218
Országúti hippik, szerelmes Kozsók, félelmetesen hülye emberek perzselő adatlapjai..
  • bakvarnyu
    #53
    olyan édik vagytok
  • Beast Machine
    #52
    az ien kis cukivukiknak aaanyira szejetnéém beleintegrálni a buksikácskáját a legközelebbee betonfelületbe, hogy na! (L)
  • Aspyrin
    #51
    talcsykázzatok, trendy ha czukeefijúkák ismyznek :)
  • joebacsi
    #50
    cejetek az ilyen hullacukikkal ismizni :)
  • ba32107
    #49
    a naturális nem egészen azt jelenti, hogy szókimondó
  • Taranov
    #48
    Tényleg egy kicsit ciki, hogy nem tudnak olvasni a fiúk/lányok.
  • _Atti_
    #47
    Babó -> Hobbit
    Manó -> Ork

    :D (mindig ez a remek forditás jut eszembe roluk:D)
  • PíszLávJuniti
    #46
    Még mindig az a kedvencem, amikor a Születési Név helyett az Évet írja be.. nc
  • bakvarnyu
    #45
    cool csávó vagy lehetek a barátod
  • bens
    #44
    Születési név:
    Hát anyuka ez bizony császár lesz...de fontos, hogy ne ESSEN PÁNIKBA!

    Magamról:
    Egy falfirkát láttam, ami egy globális méretű, etnikai-vallási problémát oldott meg:

    Jesus was black.
    Yes, she was.

    Jójó.
    Talán nem voltam francia idegenlégiós.
    Talán nem fejeztem le annak a bizonyos bölcsislánynak a barbie babáit.

    De akkoris tudom, hogy mi a szerelem.
    Tudományos definíció nincs rá, igaz.
    Azonban van egy jó közelítése:
    A szerelem nem más, mint amikor napokig a sivatagban bóklászva, étlen-szomjan, váratlanul beduin mesterlövészek térden lőnek.

    Igen, ez úgy kb. stimmel.

    Mondd ki gyorsan, hogy: Ki akartam vívni a ti szereteteteket.

    Állatok:
    Bálna, elefánt, zsiráf.
    Sajnos az elefánt és a zsiráf az éj leple alatt nemrég megszökött (vélhetőleg átsurrantak halkan a kerítésünkön).

    Ezt csinálom, mikor dolgozom:
    Magasfeszültségű vezetékeket nyaldosok, megugatom a kutyákat, és becsapom a boltosokat.
    Ja, és hazudok nőknek.
    Plus pickpocketing people's purse.

    Ezt csinálom, mikor nem dolgozom:
    Szokásos, amit bárki. Bunjee-jumping, snowboard, hegymászás, orosz-rulett, éjjeli pókerpartik idegen, napszemüveges, sötétablakos béemvés alakokkal, hitelre.

    Telefonszám:
    Nincs mobilom, mert balesetet okoz.

    Cím:
    Egy messzi kisbolygón, a B-612 nevűn lakom.
    Előző tulajt (Popper Pétert)kilakoltattam.



    ICQ azonosító


    Nem használok



    klip:
    Nézek

    Skype:
    Spike=tüske->skype=tksüe

    Blog oldal címe:
    http://www.youtube.com/watch?v=BO0fmkSA80o&mode=related &search=

    Munkahely:
    Szeged és Washington D.C., ahol DC= District of Columbia, de az USA kormánya sajnos csak 10 milliárd dollárt szavazott meg a magánrepülőmre, így az ingázás felettébb kényelmetlen.

    Munkahely weboldala:
    http://www.fbi.gov

    Általános iskola:
    Rókus I. Eztán ifjú liberális élharcos lettem, és támogattam a teknősök, deguk, zsiráfok emberekkel történő házasságát.

    Középiskola:
    Tömörkény Áj Dzsí, majd vajat köpültem Nyíregyházán, ahol hamar elsajátítottam a rekettyézés mesterségét is.

    Egyetem/főiskola:
    BTK-magyar BA, illetve FBI Academy Washington D.C., levelező, GRS (Greenie-Research Szak)
  • Matthew Prosac
    #43
    én meg azt bírom h:

    családi állapot: egyedülálló
    magamról: Szeretek ismerkedni (...)etc,etc(...) És nem keresek társat.

    pöpö,blabla,aha!
  • Met
    #42
    nekem nincs se iwiw-em se myvip-em meg egyébb "közösségi" oldal accom sem
  • joebacsi
    #41
    olyan undi korcsi korlátolt vaty
    nemértem mérbaj, ha ciki a szitu, de kircsi a bilcsi
  • grizzly21
    #40
    En csak azt nem birom amikor odairjak hogy
    "elvileg ismersz nem?"
    "ez nem egy ismerkedos oldal"
    stb
    gaaz:)
  • Blasta
    #39
    1. kurvára nem ismersz
    2. voltam halálosan szerelmes...
    3. ...mégsem égettem magam az ismerőseim és a világ előtt ilyen szövegekkel.

