csinálom mikor dolgozom/nem dolgozom" részt.

    Jöjjön az első részemről, ennél elvadultabb beszarást fiú részéről lány irányába még nem olvastam:


    Ha valaki olvasott már ennél keményebb 'megömlést', az linkelje azonnal :D
  • Matthew Prosac
    #1
    Mindenek előtt szeretném leszögezni hogy a topic elfajulásának kikerülése végett az adatlapokat olyan formájában copyzzuk vagy linkeljük képet róla hogy személyes adatokat ne tartalmazzon.
    Mivel pl a wiwen ennek ellenére (kisebb utánjárással) megtalálható a személy az itt szereplő szöveg alapján, kérem az illetőt ne zaklassuk üzenetekkel, vagy bármi hasonlóval, főleg ne ismeretlenül. Egymás között kitárgyalhatóak, és felboncolhatóak, amúgy meg hagyjuk őket a kis álomvilágukban.
    Thx.