    Ez nem szerelem, ez tinédzser rajongás, feltűnési viszketegség az osztálytársak előtt, majd kinövik. Lehet rajongani, de értelmes, intelligens keretek között. Amit itt olvasunk, az dedóóóó, nem érzelmi kitörés...

    4. és igen, macsó vagyok!!!
  • dav1d
    #38
  • cement
    #37
    hat en is voltam ultra szerelmes 17 evesen, megsem volt kint msnen a nevemben, sem az iwiwemen, sehol mashol. az ilyen emberek akik ezeket irogatjak ki, meg nyolcszaz szerelmes idezetet szurnak be, meg mittomen, ezek nem is tudom... azert csinaljak orulnek h van baratnojuk, hogy vegre leallt veluk egy csaj és ezt tudatni akarjak a vilaggal :D en is nevetsegesnek tartom, mondd a csajodnak bazzeg hogy mennyire oda vagy erte, ne a neten tedd magad ezzel nevetseg targyava h mennyire nyaladzol
  • Matthew Prosac
    #36
    szerintem egy 20 éves srác márpedig ne legyen már ilyen szinten!
  • Doomista
    #35
    áááá jönnek a jobbnál jobb topikok +fav xD
  • mistermiskolcz
    #34
    Én is voltam ilyen szerelmes, és tizenéves voltam, de nem kürtöltem szét ország-világnak.
    Ez tényleg feltünési viszketegség!
  • bakvarnyu
    #33
    sztem meg aki ilyen faszságokat képes kirakni magáról azt ki Kell röhögni
  • JAG1
    #32
    Biztos te olyan macsó vagy, aki nem mondja, mutatja az érzelmeit. Mert attól leszek ám nagyfiú. Kemény legény vagy.
    Vagy csak soha az életben nem voltál igazán szerelmes senkibe, amikor ilyen érzelmi kitörések jönnek belőled.
    Rajta nem röhögnöd kellene, hanem irigykedned...

    Egyébként meg tizen évesek, mit vártok tőlük?
  • Blasta
    #31
    szvsz, aki egy közösségi oldalra BÁRMIT is kirak/kiír/feltölt annak el kell fogadnia, hogy bárki más is megláthatja/linkelheti/stb.

    Nyilván én sem nyitottam volna ilyesminek topikot, mindazonáltal ultraszánalmasnak tartom az ilyen ömlengő/nyáladzó embereket, és ha már kirakta a hülye wiw oldalára, akkor én simán kiröhöghetem miatta.

    Mellesleg az igazán szerelmes ember nem ír ki ilyeneket. Ez pusztán feltűnési viszketegség, szerencsétlen kis nyáladzás, nyilvánvaló, hogy nem mély érzelmeket takar...
    Amiket itt látunk, csupán tinágerek divat-ömlengése, nevetséges eléggé.
  • precision
    #30
    véletlen néztem be ide
    ez a személyes adatok dologhoz szeretnék hozzászólni
    csak annyi, hogy amint valaki bármit kirak egy "publikus" internet oldalra (mint pl az iwiw) onnantól kezdve az már nem privát, tehát ha egy linket rakok ki ami az adatlapjára mutat nem sértem meg a személyiségi jogait...
    persze, nem mindenkinek van iwiw accountja mi? :) hát nemtom, sztem gyakorlatilag majdnem minden viszonylagos gyakorisággal netező embernek van

    ne értsétek félre én nem fogok ide írogatni meg olvasni sem fogom a topikot csak véletlen ráklikkeltem és megnéztem az 1. hsz -t :)
    nem értek egyet mások kiröhögésével, persze vannak tényleg nagyon idióták akiken egyszerüen muszáj... de pl. néha egy kép sokkal többet mond mint egy saját maga írt leírás/vallomás... szal én még mindig azt mondom, hogy aki felrak magáról bármilyen infot a netre (adatok, képek...stb.) az vállalja a felelősséget, hogy a netről vhonnan máshonnan egy linkkel rámutatnak (mert hát ugye kb ez a web, egymásra mutogató linkek)

    na písz, bye :)
  • Aspyrin
    #29
    Pontosan erről van szó. Nem attól fogok valakit "hűdenagyonszeretni" mert világrakürtölöm. Ez privát dolog, nem tartozik senkire. Ha pedig ennyire nem bírja az érzelmeit magába tartani akkor írjon verseket, esetleg használja ki a mai technikai előnyöket és blogoljon.
    Hogy egy Republik számból idézzek: "Aki hülye, az is marad" :)
  • Aspyrin
    #28
    Mindenkinél mást jelent a vicc fogalma. El kell fogadni, vagy háboroghatsz továbbra is..
  • Matthew Prosac
    #27
    elmondtad a véleményed, felfogtuk, innentől kezdve ha szánalmasnak tartod akkor ne foglalkozz vele és lépj tovább.
    amit pedig az utolsó mondatban írtál az nem igaz. nekem is van barátnőm hosszú ideje, őszinte kapcsolat őszinte érzelmekkel, és ezt elég ha mi tudjuk, nem kell fél oldalon ecsetelni a halálig ragozva az iwiwen.
    nemértem miért nem elég annyit kiírni hogy "van egy barátnőm, akit szeretek". magának bizonygatja hogy szereti vagy a barátnőjének próbál bizonyítani?..
  • Matthew Prosac
    #26
    neharagudjatok de ettől a "cejelmem" szövegtől is felvágom az ereim:
  • PyRex
    #25
    az, hogy "nem biztos, hogy bejön", egy dolog.
    meg egy másik az, amikor idióta kisgyerekek emiatt nyitnak topicot, hogy nyilvánosan röhögjük ki őket... szánalom.
    mi abban a vicces, hogy leírja iwiw-re, hogy mennyire szerelmes? aki ezen röhög, annak fogalma sincs mi az: igazán érezni valaki iránt valamit.
  • Matthew Prosac
    #24
    nem akartam ilyen "naturális" lenni
  • Aspyrin
    #23
    Én inkább a tapló kifejezést használnám :)
  • Matthew Prosac
    #22
    milyen eredeti: naturális.
    ez a tipikus művelt beszéd imitációja, egyszerűbb és kifejezőbb lett volna hogy SZÓKIMONDÓ.
  • bracsek #21
    [egyetért], de vannak olyanok amiket meg kell osztani, de annak ott a közzösségi portálos hölgyek vagy a humoros topik vagy rosszabb esetben a bünti is szóba kerülhet.
  • Matthew Prosac
    #20
    *megértjük
  • Matthew Prosac
    #19
    Egy igazi egyéniség:

    Fel is mentette magát a zárójeles résszel. Így már kevésbé szánjuk és megérjük miért írta azt amit. Ügye?
  • mistermiskolcz
    #18
    Szerintem nem tiszteségtelen. Ha ott megosztja magáról ezeket az adatokat akkor vállalja fel mindenhol.
  • ba32107
    #17
    Másik ismerős:

    Magamról


    Órabérben, vagy az állam pénzén próbálgatom a szárnyaimat, feszegetem a korlátaimat, keresem a határaimat és táncolok szeretteim és sok más ember idegein - de senkit sem akarok bántani, legalábbis nem nagyon. Sokféle arcom van: én vagyok a Kicsi, a testvér, a gyerek, az antikrisztus, az angyal, a nő, a hallal vizsgázó lány, a diák aki előadáson amőbázik, a hisztis, a boldog, a szeretett és a szerelmes...
  • Aspyrin
    #16
    Minden éremnek két oldala van. Ha nyíltan válallja amit érez akkor el kell fogadnia, hogy másoknak ez nem biztos, hogy bejön.
    Ilyen a világ.
  • ba32107
    #15
    Ismerős


    Magamról


    Szeretem a MOTOROKAT úgyszintén az AUTÓKAT is nagyon kedvelem.
    Van 1 gyönyörű szép nővérem aki kisebb mint én de csak picit ?

    Állatok


    Van 2 db Édi kutyám 1-Német Juhász a neve: UNICUM meg a 2-Bernipásztór és a neve: Brumi. És nagyon szeretem őket.



    Ezt csinálom, mikor dolgozom


    A munkátam 1-szerüen szeretem mert azt csinállom amihez igazán értek. Az PEDIG az autó-vezetés.A barátaimék azt szokták mondani nekem az AUTÓ lesz majd a végzetem.



    Ezt csinálom, mikor nem dolgozom


    Buli, Buli nameg a Buli? Ezt szerintem lazításnak nem is ROSSZ! Szerintem mindenki így van vele.Ki tisztítja a fejed minden rossztól és jólérzed majd magad.
  • Matthew Prosac
    #14
    "Szerintem ez úgy lenne poén, ha az egész adatlapot is idemásolnád, hogy lássuk az illetőt is."

    név és arc nélkül szerintem még nem tisztességtelen köcsögség, ezért vágtam ki ezeket direkt. de ha nagyon érdekel, szerintem megtalálod a módját az összetett keresésben, hogy találj rá...